Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ nūjošanā 2019, 6. posms
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 21km (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
137
1
VN10
Edgars
Ābeltiņš
2
2:33:49.2
7.3
1:16:31 (2)
1:16:31 (2)
2:33:49 (1)
1:17:17 (1)
Nordic Fitness Walking
2
335
1
VN30
Imants
Ločmelis
2
2:33:50.1
+0:00.8
7.3
1:16:30 (1)
1:16:30 (1)
2:33:50 (2)
1:17:19 (2)
Nūjo ar vēju
3
181
1
VN20
Ūldis
Vērsis
2
2:37:57.8
+4:08.5
7.5
1:16:34 (3)
1:16:34 (3)
2:37:57 (3)
1:21:23 (4)
"Nūjo ar vēju"
4
293
1
SN20
Ieva
Micpapa
2
2:39:14.2
+5:25.0
7.6
1:17:51 (4)
1:17:51 (4)
2:39:14 (4)
1:21:22 (3)
KĀJPUTNI
5
280
1
SN30
Benita
Locmele
2
2:43:16.6
+9:27.3
7.8
1:19:37 (5)
1:19:37 (5)
2:43:16 (5)
1:23:38 (6)
Nūjo ar vēju
6
292
1
SN10
Kristīna
Ceika
2
2:45:47.2
+11:58.0
7.9
1:23:59 (7)
1:23:59 (7)
2:45:47 (6)
1:21:47 (5)
Nūjo ar vēju
7
146
2
SN20
Agnese
Smiltniece
2
2:47:24.1
+13:34.8
8.0
1:21:01 (6)
1:21:01 (6)
2:47:24 (7)
1:26:23 (7)
Nūjo ar vēju
8
148
2
VN30
Andis
Pohevičs
2
2:58:18.0
+24:28.8
8.5
1:26:30 (9)
1:26:30 (9)
2:58:18 (8)
1:31:47 (9)
Nūjo ar vēju
9
196
3
SN20
Inga
Zāle
2
3:00:06.3
+26:17.0
8.6
1:26:29 (8)
1:26:29 (8)
3:00:06 (9)
1:33:36 (10)
Nūjo ar vēju
10
147
2
SN30
Olga
Tutinina
2
3:02:20.2
+28:30.9
8.7
1:31:28 (10)
1:31:28 (10)
3:02:20 (10)
1:30:51 (8)
Nordic Fitness Walking
Nūjošana 10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
176
1
VN2
Dainis
Gailis
1
1:11:52.8
7.2
1:11:52 (1)
1:11:52 (1)
Siguldas Maratona klubs
2
349
1
VN1
Māris
Puriņš
1
1:13:23.0
+1:30.1
7.3
1:13:23 (2)
1:13:23 (2)
KĀJPUTNI
3
347
2
VN2
Uldis
Dīcis
1
1:14:43.7
+2:50.8
7.5
1:14:43 (3)
1:14:43 (3)
Gausā Jūdze
4
90
1
SN2
Baiba
Bolgzda
1
1:15:24.6
+3:31.7
7.5
1:15:24 (4)
1:15:24 (4)
Nūjo vesels
5
336
2
VN1
Dāvis
Stepāns
1
1:16:10.4
+4:17.5
7.6
1:16:10 (5)
1:16:10 (5)
Nordic Fitness Walking
6
249
1
SN1
Ilze
Zēbolde
1
1:16:23.4
+4:30.5
7.6
1:16:23 (6)
1:16:23 (6)
Nūjo ar vēju
7
288
3
VN2
Igors
Rjazanovs
1
1:16:31.0
+4:38.1
7.7
1:16:31 (7)
1:16:31 (7)
"Vējam pretī"
8
97
2
SN2
Iveta
Epnere
1
1:17:45.0
+5:52.2
7.8
1:17:45 (8)
1:17:45 (8)
9
383
3
SN2
Ilona
Aizpuriete
1
1:18:57.2
+7:04.3
7.9
1:18:57 (9)
1:18:57 (9)
Aglona
10
73
4
SN2
Inese
Kraģe
1
1:19:51.8
+7:58.9
8.0
1:19:51 (10)
1:19:51 (10)
11
281
1
VN3
Valerijs
Samuilovs
1
1:20:42.2
+8:49.3
8.1
1:20:42 (11)
1:20:42 (11)
12
94
5
SN2
Inta
Ozola
1
1:21:25.1
+9:32.2
8.1
1:21:25 (12)
1:21:25 (12)
Nūjot Prieks
13
209
6
SN2
Aida
Graudiņa
1
1:21:29.1
+9:36.3
8.1
1:21:29 (13)
1:21:29 (13)
14
296
4
VN2
Arnis
Vecenāns
1
1:21:58.3
+10:05.4
8.2
1:21:58 (14)
1:21:58 (14)
15
96
7
SN2
Zane
Grava
1
1:22:19.4
+10:26.5
8.2
1:22:19 (15)
1:22:19 (15)
Nūjo un esi vesels
16
135
8
SN2
Sarmīte
Upmane
1
1:22:58.6
+11:05.7
8.3
1:22:58 (16)
1:22:58 (16)
Nūjot Prieks
17
394
9
SN2
Inga
Bērziņa
1
1:23:10.2
+11:17.3
8.3
1:23:10 (17)
1:23:10 (17)
18
274
1
SN3
Ruta
Dīce
1
1:24:49.6
+12:56.7
8.5
1:24:49 (18)
1:24:49 (18)
Gausā Jūdze
19
234
1
VN4
Leonīds
Legzdiņš
1
1:24:50.8
+12:57.9
8.5
1:24:50 (19)
1:24:50 (19)
20
149
2
SN1
Liene
Visocka
1
1:24:56.6
+13:03.7
8.5
1:24:56 (20)
1:24:56 (20)
21
400
5
VN2
Sergejs
Golubnicijs
1
1:25:10.8
+13:18.0
8.5
1:25:10 (21)
1:25:10 (21)
Nūjot Prieks
22
278
1
SN4
Anita
Bāriņa
1
1:25:13.3
+13:20.4
8.5
1:25:13 (22)
1:25:13 (22)
23
179
10
SN2
Irina
Sprudzāne
1
1:25:58.7
+14:05.8
8.6
1:25:58 (23)
1:25:58 (23)
Nūjot Prieks
24
316
3
SN1
Aija
Puriņa
1
1:26:29.6
+14:36.7
8.6
1:26:29 (24)
1:26:29 (24)
KĀJPUTNI
25
338
11
SN2
Skaidrite
Jurgevica
1
1:28:34.9
+16:42.1
8.9
1:28:34 (25)
1:28:34 (25)
Nūjo ar sauli
26
374
2
SN3
Galina
Detkova
1
1:28:54.0
+17:01.1
8.9
1:28:54 (26)
1:28:54 (26)
Nūjo ar sauli
27
93
2
SN4
Rasma
Kalniņa
1
1:29:31.0
+17:38.1
9.0
1:29:31 (27)
1:29:31 (27)
Rīga
28
84
12
SN2
Inga
Ščerbakova
1
1:29:47.8
+17:54.9
9.0
1:29:47 (28)
1:29:47 (28)
Rēzekne
29
92
3
SN3
Ņina
Ivanova
1
1:29:49.5
+17:56.6
9.0
1:29:49 (29)
1:29:49 (29)
Rēzekne
30
270
2
VN4
Pāvels
Romislovs
1
1:31:13.0
+19:20.1
9.1
1:31:13 (30)
1:31:13 (30)
31
134
13
SN2
Māra
Lībeka
1
1:32:51.0
+20:58.1
9.3
1:32:51 (31)
1:32:51 (31)
Nūjo ar vēju
32
235
4
SN1
Ilze
Brokane
1
1:33:00.5
+21:07.6
9.3
1:33:00 (32)
1:33:00 (32)
"Limbaži skrien"
33
88
14
SN2
Zane
Blumberga
1
1:33:01.4
+21:08.5
9.3
1:33:01 (33)
1:33:01 (33)
Nūjo un esi vesels
34
346
15
SN2
Juliāna
Karelova
1
1:33:47.1
+21:54.2
9.4
1:33:47 (34)
1:33:47 (34)
35
382
16
SN2
Irina
Sprukule
1
1:47:19.6
+35:26.7
10.7
1:47:19 (35)
1:47:19 (35)
Četras nūjas
36
312
5
SN1
Ellana
Šumere
1
1:47:22.1
+35:29.2
10.7
1:47:22 (36)
1:47:22 (36)
Četras nūjas
Nūjošana 5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
150
1
VN0
Artūrs
Pušpurs
1
0:41:17.1
8.3
0:41:17 (1)
0:41:17 (1)
Nūjot Prieks Juniori
2
206
2
VN0
Ēriks
Jukāms
1
0:41:40.6
+0:23.4
8.3
0:41:40 (2)
0:41:40 (2)
Kārķi
3
145
1
SN0
Lote Lea
Gaile
1
0:42:10.2
+0:53.1
8.4
0:42:10 (3)
0:42:10 (3)
Siguldas Maratona klubs
4
257
3
VN0
Aivars
Lukovskis
1
0:42:23.9
+1:06.8
8.5
0:42:23 (4)
0:42:23 (4)
Nūjo priekam
5
328
2
SN0
Jana
Kivrina
1
0:43:02.1
+1:44.9
8.6
0:43:02 (5)
0:43:02 (5)
Gaļina
6
55
4
VN0
Intars
Ozols
1
0:43:07.3
+1:50.2
8.6
0:43:07 (6)
0:43:07 (6)
Nūjot Prieks Juniori
7
100
3
SN0
Dace
Aleksejeva
1
0:43:34.7
+2:17.6
8.7
0:43:34 (7)
0:43:34 (7)
Aglona
8
183
4
SN0
Sandija
Kalniņa
1
0:43:34.7
+2:17.6
8.7
0:43:34 (8)
0:43:34 (8)
Nūjot Prieks Juniori
9
320
5
SN0
Lolita
Kaļāne
1
0:44:45.7
+3:28.5
9.0
0:44:45 (9)
0:44:45 (9)
Aglona
10
286
6
SN0
Inta
Kristapura-Nīmane
1
0:44:51.0
+3:33.8
9.0
0:44:51 (10)
0:44:51 (10)
11
203
5
VN0
Edvīns
Nīmanis
1
0:44:52.0
+3:34.8
9.0
0:44:52 (11)
0:44:52 (11)
12
353
7
SN0
Silvija
Jerjomenko
1
0:45:35.7
+4:18.6
9.1
0:45:35 (12)
0:45:35 (12)
Aglona
13
139
8
SN0
Diāna
Kingsnokta
1
0:45:55.9
+4:38.8
9.2
0:45:55 (13)
0:45:55 (13)
Gaļina
14
140
9
SN0
Viktorija
Sērmūkša
1
0:47:50.0
+6:32.9
9.6
0:47:50 (14)
0:47:50 (14)
Nūjot Prieks Juniori
15
279
10
SN0
Aija
Vecenāne
1
0:48:12.4
+6:55.3
9.6
0:48:12 (15)
0:48:12 (15)
16
287
11
SN0
Lilita
Dzene
1
0:48:17.0
+6:59.8
9.7
0:48:17 (16)
0:48:17 (16)
Piņķi Babītes nov.
17
89
12
SN0
Rēzija
Ozola
1
0:49:10.4
+7:53.2
9.8
0:49:10 (17)
0:49:10 (17)
Nūjot Prieks Juniori
18
45
13
SN0
Aija
Nikolajeva
1
0:49:10.8
+7:53.7
9.8
0:49:10 (18)
0:49:10 (18)
Nūjot prieks Balvi
19
201
6
VN0
Dainis
Jirgens
1
0:50:18.6
+9:01.5
10.1
0:50:18 (19)
0:50:18 (19)
Nūjo vesels
20
208
14
SN0
Lucija
Babane
1
0:50:26.6
+9:09.5
10.1
0:50:26 (20)
0:50:26 (20)
Nūjo vesels
21
309
15
SN0
Natalija
Avina
1
0:52:02.2
+10:45.1
10.4
0:52:02 (21)
0:52:02 (21)
Saldus bites
22
386
16
SN0
Ruta
Galina
1
0:52:02.6
+10:45.5
10.4
0:52:02 (22)
0:52:02 (22)
Saldus bites
23
138
17
SN0
Inta
Sīle
1
0:52:31.1
+11:13.9
10.5
0:52:31 (23)
0:52:31 (23)
Rēzekne
24
276
7
VN0
Guntis
Svabadnieks
1
0:52:39.4
+11:22.2
10.5
0:52:39 (24)
0:52:39 (24)
25
87
18
SN0
Irēna
Ikaunieks
1
0:52:45.6
+11:28.5
10.6
0:52:45 (25)
0:52:45 (25)
Rēzekne
26
210
19
SN0
Ruta
Novikova
1
0:53:12.0
+11:54.9
10.6
0:53:12 (26)
0:53:12 (26)
Silazaķi
27
247
20
SN0
Ināra
Kleinberga
1
0:53:13.4
+11:56.3
10.6
0:53:13 (27)
0:53:13 (27)
Silazaķi
28
396
21
SN0
Linda
Freimane
1
0:53:34.3
+12:17.2
10.7
0:53:34 (28)
0:53:34 (28)
29
98
22
SN0
Lidija
Miklaševiča
1
0:53:39.7
+12:22.6
10.7
0:53:39 (29)
0:53:39 (29)
Rēzekne
30
75
23
SN0
Ņina
Petrova
1
0:53:41.0
+12:23.8
10.7
0:53:41 (30)
0:53:41 (30)
Rēzekne
31
399
24
SN0
Ingrīna
Freimane
1
0:55:25.3
+14:08.2
11.1
0:55:25 (31)
0:55:25 (31)
Saldus bites
32
334
25
SN0
Ludmila
Sudraba
1
1:04:24.4
+23:07.2
12.9
1:04:24 (32)
1:04:24 (32)