Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
MAXIMA bērnu brauciens 2021, 5. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērnu 1000m (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
2004
1
Meitenes (2013.dz.g.)
Sofija
Šaicāne
1
0:02:17.1
26.2
2
2008
1
Zēni (2013.dz.g.)
Emīls
Lācis
1
0:02:19.4
+0:02.2
25.8
3
2002
2
Meitenes (2013.dz.g.)
Milena
Karlsone
1
0:02:22.4
+0:05.2
25.3
Ķekavas NSS
4
2007
2
Zēni (2013.dz.g.)
Rūdolfs
Jansons
1
0:02:22.8
+0:05.6
25.2
5
1013
1
Zēni (2014.dz.g.)
Rūdis Dāvis
Zariņš
1
0:02:23.4
+0:06.2
25.1
Ķekavas NSS
6
2001
3
Zēni (2013.dz.g.)
Regnārs
Ukins
1
0:02:25.5
+0:08.4
24.7
7
2024
4
Zēni (2013.dz.g.)
Toms
Knostenbergs
1
0:02:30.8
+0:13.6
23.9
LMTB
8
1019
2
Zēni (2014.dz.g.)
Klāvs
Rozenbergs
1
0:02:32.8
+0:15.6
23.6
9
1014
1
Meitenes (2014.dz.g.)
Karolaina
Druka - Jaunzeme
1
0:02:40.3
+0:23.1
22.4
SK ASI / Riteņvasara
10
1018
3
Zēni (2014.dz.g.)
Oskars
Bondars
1
0:02:42.1
+0:24.9
22.2
11
1001
2
Meitenes (2014.dz.g.)
Ieva Silvija
Tilko
1
0:02:44.6
+0:27.4
21.9
Riteņvasara
12
2006
3
Meitenes (2013.dz.g.)
Samanta
Luberte
1
0:02:54.8
+0:37.7
20.6
13
2022
4
Meitenes (2013.dz.g.)
Amēlija
Žimante
1
0:02:55.4
+0:38.2
20.5
MTB Grobiņas novads
14
1004
3
Meitenes (2014.dz.g.)
Valērija
Semeņenko
1
0:03:02.1
+0:44.9
19.8
15
1012
4
Zēni (2014.dz.g.)
Emīls
Freibergs
1
0:03:06.5
+0:49.3
19.3
16
2028
5
Zēni (2013.dz.g.)
Dāvis
Brenards
1
0:03:11.2
+0:54.0
18.8
17
2010
5
Meitenes (2013.dz.g.)
Elīza
Kumska
1
0:03:12.6
+0:55.4
18.7
18
2003
6
Zēni (2013.dz.g.)
Daniels
Homko
1
0:03:14.5
+0:57.4
18.5
DAKO Ziemeļvidzeme
19
1033
5
Zēni (2014.dz.g.)
Renārs
Dakša
1
0:03:28.2
+1:11.0
17.3
20
1009
4
Meitenes (2014.dz.g.)
Ava Senna
Marskella
1
0:03:42.5
+1:25.3
16.2
21
1032
6
Zēni (2014.dz.g.)
Gustavs
Kudelenskis
1
0:03:44.9
+1:27.7
16.0
22
1034
5
Meitenes (2014.dz.g.)
Unita
Kārkliņa
1
0:03:44.9
+1:27.7
16.0
23
2027
6
Meitenes (2013.dz.g.)
Dārta
Gabranova
1
0:03:57.2
+1:40.0
15.2
Bērnu 2x1000m (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
4007
1
Zēni (2011.dz.g.)
Oskars
Štrauhmanis
2
0:04:01.4
29.8
Ķekavas NSS
2
4006
2
Zēni (2011.dz.g.)
Olivers
Vaisūns
2
0:04:07.8
+0:06.3
29.0
Ķekavas NSS
3
4008
3
Zēni (2011.dz.g.)
Alens
Ermanis-Marčenko
2
0:04:19.8
+0:18.4
27.7
4
4003
4
Zēni (2011.dz.g.)
Rihards
Bondars
2
0:04:24.0
+0:22.5
27.3
5
3012
1
Zēni (2012.dz.g.)
Jānis
Homko
2
0:04:32.8
+0:31.3
26.4
DAKO Ziemeļvidzeme
6
3003
2
Zēni (2012.dz.g.)
Adrians
Purlaurs
2
0:04:33.3
+0:31.8
26.3
ĶNSS
7
4005
1
Meitenes (2011.dz.g.)
Lote
Lange
2
0:04:34.0
+0:32.5
26.3
LiVelo / Zelta Zeme / Rozā Pantēras
8
3023
3
Zēni (2012.dz.g.)
Metjū Filips
Mirks
2
0:04:54.0
+0:52.5
24.5
9
3011
4
Zēni (2012.dz.g.)
Adrians
Drāka
2
0:05:02.8
+1:01.3
23.8
10
3010
1
Meitenes (2012.dz.g.)
Katrīna
Hansone
2
0:05:03.1
+1:01.6
23.7
BELO Cycling Project
11
3013
2
Meitenes (2012.dz.g.)
Šarlote
Kļumele
2
0:05:15.3
+1:13.8
22.8
12
3009
5
Zēni (2012.dz.g.)
Oskars Viljams
Marskells
2
0:05:16.5
+1:15.0
22.7
13
3002
3
Meitenes (2012.dz.g.)
Elza Sāra
Zariņa
2
0:05:17.3
+1:15.8
22.7
14
3006
6
Zēni (2012.dz.g.)
Deniss
Semeņenko
2
0:05:34.2
+1:32.7
21.5
15
4019
2
Meitenes (2011.dz.g.)
Liene
Sniedzīte
2
0:05:43.5
+1:42.0
21.0
Troja
16
4002
3
Meitenes (2011.dz.g.)
Loreta
Zviedre
2
0:06:09.5
+2:08.0
19.5
17
3024
7
Zēni (2012.dz.g.)
Martins
Zviedris
1
0:02:42.5
22.1