Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm-exp
Sprints
Vienības brauciens 2022
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm-exp
Sprints
Sporta distance (133 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
119
1
M Elite
Gert
Kivistik
3:00:32.6
44.2
2
13
1
M-18
Mikus Rudolfs
Stelps
3:01:23.0
44.0
RRS
3
6
2
M-18
Dāvis
Gludavs
3:01:25.9
44.0
MSĢ
4
80
3
M-18
Rihards
Reinfelds
3:01:28.8
44.0
MSĢ
5
10
4
M-18
Riks
Sipovičs
3:01:29.5
44.0
6
123
2
M Elite
Mairon
Milistver
3:01:36.1
43.9
7
109
3
M Elite
Pauls
Rubenis
3:01:36.8
43.9
Team Ampler - Tartu2024
8
2
5
M-18
Rodrigo
Beļajevs
3:01:43.6
43.9
RRS
9
52
1
M-45
Allan
Oras
3:01:44.2
43.9
10
11
6
M-18
Gusts
Lapiņš
3:01:45.3
43.9
KNSS/Goldingen cycling club
MTB distance (48 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
589
1
MTB M
Oskars
Muižnieks
1:31:28.5
31.5
DTG-MySport
2
601
1
MTB M-35
Lauris
Purniņš
1:31:30.8
31.5
DTG-MySport
3
401
2
MTB M
Sandijs
Kļaviņš
1:33:52.8
30.7
VELO EXPRESS SCOTT
4
426
3
MTB M
Kaspars
Serģis
1:33:53.0
30.7
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
5
587
1
MTB M-18
Rainers
Zviedris
1:34:04.8
30.6
DAKO Ziemeļvidzeme
6
403
4
MTB M
Jēkabs
Vītols
1:36:49.8
29.7
Veloprofs.lv
7
593
2
MTB M-35
Jānis
Priževoits
1:36:50.5
29.7
Veloprofs.lv
8
404
1
MTB M-45
Roberts
Draugs
1:39:11.0
29.0
VELO EXPRESS SCOTT
9
408
3
MTB M-35
Krišjānis
Bite
1:39:42.6
28.9
Velo klubs Sigulda
10
825
2
MTB M-18
Artjoms
Sergijevičs
1:40:18.7
28.7
VELO EXPRESS SCOTT
Tautas distance (47 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
2013
1
TM
Kārlis Jānis
Dāboliņs
1:07:19.4
41.9
MSĢ
2
2058
2
TM
Artūrs
Ļipatņikovs
1:07:21.4
41.9
Velo+ Bottari Baltic
3
2595
3
TM
Artūrs
Liepa
1:07:34.6
41.7
4
2022
4
TM
Georgs
Tjumins
1:10:30.7
40.0
RRS
5
2005
5
TM
Klāvs
Milčs
1:10:38.1
39.9
RRS
6
2038
6
TM
Arvils
Vikštrems
1:10:38.4
39.9
Velo+ Bottari Baltic
7
4606
7
TM
Kristers
Celitāns
1:10:38.5
39.9
Garām ejot/Nanotev.lv
8
2028
8
TM
Uvis
Zvirbulis
1:10:39.0
39.9
KNSS/Goldingen cycling club
9
2009
9
TM
Kristaps
Kipurs
1:10:41.7
39.9
eBIKE
10
2003
10
TM
Kaspars
Kipurs
1:10:42.6
39.9
eBIKE