Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucēji
LIT un LAT čempionāts XCO 2021 - 1. un 2. starts
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
1
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucēji
2. starts 3 lielie apļi (17 km) / M U16
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
Stat
1
78
1
M U16
LV
Artūrs
Nummurs
4
0:52:34.4
19.4
0:02:31 (2)
0:02:31 (2)
0:18:26 (1)
0:15:54 (1)
0:35:23 (1)
0:16:56 (1)
0:52:34 (1)
0:17:11 (2)
VELO EXPRESS SCOTT
2
79
2
M U16
LV
Artjoms
Sergijevics
4
0:52:45.4
+0:10.9
19.3
0:02:32 (4)
0:02:32 (4)
0:18:51 (2)
0:16:19 (2)
0:35:59 (2)
0:17:08 (2)
0:52:45 (2)
0:16:45 (1)
VELOEXPRESS SCOTT
3
94
3
M U16
LV
Alberts
Smilktens
4
0:56:11.0
+3:36.6
18.2
0:02:30 (1)
0:02:30 (1)
0:18:51 (3)
0:16:20 (3)
0:37:32 (3)
0:18:40 (3)
0:56:11 (3)
0:18:38 (4)
KS Sporta klubs
4
85
4
M U16
LV
Kristians Markuss
Gunne
4
0:57:34.6
+5:00.2
17.7
0:02:32 (5)
0:02:32 (5)
0:20:19 (5)
0:17:47 (5)
0:39:05 (4)
0:18:45 (4)
0:57:34 (4)
0:18:28 (3)
Ķekavas NSS
5
84
5
M U16
LT
Vytautas
Vilūnas
4
0:59:06.2
+6:31.7
17.3
0:02:32 (6)
0:02:32 (6)
0:19:46 (4)
0:17:13 (4)
0:39:05 (5)
0:19:19 (5)
0:59:06 (5)
0:20:00 (8)
Bernatonio dviračių akademija
6
90
6
M U16
LV
Olivers Jēkabs
Skrapcis
4
0:59:47.8
+7:13.3
17.1
0:02:36 (9)
0:02:36 (9)
0:20:38 (6)
0:18:01 (6)
0:40:12 (6)
0:19:34 (8)
0:59:47 (6)
0:19:34 (6)
MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
7
88
7
M U16
LV
Kristaps
Leibuks
4
1:00:38.4
+8:03.9
16.8
0:02:36 (8)
0:02:36 (8)
0:21:37 (7)
0:19:01 (7)
0:41:08 (7)
0:19:31 (7)
1:00:38 (7)
0:19:29 (5)
Carnikava
8
86
8
M U16
LT
Tadas
Žilionis
4
1:00:44.9
+8:10.5
16.8
0:02:33 (7)
0:02:33 (7)
0:21:37 (8)
0:19:04 (8)
0:41:08 (8)
0:19:31 (6)
1:00:44 (8)
0:19:36 (7)
DSK Minu
9
81
9
M U16
LT
Arijus
Nakutis
4
1:04:51.1
+12:16.7
15.7
0:02:39 (10)
0:02:39 (10)
0:21:57 (9)
0:19:17 (9)
0:43:01 (9)
0:21:04 (9)
1:04:51 (9)
0:21:50 (10)
VMSC-DSK SIETYNAS
10
92
10
M U16
LV
Didzis
Lazdiņš
4
1:05:25.5
+12:51.0
15.6
0:02:53 (12)
0:02:53 (12)
0:23:15 (11)
0:20:22 (11)
0:44:21 (10)
0:21:05 (10)
1:05:25 (10)
0:21:04 (9)
Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
11
93
11
M U16
LV
Renārs
Zadvinskis
4
1:09:52.0
+17:17.6
14.6
0:02:53 (11)
0:02:53 (11)
0:24:55 (14)
0:22:01 (14)
0:47:38 (11)
0:22:43 (11)
1:09:52 (11)
0:22:13 (11)
KS Sporta klubs
12
87
12
M U16
LV
Dāvis
Aizpurietis
4
1:10:58.1
+18:23.6
14.4
0:02:53 (13)
0:02:53 (13)
0:24:34 (13)
0:21:40 (13)
0:48:36 (13)
0:24:01 (14)
1:10:58 (12)
0:22:21 (12)
Carnikava
13
96
13
M U16
LV
Kristers
Meijers
4
1:13:06.6
+20:32.2
14.0
0:02:58 (16)
0:02:58 (16)
0:24:26 (12)
0:21:28 (12)
0:47:52 (12)
0:23:25 (12)
1:13:06 (13)
0:25:13 (14)
BELO Cycling Project
14
82
14
M U16
LT
Danielius
Šalavka
4
1:14:49.2
+22:14.8
13.6
0:02:58 (15)
0:02:58 (15)
0:25:44 (15)
0:22:45 (15)
0:49:53 (14)
0:24:09 (15)
1:14:49 (14)
0:24:55 (13)
VMSC-DSK SIETYNAS
15
95
15
M U16
LV
Valters
Tams
4
1:15:12.3
+22:37.9
13.6
0:02:58 (17)
0:02:58 (17)
0:26:04 (16)
0:23:06 (16)
0:49:54 (15)
0:23:49 (13)
1:15:12 (15)
0:25:17 (15)
Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
16
83
16
M U16
LT
Martinas
Šalavka
4
1:17:51.6
+25:17.2
13.1
0:02:58 (14)
0:02:58 (14)
0:26:45 (17)
0:23:47 (17)
0:51:54 (16)
0:25:08 (16)
1:17:51 (16)
0:25:57 (16)
VMSC-DSK SIETYNAS
17
91
17
M U16
LV
Mārcis
Klieders
3
1:01:21.7
+8:47.3
12.3
0:03:10 (18)
0:03:10 (18)
0:30:59 (18)
0:27:49 (18)
1:01:21 (17)
0:30:22 (17)
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
18
89
18
M U16
LV
Ģirts
Harkins
2
0:22:26.0
22.5
0:02:31 (3)
0:02:31 (3)
0:22:26 (10)
0:19:54 (10)
MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
2. starts 3 lielie apļi (17 km) / W M1
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
Stat
1
98
1
W M1
LV
Laura
Dreimane
4
1:18:30.5
13.0
0:03:13 (1)
0:03:13 (1)
0:26:57 (1)
0:23:43 (1)
0:52:26 (1)
0:25:29 (1)
1:18:30 (1)
0:26:04 (1)
Latvian Cycling Girls
2
97
2
W M1
LV
Liga
Actina
3
1:08:46.8
11.0
0:03:17 (2)
0:03:17 (2)
0:33:48 (2)
0:30:30 (2)
1:08:46 (2)
0:34:58 (2)
Livelo/Zelta Zeme
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / M U14
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
Stat
1
77
1
M U14
LV
Bruno
Brēde
3
0:40:06.5
17.7
0:02:43 (5)
0:02:43 (5)
0:20:59 (2)
0:18:16 (2)
0:40:06 (2)
0:19:06 (3)
LiVelo / Zelta Zeme
2
68
2
M U14
LV
Rauls
Ukins
3
0:40:10.3
+0:03.7
17.6
0:02:44 (7)
0:02:44 (7)
0:21:17 (3)
0:18:33 (3)
0:40:10 (3)
0:18:53 (2)
Carnikava
3
64
3
M U14
LT
Domas
Butkus
3
0:40:10.3
+0:03.7
17.6
0:02:43 (4)
0:02:43 (4)
0:21:17 (5)
0:18:34 (5)
0:40:10 (4)
0:18:52 (1)
Kauno SM "Gaja"
4
58
4
M U14
LV
Kristers
Celitāns
3
0:41:34.7
+1:28.1
17.0
0:02:43 (3)
0:02:43 (3)
0:21:17 (4)
0:18:34 (4)
0:41:34 (5)
0:20:17 (6)
VELO EXPRESS SCOTT
5
69
5
M U14
LV
Krišjānis
Lejiņš
3
0:41:51.6
+1:45.0
16.9
0:02:46 (9)
0:02:46 (9)
0:21:42 (6)
0:18:55 (6)
0:41:51 (6)
0:20:09 (5)
Carnikava
6
66
6
M U14
LT
Deividas
Stankevičius
3
0:43:00.1
+2:53.5
16.5
0:02:43 (6)
0:02:43 (6)
0:22:16 (8)
0:19:32 (8)
0:43:00 (7)
0:20:43 (8)
Kauno SM "Gaja"
7
74
7
M U14
LV
Georgs
Tjumins
3
0:43:27.5
+3:20.9
16.3
0:02:58 (17)
0:02:58 (17)
0:23:00 (10)
0:20:02 (9)
0:43:27 (8)
0:20:26 (7)
VELOSHOPS
8
60
8
M U14
LV
Helvijs
Kancers
3
0:43:35.8
+3:29.2
16.2
0:02:42 (1)
0:02:42 (1)
0:21:42 (7)
0:18:59 (7)
0:43:35 (9)
0:21:53 (9)
BELO Cycling Project
9
65
9
M U14
LT
Mindaugas
Kavaliauskas
3
0:45:07.4
+5:00.8
15.7
0:02:44 (8)
0:02:44 (8)
0:23:00 (9)
0:20:15 (10)
0:45:07 (10)
0:22:07 (10)
Kauno SM "Gaja"
10
54
10
M U14
LV
Krists
Buncis
3
0:46:25.0
+6:18.4
15.3
0:02:49 (11)
0:02:49 (11)
0:24:08 (14)
0:21:18 (14)
0:46:25 (11)
0:22:16 (11)
11
55
11
M U14
LT
Mantas
Vyšniauskas
3
0:46:31.0
+6:24.4
15.2
0:02:50 (13)
0:02:50 (13)
0:23:59 (12)
0:21:09 (12)
0:46:31 (12)
0:22:31 (13)
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
12
63
12
M U14
LT
Ignas
Kertenis
3
0:46:31.4
+6:24.8
15.2
0:02:49 (12)
0:02:49 (12)
0:24:08 (13)
0:21:18 (13)
0:46:31 (13)
0:22:22 (12)
Žiežmariai
13
71
13
M U14
LV
Mārtiņš
Dombrovskis
3
0:46:37.6
+6:31.1
15.2
0:02:50 (14)
0:02:50 (14)
0:23:37 (11)
0:20:46 (11)
0:46:37 (14)
0:23:00 (15)
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
14
67
14
M U14
LV
Kristians
Brencis
3
0:47:57.3
+7:50.8
14.8
0:02:52 (15)
0:02:52 (15)
0:24:54 (15)
0:22:02 (15)
0:47:57 (15)
0:23:02 (16)
Ķekavas NSS
15
76
15
M U14
LV
Everts
Meijers
3
0:48:27.4
+8:20.8
14.6
0:02:54 (16)
0:02:54 (16)
0:25:40 (17)
0:22:45 (17)
0:48:27 (16)
0:22:46 (14)
BELO Cycling Project
16
56
16
M U14
LT
Arnas
Biriukas
3
0:53:15.3
+13:08.7
13.3
0:02:49 (10)
0:02:49 (10)
0:25:34 (16)
0:22:45 (16)
0:53:15 (17)
0:27:41 (20)
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
17
72
17
M U14
LV
Eduards
Pundurs
3
0:54:14.7
+14:08.1
13.1
0:03:08 (21)
0:03:08 (21)
0:28:08 (18)
0:25:00 (18)
0:54:14 (18)
0:26:05 (17)
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
18
75
18
M U14
LV
Toms
Baumerts
3
0:55:29.8
+15:23.3
12.8
0:03:05 (19)
0:03:05 (19)
0:28:20 (19)
0:25:15 (19)
0:55:29 (19)
0:27:09 (18)
ĶNSS
19
70
19
M U14
LV
Ivo
Valdmanis
3
0:56:07.4
+16:00.9
12.6
0:03:12 (23)
0:03:12 (23)
0:28:36 (20)
0:25:24 (20)
0:56:07 (20)
0:27:30 (19)
Carnikava
20
59
20
M U14
LT
Emilijus
Dragūnaitis
3
0:59:04.4
+18:57.8
12.0
0:03:07 (20)
0:03:07 (20)
0:29:44 (21)
0:26:36 (21)
0:59:04 (21)
0:29:19 (21)
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
21
57
21
M U14
LT
Mykolas
Arbataitis
3
1:01:13.3
+21:06.7
11.6
0:03:00 (18)
0:03:00 (18)
0:30:56 (22)
0:27:55 (23)
1:01:13 (22)
0:30:17 (22)
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
22
73
22
M U14
LV
Emīls
Lorencs
3
1:03:29.9
+23:23.3
11.2
0:03:09 (22)
0:03:09 (22)
0:30:56 (23)
0:27:47 (22)
1:03:29 (23)
0:32:32 (23)
Ķekavas NSS
23
61
23
M U14
LT
Arnas
Žiemys
3
1:09:14.3
+29:07.7
10.2
0:03:24 (24)
0:03:24 (24)
0:33:19 (24)
0:29:55 (24)
1:09:14 (24)
0:35:54 (24)
Vilkaviškio SM-DSK AIRA
62
M U14
LT
Justinas
Pavlovas
3
DSQ
17.8
0:02:43 (2)
0:02:43 (2)
0:20:30 (1)
0:17:47 (1)
0:39:40 (1)
0:19:10 (4)
DSK Minu
DSQ UCI 4.15.001 4p deviation from the race route
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / W U14
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
Stat
1
46
1
W U14
LV
Amanda Reilija
Zariņa
3
0:48:33.8
14.6
0:02:55 (2)
0:02:55 (2)
0:25:19 (3)
0:22:23 (2)
0:48:33 (1)
0:23:14 (1)
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
2
43
2
W U14
LT
Irmantė
Aleliūnaitė
3
0:48:36.7
+0:02.8
14.6
0:03:02 (3)
0:03:02 (3)
0:24:58 (1)
0:21:55 (1)
0:48:36 (2)
0:23:38 (2)
Bernatonio dviračių akademija
3
47
3
W U14
LV
Laura
Klismete
3
0:50:53.7
+2:19.9
13.9
0:02:55 (1)
0:02:55 (1)
0:25:19 (2)
0:22:23 (3)
0:50:53 (3)
0:25:34 (3)
RRS BELO CP
4
44
4
W U14
LV
Loreta
Vaisūna
3
0:53:45.5
+5:11.6
13.2
0:03:02 (4)
0:03:02 (4)
0:27:45 (4)
0:24:43 (4)
0:53:45 (4)
0:25:59 (4)
Ķekavas NSS
45
W U14
LV
Linda Elizabete
Brilte
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
DNS
1. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / W U16
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
Stat
1
49
1
W U16
LT
Aistė
Butautaitė
3
0:47:20.4
15.0
0:02:54 (2)
0:02:54 (2)
0:24:35 (1)
0:21:40 (1)
0:47:20 (1)
0:22:44 (1)
Kauno SM "Gaja"
2
52
2
W U16
LT
Vytenė
Puišytė
3
0:52:15.8
+4:55.3
13.5
0:02:54 (1)
0:02:54 (1)
0:26:19 (2)
0:23:25 (2)
0:52:15 (2)
0:25:56 (2)
S-sportas
3
53
3
W U16
LV
Elīza
Dombrovska
3
0:58:10.8
+10:50.4
12.2
0:03:06 (4)
0:03:06 (4)
0:30:06 (3)
0:26:59 (3)
0:58:10 (3)
0:28:04 (3)
KS Sporta klubs
4
50
4
W U16
LT
Lauryna
Valiukevičiūtė
3
1:01:23.1
+14:02.6
11.5
0:02:57 (3)
0:02:57 (3)
0:30:37 (5)
0:27:40 (5)
1:01:23 (4)
0:30:45 (4)
VMSC-DSK SIETYNAS
5
51
5
W U16
LT
Adriana
Voitkevič
3
1:01:23.2
+14:02.8
11.5
0:03:08 (5)
0:03:08 (5)
0:30:36 (4)
0:27:28 (4)
1:01:23 (5)
0:30:46 (5)
VMSC-DSK SIETYNAS
6
48
6
W U16
LT
Ugnė
Juškevičiūtė
2
0:35:13.7
13.3
0:03:12 (6)
0:03:12 (6)
0:35:13 (6)
0:32:01 (6)
Vilkaviškio SM-DSK AIRA