Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Pierīgas MTB 2020
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
24km (24 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
23
1
V 2
Edgars
Brigmanis
Baldones novads
3
0:55:13.9
26.1
2
239
1
V 1
Oskars
Urbanovičs
Baldones novads
3
0:55:40.9
25.9
3
61
2
V 1
Niklāvs
Boļšis
Ķekavas novads
3
0:56:09.3
25.6
4
62
1
V 3
Jānis
Keisels
Baldones novads
3
0:57:05.9
25.2
5
110
2
V 3
Ģirts
Jakuška
Baldones novads
3
0:59:16.5
24.3
6
125
2
V 2
Edgars
Mickevičs
Ķekavas novads
3
0:59:39.2
24.1
16km (16 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
76
1
V 4
Nils
Kazaks
Baldones novads
2
0:40:47.9
23.5
2
49
2
V 4
Raitis
Zuļģis
Baldones novads
2
0:40:56.4
23.4
3
10
3
V 4
Ints
Celmaraugs
Ķekavas novads
2
0:42:20.5
22.7
4
52
4
V 4
Sergejs
Ļubickis
Stopiņu novads
2
0:42:55.2
22.4
5
101
5
V 4
Agris
Bokvalds
Stopiņu novads
2
0:43:35.4
22.0
6
9
1
S 1
Anita
Antone
Baldones novads
2
0:43:36.4
22.0
8km (8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
229
1
V 5
Ilgonis
Smildziņš
Baldones novads
1
0:21:17.0
22.6
2
85
2
V 5
Jānis
Vējons
Baldones novads
1
0:21:56.3
21.9
3
250
3
V 5
Sergejs
Pormaņevskis
Mārupes novads
1
0:22:32.3
21.3
4
41
1
S 4
Aiga
Paegle
Stopiņu novads
1
0:22:46.6
21.1
5
294
4
V 5
Aivars
Strauss
Mālpils novads
1
0:22:59.4
20.9
6
297
5
V 5
Eduards
Kupča
Babītes novads
1
0:25:10.3
19.1
2x4km mazais (8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
111
1
V 6
Mečislavs
Bartuševičs
Mārupes novads
2
0:13:01.3
36.9
2
253
2
V 6
Josifs
Kaļveršs
Salaspils novads
2
0:14:00.7
34.3
3
50
3
V 6
Vismants
Caune
Salaspils novads
2
0:14:01.2
34.2
4
220
4
V 6
Ivars
Rozenbergs
Stopiņu novads
2
0:15:09.2
31.7
5
5
5
V 6
Aivars
Pentjušs
Ropažu novads
2
0:15:33.2
30.9
6
134
6
V 6
Juris
Ručevskis
Ropažu novads
2
0:15:45.9
30.4
4km mazais (4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
100
1
S 5
Tatjana
Blaua
Baldones novads
1
0:09:28.2
25.3
2
96
1
S 6
Vera
Stumbure
Mārupes novads
1
0:10:37.3
22.6
3
201
2
S 6
Laima
Ozoliņa
Mārupes novads
1
0:11:05.5
21.6
4
205
2
S 5
Mārīte
Rjabkova
Mārupes novads
1
0:12:12.1
19.7
5
282
3
S 6
Mārīte
Treide
Baldones novads
1
0:12:41.2
18.9
6
117
4
S 6
Elizabete
Petrova
Ādažu novads
1
0:19:42.6
12.2