Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
IzskrienRīgu 2021, 1. posms - treniņš
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
54
1
V10
Dainis
Limanāns
Limanāni
7
0:35:31.9
3.6
2
178
2
V10
Valdis
Aņikejevs
SK Tērauds
7
0:35:32.2
3.6
3
42
3
V10
Voldemārs
Lejnieks
SK Dzērvene
7
0:37:10.3
3.7
4
175
1
S10
Klinta
Lauska
7
0:37:26.2
3.7
5
43
4
V10
Aleksandr
Judkin
7
0:38:12.9
3.8
6
6
5
V10
KALVIS
SILGALS
Surikati
7
0:38:27.1
3.8
7
30
6
V10
Edmunds
Krops
7
0:38:43.2
3.9
8
31
7
V10
Brets
Pirtnieks
7
0:39:00.3
3.9
9
60
8
V10
Kaspars
Vaivods
KKDEV
7
0:39:09.6
3.9
10
48
9
V10
Māris
Āriņš
ASK PATRIA
7
0:39:56.0
4.0
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
90
1
VP5
Mārtiņs
Babkins
Sk Bulta
4
0:18:15.8
3.7
2
86
2
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
4
0:18:42.7
3.7
3
99
3
VP5
Alvis
Reinbergs
SK BULTA
4
0:20:21.5
4.1
4
92
1
SP5
Māra
Drozdova
Sk Bulta
4
0:21:20.7
4.3
5
170
4
VP5
Daniils
Blats
SK BULTA
4
0:21:25.7
4.3
6
88
5
VP5
Andis
Ruskulis
4
0:21:50.6
4.4
7
172
6
VP5
Jānis
Cīmurs
Cīmurēni
4
0:21:52.1
4.4
8
67
1
VJ5
Timurs
Kukes
4
0:22:23.7
4.5
9
113
2
SP5
Ilze
Meijere
4
0:23:14.5
4.6
10
63
7
VP5
Aivis
Stepanovs
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
4
0:24:43.9
4.9
bērnu (500m) (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
1084
1
VB2
Rodrigo
Anops
vinteko.lv
1
0:01:57.8
2.0
2
1035
1
SB2
Evelīna
Jaunzeme
1
0:02:00.9
2.0
3
1052
2
VB2
Dmitrijs
Students
1
0:02:01.4
2.0
4
1033
3
VB2
Henrijs
Tavars
1
0:02:03.3
2.1
5
1087
1
SB1
Gabriela
Kubliņa
1
0:02:04.1
2.1
6
1079
2
SB2
Marta
Kerele
1
0:02:06.1
2.1
7
1008
4
VB2
Deniss
Keišs
FK Mārupe
1
0:02:07.2
2.1
8
1064
3
SB2
Laura
Jēkabsone
HS Rīga
1
0:02:08.2
2.1
9
1036
4
SB2
Sabīne
Ceriņa
1
0:02:12.0
2.2
10
1039
5
SB2
Madara
Pāķe
Saulkrasti SPP
1
0:02:12.6
2.2
veselības (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
161
1
VV
Mareks
Brokans
4
0:25:01.0
4.8
2
136
2
VV
Iļja
Potapovs
4
0:28:29.2
5.5
3
160
1
SV
Inta
Cīmure
Cīmurēni
4
0:29:08.2
5.6
4
128
3
VV
Gatis
Lange
Riteņvasara
4
0:29:59.5
5.8
5
153
2
SV
Valda
Kreicberga
3
0:22:07.0
5.7
6
134
3
SV
Ilze
Tālmane
3
0:23:00.9
5.9
7
127
4
SV
Dana
Alksne
LiVelo/ZeltaZeme/Riteņvasara
3
0:23:46.5
6.1
8
157
4
VV
Voldemārs
Burģis
3
0:24:27.3
6.3
9
151
5
SV
Inga
Novika
Gnomiki
3
0:25:00.9
6.4
10
154
5
VV
Igo
Kreicbergs
3
0:27:30.6
7.1