Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Skrējiens Valka-Valga 2022
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
38
1
1-M18 (1983.-2003.)
Siim
Hansmann
2
0:34:52.8
3.5
Team Sky
2
1
1
1-M40 (1968.-1982.)
Jānis
Ābols
2
0:35:47.2
3.6
Maratona klubs
3
3
2
1-M40 (1968.-1982.)
Andis
Gailis
2
0:36:34.5
3.7
Valmiera
4
32
1
1-M55 (<1967.)
Antis
Zunda
2
0:38:18.0
3.8
5
17
1
1-MU18 (2004.<)
Taivo
Muusikus
2
0:38:33.3
3.9
6
34
2
1-M18 (1983.-2003.)
Taavi
Perv
2
0:40:30.3
4.1
Voru Biathlon
10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
21
1
1-WU18 (2004.<)
Marta Luīze
Pētersone
2
0:40:05.7
4.0
DAKO Ziemeļvidzeme
2
39
1
1-W18 (1983.-2003.)
Inese
Kokoreviča
2
0:46:00.2
4.6
Valmiera
3
20
1
1-W40 (1968.-1982.)
Laura
Pētersone
2
0:46:09.7
4.6
DAKO Ziemeļvidzeme
4
40
2
1-W40 (1968.-1982.)
Diana
Audru
2
0:47:09.6
4.7
G4S SK
5
10
1
1-W55 (<1967.)
Zita
Lāce
2
0:47:38.6
4.8
5A-Valka/Lv
6
26
3
1-W40 (1968.-1982.)
Anneli
Tamela
2
0:48:46.3
4.9
Valgamaa
5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
139
1
2-M18 (1983.-2003.)
Joosep
Perv
1
0:16:33.2
3.3
Voru Biathlon
2
101
1
2-M40 (1968.-1982.)
Mareks
Antons
1
0:16:44.5
3.3
Žolneroviča skriešanas klubs
3
108
1
2-MU18 (2004.<)
Reinis
Feldmanis
1
0:16:50.2
3.4
4
103
2
2-MU18 (2004.<)
Mark
Azarevits
1
0:18:58.3
3.8
Valga Maret-Sport
5
127
3
2-MU18 (2004.<)
Jānis
Putrālis
1
0:20:01.8
4.0
BJSS
6
143
1
2-M55 (<1967.)
Olev
Org
1
0:20:22.5
4.1
Valga
5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
124
1
2-WU18 (2004.<)
Una
Pērkone
1
0:20:02.6
4.0
Smiltenes BJSS
2
142
2
2-WU18 (2004.<)
Melani
Taniel
1
0:23:27.6
4.7
MAP
3
114
1
2-W18 (1983.-2003.)
Džuljeta
Jēkabsone
1
0:24:29.0
4.9
Valmieras Bērnu sporta skola
4
111
2
2-W18 (1983.-2003.)
Karīna
Harkina
1
0:24:41.4
4.9
DAKO Ziemeļvidzeme
5
130
1
2-W55 (<1967.)
Tiina
Säälik
1
0:26:07.7
5.2
SK Prorunner
6
137
3
2-WU18 (2004.<)
Sofia
Karavaškina
1
0:30:39.7
6.1
Valga Maret Sport
bērnu 1 (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
238
1
MU6 (>2016.)
Kren
Korg
1
0:00:34.0
1.1
Korg
2
220
2
MU6 (>2016.)
Andri
Petolai
1
0:00:35.0
1.2
Valga
3
203
3
MU6 (>2016.)
Markuss Ričards
Mazurs
1
0:00:36.0
1.2
Valka
4
201
4
MU6 (>2016.)
Roderic
Kunnapuu
1
0:00:37.0
1.2
Harjumaa
5
209
5
MU6 (>2016.)
Leo
Vahtra
1
0:00:40.0
1.3
Valga
6
231
6
MU6 (>2016.)
Hugo
Veider
1
0:01:38.4
3.3
Valga
bērnu 1 (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
229
1
FU6 (>2016.)
Dārta Marta
Kraukle
1
0:00:31.0
1.0
Valka
2
207
2
FU6 (>2016.)
Karel
Pinnipuu
1
0:00:32.0
1.1
3
232
3
FU6 (>2016.)
Hanna
Veider
1
0:00:33.0
1.1
Valga
4
235
4
FU6 (>2016.)
Elza
Putrāle
1
0:00:38.0
1.3
Smiltene
5
236
5
FU6 (>2016.)
Rūta
Putrāle
1
0:00:39.0
1.3
Smiltene
bērnu 2 (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
218
1
MU8 (2013.-2015.)
Hugo
Hansmann
1
0:01:08.4
2.3
Viljandi
2
228
2
MU8 (2013.-2015.)
Romek
Serpov
1
0:01:17.0
2.6
Valga
3
233
3
MU8 (2013.-2015.)
Stenert
Suun
1
0:01:20.9
2.7
Suun
4
227
4
MU8 (2013.-2015.)
Berit
Gerassimov
1
0:01:22.1
2.7
5
219
5
MU8 (2013.-2015.)
Marten
Petolai
1
0:01:23.5
2.8
Valga
6
222
6
MU8 (2013.-2015.)
Dāvis
Āboliņš
1
0:01:34.3
3.1
Valka
bērnu 2 (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
205
1
FU8 (2013.-2015.)
Zlata
Parmenenkova
1
0:01:26.5
2.9
Valga
2
204
2
FU8 (2013.-2015.)
Selena
Kikkas
1
0:01:27.9
2.9
Valga
3
221
3
FU8 (2013.-2015.)
Katrīna
Ķūkule
1
0:01:28.7
3.0
Valka
4
211
4
FU8 (2013.-2015.)
Grieta
Orleana
1
0:01:43.5
3.5
Valka
bērnu 3 (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
206
1
MU12 (2010.-2012.)
Jakob
Pinnipuu
1
0:01:01.6
2.1
2
225
2
MU12 (2010.-2012.)
Engel
Viilup
1
0:01:09.9
2.3
3
242
3
MU12 (2010.-2012.)
Oliver
Sisov
1
0:01:13.1
2.4
Lollemte
4
202
4
MU12 (2010.-2012.)
Cedric
Kunnapuu
1
0:01:16.5
2.6
Harjumaa
5
210
5
MU12 (2010.-2012.)
Tomass Ādolfs
Krauklis
1
0:01:20.7
2.7
Valka
6
215
6
MU12 (2010.-2012.)
Dāvids
Stepans
1
0:01:22.7
2.8
bērnu 3 (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
216
1
FU12 (2010.-2012.)
Keidy
Pindma
1
0:01:02.1
2.1
Valga
2
226
2
FU12 (2010.-2012.)
Marjana
Parmenkova
1
0:01:06.9
2.2
Valga
3
230
3
FU12 (2010.-2012.)
Berta
Parve
1
0:01:17.3
2.6
Valga
4
241
4
FU12 (2010.-2012.)
Jasmiin
Rebane
1
0:01:17.4
2.6
5
240
5
FU12 (2010.-2012.)
Janelle
Rebane
1
0:01:18.7
2.6
6
217
6
FU12 (2010.-2012.)
Anete
Korge
1
0:01:20.4
2.7