LATVIJAS ČEMPIONĀTS KROSĀ 2023

Rezultāti pa vecuma grupām

1km (1 km) / V U12 (2012.-2013.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1105DanielsĶepals10:03:48.33.8Dienvidkurzemes Sporta skola
256RingoldsGagainis10:03:58.8+0:10.54.0Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"
3187MiksEglītis10:04:06.6+0:18.24.1Ogres novada sporta centrs
4259RolandsBaranausks10:04:20.1+0:31.84.3Sporta skola Arkādija
590EmīlsIvanovs10:04:22.2+0:33.94.4Dienvidkurzemes Sporta skola
6303RonaldsKožeurovs10:04:27.8+0:39.54.5Tukuma sporta skola
7130MarkussBelousovs10:04:28.1+0:39.84.5Jēkabpils Sporta skola
832DominiksPetersons10:04:30.2+0:41.94.5
948JānisAnsabergs10:04:30.8+0:42.44.5Aizkraukles novada Sporta skola
10317KlāvsZandersons10:04:32.2+0:43.94.5Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
11378RaimondsSaklaurs10:04:33.4+0:45.14.6Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
12330PatriksGaigals10:04:35.6+0:47.24.6Valmieras Sporta skola
13221ErnestsKešāns10:04:43.2+0:54.94.7Siguldas Sporta skola
1487GustavsEngelmanis10:04:46.6+0:58.34.8Dienvidkurzemes Sporta skola
15306EmīlsDudelis10:04:52.1+1:03.84.9Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
16140ErnestsMeldrājs10:04:54.1+1:05.84.9Jēkabpils Sporta skola
1764RalfsPilsētnieks10:04:54.5+1:06.24.9Cēsu pilsētas Sporta skola
18344MārtiņšRudzītis10:04:55.4+1:07.04.9Valmieras Sporta skola
19308EmīlsKarpovs10:04:57.1+1:08.85.0Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
2067Rūdolfs KārlisSpulle10:04:59.5+1:11.15.0Cēsu pilsētas Sporta skola
21148OliversSalenieks10:04:59.7+1:11.35.0Jēkabpils Sporta skola
22356MareksĶerpe10:05:03.2+1:14.95.1Valmieras Sporta skola
2386MarksBahmanis10:05:04.3+1:16.05.1Dienvidkurzemes Sporta skola
24175PēterisZariņš10:05:06.4+1:18.05.1Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
25231Vilberts VairisLutkevics10:05:19.5+1:31.25.3Siguldas Sporta skola
26362VadimsFjodorovs10:05:21.5+1:33.25.4Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
27171GundarsLīcītis10:05:22.9+1:34.65.4Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
28240MārtiņšRukkalns10:05:32.0+1:43.65.5Siguldas Sporta skola
29244ReinisZutis10:05:38.1+1:49.85.6Siguldas Sporta skola
DNF129ArmandsAndersiņšJēkabpils Sporta skola
DNS174OskarsTurkinsMadonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
DNS241GlebSavelevSiguldas Sporta skola
DNS222AdriansKivriņšSiguldas Sporta skola

1km (1 km) / S U12 (2012.-2013.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1111MartaGustiņa10:03:55.23.9Dobeles Sporta skola
2114AmēlijaLaimiņa10:04:10.8+0:15.54.2Dobeles Sporta skola
3203ElzaPriedīte10:04:14.0+0:18.84.2Saldus novada sporta skola
436DārtaRožukalne10:04:25.2+0:29.94.4
5113LauraJansone10:04:28.2+0:32.94.5Dobeles Sporta skola
6121ElīzaBerķe-Berga10:04:34.0+0:38.74.6Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
761MadaraGrauduma10:04:36.3+0:41.04.6Cēsu pilsētas Sporta skola
8289KateSalnāja10:04:38.5+0:43.34.6Sporta skola Arkādija
9342LauraPope10:04:40.1+0:44.94.7Valmieras Sporta skola
10253AnnijaCercina10:04:42.2+0:47.04.7Sporta klubs AŠAIS
1193PaulaKļava10:04:44.5+0:49.34.7Dienvidkurzemes Sporta skola
12135FelicitaJerofejeva10:04:48.4+0:53.24.8Jēkabpils Sporta skola
13149LaumaSola10:04:49.5+0:54.24.8Jēkabpils Sporta skola
14118AnabellaLuika10:04:58.3+1:03.05.0Iecavas sporta skola Dartija
15209GrietaBīlmane-Ozoliņa10:05:01.8+1:06.55.0Siguldas Sporta skola
16383ElzaVītola10:05:04.7+1:09.55.1Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
17318AnnaApsīte10:05:05.7+1:10.55.1Valmieras Sporta skola
18369HertaGrantskalna10:05:06.7+1:11.45.1Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1963PatrīcijaMieze10:05:10.5+1:15.25.2Cēsu pilsētas Sporta skola
20173Adelīna GerdaSmiltāne10:05:12.6+1:17.35.2Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
21132BaibaBumbule10:05:13.6+1:18.35.2Jēkabpils Sporta skola
22329EnijaEkure10:05:15.0+1:19.85.3Valmieras Sporta skola
23169MeldraIndriksone10:05:18.1+1:22.85.3Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
24338AsnāteKrūmiņa10:05:18.7+1:23.45.3Valmieras Sporta skola
25354EmīlijaZāģere10:05:22.0+1:26.75.4Valmieras Sporta skola
26107AdriānaŠteinberga10:05:22.9+1:27.75.4Dienvidkurzemes Sporta skola
27154KatrīnaVībāne10:05:25.5+1:30.25.4Jēkabpils Sporta skola
2860EmīlijaBumbiere10:05:25.6+1:30.35.4Cēsu pilsētas Sporta skola
29309Marija MarlēnaMazure10:05:36.3+1:41.15.6Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
30316Baiba LūcijaSpuldzeniece10:05:36.4+1:41.15.6Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
31172RūtaPeilāne10:05:39.9+1:44.75.7Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
32211LauraElste10:05:40.6+1:45.45.7Siguldas Sporta skola
33228EstereLavrinoviča10:05:46.9+1:51.75.8Siguldas Sporta skola
34224MegijaKrutkēviča10:05:49.1+1:53.95.8Siguldas Sporta skola
35151SamantaTimofejeva10:05:50.4+1:55.15.8Jēkabpils Sporta skola
36125MaijaMarnauza10:05:55.5+2:00.35.9Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
37363ĒrikaVaikule10:06:01.3+2:06.06.0Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
38106AnnijaŠenvalde10:06:04.5+2:09.26.1Dienvidkurzemes Sporta skola
39152ElzaUpeniece10:06:06.5+2:11.36.1Jēkabpils Sporta skola
40102SamantaRozenfelde10:06:11.8+2:16.56.2Dienvidkurzemes Sporta skola
41214LindaGrauduma10:06:18.2+2:23.06.3Siguldas Sporta skola
4265MartaPura10:06:21.2+2:25.96.4Cēsu pilsētas Sporta skola
43353PaulaZāte10:06:37.5+2:42.26.6Valmieras Sporta skola
44141EnijaMiežāne10:07:12.1+3:16.87.2Jēkabpils Sporta skola
DNS229PaulaLazdāneSiguldas Sporta skola
DNS297MelānijaVāvereSporta skola Arkādija
DNS68PaulaVeideCēsu pilsētas Sporta skola
DNS139AgateMedeļevaJēkabpils Sporta skola
DNS335LaurēnaHemmeleValmieras Sporta skola

1,5km (1.5 km) / V U14 (2010.-2011.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1251JānisPutrālis10:06:23.44.3Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2204MatīssAndžāns10:06:48.6+0:25.24.5Siguldas Sporta skola
398Ansis KristofersPāvils10:06:53.5+0:30.14.6Dienvidkurzemes Sporta skola
4157JēkabsĀdamsons10:07:00.8+0:37.44.7Limbažu novada Sporta skola
5137VestardsKalve10:07:04.8+0:41.44.7Jēkabpils Sporta skola
6134ErvīnsFiļovs10:07:08.6+0:45.24.8Jēkabpils Sporta skola
7126RobertsMarnauza10:07:18.2+0:54.84.9Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
877VitālijsOrlovs10:07:22.2+0:58.84.9Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
9146AleksejsRožkovs10:07:23.8+1:00.44.9Jēkabpils Sporta skola
10364ArtjomsŠatohins10:07:26.8+1:03.35.0Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
11245AdriansŠics10:07:32.2+1:08.85.0Siguldas Sporta skola
12314EduardsPetenoks10:07:36.7+1:13.25.1Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
13349DairisVekters10:07:38.8+1:15.35.1Valmieras Sporta skola
14217Timotejs DāvisJanovs10:07:40.6+1:17.15.1Siguldas Sporta skola
15248TeoJermaks10:07:41.1+1:17.65.1Skriešanas Akadēmija
16183AnrijsBitenieks10:07:41.6+1:18.15.1Ogres novada sporta centrs
17351RičardsVintēns10:07:50.2+1:26.75.2Valmieras Sporta skola
18215AdriansGrebežniks10:07:50.3+1:26.95.2Siguldas Sporta skola
19164ArmandsPabērzs10:07:54.5+1:31.05.3Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
20131RalfsBogdanovičs10:07:55.5+1:32.15.3Jēkabpils Sporta skola
21250RitvarsMelderis10:07:56.0+1:32.55.3Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
22193ArsēnijsAleksejevs10:08:02.3+1:38.85.4Rāmuļu pamatskola
23165Jānis IntarsSmirnovs10:08:04.1+1:40.75.4Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
24311Jēkabs GustsMīļais10:08:07.7+1:44.25.4Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
25232Hugo RaulsOzols10:08:07.7+1:44.35.4Siguldas Sporta skola
2676RaimondsMukāns10:08:07.9+1:44.45.4Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
27108MarkussŠķimelis10:08:08.0+1:44.55.4Dienvidkurzemes Sporta skola
28381ĒriksVeldre10:08:08.4+1:45.05.4Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
29147KristersSalenieks10:08:17.5+1:54.15.5Jēkabpils Sporta skola
3096JaroslavsMickevičs10:08:22.0+1:58.55.6Dienvidkurzemes Sporta skola
31376ŅikitaRebrovs10:08:24.9+2:01.55.6Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
32216EmīlsGrīnpūkals10:08:37.3+2:13.85.7Siguldas Sporta skola
33366GustavsArnicāns10:08:49.7+2:26.35.9Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
34212Olivers AlekssFilippovs10:08:58.2+2:34.86.0Siguldas Sporta skola
35207KristiansBlūmiņš10:08:58.6+2:35.26.0Siguldas Sporta skola
36218AnsisJugans10:09:00.6+2:37.26.0Siguldas Sporta skola
37205BrunoBasikirskis10:09:14.3+2:50.96.2Siguldas Sporta skola
38225OliversKrūmiņš10:09:30.1+3:06.66.3Siguldas Sporta skola
39226MārtiņšKurilovs10:09:30.5+3:07.16.3Siguldas Sporta skola
40220Krišjānis EmīlsKalējs10:10:52.3+4:28.87.2Siguldas Sporta skola
41239MartinsRezakovs10:11:02.5+4:39.17.4Siguldas Sporta skola
DNS328ElansEglītisValmieras Sporta skola
DNS101EmīlsReimanisDienvidkurzemes Sporta skola
DNS268AlensErmanis-MarčenkoSporta skola Arkādija
DNS234MartinsPetrovskisSiguldas Sporta skola
DNS336MatīssJegorovsValmieras Sporta skola
DNS184JānisCauneOgres novada sporta centrs
DNS50ReinisCīrulisAizkraukles novada Sporta skola

1km (1 km) / S U14 (2010.-2011.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1301ElīzaĒrenfrīde10:03:44.93.7Sporta skola Arkādija
237MelānijaRožukalne10:03:56.4+0:11.43.9
3258AmandaBaranauska10:03:56.9+0:12.03.9Sporta skola Arkādija
4197AnitaGlaudiņa10:03:57.2+0:12.24.0Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
5162EvelīnaLāce10:04:05.8+0:20.94.1Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
6275LaumaKeiša10:04:11.0+0:26.04.2Sporta skola Arkādija
7138NikolaLiepiņa10:04:12.6+0:27.64.2Jēkabpils Sporta skola
8133KatrīnaDaudzvārde10:04:15.5+0:30.54.3Jēkabpils Sporta skola
9276DārtaKnēziņa10:04:15.9+0:31.04.3Sporta skola Arkādija
10284AliseOzola10:04:17.0+0:32.14.3Sporta skola Arkādija
11312GabrielaOzoliņa10:04:20.4+0:35.54.3Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
12115LuīzeLimanāne10:04:22.1+0:37.24.4Dobeles Sporta skola
13377Līva LaumaSaklaure10:04:23.9+0:38.94.4Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
14292ElinaVahere-Abražune10:04:30.6+0:45.74.5Sporta skola Arkādija
15288AneteSalnāja10:04:31.0+0:46.14.5Sporta skola Arkādija
16249KatrīnaBūda10:04:32.9+0:47.94.5Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
17322AliseBole10:04:34.7+0:49.74.6Valmieras Sporta skola
18199AnnaVišņakova10:04:34.8+0:49.84.6Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
19361GabrielaZavicka10:04:35.0+0:50.14.6Ventspils Sporta skola "Spars"
20252UnaPērkone10:04:35.6+0:50.74.6Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
21332KeitaGiptere10:04:38.5+0:53.64.6Valmieras Sporta skola
22280KatrīnaLišmane10:04:39.4+0:54.44.7Sporta skola Arkādija
2346AnnijaŽilinska10:04:45.1+1:00.24.8
24150MelānijaTeicāne10:04:45.7+1:00.84.8Jēkabpils Sporta skola
25246LeilaŠteinberga10:04:46.5+1:01.64.8Siguldas Sporta skola
26238EvelīnaPutne10:04:47.0+1:02.14.8Siguldas Sporta skola
27179MarijaMežaraupe10:04:48.1+1:03.24.8Metroons Sporta klubs
28230MelānijaLebedoka10:04:56.4+1:11.54.9Siguldas Sporta skola
29153EstereVilciņa10:04:56.9+1:12.05.0Jēkabpils Sporta skola
30144OlīvijaOzoliņa10:04:57.0+1:12.15.0Jēkabpils Sporta skola
3152ValērijaKovaļevska10:04:58.4+1:13.45.0Aizkraukles novada Sporta skola
3258AgateŠauriņa10:04:59.7+1:14.75.0Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"
33145PaulaOzoliņa10:05:03.1+1:18.15.1Jēkabpils Sporta skola
34266JustīneBruzgule10:05:04.2+1:19.35.1Sporta skola Arkādija
35339DanielaKužuma10:05:10.3+1:25.45.2Valmieras Sporta skola
3695NeringaLindene10:05:11.9+1:27.05.2Dienvidkurzemes Sporta skola
37104AliseZēberga10:05:14.5+1:29.65.2Dienvidkurzemes Sporta skola
38331AmandaGaiļuša10:05:29.5+1:44.55.5Valmieras Sporta skola
39310SantaMežecka10:05:30.1+1:45.25.5Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
40213MilēnaFreimane10:05:33.8+1:48.95.6Siguldas Sporta skola
41177EvelīnaZvirgzdiņa10:05:37.6+1:52.65.6Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
42355KeitaĀboliņa10:05:43.7+1:58.85.7Valmieras Sporta skola
43210EmīlijaDzene10:05:43.9+1:59.05.7Siguldas Sporta skola
44319LauraBalode10:05:45.9+2:01.05.8Valmieras Sporta skola
45327ElēnaEglīte10:05:46.3+2:01.45.8Valmieras Sporta skola
46348KarlīnaUlmane10:05:48.4+2:03.45.8Valmieras Sporta skola
DNS350EstereVesmaneValmieras Sporta skola

2km (2 km) / V U16 (2008.-2009.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
155JānisŽagars10:07:20.73.7Alūksnes Sporta skola
2180HermanisValtass10:07:43.5+0:22.73.9Metroons Sporta klubs
3119Lars AndersLuiks10:07:57.9+0:37.24.0Iecavas sporta skola Dartija
4279Toms MarkoLehtonens10:08:07.0+0:46.24.1Sporta skola Arkādija
580VitālijsPilinovičs10:08:11.9+0:51.14.1Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
6345Eduards ĒriksSotē10:08:11.9+0:51.14.1Valmieras Sporta skola
7375TomsMelderis10:08:11.9+0:51.24.1Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
8294AdriansVaisjūns10:08:21.6+1:00.94.2Sporta skola Arkādija
979JevgenijsPetrovs10:08:25.6+1:04.94.2Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
10136Mārtiņš RenātsJukšs10:08:29.9+1:09.14.2Jēkabpils Sporta skola
11201DanielsGribs10:08:30.5+1:09.84.3Salaspils sporta skola
12202RihardsVladimirovs10:08:31.6+1:10.84.3Salaspils sporta skola
13321DāvisBergs10:08:32.9+1:12.14.3Valmieras Sporta skola
14352DāvisZariņš10:08:38.2+1:17.44.3Valmieras Sporta skola
15242MartinsStūrītis10:08:40.7+1:20.04.3Siguldas Sporta skola
16373KristofersKančs10:08:41.8+1:21.04.3Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
17384KristofersŠtegmanis10:08:46.1+1:25.34.4Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
18358OskarsŠteinbergs10:08:47.6+1:26.94.4Valmieras Sporta skola
19100KārlisRadvils10:08:51.0+1:30.24.4Dienvidkurzemes Sporta skola
20315KristsSakniņš10:08:52.1+1:31.44.4Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
21285TomsOzols10:08:54.5+1:33.84.5Sporta skola Arkādija
22124EmīlsKrauze10:08:58.5+1:37.84.5Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2372KirilsKreipāns10:08:59.2+1:38.54.5Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
24116RūdolfsŽideņš10:09:00.2+1:39.54.5Dobeles Sporta skola
2526HugoJermaks10:09:05.1+1:44.34.5
2685SandisBabris10:09:10.1+1:49.44.6Dienvidkurzemes Sporta skola
27365KonrādsAlsbergs10:09:11.3+1:50.64.6Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2853RičardsLogins10:09:17.6+1:56.84.6Aizkraukles novada Sporta skola
29347EmīlsStrazdiņš10:09:17.8+1:57.14.6Valmieras Sporta skola
30326RainersCinis10:09:19.6+1:58.94.7Valmieras Sporta skola
31123RihardsKatkovskis10:09:20.6+1:59.94.7Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
32346ValtersStalīdzāns10:09:27.7+2:07.04.7Valmieras Sporta skola
33260RenārsBents10:09:30.1+2:09.34.8Sporta skola Arkādija
34161ArtjomsJermolajevs10:09:33.7+2:13.04.8Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
35380HelvijsTupureins10:09:44.0+2:23.34.9Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
36127RobertsRāzna10:09:52.9+2:32.14.9Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
37337KalvisJurgensons10:09:55.7+2:34.95.0Valmieras Sporta skola
38109KlāvsDūzis10:10:00.8+2:40.05.0Dobeles Sporta skola
39323DāvisBāliņš10:10:12.3+2:51.55.1Valmieras Sporta skola
40324EmīlsBāliņš10:10:17.5+2:56.85.1Valmieras Sporta skola
41195EvertsSukurs10:10:27.8+3:07.05.2Rāmuļu pamatskola
42170Jānis ReinisLieldiens10:10:43.1+3:22.35.4Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
43236JorensPolis10:11:31.0+4:10.35.8Siguldas Sporta skola
44194Endijs EnrikeNoorhanijs10:11:39.1+4:18.35.8Rāmuļu pamatskola
DNS94AkselsLazdaDienvidkurzemes Sporta skola
DNS167KristersDundaMadonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
DNS302VitālijsĻahovičsSporta skola Arkādija
DNS273GuntarsKalvaSporta skola Arkādija
DNS367PēterisArnicānsĀdažu bērnu un jaunatnes sporta skola
DNS188MaksimsKudrjavcevsOgres novada sporta centrs
DNS92OskarsKronbergsDienvidkurzemes Sporta skola

2km (2 km) / S U16 (2008.-2009.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1296AleksandraVolkane10:08:48.14.4Sporta skola Arkādija
2277KristiānaKudle10:08:58.8+0:10.64.5Sporta skola Arkādija
3112BeateJansone10:09:11.5+0:23.34.6Dobeles Sporta skola
4287LauraRuģele10:09:27.5+0:39.34.7Sporta skola Arkādija
5160AlisaJermolajeva10:09:38.4+0:50.24.8Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
633EsterePiksone10:09:42.9+0:54.74.9
7235ElīzaPole10:09:45.4+0:57.24.9Siguldas Sporta skola
8298ElizabeteZaprivoda10:09:46.5+0:58.34.9Sporta skola Arkādija
9265LillijaBrice10:09:55.6+1:07.45.0Sporta skola Arkādija
10261KateBirzniece10:10:01.0+1:12.85.0Sporta skola Arkādija
1197KitijaMuižarāja10:10:10.4+1:22.25.1Dienvidkurzemes Sporta skola
12299EmīlijaZaķe10:10:14.2+1:26.05.1Sporta skola Arkādija
1389EnijaGeste10:10:31.5+1:43.35.3Dienvidkurzemes Sporta skola
14333ŠarloteGredzena10:10:33.2+1:45.05.3Valmieras Sporta skola
15360Lība AleksandraVītola10:10:33.5+1:45.35.3Ventspils Sporta skola "Spars"
16143Alise GabrielaMiteniece10:10:34.3+1:46.15.3Jēkabpils Sporta skola
17379EmīlijaTerentjeva10:10:37.2+1:49.05.3Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
18233LauraPetrovska10:10:42.7+1:54.55.4Siguldas Sporta skola
19223DārtaNeringa-Krastkalne10:10:42.9+1:54.75.4Siguldas Sporta skola
20325AsnateCaune10:10:48.0+1:59.85.4Valmieras Sporta skola
21110ElīzaGustiņa10:10:51.1+2:02.95.4Dobeles Sporta skola
22142AgateMiglāne10:10:57.2+2:09.05.5Jēkabpils Sporta skola
23243ElitaTauriņa10:10:58.6+2:10.45.5Siguldas Sporta skola
24313ElizabetePetenoka10:11:01.4+2:13.25.5Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
25357KarīnaŅikuļina10:11:02.1+2:13.95.5Valmieras Sporta skola
26307SanijaFreiberga10:11:03.8+2:15.65.5Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
2766LuīzeRajecka10:11:03.8+2:15.65.5Cēsu pilsētas Sporta skola
28343AnetePētersone10:11:22.0+2:33.85.7Valmieras Sporta skola
29269EmīlijaFrolova10:11:23.8+2:35.65.7Sporta skola Arkādija
3091ViktorijaJašmonte10:11:34.0+2:45.85.8Dienvidkurzemes Sporta skola
31191Anna MarijaVinjukova10:11:45.6+2:57.45.9Ogres novada sporta centrs
32206SabīneBaumane10:11:48.3+3:00.15.9Siguldas Sporta skola
33340KatrīnaKārkliņa10:11:56.4+3:08.26.0Valmieras Sporta skola
34198LauraPitrāne10:12:13.0+3:24.86.1Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
35374SelīnaKrasta10:12:21.7+3:33.56.2Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
36271MarijaJerigina10:12:43.5+3:55.36.4Sporta skola Arkādija
37208GerdaBrīvkalne10:12:52.1+4:03.96.4Siguldas Sporta skola
3888LauraFeldmane10:14:00.0+5:11.87.0Dienvidkurzemes Sporta skola
DNS196JustīneBarkāneRēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
DNS320ViktorijaBaumaneValmieras Sporta skola

4km (4 km) / V U18 (2006.-2007.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1278KristersKudlis10:14:15.23.6Sporta skola Arkādija
2190Emīls MatiassReinfelds10:14:43.2+0:27.93.7Ogres novada sporta centrs
3368RobertsArnicāns10:15:09.7+0:54.43.8Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
4186RalfsDzosens10:15:12.1+0:56.83.8Ogres novada sporta centrs
5283RobertsNoviks10:16:43.7+2:28.44.2Sporta skola Arkādija
6200ĒriksAnspaks10:16:49.4+2:34.14.2Salaspils sporta skola
7270AdriansGailītis10:17:00.3+2:45.04.3Sporta skola Arkādija
8254RobertsCercins10:17:05.0+2:49.74.3Sporta klubs AŠAIS
9372RūdolfsGraudiņš10:17:27.9+3:12.64.4Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1099ArtūrsRadvils10:17:40.8+3:25.54.4Dienvidkurzemes Sporta skola
11300LeonsZiders10:17:45.4+3:30.14.4Sporta skola Arkādija
12274Roberts KārlisKarss10:17:50.0+3:34.84.5Sporta skola Arkādija
13341MaksimsPavlovs10:18:22.5+4:07.24.6Valmieras Sporta skola
14382RičardsVēveris10:18:39.9+4:24.64.7Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1562MarksKornets10:18:43.6+4:28.34.7Cēsu pilsētas Sporta skola
16334MiksGudins10:19:22.4+5:07.14.8Valmieras Sporta skola
1775PāvilsMaskaļonoks10:19:26.1+5:10.84.9Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
18168TeodorsFiņķis10:20:14.0+5:58.75.1Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
19176HelvijsZeps10:20:15.1+5:59.95.1Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
20304MatīssMartinsons10:20:21.7+6:06.45.1Tukuma sporta skola
21103DanielsVītoliņš10:20:38.1+6:22.85.2Dienvidkurzemes Sporta skola
2257LinardsSlēžis10:20:48.4+6:33.15.2Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"
23290PaulsSmaļinskis10:21:45.8+7:30.55.4Sporta skola Arkādija
DNS264ArtursBorovojsSporta skola Arkādija
DNS371RobertsGraudiņšĀdažu bērnu un jaunatnes sporta skola

3km (3 km) / S U18 (2006.-2007.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1295SibillaVanadziņa10:12:15.14.1Sporta skola Arkādija
2286AustraOšiņa10:12:24.9+0:09.74.1Sporta skola Arkādija
334Marta LuizePētersone10:12:56.6+0:41.44.3
4262DiānaBičkovska10:14:03.5+1:48.44.7Sporta skola Arkādija
5291KarlīnaUtkina10:14:42.0+2:26.84.9Sporta skola Arkādija
6272IevaJonase10:15:08.8+2:53.65.0Sporta skola Arkādija
7293EmīlijaVahere-Abražune10:15:38.8+3:23.75.2Sporta skola Arkādija
8370GrietaGrantskalne10:15:59.3+3:44.15.3Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
9120ŽaneteSinkovska10:16:18.0+4:02.95.4Iecavas sporta skola Dartija
1051SigneDzērve10:16:25.8+4:10.75.5Aizkraukles novada Sporta skola
11122SanijaGasparoviča10:17:04.8+4:49.65.7Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
DNS263ViktorijaBogdanovaSporta skola Arkādija
DNS81EmīlijaSalcevičaDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
DNS282Viktorija HelēnaMozgaSporta skola Arkādija

6km (6 km) / V U20 (2004.-2005.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1255RobertsGlazers10:23:37.33.9Sporta klubs AŠAIS
2185Miks JānisCaune10:24:47.5+1:10.14.1Ogres novada sporta centrs
3178RaulsLiepiņš10:26:57.4+3:20.04.5Metroons Sporta klubs
482AleksandrsVarakuta10:27:25.1+3:47.74.6Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
584KristapsTrafimovs10:27:52.6+4:15.34.6Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
673AnrijsKrumplevskis10:28:12.2+4:34.84.7Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
7359RalfsApfelbaums10:29:29.3+5:51.94.9Ventspils Sporta skola "Spars"
883IļjaZilis10:31:18.7+7:41.35.2Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
DNF166NikitaBondarevsLīvānu novada vieglatlētikas klubs

4km (4 km) / S U20 (2004.-2005.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
147AlisePetrova10:17:50.44.5ASD ARCA ATLETICA AVERSA
2189IndraMackeviča10:18:31.7+0:41.24.6Ogres novada sporta centrs
349GundegaBeķere10:25:04.8+7:14.46.3Aizkraukles novada Sporta skola
DNS257NikoleBaikovaSporta skola Arkādija

8km (8 km) / V (1989.-2003.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
169ŅikitaBogdanovs10:31:54.54.0Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
2247SalvisGruševs10:32:21.9+0:27.34.0Skriešanas Akadēmija
3117LaurisLapsa10:32:42.9+0:48.34.1Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
429AinārsLupiķis10:33:09.4+1:14.94.1
528AustrisKalniņš10:35:42.7+3:48.14.5
635MairisPētersons10:42:49.0+10:54.55.4

8km (8 km) / V 35 (1969.-1988.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
127RaitisJirgensons10:35:09.14.4
2128TomsKomass10:35:41.5+0:32.34.5Jelgavas vieglatlētikas klubs
345MārisĀdamsons10:41:24.9+6:15.85.2
438AleksandrsSerovs10:45:16.6+10:07.55.7

6km (6 km) / S (1994.-2003.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1156LīgaVelvere10:28:23.04.7Liesma Sporta biedrība
270ElīnaGumarova10:29:15.5+0:52.54.9Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
374VeronikaMasjuka10:31:56.9+3:33.85.3Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
440EvitaSkruļa10:34:23.8+6:00.75.7
559Daido DagneBrūvere10:37:16.2+8:53.26.2Cēsu Vieglatlētikas klubs
678AnželikaParfjonova10:37:37.0+9:13.96.3Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
DNF155Evelīna KristaSitnikaKrāslavas novada sporta skola

4,5km (4.5 km) / S 30 (1974.-1993.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
124LīgaGudēvica-Liepiņa10:25:45.95.7
242AgneseStrazdina-Jaunzema10:26:24.1+0:38.15.9
321SolvitaAndžāne10:29:03.5+3:17.66.5
DNF23IvetaGrīnberga

3km (3 km) / S 50 (1954.-1973.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1386InāraLūse10:15:35.55.2
225AnitaIeviņa10:16:32.5+0:56.95.5
3182ŽannaVanaga10:19:48.1+4:12.56.6Noskrien Cēsis
4385ZinaidaGrīnberga10:27:29.8+11:54.29.2

4,5km (4.5 km) / V 55 (1952.-1968.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
143ValdisTilts10:22:52.05.1
231IvarsOraševskis10:23:09.6+0:17.55.1
330AinārsMazurs10:25:00.9+2:08.95.6
444GuntisZālītis10:26:28.8+3:36.85.9
539PēterisSerovs10:28:25.1+5:33.16.3

1,5km (1.5 km) / V 70 (<=1951.dz.g.)

StatVNumVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
122AndrisDainis10:07:38.65.1