Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Tomes MTB 2022
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
MARATONS (50 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1
1
V30
Oskars
Muižnieks
2
1:50:58.5
27.0
DTG-MySport
2
2
2
V30
Lauris
Purniņš
2
1:54:06.2
26.3
DTG-MySport
3
10
1
V
Kārlis
Klismets
2
1:57:09.8
25.6
Giant & Liv Team Latvia
4
5
3
V30
Gints
Lūsis
2
1:57:12.7
25.6
DTG-MySport
5
34
2
V
Dainis
Bricis
2
1:57:36.9
25.5
6
7
4
V30
Juris
Damškalns
2
1:57:43.2
25.5
DTG-MySport
MARATONS (50 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
114
1
S
Renāte
Rodionova
2
2:16:45.1
21.9
ĀdažiVelo
2
69
1
S30
Katrīna
Jaunslaviete-Kipure
2
2:20:02.3
21.4
ZZK
3
16
2
S30
Anita
Antone
2
2:20:16.5
21.4
Latvian Cycling Girls
4
100
3
S30
Monta
Pauloviča
2
2:27:01.4
20.4
ĀdažiVelo
5
139
2
S
Lāsma Elza
Vaivode
2
2:45:22.8
18.1
LiVelo / Zelta Zeme
6
110
4
S30
Laura
Ramane
2
2:51:07.3
17.5
Bauskas velokomanda
PUSMARATONS (25 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
266
1
VJun
Alberts
Smilktens
1
1:01:06.3
24.5
KS Sporta klubs
2
262
1
V14
Rihards
Lozbers
1
1:01:17.8
24.5
DTG-MySport
3
265
2
VJun
Artjoms
Sergijevics
1
1:01:42.9
24.3
VELO EXPRESS SCOTT
4
263
2
V14
Alvils
Pētersons
1
1:02:02.7
24.2
Riteņvasara
5
260
1
VJ
Kristaps
Leibuks
1
1:03:15.5
23.7
Carnikava
6
256
2
VJ
Justs
Jurka
1
1:04:08.6
23.4
VELO EXPRESS SCOTT
PUSMARATONS (25 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
274
1
SJ
Amanda Reilija
Zariņa
1
1:17:49.3
19.3
Baldones RN
2
258
1
S14
Laura
Klismete
1
1:23:38.8
17.9
BELO Cycling Project
3
252
1
SJun
Elīza
Dombrovska
1
1:25:04.8
17.6
KS Sporta klubs
4
255
2
S14
Ieva
Jurēviča
1
1:29:27.7
16.8
RRS Alfa
5
270
2
SJ
Paula Patrīcija
Tilko
1
1:37:27.7
15.4
Riteņvasara
6
271
3
S14
Loreta
Vaisūna
1
1:37:30.3
15.4
Ķekavas NSS
Bērnu1 (0.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1031
1
ZM3
Austra
Lāce
1
0:01:36.1
7.5
2
1064
2
ZM3
Raimonds
Tūtāns
1
0:01:45.9
6.8
3
1033
3
ZM3
Iļja
Mozins
1
0:01:56.2
6.2
4
1002
4
ZM3
Ričards Leo
Baumanis
1
0:01:57.6
6.1
LiVelo / Zelta Zeme
5
1019
5
ZM3
Everts
Kalnups
1
0:03:40.1
3.3
6
1007
6
ZM3
Šarlote
Briede
1
0:04:06.8
2.9
Bērnu2 (0.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1054
1
ZM5
Ārons
Šaicāns
2
0:01:51.3
12.9
2
1039
2
ZM5
Jekaterina
Podoroga
2
0:01:59.5
12.0
3
1001
3
ZM5
Roberts
Ančs
2
0:02:01.7
11.8
4
1067
4
ZM5
Renāte
Bāre
2
0:02:16.8
10.5
Tomes Tīģeri
5
1043
5
ZM5
Annija
Purniņa
2
0:02:32.6
9.4
DTG-MySport
6
1059
6
ZM5
Lība
Teiviša
2
0:02:35.5
9.3
Riteņvasara
Bērnu3 (0.7 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1014
1
Z7
Artūrs
Hansons
1
0:04:25.9
9.5
Riteņvasara
2
1018
2
Z7
Dominiks Jēkabs
Jurēvičs
1
0:04:26.7
9.4
RRS Alfa
3
1049
3
Z7
Olivers
Sīlis
1
0:04:28.6
9.4
4
1048
4
Z7
Martins
Sergijevics
1
0:04:48.3
8.7
VELO EXPRESS SCOTT
5
1004
5
Z7
Miķelis
Beļūns
1
0:05:13.5
8.0
6
1051
6
Z7
Hūberts
Slaide
1
0:08:10.5
5.1
Bērnu3 (0.7 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1056
1
M7
Marta
Šnepa-Šnepe
1
0:04:28.4
9.4
Riteņvasara
2
1016
2
M7
Laura
Incenberga
1
0:05:10.2
8.1
Riteņvasara
3
1028
3
M7
Paula
Kreile
1
0:05:21.9
7.8
Bērnu4 (1.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1017
1
Z9
Rūdolfs
Jansons
1
0:06:35.4
12.7
VELO EXPRESS SCOTT
2
1036
2
Z9
Tomass
Pekuss
1
0:06:36.3
12.7
Ķekavas NSS
3
1026
3
Z9
Kārlis
Knops
1
0:07:09.7
11.7
BMX Ādaži
4
1011
4
Z9
Roberts
Garda
1
0:07:10.4
11.7
5
1038
5
Z9
Arsenijs
Podoroga
1
0:07:38.2
11.0
6
1032
6
Z9
Emīls
Lācis
1
0:07:39.9
11.0
Bērnu4 (1.4 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1020
1
M9
Milena
Karlsone
1
0:06:27.0
13.0
Ķekavas NSS
2
1052
2
M9
Sofija
Šaicāne
1
0:06:44.7
12.5
3
1003
3
M9
Elīza
Beļūna
1
0:07:42.6
10.9
4
1060
4
M9
Ieva Silvija
Tilko
1
0:07:46.3
10.8
Riteņvasara
5
1058
5
M9
Tīna
Teiviša
1
0:07:54.0
10.6
Riteņvasara
6
1010
6
M9
Karolaina
Druka-Jaunzeme
1
0:07:59.5
10.5
SK ASI/ Riteņvasara
Bērnu5 (2.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1057
1
Z12
Oskars
Štrauhmanis
1
0:07:47.4
16.2
Ķekavas NSS
2
1021
2
Z12
Kristers
Karlsons
1
0:07:56.3
15.9
Ķekavas NSS
3
1015
3
Z12
Mārtiņš
Ice
1
0:08:23.3
15.0
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
4
1037
4
Z12
Raimonds
Pilenieks
1
0:08:27.1
14.9
Ķekavas NSS
5
1061
5
Z12
Olivers
Vaisūns
1
0:08:33.5
14.7
Ķekavas NSS
6
1005
6
Z12
Rihards
Bondars
1
0:08:36.6
14.6
RRS
Bērnu5 (2.1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1023
1
M12
Šarlote
Kļumele
1
0:09:27.2
13.3
RRS
2
1045
2
M12
Samanta
Roziņa
1
0:09:34.7
13.2
Latvian Cycling Girls
3
1069
3
M12
Ramona
Bāre
1
0:09:34.8
13.2
Tomes Tīģeri
4
1013
4
M12
Katrīna
Hansone
1
0:09:45.1
12.9
BELO Cycling Project
5
1042
5
M12
Elīza
Purniņa
1
0:11:05.2
11.4
DTG-MySport