Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
MAXIMA bērnu brauciens 2021, 5. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Bērnu 1000m (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
2008
1
Zēni (2013.dz.g.)
Emīls
Lācis
1
0:02:19.4
25.8
2
2007
2
Zēni (2013.dz.g.)
Rūdolfs
Jansons
1
0:02:22.8
25.2
3
1013
1
Zēni (2014.dz.g.)
Rūdis Dāvis
Zariņš
1
0:02:23.4
25.1
Ķekavas NSS
4
2001
3
Zēni (2013.dz.g.)
Regnārs
Ukins
1
0:02:25.5
24.7
5
2024
4
Zēni (2013.dz.g.)
Toms
Knostenbergs
1
0:02:30.8
23.9
LMTB
6
1019
2
Zēni (2014.dz.g.)
Klāvs
Rozenbergs
1
0:02:32.8
23.6
Bērnu 1000m (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
2004
1
Meitenes (2013.dz.g.)
Sofija
Šaicāne
1
0:02:17.1
26.2
2
2002
2
Meitenes (2013.dz.g.)
Milena
Karlsone
1
0:02:22.4
25.3
Ķekavas NSS
3
1014
1
Meitenes (2014.dz.g.)
Karolaina
Druka - Jaunzeme
1
0:02:40.3
22.4
SK ASI / Riteņvasara
4
1001
2
Meitenes (2014.dz.g.)
Ieva Silvija
Tilko
1
0:02:44.6
21.9
Riteņvasara
5
2006
3
Meitenes (2013.dz.g.)
Samanta
Luberte
1
0:02:54.8
20.6
6
2022
4
Meitenes (2013.dz.g.)
Amēlija
Žimante
1
0:02:55.4
20.5
MTB Grobiņas novads
Bērnu 2x1000m (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
4007
1
Zēni (2011.dz.g.)
Oskars
Štrauhmanis
2
0:04:01.4
29.8
Ķekavas NSS
2
4006
2
Zēni (2011.dz.g.)
Olivers
Vaisūns
2
0:04:07.8
29.0
Ķekavas NSS
3
4008
3
Zēni (2011.dz.g.)
Alens
Ermanis-Marčenko
2
0:04:19.8
27.7
4
4003
4
Zēni (2011.dz.g.)
Rihards
Bondars
2
0:04:24.0
27.3
5
3012
1
Zēni (2012.dz.g.)
Jānis
Homko
2
0:04:32.8
26.4
DAKO Ziemeļvidzeme
6
3003
2
Zēni (2012.dz.g.)
Adrians
Purlaurs
2
0:04:33.3
26.3
ĶNSS
Bērnu 2x1000m (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
4005
1
Meitenes (2011.dz.g.)
Lote
Lange
2
0:04:34.0
26.3
LiVelo / Zelta Zeme / Rozā Pantēras
2
3010
1
Meitenes (2012.dz.g.)
Katrīna
Hansone
2
0:05:03.1
23.7
BELO Cycling Project
3
3013
2
Meitenes (2012.dz.g.)
Šarlote
Kļumele
2
0:05:15.3
22.8
4
3002
3
Meitenes (2012.dz.g.)
Elza Sāra
Zariņa
2
0:05:17.3
22.7
5
4019
2
Meitenes (2011.dz.g.)
Liene
Sniedzīte
2
0:05:43.5
21.0
Troja
6
4002
3
Meitenes (2011.dz.g.)
Loreta
Zviedre
2
0:06:09.5
19.5