LATVIJAS ČEMPIONĀTS KROSĀ 2023

Rezultāti pa distancēm

8km (8 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1691V (1989.-2003.dz.g.)ŅikitaBogdanovs10:31:54.54.0Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
22472V (1989.-2003.dz.g.)SalvisGruševs10:32:21.9+0:27.34.0Skriešanas Akadēmija
31173V (1989.-2003.dz.g.)LaurisLapsa10:32:42.9+0:48.34.1Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4294V (1989.-2003.dz.g.)AinārsLupiķis10:33:09.4+1:14.94.1
5271V 35 (1969.-1988.dz.g.)RaitisJirgensons10:35:09.1+3:14.54.4
61282V 35 (1969.-1988.dz.g.)TomsKomass10:35:41.5+3:46.94.5Jelgavas vieglatlētikas klubs
7285V (1989.-2003.dz.g.)AustrisKalniņš10:35:42.7+3:48.14.5
8453V 35 (1969.-1988.dz.g.)MārisĀdamsons10:41:24.9+9:30.45.2
9356V (1989.-2003.dz.g.)MairisPētersons10:42:49.0+10:54.55.4
10384V 35 (1969.-1988.dz.g.)AleksandrsSerovs10:45:16.6+13:22.15.7

6km (6 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
12551V U20 (2004.-2005.dz.g.)RobertsGlazers10:23:37.33.9Sporta klubs AŠAIS
21852V U20 (2004.-2005.dz.g.)Miks JānisCaune10:24:47.5+1:10.14.1Ogres novada sporta centrs
31783V U20 (2004.-2005.dz.g.)RaulsLiepiņš10:26:57.4+3:20.04.5Metroons Sporta klubs
4824V U20 (2004.-2005.dz.g.)AleksandrsVarakuta10:27:25.1+3:47.74.6Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
5845V U20 (2004.-2005.dz.g.)KristapsTrafimovs10:27:52.6+4:15.34.6Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
6736V U20 (2004.-2005.dz.g.)AnrijsKrumplevskis10:28:12.2+4:34.84.7Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
71561S (1994.-2003.dz.g.)LīgaVelvere10:28:23.0+4:45.74.7Liesma Sporta biedrība
8702S (1994.-2003.dz.g.)ElīnaGumarova10:29:15.5+5:38.24.9Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
93597V U20 (2004.-2005.dz.g.)RalfsApfelbaums10:29:29.3+5:51.94.9Ventspils Sporta skola "Spars"
10838V U20 (2004.-2005.dz.g.)IļjaZilis10:31:18.7+7:41.35.2Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
11743S (1994.-2003.dz.g.)VeronikaMasjuka10:31:56.9+8:19.65.3Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
12404S (1994.-2003.dz.g.)EvitaSkruļa10:34:23.8+10:46.45.7
13595S (1994.-2003.dz.g.)Daido DagneBrūvere10:37:16.2+13:38.96.2Cēsu Vieglatlētikas klubs
14786S (1994.-2003.dz.g.)AnželikaParfjonova10:37:37.0+13:59.66.3Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
166V U20 (2004.-2005.dz.g.)NikitaBondarevsLīvānu novada vieglatlētikas klubs
155S (1994.-2003.dz.g.)Evelīna KristaSitnikaKrāslavas novada sporta skola

4,5km (4.5 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1431V 55 (1952.-1968.dz.g.)ValdisTilts10:22:52.05.1
2312V 55 (1952.-1968.dz.g.)IvarsOraševskis10:23:09.6+0:17.55.1
3303V 55 (1952.-1968.dz.g.)AinārsMazurs10:25:00.9+2:08.95.6
4241S 30 (1974.-1993.dz.g.)LīgaGudēvica-Liepiņa10:25:45.9+2:53.85.7
5422S 30 (1974.-1993.dz.g.)AgneseStrazdina-Jaunzema10:26:24.1+3:32.05.9
6444V 55 (1952.-1968.dz.g.)GuntisZālītis10:26:28.8+3:36.85.9
7395V 55 (1952.-1968.dz.g.)PēterisSerovs10:28:25.1+5:33.16.3
8213S 30 (1974.-1993.dz.g.)SolvitaAndžāne10:29:03.5+6:11.56.5
23S 30 (1974.-1993.dz.g.)IvetaGrīnberga

4km (4 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
12781V U18 (2006.-2007.dz.g.)KristersKudlis10:14:15.23.6Sporta skola Arkādija
21902V U18 (2006.-2007.dz.g.)Emīls MatiassReinfelds10:14:43.2+0:27.93.7Ogres novada sporta centrs
33683V U18 (2006.-2007.dz.g.)RobertsArnicāns10:15:09.7+0:54.43.8Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
41864V U18 (2006.-2007.dz.g.)RalfsDzosens10:15:12.1+0:56.83.8Ogres novada sporta centrs
52835V U18 (2006.-2007.dz.g.)RobertsNoviks10:16:43.7+2:28.44.2Sporta skola Arkādija
62006V U18 (2006.-2007.dz.g.)ĒriksAnspaks10:16:49.4+2:34.14.2Salaspils sporta skola
72707V U18 (2006.-2007.dz.g.)AdriansGailītis10:17:00.3+2:45.04.3Sporta skola Arkādija
82548V U18 (2006.-2007.dz.g.)RobertsCercins10:17:05.0+2:49.74.3Sporta klubs AŠAIS
93729V U18 (2006.-2007.dz.g.)RūdolfsGraudiņš10:17:27.9+3:12.64.4Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
109910V U18 (2006.-2007.dz.g.)ArtūrsRadvils10:17:40.8+3:25.54.4Dienvidkurzemes Sporta skola
1130011V U18 (2006.-2007.dz.g.)LeonsZiders10:17:45.4+3:30.14.4Sporta skola Arkādija
1227412V U18 (2006.-2007.dz.g.)Roberts KārlisKarss10:17:50.0+3:34.84.5Sporta skola Arkādija
13471S U20 (2004.-2005.dz.g.)AlisePetrova10:17:50.4+3:35.14.5ASD ARCA ATLETICA AVERSA
1434113V U18 (2006.-2007.dz.g.)MaksimsPavlovs10:18:22.5+4:07.24.6Valmieras Sporta skola
151892S U20 (2004.-2005.dz.g.)IndraMackeviča10:18:31.7+4:16.44.6Ogres novada sporta centrs
1638214V U18 (2006.-2007.dz.g.)RičardsVēveris10:18:39.9+4:24.64.7Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
176215V U18 (2006.-2007.dz.g.)MarksKornets10:18:43.6+4:28.34.7Cēsu pilsētas Sporta skola
1833416V U18 (2006.-2007.dz.g.)MiksGudins10:19:22.4+5:07.14.8Valmieras Sporta skola
197517V U18 (2006.-2007.dz.g.)PāvilsMaskaļonoks10:19:26.1+5:10.84.9Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
2016818V U18 (2006.-2007.dz.g.)TeodorsFiņķis10:20:14.0+5:58.75.1Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2117619V U18 (2006.-2007.dz.g.)HelvijsZeps10:20:15.1+5:59.95.1Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2230420V U18 (2006.-2007.dz.g.)MatīssMartinsons10:20:21.7+6:06.45.1Tukuma sporta skola
2310321V U18 (2006.-2007.dz.g.)DanielsVītoliņš10:20:38.1+6:22.85.2Dienvidkurzemes Sporta skola
245722V U18 (2006.-2007.dz.g.)LinardsSlēžis10:20:48.4+6:33.15.2Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"
2529023V U18 (2006.-2007.dz.g.)PaulsSmaļinskis10:21:45.8+7:30.55.4Sporta skola Arkādija
26493S U20 (2004.-2005.dz.g.)GundegaBeķere10:25:04.8+10:49.56.3Aizkraukles novada Sporta skola
264V U18 (2006.-2007.dz.g.)ArtursBorovojsSporta skola Arkādija
257S U20 (2004.-2005.dz.g.)NikoleBaikovaSporta skola Arkādija
371V U18 (2006.-2007.dz.g.)RobertsGraudiņšĀdažu bērnu un jaunatnes sporta skola

3km (3 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
12951S U18 (2006.-2007.dz.g.)SibillaVanadziņa10:12:15.14.1Sporta skola Arkādija
22862S U18 (2006.-2007.dz.g.)AustraOšiņa10:12:24.9+0:09.74.1Sporta skola Arkādija
3343S U18 (2006.-2007.dz.g.)Marta LuizePētersone10:12:56.6+0:41.44.3
42624S U18 (2006.-2007.dz.g.)DiānaBičkovska10:14:03.5+1:48.44.7Sporta skola Arkādija
52915S U18 (2006.-2007.dz.g.)KarlīnaUtkina10:14:42.0+2:26.84.9Sporta skola Arkādija
62726S U18 (2006.-2007.dz.g.)IevaJonase10:15:08.8+2:53.65.0Sporta skola Arkādija
73861S 50 (1954.-1973.dz.g.)InāraLūse10:15:35.5+3:20.45.2
82937S U18 (2006.-2007.dz.g.)EmīlijaVahere-Abražune10:15:38.8+3:23.75.2Sporta skola Arkādija
93708S U18 (2006.-2007.dz.g.)GrietaGrantskalne10:15:59.3+3:44.15.3Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
101209S U18 (2006.-2007.dz.g.)ŽaneteSinkovska10:16:18.0+4:02.95.4Iecavas sporta skola Dartija
115110S U18 (2006.-2007.dz.g.)SigneDzērve10:16:25.8+4:10.75.5Aizkraukles novada Sporta skola
12252S 50 (1954.-1973.dz.g.)AnitaIeviņa10:16:32.5+4:17.45.5
1312211S U18 (2006.-2007.dz.g.)SanijaGasparoviča10:17:04.8+4:49.65.7Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
141823S 50 (1954.-1973.dz.g.)ŽannaVanaga10:19:48.1+7:33.06.6Noskrien Cēsis
153854S 50 (1954.-1973.dz.g.)ZinaidaGrīnberga10:27:29.8+15:14.69.2
263S U18 (2006.-2007.dz.g.)ViktorijaBogdanovaSporta skola Arkādija
282S U18 (2006.-2007.dz.g.)Viktorija HelēnaMozgaSporta skola Arkādija
81S U18 (2006.-2007.dz.g.)EmīlijaSalcevičaDaugavpils Individuālo sporta veidu skola

2km (2 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
1551V U16 (2008.-2009.dz.g.)JānisŽagars10:07:20.73.7Alūksnes Sporta skola
21802V U16 (2008.-2009.dz.g.)HermanisValtass10:07:43.5+0:22.73.9Metroons Sporta klubs
31193V U16 (2008.-2009.dz.g.)Lars AndersLuiks10:07:57.9+0:37.24.0Iecavas sporta skola Dartija
42794V U16 (2008.-2009.dz.g.)Toms MarkoLehtonens10:08:07.0+0:46.24.1Sporta skola Arkādija
5805V U16 (2008.-2009.dz.g.)VitālijsPilinovičs10:08:11.9+0:51.14.1Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
63456V U16 (2008.-2009.dz.g.)Eduards ĒriksSotē10:08:11.9+0:51.14.1Valmieras Sporta skola
73757V U16 (2008.-2009.dz.g.)TomsMelderis10:08:11.9+0:51.24.1Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
82948V U16 (2008.-2009.dz.g.)AdriansVaisjūns10:08:21.6+1:00.94.2Sporta skola Arkādija
9799V U16 (2008.-2009.dz.g.)JevgenijsPetrovs10:08:25.6+1:04.94.2Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
1013610V U16 (2008.-2009.dz.g.)Mārtiņš RenātsJukšs10:08:29.9+1:09.14.2Jēkabpils Sporta skola
1120111V U16 (2008.-2009.dz.g.)DanielsGribs10:08:30.5+1:09.84.3Salaspils sporta skola
1220212V U16 (2008.-2009.dz.g.)RihardsVladimirovs10:08:31.6+1:10.84.3Salaspils sporta skola
1332113V U16 (2008.-2009.dz.g.)DāvisBergs10:08:32.9+1:12.14.3Valmieras Sporta skola
1435214V U16 (2008.-2009.dz.g.)DāvisZariņš10:08:38.2+1:17.44.3Valmieras Sporta skola
1524215V U16 (2008.-2009.dz.g.)MartinsStūrītis10:08:40.7+1:20.04.3Siguldas Sporta skola
1637316V U16 (2008.-2009.dz.g.)KristofersKančs10:08:41.8+1:21.04.3Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1738417V U16 (2008.-2009.dz.g.)KristofersŠtegmanis10:08:46.1+1:25.34.4Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1835818V U16 (2008.-2009.dz.g.)OskarsŠteinbergs10:08:47.6+1:26.94.4Valmieras Sporta skola
192961S U16 (2008.-2009.dz.g.)AleksandraVolkane10:08:48.1+1:27.44.4Sporta skola Arkādija
2010019V U16 (2008.-2009.dz.g.)KārlisRadvils10:08:51.0+1:30.24.4Dienvidkurzemes Sporta skola
2131520V U16 (2008.-2009.dz.g.)KristsSakniņš10:08:52.1+1:31.44.4Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
2228521V U16 (2008.-2009.dz.g.)TomsOzols10:08:54.5+1:33.84.5Sporta skola Arkādija
2312422V U16 (2008.-2009.dz.g.)EmīlsKrauze10:08:58.5+1:37.84.5Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
242772S U16 (2008.-2009.dz.g.)KristiānaKudle10:08:58.8+1:38.04.5Sporta skola Arkādija
257223V U16 (2008.-2009.dz.g.)KirilsKreipāns10:08:59.2+1:38.54.5Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
2611624V U16 (2008.-2009.dz.g.)RūdolfsŽideņš10:09:00.2+1:39.54.5Dobeles Sporta skola
272625V U16 (2008.-2009.dz.g.)HugoJermaks10:09:05.1+1:44.34.5
288526V U16 (2008.-2009.dz.g.)SandisBabris10:09:10.1+1:49.44.6Dienvidkurzemes Sporta skola
2936527V U16 (2008.-2009.dz.g.)KonrādsAlsbergs10:09:11.3+1:50.64.6Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
301123S U16 (2008.-2009.dz.g.)BeateJansone10:09:11.5+1:50.84.6Dobeles Sporta skola
315328V U16 (2008.-2009.dz.g.)RičardsLogins10:09:17.6+1:56.84.6Aizkraukles novada Sporta skola
3234729V U16 (2008.-2009.dz.g.)EmīlsStrazdiņš10:09:17.8+1:57.14.6Valmieras Sporta skola
3332630V U16 (2008.-2009.dz.g.)RainersCinis10:09:19.6+1:58.94.7Valmieras Sporta skola
3412331V U16 (2008.-2009.dz.g.)RihardsKatkovskis10:09:20.6+1:59.94.7Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
352874S U16 (2008.-2009.dz.g.)LauraRuģele10:09:27.5+2:06.84.7Sporta skola Arkādija
3634632V U16 (2008.-2009.dz.g.)ValtersStalīdzāns10:09:27.7+2:07.04.7Valmieras Sporta skola
3726033V U16 (2008.-2009.dz.g.)RenārsBents10:09:30.1+2:09.34.8Sporta skola Arkādija
3816134V U16 (2008.-2009.dz.g.)ArtjomsJermolajevs10:09:33.7+2:13.04.8Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
391605S U16 (2008.-2009.dz.g.)AlisaJermolajeva10:09:38.4+2:17.64.8Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
40336S U16 (2008.-2009.dz.g.)EsterePiksone10:09:42.9+2:22.14.9
4138035V U16 (2008.-2009.dz.g.)HelvijsTupureins10:09:44.0+2:23.34.9Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
422357S U16 (2008.-2009.dz.g.)ElīzaPole10:09:45.4+2:24.74.9Siguldas Sporta skola
432988S U16 (2008.-2009.dz.g.)ElizabeteZaprivoda10:09:46.5+2:25.84.9Sporta skola Arkādija
4412736V U16 (2008.-2009.dz.g.)RobertsRāzna10:09:52.9+2:32.14.9Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
452659S U16 (2008.-2009.dz.g.)LillijaBrice10:09:55.6+2:34.95.0Sporta skola Arkādija
4633737V U16 (2008.-2009.dz.g.)KalvisJurgensons10:09:55.7+2:34.95.0Valmieras Sporta skola
4710938V U16 (2008.-2009.dz.g.)KlāvsDūzis10:10:00.8+2:40.05.0Dobeles Sporta skola
4826110S U16 (2008.-2009.dz.g.)KateBirzniece10:10:01.0+2:40.25.0Sporta skola Arkādija
499711S U16 (2008.-2009.dz.g.)KitijaMuižarāja10:10:10.4+2:49.65.1Dienvidkurzemes Sporta skola
5032339V U16 (2008.-2009.dz.g.)DāvisBāliņš10:10:12.3+2:51.55.1Valmieras Sporta skola
5129912S U16 (2008.-2009.dz.g.)EmīlijaZaķe10:10:14.2+2:53.55.1Sporta skola Arkādija
5232440V U16 (2008.-2009.dz.g.)EmīlsBāliņš10:10:17.5+2:56.85.1Valmieras Sporta skola
5319541V U16 (2008.-2009.dz.g.)EvertsSukurs10:10:27.8+3:07.05.2Rāmuļu pamatskola
548913S U16 (2008.-2009.dz.g.)EnijaGeste10:10:31.5+3:10.75.3Dienvidkurzemes Sporta skola
5533314S U16 (2008.-2009.dz.g.)ŠarloteGredzena10:10:33.2+3:12.45.3Valmieras Sporta skola
5636015S U16 (2008.-2009.dz.g.)Lība AleksandraVītola10:10:33.5+3:12.75.3Ventspils Sporta skola "Spars"
5714316S U16 (2008.-2009.dz.g.)Alise GabrielaMiteniece10:10:34.3+3:13.55.3Jēkabpils Sporta skola
5837917S U16 (2008.-2009.dz.g.)EmīlijaTerentjeva10:10:37.2+3:16.45.3Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
5923318S U16 (2008.-2009.dz.g.)LauraPetrovska10:10:42.7+3:22.05.4Siguldas Sporta skola
6022319S U16 (2008.-2009.dz.g.)DārtaNeringa-Krastkalne10:10:42.9+3:22.15.4Siguldas Sporta skola
6117042V U16 (2008.-2009.dz.g.)Jānis ReinisLieldiens10:10:43.1+3:22.35.4Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
6232520S U16 (2008.-2009.dz.g.)AsnateCaune10:10:48.0+3:27.35.4Valmieras Sporta skola
6311021S U16 (2008.-2009.dz.g.)ElīzaGustiņa10:10:51.1+3:30.45.4Dobeles Sporta skola
6414222S U16 (2008.-2009.dz.g.)AgateMiglāne10:10:57.2+3:36.45.5Jēkabpils Sporta skola
6524323S U16 (2008.-2009.dz.g.)ElitaTauriņa10:10:58.6+3:37.85.5Siguldas Sporta skola
6631324S U16 (2008.-2009.dz.g.)ElizabetePetenoka10:11:01.4+3:40.65.5Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
6735725S U16 (2008.-2009.dz.g.)KarīnaŅikuļina10:11:02.1+3:41.35.5Valmieras Sporta skola
6830726S U16 (2008.-2009.dz.g.)SanijaFreiberga10:11:03.8+3:43.05.5Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
696627S U16 (2008.-2009.dz.g.)LuīzeRajecka10:11:03.8+3:43.05.5Cēsu pilsētas Sporta skola
7034328S U16 (2008.-2009.dz.g.)AnetePētersone10:11:22.0+4:01.35.7Valmieras Sporta skola
7126929S U16 (2008.-2009.dz.g.)EmīlijaFrolova10:11:23.8+4:03.05.7Sporta skola Arkādija
7223643V U16 (2008.-2009.dz.g.)JorensPolis10:11:31.0+4:10.35.8Siguldas Sporta skola
739130S U16 (2008.-2009.dz.g.)ViktorijaJašmonte10:11:34.0+4:13.25.8Dienvidkurzemes Sporta skola
7419444V U16 (2008.-2009.dz.g.)Endijs EnrikeNoorhanijs10:11:39.1+4:18.35.8Rāmuļu pamatskola
7519131S U16 (2008.-2009.dz.g.)Anna MarijaVinjukova10:11:45.6+4:24.85.9Ogres novada sporta centrs
7620632S U16 (2008.-2009.dz.g.)SabīneBaumane10:11:48.3+4:27.55.9Siguldas Sporta skola
7734033S U16 (2008.-2009.dz.g.)KatrīnaKārkliņa10:11:56.4+4:35.66.0Valmieras Sporta skola
7819834S U16 (2008.-2009.dz.g.)LauraPitrāne10:12:13.0+4:52.26.1Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
7937435S U16 (2008.-2009.dz.g.)SelīnaKrasta10:12:21.7+5:01.06.2Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
8027136S U16 (2008.-2009.dz.g.)MarijaJerigina10:12:43.5+5:22.76.4Sporta skola Arkādija
8120837S U16 (2008.-2009.dz.g.)GerdaBrīvkalne10:12:52.1+5:31.46.4Siguldas Sporta skola
828838S U16 (2008.-2009.dz.g.)LauraFeldmane10:14:00.0+6:39.27.0Dienvidkurzemes Sporta skola
167V U16 (2008.-2009.dz.g.)KristersDundaMadonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
302V U16 (2008.-2009.dz.g.)VitālijsĻahovičsSporta skola Arkādija
320S U16 (2008.-2009.dz.g.)ViktorijaBaumaneValmieras Sporta skola
188V U16 (2008.-2009.dz.g.)MaksimsKudrjavcevsOgres novada sporta centrs
92V U16 (2008.-2009.dz.g.)OskarsKronbergsDienvidkurzemes Sporta skola
367V U16 (2008.-2009.dz.g.)PēterisArnicānsĀdažu bērnu un jaunatnes sporta skola
273V U16 (2008.-2009.dz.g.)GuntarsKalvaSporta skola Arkādija
94V U16 (2008.-2009.dz.g.)AkselsLazdaDienvidkurzemes Sporta skola
196S U16 (2008.-2009.dz.g.)JustīneBarkāneRēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola

1km (1 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
13011S U14 (2010.-2011.dz.g.)ElīzaĒrenfrīde10:03:44.93.7Sporta skola Arkādija
21051V U12 (2012.-2013.dz.g.)DanielsĶepals10:03:48.3+0:03.33.8Dienvidkurzemes Sporta skola
31111S U12 (2012.-2013.dz.g.)MartaGustiņa10:03:55.2+0:10.33.9Dobeles Sporta skola
4372S U14 (2010.-2011.dz.g.)MelānijaRožukalne10:03:56.4+0:11.43.9
52583S U14 (2010.-2011.dz.g.)AmandaBaranauska10:03:56.9+0:12.03.9Sporta skola Arkādija
61974S U14 (2010.-2011.dz.g.)AnitaGlaudiņa10:03:57.2+0:12.24.0Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
7562V U12 (2012.-2013.dz.g.)RingoldsGagainis10:03:58.8+0:13.84.0Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"
81625S U14 (2010.-2011.dz.g.)EvelīnaLāce10:04:05.8+0:20.94.1Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
91873V U12 (2012.-2013.dz.g.)MiksEglītis10:04:06.6+0:21.64.1Ogres novada sporta centrs
101142S U12 (2012.-2013.dz.g.)AmēlijaLaimiņa10:04:10.8+0:25.94.2Dobeles Sporta skola
112756S U14 (2010.-2011.dz.g.)LaumaKeiša10:04:11.0+0:26.04.2Sporta skola Arkādija
121387S U14 (2010.-2011.dz.g.)NikolaLiepiņa10:04:12.6+0:27.64.2Jēkabpils Sporta skola
132033S U12 (2012.-2013.dz.g.)ElzaPriedīte10:04:14.0+0:29.14.2Saldus novada sporta skola
141338S U14 (2010.-2011.dz.g.)KatrīnaDaudzvārde10:04:15.5+0:30.54.3Jēkabpils Sporta skola
152769S U14 (2010.-2011.dz.g.)DārtaKnēziņa10:04:15.9+0:31.04.3Sporta skola Arkādija
1628410S U14 (2010.-2011.dz.g.)AliseOzola10:04:17.0+0:32.14.3Sporta skola Arkādija
172594V U12 (2012.-2013.dz.g.)RolandsBaranausks10:04:20.1+0:35.24.3Sporta skola Arkādija
1831211S U14 (2010.-2011.dz.g.)GabrielaOzoliņa10:04:20.4+0:35.54.3Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
1911512S U14 (2010.-2011.dz.g.)LuīzeLimanāne10:04:22.1+0:37.24.4Dobeles Sporta skola
20905V U12 (2012.-2013.dz.g.)EmīlsIvanovs10:04:22.2+0:37.34.4Dienvidkurzemes Sporta skola
2137713S U14 (2010.-2011.dz.g.)Līva LaumaSaklaure10:04:23.9+0:38.94.4Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
22364S U12 (2012.-2013.dz.g.)DārtaRožukalne10:04:25.2+0:40.24.4
233036V U12 (2012.-2013.dz.g.)RonaldsKožeurovs10:04:27.8+0:42.84.5Tukuma sporta skola
241307V U12 (2012.-2013.dz.g.)MarkussBelousovs10:04:28.1+0:43.24.5Jēkabpils Sporta skola
251135S U12 (2012.-2013.dz.g.)LauraJansone10:04:28.2+0:43.24.5Dobeles Sporta skola
26328V U12 (2012.-2013.dz.g.)DominiksPetersons10:04:30.2+0:45.24.5
2729214S U14 (2010.-2011.dz.g.)ElinaVahere-Abražune10:04:30.6+0:45.74.5Sporta skola Arkādija
28489V U12 (2012.-2013.dz.g.)JānisAnsabergs10:04:30.8+0:45.84.5Aizkraukles novada Sporta skola
2928815S U14 (2010.-2011.dz.g.)AneteSalnāja10:04:31.0+0:46.14.5Sporta skola Arkādija
3031710V U12 (2012.-2013.dz.g.)KlāvsZandersons10:04:32.2+0:47.34.5Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
3124916S U14 (2010.-2011.dz.g.)KatrīnaBūda10:04:32.9+0:47.94.5Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3237811V U12 (2012.-2013.dz.g.)RaimondsSaklaurs10:04:33.4+0:48.44.6Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
331216S U12 (2012.-2013.dz.g.)ElīzaBerķe-Berga10:04:34.0+0:49.14.6Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3432217S U14 (2010.-2011.dz.g.)AliseBole10:04:34.7+0:49.74.6Valmieras Sporta skola
3519918S U14 (2010.-2011.dz.g.)AnnaVišņakova10:04:34.8+0:49.84.6Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3636119S U14 (2010.-2011.dz.g.)GabrielaZavicka10:04:35.0+0:50.14.6Ventspils Sporta skola "Spars"
3733012V U12 (2012.-2013.dz.g.)PatriksGaigals10:04:35.6+0:50.64.6Valmieras Sporta skola
3825220S U14 (2010.-2011.dz.g.)UnaPērkone10:04:35.6+0:50.74.6Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
39617S U12 (2012.-2013.dz.g.)MadaraGrauduma10:04:36.3+0:51.44.6Cēsu pilsētas Sporta skola
4033221S U14 (2010.-2011.dz.g.)KeitaGiptere10:04:38.5+0:53.64.6Valmieras Sporta skola
412898S U12 (2012.-2013.dz.g.)KateSalnāja10:04:38.5+0:53.64.6Sporta skola Arkādija
4228022S U14 (2010.-2011.dz.g.)KatrīnaLišmane10:04:39.4+0:54.44.7Sporta skola Arkādija
433429S U12 (2012.-2013.dz.g.)LauraPope10:04:40.1+0:55.24.7Valmieras Sporta skola
4425310S U12 (2012.-2013.dz.g.)AnnijaCercina10:04:42.2+0:57.34.7Sporta klubs AŠAIS
4522113V U12 (2012.-2013.dz.g.)ErnestsKešāns10:04:43.2+0:58.34.7Siguldas Sporta skola
469311S U12 (2012.-2013.dz.g.)PaulaKļava10:04:44.5+0:59.64.7Dienvidkurzemes Sporta skola
474623S U14 (2010.-2011.dz.g.)AnnijaŽilinska10:04:45.1+1:00.24.8
4815024S U14 (2010.-2011.dz.g.)MelānijaTeicāne10:04:45.7+1:00.84.8Jēkabpils Sporta skola
4924625S U14 (2010.-2011.dz.g.)LeilaŠteinberga10:04:46.5+1:01.64.8Siguldas Sporta skola
508714V U12 (2012.-2013.dz.g.)GustavsEngelmanis10:04:46.6+1:01.74.8Dienvidkurzemes Sporta skola
5123826S U14 (2010.-2011.dz.g.)EvelīnaPutne10:04:47.0+1:02.14.8Siguldas Sporta skola
5217927S U14 (2010.-2011.dz.g.)MarijaMežaraupe10:04:48.1+1:03.24.8Metroons Sporta klubs
5313512S U12 (2012.-2013.dz.g.)FelicitaJerofejeva10:04:48.4+1:03.54.8Jēkabpils Sporta skola
5414913S U12 (2012.-2013.dz.g.)LaumaSola10:04:49.5+1:04.54.8Jēkabpils Sporta skola
5530615V U12 (2012.-2013.dz.g.)EmīlsDudelis10:04:52.1+1:07.24.9Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
5614016V U12 (2012.-2013.dz.g.)ErnestsMeldrājs10:04:54.1+1:09.24.9Jēkabpils Sporta skola
576417V U12 (2012.-2013.dz.g.)RalfsPilsētnieks10:04:54.5+1:09.64.9Cēsu pilsētas Sporta skola
5834418V U12 (2012.-2013.dz.g.)MārtiņšRudzītis10:04:55.4+1:10.44.9Valmieras Sporta skola
5923028S U14 (2010.-2011.dz.g.)MelānijaLebedoka10:04:56.4+1:11.54.9Siguldas Sporta skola
6015329S U14 (2010.-2011.dz.g.)EstereVilciņa10:04:56.9+1:12.05.0Jēkabpils Sporta skola
6114430S U14 (2010.-2011.dz.g.)OlīvijaOzoliņa10:04:57.0+1:12.15.0Jēkabpils Sporta skola
6230819V U12 (2012.-2013.dz.g.)EmīlsKarpovs10:04:57.1+1:12.15.0Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
6311814S U12 (2012.-2013.dz.g.)AnabellaLuika10:04:58.3+1:13.35.0Iecavas sporta skola Dartija
645231S U14 (2010.-2011.dz.g.)ValērijaKovaļevska10:04:58.4+1:13.45.0Aizkraukles novada Sporta skola
656720V U12 (2012.-2013.dz.g.)Rūdolfs KārlisSpulle10:04:59.5+1:14.55.0Cēsu pilsētas Sporta skola
6614821V U12 (2012.-2013.dz.g.)OliversSalenieks10:04:59.7+1:14.75.0Jēkabpils Sporta skola
675832S U14 (2010.-2011.dz.g.)AgateŠauriņa10:04:59.7+1:14.75.0Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"
6820915S U12 (2012.-2013.dz.g.)GrietaBīlmane-Ozoliņa10:05:01.8+1:16.85.0Siguldas Sporta skola
6914533S U14 (2010.-2011.dz.g.)PaulaOzoliņa10:05:03.1+1:18.15.1Jēkabpils Sporta skola
7035622V U12 (2012.-2013.dz.g.)MareksĶerpe10:05:03.2+1:18.25.1Valmieras Sporta skola
7126634S U14 (2010.-2011.dz.g.)JustīneBruzgule10:05:04.2+1:19.35.1Sporta skola Arkādija
728623V U12 (2012.-2013.dz.g.)MarksBahmanis10:05:04.3+1:19.45.1Dienvidkurzemes Sporta skola
7338316S U12 (2012.-2013.dz.g.)ElzaVītola10:05:04.7+1:19.85.1Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
7431817S U12 (2012.-2013.dz.g.)AnnaApsīte10:05:05.7+1:20.85.1Valmieras Sporta skola
7517524V U12 (2012.-2013.dz.g.)PēterisZariņš10:05:06.4+1:21.45.1Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
7636918S U12 (2012.-2013.dz.g.)HertaGrantskalna10:05:06.7+1:21.75.1Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
7733935S U14 (2010.-2011.dz.g.)DanielaKužuma10:05:10.3+1:25.45.2Valmieras Sporta skola
786319S U12 (2012.-2013.dz.g.)PatrīcijaMieze10:05:10.5+1:25.65.2Cēsu pilsētas Sporta skola
799536S U14 (2010.-2011.dz.g.)NeringaLindene10:05:11.9+1:27.05.2Dienvidkurzemes Sporta skola
8017320S U12 (2012.-2013.dz.g.)Adelīna GerdaSmiltāne10:05:12.6+1:27.75.2Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
8113221S U12 (2012.-2013.dz.g.)BaibaBumbule10:05:13.6+1:28.75.2Jēkabpils Sporta skola
8210437S U14 (2010.-2011.dz.g.)AliseZēberga10:05:14.5+1:29.65.2Dienvidkurzemes Sporta skola
8332922S U12 (2012.-2013.dz.g.)EnijaEkure10:05:15.0+1:30.15.3Valmieras Sporta skola
8416923S U12 (2012.-2013.dz.g.)MeldraIndriksone10:05:18.1+1:33.25.3Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
8533824S U12 (2012.-2013.dz.g.)AsnāteKrūmiņa10:05:18.7+1:33.85.3Valmieras Sporta skola
8623125V U12 (2012.-2013.dz.g.)Vilberts VairisLutkevics10:05:19.5+1:34.65.3Siguldas Sporta skola
8736226V U12 (2012.-2013.dz.g.)VadimsFjodorovs10:05:21.5+1:36.55.4Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
8835425S U12 (2012.-2013.dz.g.)EmīlijaZāģere10:05:22.0+1:37.05.4Valmieras Sporta skola
8917127V U12 (2012.-2013.dz.g.)GundarsLīcītis10:05:22.9+1:38.05.4Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
9010726S U12 (2012.-2013.dz.g.)AdriānaŠteinberga10:05:22.9+1:38.05.4Dienvidkurzemes Sporta skola
9115427S U12 (2012.-2013.dz.g.)KatrīnaVībāne10:05:25.5+1:40.55.4Jēkabpils Sporta skola
926028S U12 (2012.-2013.dz.g.)EmīlijaBumbiere10:05:25.6+1:40.75.4Cēsu pilsētas Sporta skola
9333138S U14 (2010.-2011.dz.g.)AmandaGaiļuša10:05:29.5+1:44.55.5Valmieras Sporta skola
9431039S U14 (2010.-2011.dz.g.)SantaMežecka10:05:30.1+1:45.25.5Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
9524028V U12 (2012.-2013.dz.g.)MārtiņšRukkalns10:05:32.0+1:47.05.5Siguldas Sporta skola
9621340S U14 (2010.-2011.dz.g.)MilēnaFreimane10:05:33.8+1:48.95.6Siguldas Sporta skola
9730929S U12 (2012.-2013.dz.g.)Marija MarlēnaMazure10:05:36.3+1:51.45.6Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
9831630S U12 (2012.-2013.dz.g.)Baiba LūcijaSpuldzeniece10:05:36.4+1:51.45.6Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
9917741S U14 (2010.-2011.dz.g.)EvelīnaZvirgzdiņa10:05:37.6+1:52.65.6Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
10024429V U12 (2012.-2013.dz.g.)ReinisZutis10:05:38.1+1:53.25.6Siguldas Sporta skola
10117231S U12 (2012.-2013.dz.g.)RūtaPeilāne10:05:39.9+1:55.05.7Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
10221132S U12 (2012.-2013.dz.g.)LauraElste10:05:40.6+1:55.75.7Siguldas Sporta skola
10335542S U14 (2010.-2011.dz.g.)KeitaĀboliņa10:05:43.7+1:58.85.7Valmieras Sporta skola
10421043S U14 (2010.-2011.dz.g.)EmīlijaDzene10:05:43.9+1:59.05.7Siguldas Sporta skola
10531944S U14 (2010.-2011.dz.g.)LauraBalode10:05:45.9+2:01.05.8Valmieras Sporta skola
10632745S U14 (2010.-2011.dz.g.)ElēnaEglīte10:05:46.3+2:01.45.8Valmieras Sporta skola
10722833S U12 (2012.-2013.dz.g.)EstereLavrinoviča10:05:46.9+2:02.05.8Siguldas Sporta skola
10834846S U14 (2010.-2011.dz.g.)KarlīnaUlmane10:05:48.4+2:03.45.8Valmieras Sporta skola
10922434S U12 (2012.-2013.dz.g.)MegijaKrutkēviča10:05:49.1+2:04.25.8Siguldas Sporta skola
11015135S U12 (2012.-2013.dz.g.)SamantaTimofejeva10:05:50.4+2:05.45.8Jēkabpils Sporta skola
11112536S U12 (2012.-2013.dz.g.)MaijaMarnauza10:05:55.5+2:10.65.9Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
11236337S U12 (2012.-2013.dz.g.)ĒrikaVaikule10:06:01.3+2:16.46.0Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
11310638S U12 (2012.-2013.dz.g.)AnnijaŠenvalde10:06:04.5+2:19.56.1Dienvidkurzemes Sporta skola
11415239S U12 (2012.-2013.dz.g.)ElzaUpeniece10:06:06.5+2:21.66.1Jēkabpils Sporta skola
11510240S U12 (2012.-2013.dz.g.)SamantaRozenfelde10:06:11.8+2:26.96.2Dienvidkurzemes Sporta skola
11621441S U12 (2012.-2013.dz.g.)LindaGrauduma10:06:18.2+2:33.36.3Siguldas Sporta skola
1176542S U12 (2012.-2013.dz.g.)MartaPura10:06:21.2+2:36.36.4Cēsu pilsētas Sporta skola
11835343S U12 (2012.-2013.dz.g.)PaulaZāte10:06:37.5+2:52.56.6Valmieras Sporta skola
11914144S U12 (2012.-2013.dz.g.)EnijaMiežāne10:07:12.1+3:27.17.2Jēkabpils Sporta skola
129V U12 (2012.-2013.dz.g.)ArmandsAndersiņšJēkabpils Sporta skola
229S U12 (2012.-2013.dz.g.)PaulaLazdāneSiguldas Sporta skola
297S U12 (2012.-2013.dz.g.)MelānijaVāvereSporta skola Arkādija
68S U12 (2012.-2013.dz.g.)PaulaVeideCēsu pilsētas Sporta skola
350S U14 (2010.-2011.dz.g.)EstereVesmaneValmieras Sporta skola
222V U12 (2012.-2013.dz.g.)AdriansKivriņšSiguldas Sporta skola
335S U12 (2012.-2013.dz.g.)LaurēnaHemmeleValmieras Sporta skola
174V U12 (2012.-2013.dz.g.)OskarsTurkinsMadonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
139S U12 (2012.-2013.dz.g.)AgateMedeļevaJēkabpils Sporta skola
241V U12 (2012.-2013.dz.g.)GlebSavelevSiguldas Sporta skola

1,5km (1.5 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-min/kmPārstāv
12511V U14 (2010.-2011.dz.g.)JānisPutrālis10:06:23.44.3Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
22042V U14 (2010.-2011.dz.g.)MatīssAndžāns10:06:48.6+0:25.24.5Siguldas Sporta skola
3983V U14 (2010.-2011.dz.g.)Ansis KristofersPāvils10:06:53.5+0:30.14.6Dienvidkurzemes Sporta skola
41574V U14 (2010.-2011.dz.g.)JēkabsĀdamsons10:07:00.8+0:37.44.7Limbažu novada Sporta skola
51375V U14 (2010.-2011.dz.g.)VestardsKalve10:07:04.8+0:41.44.7Jēkabpils Sporta skola
61346V U14 (2010.-2011.dz.g.)ErvīnsFiļovs10:07:08.6+0:45.24.8Jēkabpils Sporta skola
71267V U14 (2010.-2011.dz.g.)RobertsMarnauza10:07:18.2+0:54.84.9Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
8778V U14 (2010.-2011.dz.g.)VitālijsOrlovs10:07:22.2+0:58.84.9Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
91469V U14 (2010.-2011.dz.g.)AleksejsRožkovs10:07:23.8+1:00.44.9Jēkabpils Sporta skola
1036410V U14 (2010.-2011.dz.g.)ArtjomsŠatohins10:07:26.8+1:03.35.0Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
1124511V U14 (2010.-2011.dz.g.)AdriansŠics10:07:32.2+1:08.85.0Siguldas Sporta skola
1231412V U14 (2010.-2011.dz.g.)EduardsPetenoks10:07:36.7+1:13.25.1Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
13221V 70 (<=1951.dz.g.)AndrisDainis10:07:38.6+1:15.25.1
1434913V U14 (2010.-2011.dz.g.)DairisVekters10:07:38.8+1:15.35.1Valmieras Sporta skola
1521714V U14 (2010.-2011.dz.g.)Timotejs DāvisJanovs10:07:40.6+1:17.15.1Siguldas Sporta skola
1624815V U14 (2010.-2011.dz.g.)TeoJermaks10:07:41.1+1:17.65.1Skriešanas Akadēmija
1718316V U14 (2010.-2011.dz.g.)AnrijsBitenieks10:07:41.6+1:18.15.1Ogres novada sporta centrs
1835117V U14 (2010.-2011.dz.g.)RičardsVintēns10:07:50.2+1:26.75.2Valmieras Sporta skola
1921518V U14 (2010.-2011.dz.g.)AdriansGrebežniks10:07:50.3+1:26.95.2Siguldas Sporta skola
2016419V U14 (2010.-2011.dz.g.)ArmandsPabērzs10:07:54.5+1:31.05.3Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
2113120V U14 (2010.-2011.dz.g.)RalfsBogdanovičs10:07:55.5+1:32.15.3Jēkabpils Sporta skola
2225021V U14 (2010.-2011.dz.g.)RitvarsMelderis10:07:56.0+1:32.55.3Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2319322V U14 (2010.-2011.dz.g.)ArsēnijsAleksejevs10:08:02.3+1:38.85.4Rāmuļu pamatskola
2416523V U14 (2010.-2011.dz.g.)Jānis IntarsSmirnovs10:08:04.1+1:40.75.4Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
2531124V U14 (2010.-2011.dz.g.)Jēkabs GustsMīļais10:08:07.7+1:44.25.4Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
2623225V U14 (2010.-2011.dz.g.)Hugo RaulsOzols10:08:07.7+1:44.35.4Siguldas Sporta skola
277626V U14 (2010.-2011.dz.g.)RaimondsMukāns10:08:07.9+1:44.45.4Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
2810827V U14 (2010.-2011.dz.g.)MarkussŠķimelis10:08:08.0+1:44.55.4Dienvidkurzemes Sporta skola
2938128V U14 (2010.-2011.dz.g.)ĒriksVeldre10:08:08.4+1:45.05.4Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
3014729V U14 (2010.-2011.dz.g.)KristersSalenieks10:08:17.5+1:54.15.5Jēkabpils Sporta skola
319630V U14 (2010.-2011.dz.g.)JaroslavsMickevičs10:08:22.0+1:58.55.6Dienvidkurzemes Sporta skola
3237631V U14 (2010.-2011.dz.g.)ŅikitaRebrovs10:08:24.9+2:01.55.6Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
3321632V U14 (2010.-2011.dz.g.)EmīlsGrīnpūkals10:08:37.3+2:13.85.7Siguldas Sporta skola
3436633V U14 (2010.-2011.dz.g.)GustavsArnicāns10:08:49.7+2:26.35.9Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
3521234V U14 (2010.-2011.dz.g.)Olivers AlekssFilippovs10:08:58.2+2:34.86.0Siguldas Sporta skola
3620735V U14 (2010.-2011.dz.g.)KristiansBlūmiņš10:08:58.6+2:35.26.0Siguldas Sporta skola
3721836V U14 (2010.-2011.dz.g.)AnsisJugans10:09:00.6+2:37.26.0Siguldas Sporta skola
3820537V U14 (2010.-2011.dz.g.)BrunoBasikirskis10:09:14.3+2:50.96.2Siguldas Sporta skola
3922538V U14 (2010.-2011.dz.g.)OliversKrūmiņš10:09:30.1+3:06.66.3Siguldas Sporta skola
4022639V U14 (2010.-2011.dz.g.)MārtiņšKurilovs10:09:30.5+3:07.16.3Siguldas Sporta skola
4122040V U14 (2010.-2011.dz.g.)Krišjānis EmīlsKalējs10:10:52.3+4:28.87.2Siguldas Sporta skola
4223941V U14 (2010.-2011.dz.g.)MartinsRezakovs10:11:02.5+4:39.17.4Siguldas Sporta skola
50V U14 (2010.-2011.dz.g.)ReinisCīrulisAizkraukles novada Sporta skola
101V U14 (2010.-2011.dz.g.)EmīlsReimanisDienvidkurzemes Sporta skola
184V U14 (2010.-2011.dz.g.)JānisCauneOgres novada sporta centrs
268V U14 (2010.-2011.dz.g.)AlensErmanis-MarčenkoSporta skola Arkādija
234V U14 (2010.-2011.dz.g.)MartinsPetrovskisSiguldas Sporta skola
336V U14 (2010.-2011.dz.g.)MatīssJegorovsValmieras Sporta skola
328V U14 (2010.-2011.dz.g.)ElansEglītisValmieras Sporta skola