Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Skrējiens Valka-Valga 2022
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
38
1
1-M18 (1983.-2003.)
Siim
Hansmann
2
0:34:52.8
3.5
Team Sky
2
1
1
1-M40 (1968.-1982.)
Jānis
Ābols
2
0:35:47.2
3.6
Maratona klubs
3
3
2
1-M40 (1968.-1982.)
Andis
Gailis
2
0:36:34.5
3.7
Valmiera
4
32
1
1-M55 (<1967.)
Antis
Zunda
2
0:38:18.0
3.8
5
17
1
1-MU18 (2004.<)
Taivo
Muusikus
2
0:38:33.3
3.9
6
21
1
1-WU18 (2004.<)
Marta Luīze
Pētersone
2
0:40:05.7
4.0
DAKO Ziemeļvidzeme
7
34
2
1-M18 (1983.-2003.)
Taavi
Perv
2
0:40:30.3
4.1
Voru Biathlon
8
31
3
1-M40 (1968.-1982.)
Ago
Urb
2
0:40:56.0
4.1
Hauka veloklubi
9
14
4
1-M40 (1968.-1982.)
Marek
Luts
2
0:42:34.8
4.3
Täppsportlased
10
15
5
1-M40 (1968.-1982.)
Ainārs
Mazurs
2
0:43:07.7
4.3
5A-Valka/LV
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
139
1
2-M18 (1983.-2003.)
Joosep
Perv
1
0:16:33.2
3.3
Voru Biathlon
2
101
1
2-M40 (1968.-1982.)
Mareks
Antons
1
0:16:44.5
3.3
Žolneroviča skriešanas klubs
3
108
1
2-MU18 (2004.<)
Reinis
Feldmanis
1
0:16:50.2
3.4
4
103
2
2-MU18 (2004.<)
Mark
Azarevits
1
0:18:58.3
3.8
Valga Maret-Sport
5
127
3
2-MU18 (2004.<)
Jānis
Putrālis
1
0:20:01.8
4.0
BJSS
6
124
1
2-WU18 (2004.<)
Una
Pērkone
1
0:20:02.6
4.0
Smiltenes BJSS
7
143
1
2-M55 (<1967.)
Olev
Org
1
0:20:22.5
4.1
Valga
8
133
4
2-MU18 (2004.<)
Roman
Tanin
1
0:21:12.5
4.2
Valga Maret-Sport
9
144
2
2-M18 (1983.-2003.)
Henri
Teder
1
0:21:14.3
4.2
10
122
2
2-M40 (1968.-1982.)
Meelis
Mumm
1
0:21:28.1
4.3
Valga
bērnu 1 (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
229
1
FU6 (>2016.)
Dārta Marta
Kraukle
1
0:00:31.0
1.0
Valka
2
207
2
FU6 (>2016.)
Karel
Pinnipuu
1
0:00:32.0
1.1
3
232
3
FU6 (>2016.)
Hanna
Veider
1
0:00:33.0
1.1
Valga
4
238
1
MU6 (>2016.)
Kren
Korg
1
0:00:34.0
1.1
Korg
5
220
2
MU6 (>2016.)
Andri
Petolai
1
0:00:35.0
1.2
Valga
6
203
3
MU6 (>2016.)
Markuss Ričards
Mazurs
1
0:00:36.0
1.2
Valka
7
201
4
MU6 (>2016.)
Roderic
Kunnapuu
1
0:00:37.0
1.2
Harjumaa
8
235
4
FU6 (>2016.)
Elza
Putrāle
1
0:00:38.0
1.3
Smiltene
9
236
5
FU6 (>2016.)
Rūta
Putrāle
1
0:00:39.0
1.3
Smiltene
10
209
5
MU6 (>2016.)
Leo
Vahtra
1
0:00:40.0
1.3
Valga
bērnu 2 (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
218
1
MU8 (2013.-2015.)
Hugo
Hansmann
1
0:01:08.4
2.3
Viljandi
2
228
2
MU8 (2013.-2015.)
Romek
Serpov
1
0:01:17.0
2.6
Valga
3
233
3
MU8 (2013.-2015.)
Stenert
Suun
1
0:01:20.9
2.7
Suun
4
227
4
MU8 (2013.-2015.)
Berit
Gerassimov
1
0:01:22.1
2.7
5
219
5
MU8 (2013.-2015.)
Marten
Petolai
1
0:01:23.5
2.8
Valga
6
205
1
FU8 (2013.-2015.)
Zlata
Parmenenkova
1
0:01:26.5
2.9
Valga
7
204
2
FU8 (2013.-2015.)
Selena
Kikkas
1
0:01:27.9
2.9
Valga
8
221
3
FU8 (2013.-2015.)
Katrīna
Ķūkule
1
0:01:28.7
3.0
Valka
9
222
6
MU8 (2013.-2015.)
Dāvis
Āboliņš
1
0:01:34.3
3.1
Valka
10
223
7
MU8 (2013.-2015.)
Miķelis
Āboliņš
1
0:01:35.5
3.2
Valka
bērnu 3 (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
206
1
MU12 (2010.-2012.)
Jakob
Pinnipuu
1
0:01:01.6
2.1
2
216
1
FU12 (2010.-2012.)
Keidy
Pindma
1
0:01:02.1
2.1
Valga
3
226
2
FU12 (2010.-2012.)
Marjana
Parmenkova
1
0:01:06.9
2.2
Valga
4
225
2
MU12 (2010.-2012.)
Engel
Viilup
1
0:01:09.9
2.3
5
242
3
MU12 (2010.-2012.)
Oliver
Sisov
1
0:01:13.1
2.4
Lollemte
6
202
4
MU12 (2010.-2012.)
Cedric
Kunnapuu
1
0:01:16.5
2.6
Harjumaa
7
230
3
FU12 (2010.-2012.)
Berta
Parve
1
0:01:17.3
2.6
Valga
8
241
4
FU12 (2010.-2012.)
Jasmiin
Rebane
1
0:01:17.4
2.6
9
240
5
FU12 (2010.-2012.)
Janelle
Rebane
1
0:01:18.7
2.6
10
217
6
FU12 (2010.-2012.)
Anete
Korge
1
0:01:20.4
2.7