Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucēji
LIT un LAT čempionāts XCO 2021 - 1. un 2. starts
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucēji
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
1
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucēji
2. starts 3 lielie apļi (17 km) / M U16
V
Num
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
UCIcode
1
78
LV
Artūrs
Nummurs
4
0:52:34.4
19.4
VELO EXPRESS SCOTT
10052206087
2
79
LV
Artjoms
Sergijevics
4
0:52:45.4
+0:10.9
19.3
VELOEXPRESS SCOTT
10106991586
3
94
LV
Alberts
Smilktens
4
0:56:11.0
+3:36.6
18.2
KS Sporta klubs
10096699684
4
85
LV
Kristians Markuss
Gunne
4
0:57:34.6
+5:00.2
17.7
Ķekavas NSS
10076719910
6
90
LV
Olivers Jēkabs
Skrapcis
4
0:59:47.8
+7:13.3
17.1
MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10052854169
7
88
LV
Kristaps
Leibuks
4
1:00:38.4
+8:03.9
16.8
Carnikava
10
92
LV
Didzis
Lazdiņš
4
1:05:25.5
+12:51.0
15.6
Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
10080870294
11
93
LV
Renārs
Zadvinskis
4
1:09:52.0
+17:17.6
14.6
KS Sporta klubs
12
87
LV
Dāvis
Aizpurietis
4
1:10:58.1
+18:23.6
14.4
Carnikava
13
96
LV
Kristers
Meijers
4
1:13:06.6
+20:32.2
14.0
BELO Cycling Project
10059750263
15
95
LV
Valters
Tams
4
1:15:12.3
+22:37.9
13.6
Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
10082803224
17
91
LV
Mārcis
Klieders
3
1:01:21.7
+8:47.3
12.3
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10107200037
18
89
LV
Ģirts
Harkins
2
0:22:26.0
22.5
MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10052204572
2. starts 3 lielie apļi (17 km) / W M1
V
Num
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
UCIcode
1
98
LV
Laura
Dreimane
4
1:18:30.5
13.0
Latvian Cycling Girls
10119052528
2
97
LV
Liga
Actina
3
1:08:46.8
11.0
Livelo/Zelta Zeme
10059566569
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / M U14
V
Num
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
UCIcode
1
77
LV
Bruno
Brēde
3
0:40:06.5
17.7
LiVelo / Zelta Zeme
2
68
LV
Rauls
Ukins
3
0:40:10.3
+0:03.7
17.6
Carnikava
4
58
LV
Kristers
Celitāns
3
0:41:34.7
+1:28.1
17.0
VELO EXPRESS SCOTT
10096434956
5
69
LV
Krišjānis
Lejiņš
3
0:41:51.6
+1:45.0
16.9
Carnikava
7
74
LV
Georgs
Tjumins
3
0:43:27.5
+3:20.9
16.3
VELOSHOPS
10080461581
8
60
LV
Helvijs
Kancers
3
0:43:35.8
+3:29.2
16.2
BELO Cycling Project
10080764305
10
54
LV
Krists
Buncis
3
0:46:25.0
+6:18.4
15.3
10105834458
13
71
LV
Mārtiņš
Dombrovskis
3
0:46:37.6
+6:31.1
15.2
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10052220033
14
67
LV
Kristians
Brencis
3
0:47:57.3
+7:50.8
14.8
Ķekavas NSS
10105872450
15
76
LV
Everts
Meijers
3
0:48:27.4
+8:20.8
14.6
BELO Cycling Project
10052219932
17
72
LV
Eduards
Pundurs
3
0:54:14.7
+14:08.1
13.1
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10107199835
18
75
LV
Toms
Baumerts
3
0:55:29.8
+15:23.3
12.8
ĶNSS
10094641062
19
70
LV
Ivo
Valdmanis
3
0:56:07.4
+16:00.9
12.6
Carnikava
22
73
LV
Emīls
Lorencs
3
1:03:29.9
+23:23.3
11.2
Ķekavas NSS
10095854774
62
LT
Justinas
Pavlovas
3
DSQ
17.8
DSK Minu
10112672958
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / W U14
V
Num
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
UCIcode
1
46
LV
Amanda Reilija
Zariņa
3
0:48:33.8
14.6
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
10106989263
3
47
LV
Laura
Klismete
3
0:50:53.7
+2:19.9
13.9
RRS BELO CP
10080764406
4
44
LV
Loreta
Vaisūna
3
0:53:45.5
+5:11.6
13.2
Ķekavas NSS
10118139011
45
LV
Linda Elizabete
Brilte
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10105848404
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / W U16
V
Num
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
UCIcode
3
53
LV
Elīza
Dombrovska
3
0:58:10.8
+10:50.4
12.2
KS Sporta klubs
10119230057