Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Pierīgas MTB 2020
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
24km (24 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
23
1
V 2
Edgars
Brigmanis
Baldones novads
3
0:55:13.9
26.1
2
239
1
V 1
Oskars
Urbanovičs
Baldones novads
3
0:55:40.9
+0:27.0
25.9
3
61
2
V 1
Niklāvs
Boļšis
Ķekavas novads
3
0:56:09.3
+0:55.3
25.6
4
62
1
V 3
Jānis
Keisels
Baldones novads
3
0:57:05.9
+1:52.0
25.2
5
110
2
V 3
Ģirts
Jakuška
Baldones novads
3
0:59:16.5
+4:02.6
24.3
6
125
2
V 2
Edgars
Mickevičs
Ķekavas novads
3
0:59:39.2
+4:25.3
24.1
7
233
3
V 1
Emīls
Ribaks
Baldones novads
3
0:59:58.1
+4:44.2
24.0
8
73
3
V 2
Oļegs
Meļehs
Baldones novads
3
1:00:34.2
+5:20.3
23.8
9
149
3
V 3
Sandis
Sokolovs
Salaspils novads
3
1:01:53.4
+6:39.5
23.3
10
123
4
V 3
Māris
Kaļveršs
Salaspils novads
3
1:01:55.6
+6:41.7
23.3
11
121
4
V 2
Toms
Jankovskis
Ropažu novads
3
1:01:58.1
+6:44.2
23.2
12
222
5
V 2
Kaspars
Šteinbergs
Baldones novads
3
1:02:32.5
+7:18.6
23.0
13
90
5
V 3
Andris
Zālītis
Stopiņu novads
3
1:03:14.4
+8:00.5
22.8
14
286
6
V 2
Mārtiņš
Vanags
Baldones novads
3
1:03:27.9
+8:14.0
22.7
15
43
6
V 3
Raitis
Bēmers
Baldones novads
3
1:03:41.7
+8:27.8
22.6
16
4
4
V 1
Daniels
Dunskis
Ādažu novads
3
1:04:21.0
+9:07.1
22.4
17
88
5
V 1
Edijs
Strēlis
Mārupes novads
3
1:05:08.0
+9:54.1
22.1
18
275
7
V 2
Jānis
Vējons
Baldones novads
3
1:06:16.6
+11:02.7
21.7
19
224
8
V 2
Ēriks
Jansons
Ropažu novads
3
1:08:21.1
+13:07.2
21.1
20
267
9
V 2
Mikus
Sarma
Mālpils novads
3
1:08:37.8
+13:23.9
21.0
21
16
10
V 2
Edijs
Šaicāns
Stopiņu novads
3
1:08:47.4
+13:33.4
20.9
22
287
6
V 1
Jānis
Kalaneps
Ādažu novads
3
1:09:27.0
+14:13.0
20.7
23
272
11
V 2
Jānis
Fricsons
Baldones novads
3
1:11:54.3
+16:40.3
20.0
24
30
7
V 3
Andris
Priževoits
Salaspils novads
3
1:11:57.6
+16:43.7
20.0
25
168
12
V 2
Jānis
Butāns
Salaspils novads
3
1:12:31.8
+17:17.8
19.9
26
104
13
V 2
Artūrs
Breidaks
Ādažu novads
3
1:13:21.7
+18:07.8
19.6
27
24
14
V 2
Jānis
Dūmiņš
Baldones novads
3
1:13:29.6
+18:15.6
19.6
28
137
8
V 3
Dainis
Dosbergs
Salaspils novads
3
1:14:05.4
+18:51.5
19.4
29
264
9
V 3
Rolands
Rozenfelds
Babītes novads
3
1:15:07.2
+19:53.3
19.2
30
214
10
V 3
Jānis
Štāls
Ropažu novads
3
1:16:04.0
+20:50.1
18.9
31
162
11
V 3
Jānis
Ratnieks
Ķekavas novads
3
1:18:23.2
+23:09.3
18.4
32
55
15
V 2
Rihards
Bartuševičs
Mārupes novads
3
1:19:06.5
+23:52.5
18.2
33
198
12
V 3
Gints
Erenbots
Babītes novads
3
1:22:29.8
+27:15.9
17.5
34
53
16
V 2
Jurijs
Mozins
Salaspils novads
3
1:22:50.6
+27:36.7
17.4
35
106
17
V 2
Ģirts
Jaunzems
Ropažu novads
2
1:05:09.9
+9:56.0
14.7
36
17
18
V 2
Dainis
Jermaks
Ropažu novads
1
0:36:38.2
13.1
37
26
13
V 3
Mārtiņš
Balodis
Ādažu novads
1
0:56:45.8
8.5
16km (16 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
76
1
V 4
Nils
Kazaks
Baldones novads
2
0:40:47.9
23.5
2
49
2
V 4
Raitis
Zuļģis
Baldones novads
2
0:40:56.4
+0:08.5
23.4
3
10
3
V 4
Ints
Celmaraugs
Ķekavas novads
2
0:42:20.5
+1:32.5
22.7
4
52
4
V 4
Sergejs
Ļubickis
Stopiņu novads
2
0:42:55.2
+2:07.2
22.4
5
101
5
V 4
Agris
Bokvalds
Stopiņu novads
2
0:43:35.4
+2:47.4
22.0
6
9
1
S 1
Anita
Antone
Baldones novads
2
0:43:36.4
+2:48.5
22.0
7
69
6
V 4
Valerijs
Golvers
Babītes novads
2
0:44:11.9
+3:23.9
21.7
8
298
1
S 2
Monta
Pauloviča
Ādažu novads
2
0:45:13.2
+4:25.3
21.2
9
128
7
V 4
Elmārs
Olšteins
Ādažu novads
2
0:45:51.9
+5:03.9
20.9
10
144
8
V 4
Žans
Ribaks
Baldones novads
2
0:45:55.8
+5:07.8
20.9
11
290
1
S 3
Ingrīda
Šmite
Baldones novads
2
0:47:01.5
+6:13.6
20.4
12
223
9
V 4
Normunds
Gustiņš
Baldones novads
2
0:47:07.4
+6:19.4
20.4
13
255
10
V 4
Aigars
Bukovskis
Mārupes novads
2
0:47:26.6
+6:38.7
20.2
14
127
11
V 4
Aldis
Slaidiņš
Ādažu novads
2
0:47:42.4
+6:54.4
20.1
15
58
2
S 3
Jana
Jansone
Stopiņu novads
2
0:47:54.8
+7:06.9
20.0
16
207
12
V 4
Verners
Vuļs
Mārupes novads
2
0:48:00.5
+7:12.6
20.0
17
219
13
V 4
Valts
Mihelsons
Mālpils novads
2
0:48:53.2
+8:05.3
19.6
18
19
14
V 4
Viktors
Baumanis
Stopiņu novads
2
0:48:56.0
+8:08.1
19.6
19
64
15
V 4
Normunds
Boļšis
Ķekavas novads
2
0:48:59.8
+8:11.8
19.6
20
226
2
S 2
Diāna
Spiridovska
Stopiņu novads
2
0:49:42.4
+8:54.4
19.3
21
63
2
S 1
Tīna
Ratniece
Ķekavas novads
2
0:49:46.5
+8:58.5
19.3
22
241
3
S 1
Santa
Vīksna
Ādažu novads
2
0:50:11.4
+9:23.4
19.1
23
21
3
S 2
Līga
Actiņa
Stopiņu novads
2
0:51:35.6
+10:47.6
18.6
24
189
4
S 1
Ramona
Poreitere
Ķekavas novads
2
0:54:05.7
+13:17.7
17.7
25
15
3
S 3
Sandra
Balode
Ādažu novads
2
0:54:26.9
+13:38.9
17.6
26
194
5
S 1
Adele Ilga
Spigovska
Mārupes novads
2
0:56:13.9
+15:25.9
17.1
27
257
16
V 4
Edmunds
Spigovskis
Mārupes novads
2
0:56:22.6
+15:34.6
17.0
28
204
4
S 3
Inese
Liepiņa
Ādažu novads
2
0:58:01.9
+17:13.9
16.5
29
234
17
V 4
Pēteris
Strautmanis
Mārupes novads
2
0:59:06.6
+18:18.6
16.2
30
228
5
S 3
Marika
Kuļikova
Babītes novads
2
0:59:14.8
+18:26.8
16.2
31
130
18
V 4
Didzis
Poreiters
Ķekavas novads
2
1:02:27.0
+21:39.0
15.4
32
89
6
S 3
Evija
Putne
Salaspils novads
2
1:05:14.5
+24:26.5
14.7
33
240
6
S 1
Linda
Kaļverša
Salaspils novads
2
1:05:16.0
+24:28.0
14.7
34
206
4
S 2
Aleksandra
Partolina
Salaspils novads
2
1:06:16.6
+25:28.7
14.5
35
124
7
S 1
Madara
Tīģere-Bernharde
Ropažu novads
2
1:12:17.7
+31:29.7
13.3
8km (8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
229
1
V 5
Ilgonis
Smildziņš
Baldones novads
1
0:21:17.0
22.6
2
85
2
V 5
Jānis
Vējons
Baldones novads
1
0:21:56.3
+0:39.2
21.9
3
250
3
V 5
Sergejs
Pormaņevskis
Mārupes novads
1
0:22:32.3
+1:15.2
21.3
4
41
1
S 4
Aiga
Paegle
Stopiņu novads
1
0:22:46.6
+1:29.6
21.1
5
294
4
V 5
Aivars
Strauss
Mālpils novads
1
0:22:59.4
+1:42.3
20.9
6
297
5
V 5
Eduards
Kupča
Babītes novads
1
0:25:10.3
+3:53.2
19.1
7
65
2
S 4
Rita
Golvere
Babītes novads
1
0:27:26.5
+6:09.4
17.5
8
114
3
S 4
Zanda
Kārkliņa
Baldones novads
1
0:28:17.5
+7:00.4
17.0
9
45
4
S 4
Solvita
Šteinbauma
Ādažu novads
1
0:32:52.1
+11:35.1
14.6
2x4km mazais (8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
111
1
V 6
Mečislavs
Bartuševičs
Mārupes novads
2
0:13:01.3
36.9
2
253
2
V 6
Josifs
Kaļveršs
Salaspils novads
2
0:14:00.7
+0:59.3
34.3
3
50
3
V 6
Vismants
Caune
Salaspils novads
2
0:14:01.2
+0:59.9
34.2
4
220
4
V 6
Ivars
Rozenbergs
Stopiņu novads
2
0:15:09.2
+2:07.9
31.7
5
5
5
V 6
Aivars
Pentjušs
Ropažu novads
2
0:15:33.2
+2:31.8
30.9
6
134
6
V 6
Juris
Ručevskis
Ropažu novads
2
0:15:45.9
+2:44.5
30.4
7
140
7
V 6
Abreks
Ibragimovs
Mārupes novads
2
0:16:31.8
+3:30.4
29.0
8
246
8
V 6
Jānis
Puriņš
Mālpils novads
2
0:16:45.2
+3:43.9
28.6
9
288
9
V 6
Jānis
Baltgalvis
Mārupes novads
2
0:17:07.0
+4:05.6
28.0
10
31
10
V 6
Valdis
Kārlēns
Mārupes novads
1
0:14:43.4
+1:42.0
16.3
4km mazais (4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
100
1
S 5
Tatjana
Blaua
Baldones novads
1
0:09:28.2
25.3
2
96
1
S 6
Vera
Stumbure
Mārupes novads
1
0:10:37.3
+1:09.1
22.6
3
201
2
S 6
Laima
Ozoliņa
Mārupes novads
1
0:11:05.5
+1:37.3
21.6
4
205
2
S 5
Mārīte
Rjabkova
Mārupes novads
1
0:12:12.1
+2:43.8
19.7
5
282
3
S 6
Mārīte
Treide
Baldones novads
1
0:12:41.2
+3:13.0
18.9
6
117
4
S 6
Elizabete
Petrova
Ādažu novads
1
0:19:42.6
+10:14.4
12.2