Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Velokross Baloži 2019, 4. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
5dist (35 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
26
1
V Elite
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
M
Patria Bottecchia
1:36:29.1
21.8
2
40
2
V Elite
Konstantīns
Smotrovs
1985
M
ebike Machine
1:37:39.6
21.5
3
46
3
V Elite
Kaspars
Kipurs
1982
M
ebike Machine
1:38:06.3
21.4
4
20
4
V Elite
Matīss
Bērziņš
1985
M
MTB Talsi
1:49:23.5
19.2
5
12
5
V Elite
Edgars
Brigmanis
1984
M
DTG-MySport
0:19:30.8
21.5
4dist (28 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
115
1
V 35
Krišjānis
Ratiniks
1984
M
velomens.lv
1:19:55.8
26.3
2
33
2
V 35
Reinis
Avens
1978
M
ebike Machine
1:20:10.0
26.2
3
222
3
V 35
Jānis
Teivišs
1982
M
Fans AP-Print
1:20:40.7
26.0
4
280
4
V 35
Viktors
Nerugals
1983
M
eBike Machine
1:21:11.2
25.9
5
101
5
V 35
Renārs
Šarākovs
1975
M
Ebike machine
1:21:59.2
25.6
6
89
1
V 21
Aivars
Skridulis
1989
M
Veloprofs.lv
1:22:29.4
25.5
7
102
2
V 21
Aleksandrs
Gerojevs
1989
M
ebike Machine
1:23:27.3
25.2
8
75
6
V 35
Juris
Veldre
1975
M
1:23:45.5
25.1
9
107
3
V 21
Mārtiņš
Kleinhofs
1989
M
1:24:25.5
24.9
10
282
7
V 35
Normunds
Milčs
1979
M
Lidot.lv
1:24:49.4
24.8
3dist (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
263
1
V 16
Dāvis
Upenieks
2004
M
ĶNSS
1:07:41.3
93.1
2
98
2
V 16
Uģis
Veidemanis
2004
M
RRS
1:08:03.3
92.6
3
160
1
V 50
Centis
Zitāns
1965
M
Pēdu nav
1:08:57.9
91.3
4
169
2
V 50
Sergejs
Rodionovs
1965
M
Ādaži Velo
1:09:00.2
91.3
5
202
1
V 18
Daniels
Dunskis
2002
M
Ādaži velo
1:13:41.0
85.5
6
162
3
V 50
Viktors
Baumanis
1961
M
Latvello
1:16:32.9
82.3
7
233
4
V 50
Viesturs
Birkants
1962
M
SAFtehnika
1:17:14.0
81.6
8
120
5
V 50
Vilens
Kancerovs
1968
M
Engures sportam
1:21:28.8
77.3
9
27
1
S Elite
Zanda
Rutkovska
1980
F
Ādaži Velo
1:51:23.2
56.6
10
45
2
S Elite
Dace
Raitgara
1984
F
Riteņvasara
2:27:48.5
42.6
2dist (14 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
300
1
V 60
Jānis
Vējons
1952
M
Baldones velokomanda
0:46:33.0
90.2
2
122
2
V 60
Sergejs
Pomarnevskis
1954
M
ELKOR
0:46:33.3
90.2
3
197
3
V 60
Leonīds
Aļeksejvs
1958
M
Škoda FANS
0:47:55.1
87.6
4
157
1
S 21
Anita
Antone
1992
F
Baldones Velo
0:48:03.3
87.4
5
173
1
V 14
Kristiāns Markuss
Gunne
2005
M
0:50:18.0
83.5
6
211
1
S 35
Aiga
Paegle
1970
F
Engures sportam
0:51:34.9
81.4
7
276
2
S 35
Jana
Jansone
1975
F
0:56:03.9
74.9
8
175
2
S 21
Inga
Haritonova
1990
F
Ādaži Velo
0:57:17.6
73.3
9
170
1
S 18
Renāte
Rodionova
2002
F
Carnikava
0:58:12.6
72.2
10
104
3
S 35
Jolanta
Ermane-Marčenko
1982
F
Motosports racing team
1:02:17.0
67.4
1dist (7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
138
1
V 12
Rihards
Lozbers
2008
M
Talsu MTB
0:23:42.6
12.7
2
192
1
T
Ilmārs
Birskis
1987
F
Starlight Movistar
0:23:50.1
12.6
3
260
2
V 12
Haralds
Strādnieks
2008
M
Vellapēda
0:25:35.4
11.7
4
166
2
T
Miks
Bernāts
1984
F
Riteņvasara
0:26:33.2
11.3
5
114
3
V 12
Toms Daniels
Baumerts
2008
M
Baldones riteņbraukšanas skola
0:27:19.3
11.0
6
247
3
T
Edgars
Milnis
1980
F
0:27:26.2
10.9
7
136
4
T
Guntis
Stubis
1974
F
0:27:34.6
10.9
8
177
4
V 12
Maksims
Livers
2008
M
BELO Cycling Project
0:28:22.0
10.6
9
264
5
T
Mārtiņš
Miķelsons
1991
F
0:28:35.9
10.5
10
193
6
T
Ivars
Šteinbergs
1982
F
Riteņvasara
0:28:47.6
10.4