Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucēji
LIT un LAT čempionāts XCO 2021 - 1. un 2. starts
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucēji
2. starts 3 lielie apļi (17 km) / M U16
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
78
Artūrs
Nummurs
VELO EXPRESS SCOTT
4
0:52:34.4
19.4
2
79
Artjoms
Sergijevics
VELOEXPRESS SCOTT
4
0:52:45.4
19.3
3
94
Alberts
Smilktens
KS Sporta klubs
4
0:56:11.0
18.2
4
85
Kristians Markuss
Gunne
Ķekavas NSS
4
0:57:34.6
17.7
5
84
Vytautas
Vilūnas
Bernatonio dviračių akademija
4
0:59:06.2
17.3
6
90
Olivers Jēkabs
Skrapcis
MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
4
0:59:47.8
17.1
2. starts 3 lielie apļi (17 km) / W M1
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
98
Laura
Dreimane
Latvian Cycling Girls
4
1:18:30.5
13.0
2
97
Liga
Actina
Livelo/Zelta Zeme
3
1:08:46.8
11.0
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / M U14
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
77
Bruno
Brēde
LiVelo / Zelta Zeme
3
0:40:06.5
17.7
2
68
Rauls
Ukins
Carnikava
3
0:40:10.3
17.6
3
64
Domas
Butkus
Kauno SM "Gaja"
3
0:40:10.3
17.6
4
58
Kristers
Celitāns
VELO EXPRESS SCOTT
3
0:41:34.7
17.0
5
69
Krišjānis
Lejiņš
Carnikava
3
0:41:51.6
16.9
6
66
Deividas
Stankevičius
Kauno SM "Gaja"
3
0:43:00.1
16.5
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / W U14
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
46
Amanda Reilija
Zariņa
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
3
0:48:33.8
14.6
2
43
Irmantė
Aleliūnaitė
Bernatonio dviračių akademija
3
0:48:36.7
14.6
3
47
Laura
Klismete
RRS BELO CP
3
0:50:53.7
13.9
4
44
Loreta
Vaisūna
Ķekavas NSS
3
0:53:45.5
13.2
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / W U16
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
49
Aistė
Butautaitė
Kauno SM "Gaja"
3
0:47:20.4
15.0
2
52
Vytenė
Puišytė
S-sportas
3
0:52:15.8
13.5
3
53
Elīza
Dombrovska
KS Sporta klubs
3
0:58:10.8
12.2
4
50
Lauryna
Valiukevičiūtė
VMSC-DSK SIETYNAS
3
1:01:23.1
11.5
5
51
Adriana
Voitkevič
VMSC-DSK SIETYNAS
3
1:01:23.2
11.5
6
48
Ugnė
Juškevičiūtė
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
2
0:35:13.7
13.3