Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Tomes MTB 2022
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
MARATONS (50 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1
1
V30
Oskars
Muižnieks
2
1:50:58.5
27.0
DTG-MySport
2
2
2
V30
Lauris
Purniņš
2
1:54:06.2
+3:07.7
26.3
DTG-MySport
3
10
1
V
Kārlis
Klismets
2
1:57:09.8
+6:11.2
25.6
Giant & Liv Team Latvia
4
5
3
V30
Gints
Lūsis
2
1:57:12.7
+6:14.1
25.6
DTG-MySport
5
34
2
V
Dainis
Bricis
2
1:57:36.9
+6:38.4
25.5
6
7
4
V30
Juris
Damškalns
2
1:57:43.2
+6:44.6
25.5
DTG-MySport
7
3
5
V30
Uldis
Ālītis
2
1:58:08.7
+7:10.2
25.4
DTG-MySport
8
74
3
V
Kristaps
Kārkliņš
2
2:03:14.4
+12:15.8
24.3
DAKO-Ziemeļvidzeme
9
44
4
V
Oskars
Dankbārs
2
2:03:15.4
+12:16.8
24.3
Giant & Liv Team Latvia
10
144
5
V
Jēkabs
Vītols
2
2:03:37.9
+12:39.4
24.3
Veloprofs.lv
11
99
1
V40
Atis
Paksis
2
2:04:23.8
+13:25.2
24.1
VELO EXPRESS SCOTT
12
9
6
V30
Raivis
Ritums
2
2:05:38.4
+14:39.9
23.9
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
13
30
6
V
Ronalds
Blumbergs
2
2:06:27.2
+15:28.6
23.7
KS Sporta klubs
14
151
2
V40
Zigmārs
Zučiks
2
2:06:57.3
+15:58.7
23.6
DAKO-Ziemeļvidzeme
15
113
7
V30
Sandis
Rinkis
2
2:07:29.5
+16:30.9
23.5
16
49
3
V40
Roberts
Draugs
2
2:07:29.6
+16:31.0
23.5
VELO EXPRESS SCOTT
17
140
4
V40
Jānis
Vanags
2
2:07:29.7
+16:31.1
23.5
INTERVALS.LV
18
62
8
V30
Andris
Habermanis
2
2:07:29.8
+16:31.2
23.5
Velo klubs Sigulda
19
107
5
V40
Mārtiņš
Puriņš
2
2:07:37.5
+16:38.9
23.5
DAKO-Ziemeļvidzeme
20
97
6
V40
Reinis
Nartišs
2
2:08:03.0
+17:04.4
23.4
VELO EXPRESS SCOTT
21
36
9
V30
Rolands
Burcevs
2
2:08:11.6
+17:13.0
23.4
MTB Garkalne
22
11
10
V30
Edgars
Abols
2
2:09:19.2
+18:20.6
23.2
Riga Bicycle team
23
51
7
V40
Kristaps
Egle
2
2:09:25.2
+18:26.6
23.2
Velo klubs Sigulda
24
23
8
V40
Juris
Bērziņš
2
2:09:35.5
+18:37.0
23.1
25
120
11
V30
Aivars
Skridulis
2
2:10:09.6
+19:11.0
23.0
Veloprofs.lv
26
8
12
V30
Jānis
Priževoits
2
2:10:10.6
+19:12.1
23.0
Veloprofs.lv
27
136
9
V40
Jānis
Teivišs
2
2:10:33.7
+19:35.1
23.0
Virsotne/MARMOT
28
4
7
V
Aleksandrs
Patrijuks
2
2:11:47.8
+20:49.2
22.8
DTG-MySport
29
24
13
V30
Matīss
Bērziņš
2
2:13:54.8
+22:56.2
22.4
30
119
14
V30
Oskars
Saulītis
2
2:13:57.9
+22:59.3
22.4
Velo klubs Sigulda
31
72
15
V30
Aigars
Kalnups
2
2:14:15.4
+23:16.8
22.3
Vudlande/4sekundes
32
67
10
V40
Ritvars
Jakubovskis
2
2:15:06.8
+24:08.3
22.2
Skanste / Virši
33
53
11
V40
Arvis
Eņģelis
2
2:16:38.9
+25:40.3
22.0
ĀdažiVelo
34
116
16
V30
Ivars
Romancevičs
2
2:16:40.1
+25:41.5
22.0
Selonia
35
59
12
V40
Kaspars
Garda
2
2:16:41.1
+25:42.5
21.9
Veloprofs.lv
36
33
13
V40
Gatis
Bormanis
2
2:16:55.7
+25:57.1
21.9
VELO EXPRESS SCOTT
37
129
14
V40
Mārtiņš
Šķiņķis
2
2:18:11.6
+27:13.1
21.7
DTG-Mysport
38
88
15
V40
Ints
Lērme
2
2:18:53.5
+27:54.9
21.6
DAKO-Ziemeļvidzeme
39
89
16
V40
Ivo
Levāns
2
2:19:19.6
+28:21.0
21.5
Flying Hedgehog
40
122
17
V40
Sandis
Sokolovs
2
2:19:21.0
+28:22.4
21.5
Rīgas Satiksme
41
85
18
V40
Aigars
Lebedoks
2
2:19:25.3
+28:26.8
21.5
Velo klubs Sigulda
42
37
17
V30
Edzus
Cabulis
2
2:19:32.6
+28:34.0
21.5
43
40
19
V40
Kaspars
Čikste
2
2:20:04.9
+29:06.4
21.4
Giant & Liv Team Latvia
44
145
20
V40
Uldis
Volgemuts
2
2:20:07.9
+29:09.3
21.4
45
39
18
V30
Raitis
Cirvelis
2
2:20:41.3
+29:42.7
21.3
ROADEX
46
56
19
V30
Artūrs
Gabaliņš
2
2:21:27.5
+30:28.9
21.2
MTB Grobiņas novads
47
117
21
V40
Raivo
Sarkanābols
2
2:21:34.4
+30:35.8
21.2
mezaterapija.lv
48
133
20
V30
Mārtiņš
Šteins
2
2:21:35.5
+30:36.9
21.2
49
121
22
V40
Paulis
Snipke
2
2:22:36.0
+31:37.5
21.0
mezaterapija.lv
50
29
21
V30
Krišjānis
Bite
2
2:23:02.8
+32:04.2
21.0
Velo klubs Sigulda
51
91
22
V30
Oskars
Lubavs
2
2:23:06.3
+32:07.8
21.0
52
52
8
V
Armands
Eglītis
2
2:23:22.2
+32:23.6
20.9
KS Sporta klubs
53
76
23
V30
Matīss
Kauls
2
2:23:45.9
+32:47.4
20.9
SK Piebalga
54
70
23
V40
Andris
Jurka
2
2:23:58.4
+32:59.8
20.8
VELO EXPRESS SCOTT
55
87
9
V
Kristofers
Lembergs
2
2:24:48.7
+33:50.2
20.7
56
15
1
V50
Jānis
Ankravs
2
2:25:27.9
+34:29.3
20.6
ANKRAVS INC.
57
95
24
V40
Lauris
Morovskis
2
2:25:28.3
+34:29.7
20.6
ĀdažiVelo
58
152
2
V50
Māris
Zudāns
2
2:26:03.9
+35:05.4
20.5
KS Sporta klubs
59
80
25
V40
Kaspars
Krievs
2
2:26:56.7
+35:58.1
20.4
ĀdažiVelo
60
77
24
V30
Kristaps
Kipurs
2
2:27:39.0
+36:40.5
20.3
eBIKE
61
115
3
V50
Sergejs
Rodionovs
2
2:27:47.2
+36:48.6
20.3
ĀdažiVelo
62
149
4
V50
Andrejs
Ziema
2
2:28:31.5
+37:32.9
20.2
63
134
25
V30
Oskars
Švāgers
2
2:28:35.7
+37:37.2
20.2
Bauskas velokomanda
64
17
26
V30
Kaspars
Artamonovs
2
2:28:48.7
+37:50.1
20.2
65
126
10
V
Edijs
Strēlis
2
2:29:04.2
+38:05.7
20.1
VELOSHOPS
66
141
26
V40
Juris
Veldre
2
2:29:44.7
+38:46.1
20.0
67
38
27
V30
Raitis
Cielens
2
2:29:45.1
+38:46.5
20.0
68
118
28
V30
Salvis
Sarkanābols
2
2:30:16.2
+39:17.7
20.0
mezaterapija.lv
69
22
27
V40
Raitis
Bēmers
2
2:30:21.5
+39:22.9
20.0
Baldones velokomanda
70
130
28
V40
Māris
Šlapins
2
2:30:49.9
+39:51.3
19.9
71
61
5
V50
Dainis
Gulbis
2
2:32:20.0
+41:21.5
19.7
72
150
29
V40
Juris
Zlobins
2
2:32:33.4
+41:34.9
19.7
Selonia
73
45
30
V40
Jānis
Dansons
2
2:32:56.3
+41:57.8
19.6
74
147
31
V40
Gustavs
Zatlers
2
2:33:09.6
+42:11.0
19.6
Velohooligans Ķeizari 1
75
146
32
V40
Kristaps
Zalupe
2
2:34:54.8
+43:56.3
19.4
Velo klubs Sigulda
76
112
29
V30
Eduards
Rieksts
2
2:35:01.9
+44:03.4
19.4
77
148
6
V50
Aldis
Zelčs
2
2:37:47.4
+46:48.8
19.0
Sporta klubs WENDI
78
57
33
V40
Aivars
Galigins
2
2:37:47.6
+46:49.0
19.0
Bauskas velokomanda
79
43
34
V40
Henrihs
Damroze
2
2:37:55.4
+46:56.8
19.0
80
105
30
V30
Oskars
Pļavnieks
2
2:38:27.2
+47:28.6
18.9
ECENTA
81
31
31
V30
Emīls
Blūms
2
2:40:16.3
+49:17.8
18.7
Metālu Pasaule/Lemeši
82
123
7
V50
Juris
Stanka
2
2:40:22.9
+49:24.4
18.7
Rīgas Satiksme
83
128
32
V30
Edijs
Šaicāns
2
2:40:33.0
+49:34.5
18.7
84
124
8
V50
Raimonds
Straume
2
2:41:51.9
+50:53.3
18.5
FizioAG MTB Team
85
26
9
V50
Viesturs
Birkants
2
2:42:24.2
+51:25.7
18.5
NN Sporta klubs
86
47
35
V40
Andris
Dimants
2
2:43:16.6
+52:18.0
18.4
TRITANS TRI TEAM
87
50
36
V40
Mārtiņš
Dzelmītis
2
2:43:21.0
+52:22.4
18.4
FREMAX
88
78
37
V40
Kaspars
Kravalis
2
2:44:19.7
+53:21.1
18.3
MAPEI
89
90
10
V50
Māris
Ločmelis
2
2:44:59.5
+54:00.9
18.2
VELO EXPRESS SCOTT
90
96
38
V40
Imants
Mūrnieks
2
2:45:06.6
+54:08.0
18.2
Skulte rullē
91
64
39
V40
Aivis
Ieviņš
2
2:46:29.5
+55:30.9
18.0
FREMAX
92
41
40
V40
Jānis
Dābols-Freijs
2
2:48:12.4
+57:13.8
17.8
93
82
11
V50
Juris
Kuzņecovs
2
2:49:24.8
+58:26.3
17.7
Selonia
94
35
33
V30
Māris
Briedis
2
2:49:32.0
+58:33.4
17.7
95
93
41
V40
Andris
Mašnjuks
2
2:52:46.8
+61:48.2
17.4
96
103
42
V40
Vladislavs
Peticonoks
2
2:54:08.8
+63:10.3
17.2
Velo+ Bottari Baltic
97
153
11
V
Armīns
Zutis
2
2:54:50.1
+63:51.6
17.2
98
68
34
V30
Kristaps
Jaunozoliņš
2
2:57:42.9
+66:44.4
16.9
#normālakomanda
99
131
43
V40
Imants
Šnitko
2
2:57:46.9
+66:48.3
16.9
O2 Team
100
108
35
V30
Oskars
Purmalis
2
2:58:34.7
+67:36.1
16.8
101
27
36
V30
Pēteris
Birkants
2
3:00:11.6
+69:13.1
16.6
NN Sporta klubs
102
20
44
V40
Jānis
Bautris
2
3:03:23.9
+72:25.3
16.4
Black Label
103
79
37
V30
Pēteris
Kreilis
2
3:03:30.3
+72:31.7
16.3
104
28
38
V30
Ilmars
Birskis
2
3:03:56.9
+72:58.3
16.3
Scarlight Movistar Team
105
142
39
V30
Andris
Vilcāns
2
3:04:58.0
+73:59.4
16.2
#normālakomanda
106
138
40
V30
Imants
Vadzis
2
3:12:33.7
+81:35.1
15.6
107
25
45
V40
Lauris
Biezbārdis
2
3:15:51.7
+84:53.1
15.3
Rīgas Satiksme
108
13
12
V
Kārlis
Albertiņš
2
3:40:50.1
+109:51.5
13.6
109
104
12
V50
Arvīds
Pipirs
2
3:53:58.0
+122:59.4
12.8
110
125
13
V50
Pēteris
Strautmanis
2
4:11:31.0
+140:32.4
11.9
111
6
41
V30
Kārlis
Vanags
1
1:00:12.8
24.9
DTG-MySport
112
55
13
V
Artis
Fjodorovs
1
1:05:29.1
22.9
Giant & Liv Team Latvia
113
106
14
V50
Ainars
Priedeslaipa
1
1:11:39.8
20.9
114
83
42
V30
Sandis
Ķemers
1
1:13:19.3
20.5
DTG-MySport
115
71
43
V30
Juris
Kalnins
1
1:16:18.6
19.7
116
101
44
V30
Mārcis
Paulovičs
1
1:16:51.5
19.5
ĀdažiVelo
117
111
46
V40
Ingus
Reinholds
1
1:17:16.6
19.4
Jūrmala
118
58
15
V50
Laimonis
Garancs
1
1:22:01.7
18.3
Sporta klubs WENDI
119
109
45
V30
Aleksandrs
Puskins
1
1:33:03.8
16.1
120
66
16
V50
Aivars
Jakāns
1
1:47:21.3
14.0
LiVelo / Zelta Zeme
73
V50
Vilens
Kancerovs
1
DNF
18.3
Flying Hedgehog
MARATONS (50 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
114
1
S
Renāte
Rodionova
2
2:16:45.1
21.9
ĀdažiVelo
2
69
1
S30
Katrīna
Jaunslaviete-Kipure
2
2:20:02.3
+3:17.2
21.4
ZZK
3
16
2
S30
Anita
Antone
2
2:20:16.5
+3:31.4
21.4
Latvian Cycling Girls
4
100
3
S30
Monta
Pauloviča
2
2:27:01.4
+10:16.3
20.4
ĀdažiVelo
5
139
2
S
Lāsma Elza
Vaivode
2
2:45:22.8
+28:37.7
18.1
LiVelo / Zelta Zeme
6
110
4
S30
Laura
Ramane
2
2:51:07.3
+34:22.2
17.5
Bauskas velokomanda
7
18
1
S40
Olga
Ballo
2
3:06:38.4
+49:53.3
16.1
Velo+ Bottari Baltic
8
12
2
S40
Līga
Actiņa
2
3:20:34.1
+63:49.0
15.0
LiVelo / Zelta Zeme
9
84
1
S50
Ilona
Lavrenova-Zīverte
2
3:50:58.0
+94:12.8
13.0
Rīgas Satiksme
PUSMARATONS (25 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
266
1
VJun
Alberts
Smilktens
1
1:01:06.3
24.5
KS Sporta klubs
2
262
1
V14
Rihards
Lozbers
1
1:01:17.8
+0:11.5
24.5
DTG-MySport
3
265
2
VJun
Artjoms
Sergijevics
1
1:01:42.9
+0:36.5
24.3
VELO EXPRESS SCOTT
4
263
2
V14
Alvils
Pētersons
1
1:02:02.7
+0:56.3
24.2
Riteņvasara
5
260
1
VJ
Kristaps
Leibuks
1
1:03:15.5
+2:09.1
23.7
Carnikava
6
256
2
VJ
Justs
Jurka
1
1:04:08.6
+3:02.2
23.4
VELO EXPRESS SCOTT
7
257
3
V14
Helvijs
Kancers
1
1:05:46.2
+4:39.8
22.8
BELO Cycling Project
8
259
3
VJ
Didzis
Lazdiņš
1
1:06:23.0
+5:16.6
22.6
DSS
9
251
4
V14
Krists
Buncis
1
1:07:08.5
+6:02.1
22.3
10
273
3
VJun
Renārs
Zadvinskis
1
1:07:13.8
+6:07.4
22.3
KS Sporta klubs
11
250
4
VJ
Ričards
Austers
1
1:07:30.8
+6:24.4
22.2
KS Sporta klubs
12
264
4
VJun
Krišjānis Justs
Ratnieks
1
1:07:39.4
+6:33.0
22.2
RRS
13
267
5
V14
Toms
Strēlis
1
1:13:01.1
+11:54.7
20.5
VELOSHOPS
14
269
6
V14
Kristers
Štrauhmanis
1
1:13:09.3
+12:02.9
20.5
Ķekavas NSS
15
272
5
VJun
Igors
Vedmeckis
1
1:14:01.9
+12:55.5
20.3
Scarlight Movistar Team
16
261
5
VJ
Krišjānis
Lejiņš
1
1:18:57.9
+17:51.5
19.0
CARNIKAVA
17
253
7
V14
Ričards
Hansons
1
1:22:19.9
+21:13.6
18.2
BELO Cycling Project
PUSMARATONS (25 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
274
1
SJ
Amanda Reilija
Zariņa
1
1:17:49.3
19.3
Baldones RN
2
258
1
S14
Laura
Klismete
1
1:23:38.8
+5:49.4
17.9
BELO Cycling Project
3
252
1
SJun
Elīza
Dombrovska
1
1:25:04.8
+7:15.4
17.6
KS Sporta klubs
4
255
2
S14
Ieva
Jurēviča
1
1:29:27.7
+11:38.3
16.8
RRS Alfa
5
270
2
SJ
Paula Patrīcija
Tilko
1
1:37:27.7
+19:38.4
15.4
Riteņvasara
6
271
3
S14
Loreta
Vaisūna
1
1:37:30.3
+19:40.9
15.4
Ķekavas NSS
7
254
4
S14
Katrīna
Jansone
1
1:40:32.6
+22:43.2
14.9
VELO EXPRESS SCOTT
Bērnu1 (0.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1031
1
ZM3
Austra
Lāce
1
0:01:36.1
7.5
2
1064
2
ZM3
Raimonds
Tūtāns
1
0:01:45.9
+0:09.8
6.8
3
1033
3
ZM3
Iļja
Mozins
1
0:01:56.2
+0:20.1
6.2
4
1002
4
ZM3
Ričards Leo
Baumanis
1
0:01:57.6
+0:21.5
6.1
LiVelo / Zelta Zeme
5
1019
5
ZM3
Everts
Kalnups
1
0:03:40.1
+2:04.0
3.3
6
1007
6
ZM3
Šarlote
Briede
1
0:04:06.8
+2:30.7
2.9
Bērnu2 (0.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1054
1
ZM5
Ārons
Šaicāns
2
0:01:51.3
12.9
2
1039
2
ZM5
Jekaterina
Podoroga
2
0:01:59.5
+0:08.2
12.0
3
1001
3
ZM5
Roberts
Ančs
2
0:02:01.7
+0:10.3
11.8
4
1067
4
ZM5
Renāte
Bāre
2
0:02:16.8
+0:25.5
10.5
Tomes Tīģeri
5
1043
5
ZM5
Annija
Purniņa
2
0:02:32.6
+0:41.2
9.4
DTG-MySport
6
1059
6
ZM5
Lība
Teiviša
2
0:02:35.5
+0:44.2
9.3
Riteņvasara
7
1024
7
ZM5
Henrijs Šarls
Kļumels
2
0:02:36.8
+0:45.4
9.2
8
1053
8
ZM5
Alens
Šaicāns
2
0:02:52.9
+1:01.6
8.3
9
1070
9
ZM5
Henrijs
Smilelsiņš
2
0:03:15.3
+1:24.0
7.4
10
1065
10
ZM5
Marks
Lipsbergs
2
0:03:39.9
+1:48.5
6.5
Bērnu3 (0.7 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1014
1
Z7
Artūrs
Hansons
1
0:04:25.9
9.5
Riteņvasara
2
1018
2
Z7
Dominiks Jēkabs
Jurēvičs
1
0:04:26.7
+0:00.7
9.4
RRS Alfa
3
1049
3
Z7
Olivers
Sīlis
1
0:04:28.6
+0:02.6
9.4
4
1048
4
Z7
Martins
Sergijevics
1
0:04:48.3
+0:22.3
8.7
VELO EXPRESS SCOTT
5
1004
5
Z7
Miķelis
Beļūns
1
0:05:13.5
+0:47.5
8.0
6
1051
6
Z7
Hūberts
Slaide
1
0:08:10.5
+3:44.5
5.1
7
1066
7
Z7
Tomass
Mekšs
1
0:47:35.0
+43:09.0
0.9
Bērnu3 (0.7 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1056
1
M7
Marta
Šnepa-Šnepe
1
0:04:28.4
9.4
Riteņvasara
2
1016
2
M7
Laura
Incenberga
1
0:05:10.2
+0:41.7
8.1
Riteņvasara
3
1028
3
M7
Paula
Kreile
1
0:05:21.9
+0:53.4
7.8
Bērnu4 (1.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1017
1
Z9
Rūdolfs
Jansons
1
0:06:35.4
12.7
VELO EXPRESS SCOTT
2
1036
2
Z9
Tomass
Pekuss
1
0:06:36.3
+0:00.9
12.7
Ķekavas NSS
3
1026
3
Z9
Kārlis
Knops
1
0:07:09.7
+0:34.3
11.7
BMX Ādaži
4
1011
4
Z9
Roberts
Garda
1
0:07:10.4
+0:35.0
11.7
5
1038
5
Z9
Arsenijs
Podoroga
1
0:07:38.2
+1:02.8
11.0
6
1032
6
Z9
Emīls
Lācis
1
0:07:39.9
+1:04.5
11.0
7
1006
7
Z9
Oskars
Bondars
1
0:08:02.6
+1:27.2
10.4
8
1050
8
Z9
Ralfs
Slaide
1
0:08:28.4
+1:53.0
9.9
Bērnu4 (1.4 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1020
1
M9
Milena
Karlsone
1
0:06:27.0
13.0
Ķekavas NSS
2
1052
2
M9
Sofija
Šaicāne
1
0:06:44.7
+0:17.7
12.5
3
1003
3
M9
Elīza
Beļūna
1
0:07:42.6
+1:15.6
10.9
4
1060
4
M9
Ieva Silvija
Tilko
1
0:07:46.3
+1:19.2
10.8
Riteņvasara
5
1058
5
M9
Tīna
Teiviša
1
0:07:54.0
+1:27.0
10.6
Riteņvasara
6
1010
6
M9
Karolaina
Druka-Jaunzeme
1
0:07:59.5
+1:32.5
10.5
SK ASI/ Riteņvasara
7
1044
7
M9
Luīze
Purniņa
1
0:08:28.3
+2:01.3
9.9
DTG-MySport
8
1047
8
M9
Valērija
Semeņenko
1
0:08:36.5
+2:09.5
9.8
RRS Alfa
9
1025
9
M9
Karlīna
Knopa
1
0:09:00.2
+2:33.2
9.3
Bērnu5 (2.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1057
1
Z12
Oskars
Štrauhmanis
1
0:07:47.4
16.2
Ķekavas NSS
2
1021
2
Z12
Kristers
Karlsons
1
0:07:56.3
+0:08.9
15.9
Ķekavas NSS
3
1015
3
Z12
Mārtiņš
Ice
1
0:08:23.3
+0:35.9
15.0
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
4
1037
4
Z12
Raimonds
Pilenieks
1
0:08:27.1
+0:39.7
14.9
Ķekavas NSS
5
1061
5
Z12
Olivers
Vaisūns
1
0:08:33.5
+0:46.0
14.7
Ķekavas NSS
6
1005
6
Z12
Rihards
Bondars
1
0:08:36.6
+0:49.2
14.6
RRS
7
1041
7
Z12
Adrians
Purlaurs
1
0:08:50.8
+1:03.4
14.2
Ķekavas NSS
8
1029
8
Z12
Gustavs
Kreilis
1
0:08:51.8
+1:04.4
14.2
9
1035
9
Z12
Edvards
Mūrnieks
1
0:09:34.9
+1:47.5
13.1
SK APEX
10
1008
10
Z12
Matīss
Buncis
1
0:09:41.4
+1:54.0
13.0
11
1068
11
Z12
Rinalds
Bāris
1
0:09:57.1
+2:09.7
12.7
Tomes Tīģeri
12
1009
12
Z12
Adrians
Drāka
1
0:09:58.9
+2:11.4
12.6
BELO Cycling Project
13
1034
13
Z12
Henrijs
Mūrnieks
1
0:10:11.3
+2:23.9
12.4
SK APEX
14
1046
14
Z12
Deniss
Semeņenko
1
0:10:31.7
+2:44.3
12.0
RRS Alfa
15
1012
15
Z12
Viljams
Gervis
1
0:10:43.0
+2:55.6
11.8
Baldones RN
16
1022
16
Z12
Dominiks
Kaševskis
1
0:10:44.4
+2:57.0
11.7
Ķekavas NSS
Bērnu5 (2.1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1023
1
M12
Šarlote
Kļumele
1
0:09:27.2
13.3
RRS
2
1045
2
M12
Samanta
Roziņa
1
0:09:34.7
+0:07.5
13.2
Latvian Cycling Girls
3
1069
3
M12
Ramona
Bāre
1
0:09:34.8
+0:07.5
13.2
Tomes Tīģeri
4
1013
4
M12
Katrīna
Hansone
1
0:09:45.1
+0:17.9
12.9
BELO Cycling Project
5
1042
5
M12
Elīza
Purniņa
1
0:11:05.2
+1:38.0
11.4
DTG-MySport