Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Velokross Baloži 2019, 4. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
5dist (35 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
26
1
V Elite
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
M
Patria Bottecchia
1:36:29.1
21.8
2
40
2
V Elite
Konstantīns
Smotrovs
1985
M
ebike Machine
1:37:39.6
21.5
3
46
3
V Elite
Kaspars
Kipurs
1982
M
ebike Machine
1:38:06.3
21.4
4
20
4
V Elite
Matīss
Bērziņš
1985
M
MTB Talsi
1:49:23.5
19.2
5
12
5
V Elite
Edgars
Brigmanis
1984
M
DTG-MySport
0:19:30.8
21.5
4dist (28 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
115
1
V 35
Krišjānis
Ratiniks
1984
M
velomens.lv
1:19:55.8
26.3
2
33
2
V 35
Reinis
Avens
1978
M
ebike Machine
1:20:10.0
26.2
3
222
3
V 35
Jānis
Teivišs
1982
M
Fans AP-Print
1:20:40.7
26.0
4
280
4
V 35
Viktors
Nerugals
1983
M
eBike Machine
1:21:11.2
25.9
5
101
5
V 35
Renārs
Šarākovs
1975
M
Ebike machine
1:21:59.2
25.6
6
89
1
V 21
Aivars
Skridulis
1989
M
Veloprofs.lv
1:22:29.4
25.5
3dist (21 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
263
1
V 16
Dāvis
Upenieks
2004
M
ĶNSS
1:07:41.3
93.1
2
98
2
V 16
Uģis
Veidemanis
2004
M
RRS
1:08:03.3
92.6
3
160
1
V 50
Centis
Zitāns
1965
M
Pēdu nav
1:08:57.9
91.3
4
169
2
V 50
Sergejs
Rodionovs
1965
M
Ādaži Velo
1:09:00.2
91.3
5
202
1
V 18
Daniels
Dunskis
2002
M
Ādaži velo
1:13:41.0
85.5
6
162
3
V 50
Viktors
Baumanis
1961
M
Latvello
1:16:32.9
82.3
3dist (21 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
27
1
S Elite
Zanda
Rutkovska
1980
F
Ādaži Velo
1:51:23.2
56.6
2
45
2
S Elite
Dace
Raitgara
1984
F
Riteņvasara
2:27:48.5
42.6
2dist (14 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
300
1
V 60
Jānis
Vējons
1952
M
Baldones velokomanda
0:46:33.0
90.2
2
122
2
V 60
Sergejs
Pomarnevskis
1954
M
ELKOR
0:46:33.3
90.2
3
197
3
V 60
Leonīds
Aļeksejvs
1958
M
Škoda FANS
0:47:55.1
87.6
4
173
1
V 14
Kristiāns Markuss
Gunne
2005
M
0:50:18.0
83.5
5
159
2
V 14
Kārlis
Timošenko
2006
M
Ventspils
1:03:16.2
66.4
6
152
4
V 60
Pēteris
Strautmanis
1959
M
Mārupe
1:07:14.0
62.5
2dist (14 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
157
1
S 21
Anita
Antone
1992
F
Baldones Velo
0:48:03.3
87.4
2
211
1
S 35
Aiga
Paegle
1970
F
Engures sportam
0:51:34.9
81.4
3
276
2
S 35
Jana
Jansone
1975
F
0:56:03.9
74.9
4
175
2
S 21
Inga
Haritonova
1990
F
Ādaži Velo
0:57:17.6
73.3
5
170
1
S 18
Renāte
Rodionova
2002
F
Carnikava
0:58:12.6
72.2
6
104
3
S 35
Jolanta
Ermane-Marčenko
1982
F
Motosports racing team
1:02:17.0
67.4
1dist (7 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
138
1
V 12
Rihards
Lozbers
2008
M
Talsu MTB
0:23:42.6
12.7
2
260
2
V 12
Haralds
Strādnieks
2008
M
Vellapēda
0:25:35.4
11.7
3
114
3
V 12
Toms Daniels
Baumerts
2008
M
Baldones riteņbraukšanas skola
0:27:19.3
11.0
4
177
4
V 12
Maksims
Livers
2008
M
BELO Cycling Project
0:28:22.0
10.6
5
254
5
V 12
Emīls
Lorencs
2008
M
Ķekavas NSS
0:32:41.8
9.2
6
265
6
V 12
Kristians
Brencis
2007
M
Ķekavas NSS
0:33:02.3
9.1
1dist (7 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
192
1
T
Ilmārs
Birskis
1987
F
Starlight Movistar
0:23:50.1
12.6
2
166
2
T
Miks
Bernāts
1984
F
Riteņvasara
0:26:33.2
11.3
3
247
3
T
Edgars
Milnis
1980
F
0:27:26.2
10.9
4
136
4
T
Guntis
Stubis
1974
F
0:27:34.6
10.9
5
264
5
T
Mārtiņš
Miķelsons
1991
F
0:28:35.9
10.5
6
193
6
T
Ivars
Šteinbergs
1982
F
Riteņvasara
0:28:47.6
10.4