Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Tomes MTB 2022
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
MARATONS (50 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Gads
Dzimums
1
1
1
V30
Oskars
Muižnieks
2
1:50:58.5
27.0
DTG-MySport
1989
M
2
2
2
V30
Lauris
Purniņš
2
1:54:06.2
+3:07.7
26.3
DTG-MySport
1986
M
3
10
1
V
Kārlis
Klismets
2
1:57:09.8
+6:11.2
25.6
Giant & Liv Team Latvia
2003
M
4
5
3
V30
Gints
Lūsis
2
1:57:12.7
+6:14.1
25.6
DTG-MySport
1984
M
5
34
2
V
Dainis
Bricis
2
1:57:36.9
+6:38.4
25.5
1998
M
6
7
4
V30
Juris
Damškalns
2
1:57:43.2
+6:44.6
25.5
DTG-MySport
1983
M
7
3
5
V30
Uldis
Ālītis
2
1:58:08.7
+7:10.2
25.4
DTG-MySport
1983
M
8
74
3
V
Kristaps
Kārkliņš
2
2:03:14.4
+12:15.8
24.3
DAKO-Ziemeļvidzeme
1999
M
9
44
4
V
Oskars
Dankbārs
2
2:03:15.4
+12:16.8
24.3
Giant & Liv Team Latvia
2001
M
10
144
5
V
Jēkabs
Vītols
2
2:03:37.9
+12:39.4
24.3
Veloprofs.lv
2001
M
11
99
1
V40
Atis
Paksis
2
2:04:23.8
+13:25.2
24.1
VELO EXPRESS SCOTT
1981
M
12
9
6
V30
Raivis
Ritums
2
2:05:38.4
+14:39.9
23.9
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
1986
M
13
30
6
V
Ronalds
Blumbergs
2
2:06:27.2
+15:28.6
23.7
KS Sporta klubs
2003
M
14
151
2
V40
Zigmārs
Zučiks
2
2:06:57.3
+15:58.7
23.6
DAKO-Ziemeļvidzeme
1980
M
15
113
7
V30
Sandis
Rinkis
2
2:07:29.5
+16:30.9
23.5
1984
M
16
49
3
V40
Roberts
Draugs
2
2:07:29.6
+16:31.0
23.5
VELO EXPRESS SCOTT
1976
M
17
140
4
V40
Jānis
Vanags
2
2:07:29.7
+16:31.1
23.5
INTERVALS.LV
1981
M
18
62
8
V30
Andris
Habermanis
2
2:07:29.8
+16:31.2
23.5
Velo klubs Sigulda
1986
M
19
107
5
V40
Mārtiņš
Puriņš
2
2:07:37.5
+16:38.9
23.5
DAKO-Ziemeļvidzeme
1978
M
20
97
6
V40
Reinis
Nartišs
2
2:08:03.0
+17:04.4
23.4
VELO EXPRESS SCOTT
1982
M
21
36
9
V30
Rolands
Burcevs
2
2:08:11.6
+17:13.0
23.4
MTB Garkalne
1989
M
22
11
10
V30
Edgars
Abols
2
2:09:19.2
+18:20.6
23.2
Riga Bicycle team
1991
M
23
51
7
V40
Kristaps
Egle
2
2:09:25.2
+18:26.6
23.2
Velo klubs Sigulda
1977
M
24
23
8
V40
Juris
Bērziņš
2
2:09:35.5
+18:37.0
23.1
1981
M
25
120
11
V30
Aivars
Skridulis
2
2:10:09.6
+19:11.0
23.0
Veloprofs.lv
1989
M
26
8
12
V30
Jānis
Priževoits
2
2:10:10.6
+19:12.1
23.0
Veloprofs.lv
1985
M
27
136
9
V40
Jānis
Teivišs
2
2:10:33.7
+19:35.1
23.0
Virsotne/MARMOT
1982
M
28
4
7
V
Aleksandrs
Patrijuks
2
2:11:47.8
+20:49.2
22.8
DTG-MySport
1993
M
29
24
13
V30
Matīss
Bērziņš
2
2:13:54.8
+22:56.2
22.4
1985
M
30
119
14
V30
Oskars
Saulītis
2
2:13:57.9
+22:59.3
22.4
Velo klubs Sigulda
1985
M
31
72
15
V30
Aigars
Kalnups
2
2:14:15.4
+23:16.8
22.3
Vudlande/4sekundes
1986
M
32
67
10
V40
Ritvars
Jakubovskis
2
2:15:06.8
+24:08.3
22.2
Skanste / Virši
1979
M
33
53
11
V40
Arvis
Eņģelis
2
2:16:38.9
+25:40.3
22.0
ĀdažiVelo
1982
M
34
116
16
V30
Ivars
Romancevičs
2
2:16:40.1
+25:41.5
22.0
Selonia
1985
M
35
59
12
V40
Kaspars
Garda
2
2:16:41.1
+25:42.5
21.9
Veloprofs.lv
1981
M
36
114
1
S
Renāte
Rodionova
2
2:16:45.1
+25:46.5
21.9
ĀdažiVelo
2002
F
37
33
13
V40
Gatis
Bormanis
2
2:16:55.7
+25:57.1
21.9
VELO EXPRESS SCOTT
1982
M
38
129
14
V40
Mārtiņš
Šķiņķis
2
2:18:11.6
+27:13.1
21.7
DTG-Mysport
1982
M
39
88
15
V40
Ints
Lērme
2
2:18:53.5
+27:54.9
21.6
DAKO-Ziemeļvidzeme
1975
M
40
89
16
V40
Ivo
Levāns
2
2:19:19.6
+28:21.0
21.5
Flying Hedgehog
1978
M
41
122
17
V40
Sandis
Sokolovs
2
2:19:21.0
+28:22.4
21.5
Rīgas Satiksme
1976
M
42
85
18
V40
Aigars
Lebedoks
2
2:19:25.3
+28:26.8
21.5
Velo klubs Sigulda
1973
M
43
37
17
V30
Edzus
Cabulis
2
2:19:32.6
+28:34.0
21.5
1988
M
44
69
1
S30
Katrīna
Jaunslaviete-Kipure
2
2:20:02.3
+29:03.7
21.4
ZZK
1991
F
45
40
19
V40
Kaspars
Čikste
2
2:20:04.9
+29:06.4
21.4
Giant & Liv Team Latvia
1981
M
46
145
20
V40
Uldis
Volgemuts
2
2:20:07.9
+29:09.3
21.4
1976
M
47
16
2
S30
Anita
Antone
2
2:20:16.5
+29:17.9
21.4
Latvian Cycling Girls
1992
F
48
39
18
V30
Raitis
Cirvelis
2
2:20:41.3
+29:42.7
21.3
ROADEX
1987
M
49
56
19
V30
Artūrs
Gabaliņš
2
2:21:27.5
+30:28.9
21.2
MTB Grobiņas novads
1988
M
50
117
21
V40
Raivo
Sarkanābols
2
2:21:34.4
+30:35.8
21.2
mezaterapija.lv
1982
M
51
133
20
V30
Mārtiņš
Šteins
2
2:21:35.5
+30:36.9
21.2
1992
M
52
121
22
V40
Paulis
Snipke
2
2:22:36.0
+31:37.5
21.0
mezaterapija.lv
1979
M
53
29
21
V30
Krišjānis
Bite
2
2:23:02.8
+32:04.2
21.0
Velo klubs Sigulda
1985
M
54
91
22
V30
Oskars
Lubavs
2
2:23:06.3
+32:07.8
21.0
1985
M
55
52
8
V
Armands
Eglītis
2
2:23:22.2
+32:23.6
20.9
KS Sporta klubs
2003
M
56
76
23
V30
Matīss
Kauls
2
2:23:45.9
+32:47.4
20.9
SK Piebalga
1992
M
57
70
23
V40
Andris
Jurka
2
2:23:58.4
+32:59.8
20.8
VELO EXPRESS SCOTT
1982
M
58
87
9
V
Kristofers
Lembergs
2
2:24:48.7
+33:50.2
20.7
1995
M
59
15
1
V50
Jānis
Ankravs
2
2:25:27.9
+34:29.3
20.6
ANKRAVS INC.
1970
M
60
95
24
V40
Lauris
Morovskis
2
2:25:28.3
+34:29.7
20.6
ĀdažiVelo
1981
M
61
152
2
V50
Māris
Zudāns
2
2:26:03.9
+35:05.4
20.5
KS Sporta klubs
1970
M
62
80
25
V40
Kaspars
Krievs
2
2:26:56.7
+35:58.1
20.4
ĀdažiVelo
1982
M
63
100
3
S30
Monta
Pauloviča
2
2:27:01.4
+36:02.9
20.4
ĀdažiVelo
1987
F
64
77
24
V30
Kristaps
Kipurs
2
2:27:39.0
+36:40.5
20.3
eBIKE
1983
M
65
115
3
V50
Sergejs
Rodionovs
2
2:27:47.2
+36:48.6
20.3
ĀdažiVelo
1965
M
66
149
4
V50
Andrejs
Ziema
2
2:28:31.5
+37:32.9
20.2
1970
M
67
134
25
V30
Oskars
Švāgers
2
2:28:35.7
+37:37.2
20.2
Bauskas velokomanda
1984
M
68
17
26
V30
Kaspars
Artamonovs
2
2:28:48.7
+37:50.1
20.2
1987
M
69
126
10
V
Edijs
Strēlis
2
2:29:04.2
+38:05.7
20.1
VELOSHOPS
1998
M
70
141
26
V40
Juris
Veldre
2
2:29:44.7
+38:46.1
20.0
1975
M
71
38
27
V30
Raitis
Cielens
2
2:29:45.1
+38:46.5
20.0
1988
M
72
118
28
V30
Salvis
Sarkanābols
2
2:30:16.2
+39:17.7
20.0
mezaterapija.lv
1983
M
73
22
27
V40
Raitis
Bēmers
2
2:30:21.5
+39:22.9
20.0
Baldones velokomanda
1980
M
74
130
28
V40
Māris
Šlapins
2
2:30:49.9
+39:51.3
19.9
1975
M
75
61
5
V50
Dainis
Gulbis
2
2:32:20.0
+41:21.5
19.7
1967
M
76
150
29
V40
Juris
Zlobins
2
2:32:33.4
+41:34.9
19.7
Selonia
1979
M
77
45
30
V40
Jānis
Dansons
2
2:32:56.3
+41:57.8
19.6
1978
M
78
147
31
V40
Gustavs
Zatlers
2
2:33:09.6
+42:11.0
19.6
Velohooligans Ķeizari 1
1978
M
79
146
32
V40
Kristaps
Zalupe
2
2:34:54.8
+43:56.3
19.4
Velo klubs Sigulda
1976
M
80
112
29
V30
Eduards
Rieksts
2
2:35:01.9
+44:03.4
19.4
1983
M
81
148
6
V50
Aldis
Zelčs
2
2:37:47.4
+46:48.8
19.0
Sporta klubs WENDI
1970
M
82
57
33
V40
Aivars
Galigins
2
2:37:47.6
+46:49.0
19.0
Bauskas velokomanda
1982
M
83
43
34
V40
Henrihs
Damroze
2
2:37:55.4
+46:56.8
19.0
1976
M
84
105
30
V30
Oskars
Pļavnieks
2
2:38:27.2
+47:28.6
18.9
ECENTA
1983
M
85
31
31
V30
Emīls
Blūms
2
2:40:16.3
+49:17.8
18.7
Metālu Pasaule/Lemeši
1992
M
86
123
7
V50
Juris
Stanka
2
2:40:22.9
+49:24.4
18.7
Rīgas Satiksme
1966
M
87
128
32
V30
Edijs
Šaicāns
2
2:40:33.0
+49:34.5
18.7
1986
M
88
124
8
V50
Raimonds
Straume
2
2:41:51.9
+50:53.3
18.5
FizioAG MTB Team
1971
M
89
26
9
V50
Viesturs
Birkants
2
2:42:24.2
+51:25.7
18.5
NN Sporta klubs
1962
M
90
47
35
V40
Andris
Dimants
2
2:43:16.6
+52:18.0
18.4
TRITANS TRI TEAM
1979
M
91
50
36
V40
Mārtiņš
Dzelmītis
2
2:43:21.0
+52:22.4
18.4
FREMAX
1979
M
92
78
37
V40
Kaspars
Kravalis
2
2:44:19.7
+53:21.1
18.3
MAPEI
1980
M
93
90
10
V50
Māris
Ločmelis
2
2:44:59.5
+54:00.9
18.2
VELO EXPRESS SCOTT
1967
M
94
96
38
V40
Imants
Mūrnieks
2
2:45:06.6
+54:08.0
18.2
Skulte rullē
1975
M
95
139
2
S
Lāsma Elza
Vaivode
2
2:45:22.8
+54:24.3
18.1
LiVelo / Zelta Zeme
2003
F
96
64
39
V40
Aivis
Ieviņš
2
2:46:29.5
+55:30.9
18.0
FREMAX
1974
M
97
41
40
V40
Jānis
Dābols-Freijs
2
2:48:12.4
+57:13.8
17.8
1977
M
98
82
11
V50
Juris
Kuzņecovs
2
2:49:24.8
+58:26.3
17.7
Selonia
1962
M
99
35
33
V30
Māris
Briedis
2
2:49:32.0
+58:33.4
17.7
1986
M
100
110
4
S30
Laura
Ramane
2
2:51:07.3
+60:08.8
17.5
Bauskas velokomanda
1990
F
101
93
41
V40
Andris
Mašnjuks
2
2:52:46.8
+61:48.2
17.4
1980
M
102
103
42
V40
Vladislavs
Peticonoks
2
2:54:08.8
+63:10.3
17.2
Velo+ Bottari Baltic
1982
M
103
153
11
V
Armīns
Zutis
2
2:54:50.1
+63:51.6
17.2
1995
M
104
68
34
V30
Kristaps
Jaunozoliņš
2
2:57:42.9
+66:44.4
16.9
#normālakomanda
1990
M
105
131
43
V40
Imants
Šnitko
2
2:57:46.9
+66:48.3
16.9
O2 Team
1979
M
106
108
35
V30
Oskars
Purmalis
2
2:58:34.7
+67:36.1
16.8
1984
M
107
27
36
V30
Pēteris
Birkants
2
3:00:11.6
+69:13.1
16.6
NN Sporta klubs
1989
M
108
20
44
V40
Jānis
Bautris
2
3:03:23.9
+72:25.3
16.4
Black Label
1976
M
109
79
37
V30
Pēteris
Kreilis
2
3:03:30.3
+72:31.7
16.3
1985
M
110
28
38
V30
Ilmars
Birskis
2
3:03:56.9
+72:58.3
16.3
Scarlight Movistar Team
1987
M
111
142
39
V30
Andris
Vilcāns
2
3:04:58.0
+73:59.4
16.2
#normālakomanda
1989
M
112
18
1
S40
Olga
Ballo
2
3:06:38.4
+75:39.8
16.1
Velo+ Bottari Baltic
1976
F
113
138
40
V30
Imants
Vadzis
2
3:12:33.7
+81:35.1
15.6
1985
M
114
25
45
V40
Lauris
Biezbārdis
2
3:15:51.7
+84:53.1
15.3
Rīgas Satiksme
1976
M
115
12
2
S40
Līga
Actiņa
2
3:20:34.1
+89:35.5
15.0
LiVelo / Zelta Zeme
1982
F
116
13
12
V
Kārlis
Albertiņš
2
3:40:50.1
+109:51.5
13.6
1998
M
117
84
1
S50
Ilona
Lavrenova-Zīverte
2
3:50:58.0
+119:59.4
13.0
Rīgas Satiksme
1972
F
118
104
12
V50
Arvīds
Pipirs
2
3:53:58.0
+122:59.4
12.8
1963
M
119
125
13
V50
Pēteris
Strautmanis
2
4:11:31.0
+140:32.4
11.9
1959
M
120
6
41
V30
Kārlis
Vanags
1
1:00:12.8
24.9
DTG-MySport
1984
M
121
55
13
V
Artis
Fjodorovs
1
1:05:29.1
22.9
Giant & Liv Team Latvia
2002
M
122
106
14
V50
Ainars
Priedeslaipa
1
1:11:39.8
20.9
1972
M
123
83
42
V30
Sandis
Ķemers
1
1:13:19.3
20.5
DTG-MySport
1985
M
124
71
43
V30
Juris
Kalnins
1
1:16:18.6
19.7
1986
M
125
101
44
V30
Mārcis
Paulovičs
1
1:16:51.5
19.5
ĀdažiVelo
1983
M
126
111
46
V40
Ingus
Reinholds
1
1:17:16.6
19.4
Jūrmala
1982
M
127
58
15
V50
Laimonis
Garancs
1
1:22:01.7
18.3
Sporta klubs WENDI
1970
M
128
109
45
V30
Aleksandrs
Puskins
1
1:33:03.8
16.1
1983
M
129
66
16
V50
Aivars
Jakāns
1
1:47:21.3
14.0
LiVelo / Zelta Zeme
1964
M
73
V50
Vilens
Kancerovs
1
DNF
18.3
Flying Hedgehog
1968
M
PUSMARATONS (25 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Gads
Dzimums
1
266
1
VJun
Alberts
Smilktens
1
1:01:06.3
24.5
KS Sporta klubs
2005
M
2
262
1
V14
Rihards
Lozbers
1
1:01:17.8
+0:11.5
24.5
DTG-MySport
2009
M
3
265
2
VJun
Artjoms
Sergijevics
1
1:01:42.9
+0:36.5
24.3
VELO EXPRESS SCOTT
2005
M
4
263
2
V14
Alvils
Pētersons
1
1:02:02.7
+0:56.3
24.2
Riteņvasara
2008
M
5
260
1
VJ
Kristaps
Leibuks
1
1:03:15.5
+2:09.1
23.7
Carnikava
2006
M
6
256
2
VJ
Justs
Jurka
1
1:04:08.6
+3:02.2
23.4
VELO EXPRESS SCOTT
2007
M
7
257
3
V14
Helvijs
Kancers
1
1:05:46.2
+4:39.8
22.8
BELO Cycling Project
2008
M
8
259
3
VJ
Didzis
Lazdiņš
1
1:06:23.0
+5:16.6
22.6
DSS
2006
M
9
251
4
V14
Krists
Buncis
1
1:07:08.5
+6:02.1
22.3
2008
M
10
273
3
VJun
Renārs
Zadvinskis
1
1:07:13.8
+6:07.4
22.3
KS Sporta klubs
2005
M
11
250
4
VJ
Ričards
Austers
1
1:07:30.8
+6:24.4
22.2
KS Sporta klubs
2006
M
12
264
4
VJun
Krišjānis Justs
Ratnieks
1
1:07:39.4
+6:33.0
22.2
RRS
2005
M
13
267
5
V14
Toms
Strēlis
1
1:13:01.1
+11:54.7
20.5
VELOSHOPS
2008
M
14
269
6
V14
Kristers
Štrauhmanis
1
1:13:09.3
+12:02.9
20.5
Ķekavas NSS
2009
M
15
272
5
VJun
Igors
Vedmeckis
1
1:14:01.9
+12:55.5
20.3
Scarlight Movistar Team
2004
M
16
274
1
SJ
Amanda Reilija
Zariņa
1
1:17:49.3
+16:42.9
19.3
Baldones RN
2007
F
17
261
5
VJ
Krišjānis
Lejiņš
1
1:18:57.9
+17:51.5
19.0
CARNIKAVA
2007
M
18
253
7
V14
Ričards
Hansons
1
1:22:19.9
+21:13.6
18.2
BELO Cycling Project
2009
M
19
258
1
S14
Laura
Klismete
1
1:23:38.8
+22:32.4
17.9
BELO Cycling Project
2008
F
20
252
1
SJun
Elīza
Dombrovska
1
1:25:04.8
+23:58.4
17.6
KS Sporta klubs
2005
F
21
255
2
S14
Ieva
Jurēviča
1
1:29:27.7
+28:21.3
16.8
RRS Alfa
2009
F
22
270
2
SJ
Paula Patrīcija
Tilko
1
1:37:27.7
+36:21.3
15.4
Riteņvasara
2006
F
23
271
3
S14
Loreta
Vaisūna
1
1:37:30.3
+36:23.9
15.4
Ķekavas NSS
2008
F
24
254
4
S14
Katrīna
Jansone
1
1:40:32.6
+39:26.2
14.9
VELO EXPRESS SCOTT
2009
F
Bērnu1 (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Gads
Dzimums
1
1031
1
ZM3
Austra
Lāce
1
0:01:36.1
7.5
2019
M
2
1064
2
ZM3
Raimonds
Tūtāns
1
0:01:45.9
+0:09.8
6.8
2019
M
3
1033
3
ZM3
Iļja
Mozins
1
0:01:56.2
+0:20.1
6.2
2019
M
4
1002
4
ZM3
Ričards Leo
Baumanis
1
0:01:57.6
+0:21.5
6.1
LiVelo / Zelta Zeme
2019
M
5
1019
5
ZM3
Everts
Kalnups
1
0:03:40.1
+2:04.0
3.3
2019
M
6
1007
6
ZM3
Šarlote
Briede
1
0:04:06.8
+2:30.7
2.9
2019
M
Bērnu2 (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Gads
Dzimums
1
1054
1
ZM5
Ārons
Šaicāns
2
0:01:51.3
12.9
2017
M
2
1039
2
ZM5
Jekaterina
Podoroga
2
0:01:59.5
+0:08.2
12.0
2017
M
3
1001
3
ZM5
Roberts
Ančs
2
0:02:01.7
+0:10.3
11.8
2017
M
4
1067
4
ZM5
Renāte
Bāre
2
0:02:16.8
+0:25.5
10.5
Tomes Tīģeri
2017
M
5
1043
5
ZM5
Annija
Purniņa
2
0:02:32.6
+0:41.2
9.4
DTG-MySport
2018
M
6
1059
6
ZM5
Lība
Teiviša
2
0:02:35.5
+0:44.2
9.3
Riteņvasara
2017
M
7
1024
7
ZM5
Henrijs Šarls
Kļumels
2
0:02:36.8
+0:45.4
9.2
2018
M
8
1053
8
ZM5
Alens
Šaicāns
2
0:02:52.9
+1:01.6
8.3
2017
M
9
1070
9
ZM5
Henrijs
Smilelsiņš
2
0:03:15.3
+1:24.0
7.4
2018
M
10
1065
10
ZM5
Marks
Lipsbergs
2
0:03:39.9
+1:48.5
6.5
2018
M
Bērnu3 (0.7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Gads
Dzimums
1
1014
1
Z7
Artūrs
Hansons
1
0:04:25.9
9.5
Riteņvasara
2016
M
2
1018
2
Z7
Dominiks Jēkabs
Jurēvičs
1
0:04:26.7
+0:00.7
9.4
RRS Alfa
2016
M
3
1056
1
M7
Marta
Šnepa-Šnepe
1
0:04:28.4
+0:02.4
9.4
Riteņvasara
2015
F
4
1049
3
Z7
Olivers
Sīlis
1
0:04:28.6
+0:02.6
9.4
2015
M
5
1048
4
Z7
Martins
Sergijevics
1
0:04:48.3
+0:22.3
8.7
VELO EXPRESS SCOTT
2015
M
6
1016
2
M7
Laura
Incenberga
1
0:05:10.2
+0:44.2
8.1
Riteņvasara
2016
F
7
1004
5
Z7
Miķelis
Beļūns
1
0:05:13.5
+0:47.5
8.0
2016
M
8
1028
3
M7
Paula
Kreile
1
0:05:21.9
+0:55.9
7.8
2015
F
9
1051
6
Z7
Hūberts
Slaide
1
0:08:10.5
+3:44.5
5.1
2015
M
10
1066
7
Z7
Tomass
Mekšs
1
0:47:35.0
+43:09.0
0.9
2016
M
Bērnu4 (1.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Gads
Dzimums
1
1020
1
M9
Milena
Karlsone
1
0:06:27.0
13.0
Ķekavas NSS
2013
F
2
1017
1
Z9
Rūdolfs
Jansons
1
0:06:35.4
+0:08.4
12.7
VELO EXPRESS SCOTT
2013
M
3
1036
2
Z9
Tomass
Pekuss
1
0:06:36.3
+0:09.3
12.7
Ķekavas NSS
2013
M
4
1052
2
M9
Sofija
Šaicāne
1
0:06:44.7
+0:17.7
12.5
2013
F
5
1026
3
Z9
Kārlis
Knops
1
0:07:09.7
+0:42.7
11.7
BMX Ādaži
2014
M
6
1011
4
Z9
Roberts
Garda
1
0:07:10.4
+0:43.4
11.7
2013
M
7
1038
5
Z9
Arsenijs
Podoroga
1
0:07:38.2
+1:11.2
11.0
2014
M
8
1032
6
Z9
Emīls
Lācis
1
0:07:39.9
+1:12.9
11.0
2013
M
9
1003
3
M9
Elīza
Beļūna
1
0:07:42.6
+1:15.6
10.9
2013
F
10
1060
4
M9
Ieva Silvija
Tilko
1
0:07:46.3
+1:19.2
10.8
Riteņvasara
2014
F
11
1058
5
M9
Tīna
Teiviša
1
0:07:54.0
+1:27.0
10.6
Riteņvasara
2013
F
12
1010
6
M9
Karolaina
Druka-Jaunzeme
1
0:07:59.5
+1:32.5
10.5
SK ASI/ Riteņvasara
2014
F
13
1006
7
Z9
Oskars
Bondars
1
0:08:02.6
+1:35.6
10.4
2014
M
14
1044
7
M9
Luīze
Purniņa
1
0:08:28.3
+2:01.3
9.9
DTG-MySport
2014
F
15
1050
8
Z9
Ralfs
Slaide
1
0:08:28.4
+2:01.4
9.9
2013
M
16
1047
8
M9
Valērija
Semeņenko
1
0:08:36.5
+2:09.5
9.8
RRS Alfa
2014
F
17
1025
9
M9
Karlīna
Knopa
1
0:09:00.2
+2:33.2
9.3
2013
F
Bērnu5 (2.1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Gads
Dzimums
1
1057
1
Z12
Oskars
Štrauhmanis
1
0:07:47.4
16.2
Ķekavas NSS
2011
M
2
1021
2
Z12
Kristers
Karlsons
1
0:07:56.3
+0:08.9
15.9
Ķekavas NSS
2010
M
3
1015
3
Z12
Mārtiņš
Ice
1
0:08:23.3
+0:35.9
15.0
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
2010
M
4
1037
4
Z12
Raimonds
Pilenieks
1
0:08:27.1
+0:39.7
14.9
Ķekavas NSS
2010
M
5
1061
5
Z12
Olivers
Vaisūns
1
0:08:33.5
+0:46.0
14.7
Ķekavas NSS
2011
M
6
1005
6
Z12
Rihards
Bondars
1
0:08:36.6
+0:49.2
14.6
RRS
2011
M
7
1041
7
Z12
Adrians
Purlaurs
1
0:08:50.8
+1:03.4
14.2
Ķekavas NSS
2012
M
8
1029
8
Z12
Gustavs
Kreilis
1
0:08:51.8
+1:04.4
14.2
2012
M
9
1023
1
M12
Šarlote
Kļumele
1
0:09:27.2
+1:39.8
13.3
RRS
2012
F
10
1045
2
M12
Samanta
Roziņa
1
0:09:34.7
+1:47.3
13.2
Latvian Cycling Girls
2010
F
11
1069
3
M12
Ramona
Bāre
1
0:09:34.8
+1:47.4
13.2
Tomes Tīģeri
2011
F
12
1035
9
Z12
Edvards
Mūrnieks
1
0:09:34.9
+1:47.5
13.1
SK APEX
2012
M
13
1008
10
Z12
Matīss
Buncis
1
0:09:41.4
+1:54.0
13.0
2012
M
14
1013
4
M12
Katrīna
Hansone
1
0:09:45.1
+1:57.7
12.9
BELO Cycling Project
2012
F
15
1068
11
Z12
Rinalds
Bāris
1
0:09:57.1
+2:09.7
12.7
Tomes Tīģeri
2010
M
16
1009
12
Z12
Adrians
Drāka
1
0:09:58.9
+2:11.4
12.6
BELO Cycling Project
2012
M
17
1034
13
Z12
Henrijs
Mūrnieks
1
0:10:11.3
+2:23.9
12.4
SK APEX
2012
M
18
1046
14
Z12
Deniss
Semeņenko
1
0:10:31.7
+2:44.3
12.0
RRS Alfa
2012
M
19
1012
15
Z12
Viljams
Gervis
1
0:10:43.0
+2:55.6
11.8
Baldones RN
2010
M
20
1022
16
Z12
Dominiks
Kaševskis
1
0:10:44.4
+2:57.0
11.7
Ķekavas NSS
2012
M
21
1042
5
M12
Elīza
Purniņa
1
0:11:05.2
+3:17.8
11.4
DTG-MySport
2012
F