Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ nūjošanā 2019, 6. posms
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 21km (21 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
137
1
VN10
Edgars
Ābeltiņš
1982
M
Nordic Fitness Walking
2
2:33:49.2
7.3
1:16:31 (2)
1:16:31 (2)
2:33:49 (1)
1:17:17 (1)
2
335
1
VN30
Imants
Ločmelis
1959
M
Nūjo ar vēju
2
2:33:50.1
+0:00.8
7.3
1:16:30 (1)
1:16:30 (1)
2:33:50 (2)
1:17:19 (2)
3
181
1
VN20
Ūldis
Vērsis
1964
M
"Nūjo ar vēju"
2
2:37:57.8
+4:08.5
7.5
1:16:34 (3)
1:16:34 (3)
2:37:57 (3)
1:21:23 (3)
4
148
2
VN30
Andis
Pohevičs
1958
M
Nūjo ar vēju
2
2:58:18.0
+24:28.8
8.5
1:26:30 (4)
1:26:30 (4)
2:58:18 (4)
1:31:47 (4)
Nūjošana 21km (21 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
293
1
SN20
Ieva
Micpapa
1966
F
KĀJPUTNI
2
2:39:14.2
7.6
1:17:51 (1)
1:17:51 (1)
2:39:14 (1)
1:21:22 (1)
2
280
1
SN30
Benita
Locmele
1959
F
Nūjo ar vēju
2
2:43:16.6
+4:02.3
7.8
1:19:37 (2)
1:19:37 (2)
2:43:16 (2)
1:23:38 (3)
3
292
1
SN10
Kristīna
Ceika
1984
F
Nūjo ar vēju
2
2:45:47.2
+6:32.9
7.9
1:23:59 (4)
1:23:59 (4)
2:45:47 (3)
1:21:47 (2)
4
146
2
SN20
Agnese
Smiltniece
1971
F
Nūjo ar vēju
2
2:47:24.1
+8:09.8
8.0
1:21:01 (3)
1:21:01 (3)
2:47:24 (4)
1:26:23 (4)
5
196
3
SN20
Inga
Zāle
1961
F
Nūjo ar vēju
2
3:00:06.3
+20:52.0
8.6
1:26:29 (5)
1:26:29 (5)
3:00:06 (5)
1:33:36 (6)
6
147
2
SN30
Olga
Tutinina
1958
F
Nordic Fitness Walking
2
3:02:20.2
+23:05.9
8.7
1:31:28 (6)
1:31:28 (6)
3:02:20 (6)
1:30:51 (5)
Nūjošana 10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
176
1
VN2
Dainis
Gailis
1971
M
Siguldas Maratona klubs
2
1:11:52.8
7.2
1:11:52 (1)
1:11:52 (1)
2
349
1
VN1
Māris
Puriņš
1989
M
KĀJPUTNI
2
1:13:23.0
+1:30.1
7.3
1:13:23 (2)
1:13:23 (2)
3
347
2
VN2
Uldis
Dīcis
1960
M
Gausā Jūdze
2
1:14:43.7
+2:50.8
7.5
1:14:43 (3)
1:14:43 (3)
4
336
2
VN1
Dāvis
Stepāns
1984
M
Nordic Fitness Walking
2
1:16:10.4
+4:17.5
7.6
1:16:10 (4)
1:16:10 (4)
5
288
3
VN2
Igors
Rjazanovs
1964
M
"Vējam pretī"
2
1:16:31.0
+4:38.1
7.7
1:16:31 (5)
1:16:31 (5)
6
281
1
VN3
Valerijs
Samuilovs
1954
M
2
1:20:42.2
+8:49.3
8.1
1:20:42 (6)
1:20:42 (6)
7
296
4
VN2
Arnis
Vecenāns
1963
M
2
1:21:58.3
+10:05.4
8.2
1:21:58 (7)
1:21:58 (7)
8
234
1
VN4
Leonīds
Legzdiņš
1948
M
2
1:24:50.8
+12:57.9
8.5
1:24:50 (8)
1:24:50 (8)
9
400
5
VN2
Sergejs
Golubnicijs
1972
M
Nūjot Prieks
2
1:25:10.8
+13:18.0
8.5
1:25:10 (9)
1:25:10 (9)
10
270
2
VN4
Pāvels
Romislovs
1944
M
2
1:31:13.0
+19:20.1
9.1
1:31:13 (10)
1:31:13 (10)
Nūjošana 10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
90
1
SN2
Baiba
Bolgzda
1968
F
Nūjo vesels
2
1:15:24.6
7.5
1:15:24 (1)
1:15:24 (1)
2
249
1
SN1
Ilze
Zēbolde
1984
F
Nūjo ar vēju
2
1:16:23.4
+0:58.7
7.6
1:16:23 (2)
1:16:23 (2)
3
97
2
SN2
Iveta
Epnere
1970
F
2
1:17:45.0
+2:20.4
7.8
1:17:45 (3)
1:17:45 (3)
4
383
3
SN2
Ilona
Aizpuriete
1976
F
Aglona
2
1:18:57.2
+3:32.5
7.9
1:18:57 (4)
1:18:57 (4)
5
73
4
SN2
Inese
Kraģe
1965
F
2
1:19:51.8
+4:27.1
8.0
1:19:51 (5)
1:19:51 (5)
6
94
5
SN2
Inta
Ozola
1971
F
Nūjot Prieks
2
1:21:25.1
+6:00.4
8.1
1:21:25 (6)
1:21:25 (6)
7
209
6
SN2
Aida
Graudiņa
1978
F
2
1:21:29.1
+6:04.5
8.1
1:21:29 (7)
1:21:29 (7)
8
96
7
SN2
Zane
Grava
1975
F
Nūjo un esi vesels
2
1:22:19.4
+6:54.7
8.2
1:22:19 (8)
1:22:19 (8)
9
135
8
SN2
Sarmīte
Upmane
1972
F
Nūjot Prieks
2
1:22:58.6
+7:33.9
8.3
1:22:58 (9)
1:22:58 (9)
10
394
9
SN2
Inga
Bērziņa
1964
F
2
1:23:10.2
+7:45.5
8.3
1:23:10 (10)
1:23:10 (10)
11
274
1
SN3
Ruta
Dīce
1959
F
Gausā Jūdze
2
1:24:49.6
+9:24.9
8.5
1:24:49 (11)
1:24:49 (11)
12
149
2
SN1
Liene
Visocka
1983
F
2
1:24:56.6
+9:31.9
8.5
1:24:56 (12)
1:24:56 (12)
13
278
1
SN4
Anita
Bāriņa
1948
F
2
1:25:13.3
+9:48.7
8.5
1:25:13 (13)
1:25:13 (13)
14
179
10
SN2
Irina
Sprudzāne
1966
F
Nūjot Prieks
2
1:25:58.7
+10:34.0
8.6
1:25:58 (14)
1:25:58 (14)
15
316
3
SN1
Aija
Puriņa
1984
F
KĀJPUTNI
2
1:26:29.6
+11:04.9
8.6
1:26:29 (15)
1:26:29 (15)
16
338
11
SN2
Skaidrite
Jurgevica
1964
F
Nūjo ar sauli
2
1:28:34.9
+13:10.3
8.9
1:28:34 (16)
1:28:34 (16)
17
374
2
SN3
Galina
Detkova
1955
F
Nūjo ar sauli
2
1:28:54.0
+13:29.3
8.9
1:28:54 (17)
1:28:54 (17)
18
93
2
SN4
Rasma
Kalniņa
1948
F
Rīga
2
1:29:31.0
+14:06.3
9.0
1:29:31 (18)
1:29:31 (18)
19
84
12
SN2
Inga
Ščerbakova
1977
F
Rēzekne
2
1:29:47.8
+14:23.1
9.0
1:29:47 (19)
1:29:47 (19)
20
92
3
SN3
Ņina
Ivanova
1957
F
Rēzekne
2
1:29:49.5
+14:24.8
9.0
1:29:49 (20)
1:29:49 (20)
21
134
13
SN2
Māra
Lībeka
1967
F
Nūjo ar vēju
2
1:32:51.0
+17:26.3
9.3
1:32:51 (21)
1:32:51 (21)
22
235
4
SN1
Ilze
Brokane
1988
F
"Limbaži skrien"
2
1:33:00.5
+17:35.8
9.3
1:33:00 (22)
1:33:00 (22)
23
88
14
SN2
Zane
Blumberga
1969
F
Nūjo un esi vesels
2
1:33:01.4
+17:36.7
9.3
1:33:01 (23)
1:33:01 (23)
24
346
15
SN2
Juliāna
Karelova
1977
F
2
1:33:47.1
+18:22.4
9.4
1:33:47 (24)
1:33:47 (24)
25
382
16
SN2
Irina
Sprukule
1962
F
Četras nūjas
2
1:47:19.6
+31:54.9
10.7
1:47:19 (25)
1:47:19 (25)
26
312
5
SN1
Ellana
Šumere
2008
F
Četras nūjas
2
1:47:22.1
+31:57.4
10.7
1:47:22 (26)
1:47:22 (26)
Nūjošana 5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
150
1
VN0
Artūrs
Pušpurs
2007
M
Nūjot Prieks Juniori
2
0:41:17.1
8.3
0:41:17 (1)
0:41:17 (1)
2
206
2
VN0
Ēriks
Jukāms
1955
M
Kārķi
2
0:41:40.6
+0:23.4
8.3
0:41:40 (2)
0:41:40 (2)
3
257
3
VN0
Aivars
Lukovskis
1954
M
Nūjo priekam
2
0:42:23.9
+1:06.8
8.5
0:42:23 (3)
0:42:23 (3)
4
55
4
VN0
Intars
Ozols
1980
M
Nūjot Prieks Juniori
2
0:43:07.3
+1:50.2
8.6
0:43:07 (4)
0:43:07 (4)
5
203
5
VN0
Edvīns
Nīmanis
1971
M
2
0:44:52.0
+3:34.8
9.0
0:44:52 (5)
0:44:52 (5)
6
201
6
VN0
Dainis
Jirgens
1952
M
Nūjo vesels
2
0:50:18.6
+9:01.5
10.1
0:50:18 (6)
0:50:18 (6)
7
276
7
VN0
Guntis
Svabadnieks
1947
M
2
0:52:39.4
+11:22.2
10.5
0:52:39 (7)
0:52:39 (7)
Nūjošana 5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
145
1
SN0
Lote Lea
Gaile
2007
F
Siguldas Maratona klubs
2
0:42:10.2
8.4
0:42:10 (1)
0:42:10 (1)
2
328
2
SN0
Jana
Kivrina
1974
F
Gaļina
2
0:43:02.1
+0:51.8
8.6
0:43:02 (2)
0:43:02 (2)
3
100
3
SN0
Dace
Aleksejeva
1969
F
Aglona
2
0:43:34.7
+1:24.5
8.7
0:43:34 (3)
0:43:34 (3)
4
183
4
SN0
Sandija
Kalniņa
2007
F
Nūjot Prieks Juniori
2
0:43:34.7
+1:24.5
8.7
0:43:34 (4)
0:43:34 (4)
5
320
5
SN0
Lolita
Kaļāne
1977
F
Aglona
2
0:44:45.7
+2:35.4
9.0
0:44:45 (5)
0:44:45 (5)
6
286
6
SN0
Inta
Kristapura-Nīmane
1974
F
2
0:44:51.0
+2:40.7
9.0
0:44:51 (6)
0:44:51 (6)
7
353
7
SN0
Silvija
Jerjomenko
1964
F
Aglona
2
0:45:35.7
+3:25.5
9.1
0:45:35 (7)
0:45:35 (7)
8
139
8
SN0
Diāna
Kingsnokta
1964
F
Gaļina
2
0:45:55.9
+3:45.7
9.2
0:45:55 (8)
0:45:55 (8)
9
140
9
SN0
Viktorija
Sērmūkša
2009
F
Nūjot Prieks Juniori
2
0:47:50.0
+5:39.8
9.6
0:47:50 (9)
0:47:50 (9)
10
279
10
SN0
Aija
Vecenāne
1964
F
2
0:48:12.4
+6:02.2
9.6
0:48:12 (10)
0:48:12 (10)
11
287
11
SN0
Lilita
Dzene
1965
F
Piņķi Babītes nov.
2
0:48:17.0
+6:06.7
9.7
0:48:17 (11)
0:48:17 (11)
12
89
12
SN0
Rēzija
Ozola
2010
F
Nūjot Prieks Juniori
2
0:49:10.4
+7:00.1
9.8
0:49:10 (12)
0:49:10 (12)
13
45
13
SN0
Aija
Nikolajeva
1968
F
Nūjot prieks Balvi
2
0:49:10.8
+7:00.6
9.8
0:49:10 (13)
0:49:10 (13)
14
208
14
SN0
Lucija
Babane
1953
F
Nūjo vesels
2
0:50:26.6
+8:16.4
10.1
0:50:26 (14)
0:50:26 (14)
15
309
15
SN0
Natalija
Avina
1968
F
Saldus bites
2
0:52:02.2
+9:51.9
10.4
0:52:02 (15)
0:52:02 (15)
16
386
16
SN0
Ruta
Galina
1970
F
Saldus bites
2
0:52:02.6
+9:52.4
10.4
0:52:02 (16)
0:52:02 (16)
17
138
17
SN0
Inta
Sīle
1962
F
Rēzekne
2
0:52:31.1
+10:20.8
10.5
0:52:31 (17)
0:52:31 (17)
18
87
18
SN0
Irēna
Ikaunieks
1951
F
Rēzekne
2
0:52:45.6
+10:35.4
10.6
0:52:45 (18)
0:52:45 (18)
19
210
19
SN0
Ruta
Novikova
1959
F
Silazaķi
2
0:53:12.0
+11:01.8
10.6
0:53:12 (19)
0:53:12 (19)
20
247
20
SN0
Ināra
Kleinberga
1960
F
Silazaķi
2
0:53:13.4
+11:03.2
10.6
0:53:13 (20)
0:53:13 (20)
21
396
21
SN0
Linda
Freimane
1986
F
2
0:53:34.3
+11:24.1
10.7
0:53:34 (21)
0:53:34 (21)
22
98
22
SN0
Lidija
Miklaševiča
1957
F
Rēzekne
2
0:53:39.7
+11:29.5
10.7
0:53:39 (22)
0:53:39 (22)
23
75
23
SN0
Ņina
Petrova
1949
F
Rēzekne
2
0:53:41.0
+11:30.7
10.7
0:53:41 (23)
0:53:41 (23)
24
399
24
SN0
Ingrīna
Freimane
1967
F
Saldus bites
2
0:55:25.3
+13:15.1
11.1
0:55:25 (24)
0:55:25 (24)
25
334
25
SN0
Ludmila
Sudraba
1946
F
2
1:04:24.4
+22:14.1
12.9
1:04:24 (25)
1:04:24 (25)