Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
IzskrienRīgu 2021, 1. posms - treniņš
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
54
1
V10
Dainis
Limanāns
Limanāni
7
0:35:31.9
3.6
2
178
2
V10
Valdis
Aņikejevs
SK Tērauds
7
0:35:32.2
+0:00.3
3.6
3
42
3
V10
Voldemārs
Lejnieks
SK Dzērvene
7
0:37:10.3
+1:38.4
3.7
4
175
1
S10
Klinta
Lauska
7
0:37:26.2
+1:54.3
3.7
5
43
4
V10
Aleksandr
Judkin
7
0:38:12.9
+2:41.0
3.8
6
6
5
V10
KALVIS
SILGALS
Surikati
7
0:38:27.1
+2:55.2
3.8
7
30
6
V10
Edmunds
Krops
7
0:38:43.2
+3:11.3
3.9
8
31
7
V10
Brets
Pirtnieks
7
0:39:00.3
+3:28.4
3.9
9
60
8
V10
Kaspars
Vaivods
KKDEV
7
0:39:09.6
+3:37.7
3.9
10
48
9
V10
Māris
Āriņš
ASK PATRIA
7
0:39:56.0
+4:24.1
4.0
11
18
10
V10
Kārlis
Lauva
7
0:41:36.6
+6:04.7
4.2
12
56
11
V10
Dēvids
Kristapsons
ASK Patria
7
0:42:20.1
+6:48.2
4.2
13
58
2
S10
Rita
Anopa
vinteko.lv
7
0:42:31.6
+6:59.7
4.3
14
7
3
S10
Inese
Otomere
7
0:42:31.9
+7:00.0
4.3
15
44
4
S10
Ilze
Drozdova
SK Bulta
7
0:42:37.6
+7:05.7
4.3
16
11
5
S10
Alise
Kalniņa
H.T.L.
7
0:42:37.9
+7:06.0
4.3
17
174
12
V10
Igors
Bergers
7
0:42:54.6
+7:22.7
4.3
18
37
13
V10
Ģirts
Radčenko
VECBEBRI
7
0:43:57.4
+8:25.5
4.4
19
50
14
V10
Māris
Šteinerts
7
0:44:29.7
+8:57.8
4.5
20
14
15
V10
Deniss
Fjodorovs
7
0:44:35.3
+9:03.4
4.5
21
20
6
S10
Sanita
Roze
7
0:44:42.0
+9:10.1
4.5
22
8
16
V10
Kārlis
Ielejs
Divplākšņi
7
0:45:10.5
+9:38.6
4.5
23
179
7
S10
Ilze
Jansone
7
0:45:29.6
+9:57.7
4.5
24
55
8
S10
Ilze
Limanāne
Limanāni
7
0:46:38.7
+11:06.8
4.7
25
10
17
V10
Žanis
Lulle
7
0:47:19.8
+11:47.9
4.7
26
28
9
S10
Alīna
Fisenkova
7
0:47:29.9
+11:58.0
4.8
27
1
10
S10
Zane
Gruberte
7
0:47:42.4
+12:10.5
4.8
28
57
18
V10
Deniss
Denisenko
Sanctimony
7
0:48:49.7
+13:17.8
4.9
29
59
19
V10
Anatolijs
Griškjāns
7
0:49:32.9
+14:01.0
5.0
30
51
20
V10
Dimitrijs
Kulikovs
7
0:49:33.7
+14:01.8
5.0
31
16
11
S10
Ineta
Saulīte
7
0:50:15.2
+14:43.3
5.0
32
9
12
S10
Ginta
Gusare
7
0:50:34.6
+15:02.7
5.1
33
12
21
V10
Oskars
Popēns
7
0:50:38.1
+15:06.2
5.1
34
39
22
V10
Vasilijs
Deņisovs
7
0:50:40.6
+15:08.7
5.1
35
94
13
S10
Olena
Fomenko
Maratona klubs, tusatriteam
7
0:50:42.4
+15:10.5
5.1
36
19
14
S10
Anita Gavare
Gavare
Maratonu klubs
7
0:51:08.4
+15:36.5
5.1
37
13
15
S10
Iveta
Niedre
Maratona Klubs;LSC
7
0:51:37.1
+16:05.2
5.2
38
15
16
S10
Daina
Silgale
7
0:51:46.7
+16:14.8
5.2
39
53
17
S10
Dace
Semjonova
7
0:52:08.1
+16:36.2
5.2
40
52
23
V10
Andrejs
Semjonovs
7
0:52:08.2
+16:36.3
5.2
41
47
24
V10
Aivars
Birks
VSK Noskrien
7
0:52:21.2
+16:49.3
5.2
42
21
18
S10
Renda
Forstmane
7
0:52:57.3
+17:25.4
5.3
43
49
19
S10
Samanta
Deila
IG: Samanta.runner
7
0:53:23.9
+17:52.0
5.3
44
35
20
S10
Sanita
Bērziņa
7
0:54:02.6
+18:30.7
5.4
45
22
21
S10
Zane
Karpenko
7
0:54:17.3
+18:45.4
5.4
46
180
22
S10
Sintija
Sīmane
7
0:57:17.7
+21:45.8
5.7
47
177
23
S10
Svetlana
Bulvite
7
0:57:31.6
+21:59.7
5.8
48
176
25
V10
Viktors
Kazaks
POTA42
7
0:57:32.1
+22:00.2
5.8
49
32
24
S10
Jeļizaveta
Gurmane
7
0:58:25.3
+22:53.4
5.8
50
33
26
V10
Oļegs
Nikolajevs
7
0:58:25.9
+22:54.0
5.8
51
45
27
V10
Mārtiņš
Veseris
7
0:58:51.5
+23:19.6
5.9
52
17
25
S10
Laura
Lukstaraupa
7
1:04:50.0
+29:18.0
6.5
53
36
26
S10
Inese
Blanka
7
1:06:04.4
+30:32.5
6.6
54
27
27
S10
Guna
Matveja
7
1:13:15.1
+37:43.2
7.3
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
90
1
VP5
Mārtiņs
Babkins
Sk Bulta
4
0:18:15.8
3.7
2
86
2
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
4
0:18:42.7
+0:26.9
3.7
3
99
3
VP5
Alvis
Reinbergs
SK BULTA
4
0:20:21.5
+2:05.7
4.1
4
92
1
SP5
Māra
Drozdova
Sk Bulta
4
0:21:20.7
+3:04.8
4.3
5
170
4
VP5
Daniils
Blats
SK BULTA
4
0:21:25.7
+3:09.8
4.3
6
88
5
VP5
Andis
Ruskulis
4
0:21:50.6
+3:34.8
4.4
7
172
6
VP5
Jānis
Cīmurs
Cīmurēni
4
0:21:52.1
+3:36.3
4.4
8
67
1
VJ5
Timurs
Kukes
4
0:22:23.7
+4:07.8
4.5
9
113
2
SP5
Ilze
Meijere
4
0:23:14.5
+4:58.6
4.6
10
63
7
VP5
Aivis
Stepanovs
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
4
0:24:43.9
+6:28.0
4.9
11
89
8
VP5
Didzis
Kalniņš
Maratona klubs
4
0:24:53.6
+6:37.8
5.0
12
120
2
VJ5
Rodrigo
Anops
vinteko.lv
4
0:25:13.3
+6:57.4
5.0
13
166
3
SP5
Laura
Okmane
4
0:25:23.9
+7:08.1
5.1
14
108
4
SP5
Andra
Ruģele
4
0:25:29.2
+7:13.4
5.1
15
69
9
VP5
Raivis
Asns
Maratona Klubs
4
0:26:00.2
+7:44.3
5.2
16
111
3
VJ5
Kristofers
Kraze
4
0:26:06.3
+7:50.5
5.2
17
103
10
VP5
Ronalds
Liepiņš
4
0:26:20.5
+8:04.6
5.3
18
112
5
SP5
Inese
Pučeka
SK Bulta
4
0:27:10.5
+8:54.6
5.4
19
66
6
SP5
Agra
Ieleja
Divplākšņi
4
0:27:43.5
+9:27.7
5.5
20
26
11
VP5
KONSTA
OSH
ITONUS.LV
4
0:27:55.9
+9:40.1
5.6
21
65
12
VP5
Jevgēnijs
Šlihto
4
0:27:57.5
+9:41.6
5.6
22
165
7
SP5
Nellija
Baliko
4
0:28:09.9
+9:54.0
5.6
23
119
13
VP5
Raivis
Anops
vinteko.lv
4
0:28:14.6
+9:58.8
5.6
24
117
14
VP5
Atis
Matisons
4
0:28:29.6
+10:13.7
5.7
25
167
15
VP5
Pāvels
Janovičs
Lsc
4
0:28:44.9
+10:29.1
5.8
26
173
8
SP5
Monta
Vikštrema
4
0:28:46.4
+10:30.6
5.8
27
118
16
VP5
Kaspars
Vītols
Vūtolu ģimene
4
0:28:51.2
+10:35.3
5.8
28
115
9
SP5
Lāsma
Caune
4
0:29:12.8
+10:57.0
5.8
29
201
17
VP5
Gundars
Patmalnieks
4
0:29:30.9
+11:15.0
5.9
30
78
10
SP5
Anete Dārta
Rožkalne
4
0:30:10.9
+11:55.1
6.0
31
70
11
SP5
Daiga
Vilkaste
ASK Patria
4
0:30:20.6
+12:04.8
6.1
32
85
12
SP5
Andreta
Līvena
4
0:30:24.1
+12:08.2
6.1
33
95
13
SP5
Margita
Lagzdiņa
4
0:30:30.7
+12:14.8
6.1
34
168
18
VP5
Māris
Višņevskis
4
0:30:46.9
+12:31.0
6.2
35
169
19
VP5
Andris
Korčagins
4
0:31:07.7
+12:51.9
6.2
36
93
1
SJ5
Evelīna
Broka
4
0:31:34.7
+13:18.9
6.3
37
116
20
VP5
Gundars
Kristapsons
ASK Patria
4
0:31:49.3
+13:33.5
6.4
38
75
2
SJ5
Una
Ceriņa
4
0:32:15.5
+13:59.6
6.5
39
72
14
SP5
Karīna
Ceriņa
4
0:32:18.1
+14:02.3
6.5
40
68
15
SP5
Marika
Lapiņa
VAI VAI
4
0:33:07.5
+14:51.6
6.6
41
74
3
SJ5
Marta
Ceriņa
4
0:33:12.0
+14:56.1
6.6
42
107
16
SP5
Inese
Vilciņa
4
0:33:27.7
+15:11.9
6.7
43
77
17
SP5
Anna
Ivanova
4
0:33:28.2
+15:12.4
6.7
44
106
18
SP5
Ilze
Vilciņa
4
0:33:28.6
+15:12.8
6.7
45
80
19
SP5
Zinaida
Grīnberga
RVSK
4
0:34:06.9
+15:51.0
6.8
46
98
4
SJ5
Ineta
Sprede
4
0:36:19.6
+18:03.7
7.3
47
97
20
SP5
Ginta
Sprede
4
0:36:23.2
+18:07.4
7.3
48
114
21
SP5
ieva
veidemane
4
0:37:10.9
+18:55.1
7.4
49
61
4
VJ5
Vilhelms
Skudra
4
0:38:09.1
+19:53.3
7.6
50
82
21
VP5
Viktors
Safutins
LSC
4
0:44:29.6
+26:13.7
8.9
51
96
22
SP5
Inese
Zeltina
4
0:46:25.8
+28:10.0
9.3
52
79
23
SP5
Inga
Ozolkalna
4
0:46:28.8
+28:12.9
9.3
53
76
24
SP5
Līga
Rakšte
Maratona klubs
4
0:46:41.6
+28:25.7
9.3
54
91
22
VP5
Aleksandrs
Azarevičs
LSC
3
0:20:11.9
+1:56.0
5.2
55
110
25
SP5
Iveta
Kraze
3
0:25:16.5
+7:00.7
6.5
56
73
5
SJ5
Sabīne
Ceriņa
3
0:40:55.0
+22:39.2
10.5
57
84
5
VJ5
Aleksis
Ziļevs
2
0:12:40.6
4.9
58
83
6
VJ5
Nikijs
Ziļevs
2
0:12:42.0
4.9
59
71
26
SP5
Anna
Mitrohina
2
0:15:59.4
6.2
60
122
27
SP5
Elīna
Miezīte
2
0:28:18.0
10.9
61
163
23
VP5
Gints
Kļaviņš
1
0:32:08.4
24.7
bērnu (500m) (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
1084
1
VB2
Rodrigo
Anops
vinteko.lv
1
0:01:57.8
2.0
2
1035
1
SB2
Evelīna
Jaunzeme
1
0:02:00.9
+0:03.1
2.0
3
1052
2
VB2
Dmitrijs
Students
1
0:02:01.4
+0:03.6
2.0
4
1033
3
VB2
Henrijs
Tavars
1
0:02:03.3
+0:05.5
2.1
5
1087
1
SB1
Gabriela
Kubliņa
1
0:02:04.1
+0:06.3
2.1
6
1079
2
SB2
Marta
Kerele
1
0:02:06.1
+0:08.3
2.1
7
1008
4
VB2
Deniss
Keišs
FK Mārupe
1
0:02:07.2
+0:09.4
2.1
8
1064
3
SB2
Laura
Jēkabsone
HS Rīga
1
0:02:08.2
+0:10.4
2.1
9
1036
4
SB2
Sabīne
Ceriņa
1
0:02:12.0
+0:14.2
2.2
10
1039
5
SB2
Madara
Pāķe
Saulkrasti SPP
1
0:02:12.6
+0:14.8
2.2
11
1029
6
SB2
Jasmīne
vanaga
ar puķi rokās
1
0:02:13.4
+0:15.6
2.2
12
1019
7
SB2
Lauma
Lange
Riteņvasara
1
0:02:13.5
+0:15.7
2.2
13
1028
2
SB1
Melisa
Vanaga
1
0:02:16.6
+0:18.8
2.3
14
1083
3
SB1
Rēzija
Anopa
vinteko.lv
1
0:02:21.1
+0:23.2
2.4
15
1089
5
VB2
Emīls
Vaivods
KKDEV
1
0:02:22.1
+0:24.3
2.4
16
1057
8
SB2
Melisa
Galkina
1
0:02:22.6
+0:24.8
2.4
17
1009
6
VB2
Marats
Budjko
1
0:02:23.8
+0:26.0
2.4
18
1002
7
VB2
Roberts
Veļesevičs
1
0:02:24.0
+0:26.1
2.4
19
1026
8
VB2
Rino
Bērziņš
1
0:02:24.1
+0:26.2
2.4
20
1010
9
SB2
Nelli
Budjko
1
0:02:24.5
+0:26.7
2.4
21
1070
4
SB1
Paula
Caune
1
0:02:25.8
+0:27.9
2.4
22
1053
9
VB2
Maksims
Berežnojs
1
0:02:25.8
+0:28.0
2.4
23
1017
1
VB1
Evans
Voits
1
0:02:27.1
+0:29.3
2.5
24
1093
2
VB1
Viesturs
Cīmurs
Cīmurēni
1
0:02:28.7
+0:30.8
2.5
25
1094
10
VB2
Kārlis
Cīmurs
Cīmurēni
1
0:02:28.7
+0:30.9
2.5
26
1012
11
VB2
Ņikita
Carenko
1
0:02:29.7
+0:31.8
2.5
27
1007
3
VB1
Darians
Keišs
1
0:02:30.5
+0:32.7
2.5
28
1021
10
SB2
Alisa
Mitrohina
1
0:02:30.9
+0:33.1
2.5
29
1081
4
VB1
Dinārs Gabriels
Vītols
Vītolu ģimene
1
0:02:32.0
+0:34.1
2.5
30
1043
5
VB1
Roberts
Teteris
1
0:02:33.8
+0:36.0
2.6
31
1047
6
VB1
Renārs
Lūsis
Lūšu ģimene
1
0:02:34.8
+0:37.0
2.6
32
1034
12
VB2
Frenks
Tavars
1
0:02:35.8
+0:38.0
2.6
33
1037
11
SB2
Daniela
Visere
1
0:02:35.9
+0:38.1
2.6
34
1038
13
VB2
Adrians
Visers
1
0:02:37.3
+0:39.5
2.6
35
1059
5
SB1
Anastasija
Dmitrijeva
-
1
0:02:38.7
+0:40.9
2.6
36
1003
12
SB2
Alisija
Veļeseviča
1
0:02:40.2
+0:42.3
2.7
37
1080
6
SB1
Madara
Kerele
1
0:02:42.0
+0:44.2
2.7
38
1011
7
SB1
Laura
Gudena
1
0:02:44.3
+0:46.5
2.7
39
1072
13
SB2
Ērika
Burģe
1
0:02:44.6
+0:46.7
2.7
40
1060
8
SB1
Jeļizaveta
Dmitrijeva
-
1
0:02:45.8
+0:48.0
2.8
41
1088
14
VB2
Dāvis
Vaivods
KKDEV
1
0:02:46.1
+0:48.3
2.8
42
1042
15
VB2
Kristofers
Konons
1
0:02:46.8
+0:49.0
2.8
43
1077
16
VB2
Mārcis
Grišuļs
1
0:02:47.6
+0:49.7
2.8
44
1020
14
SB2
Laima Lība
Erdmane
Riteņvasara
1
0:02:49.2
+0:51.3
2.8
45
1062
7
VB1
Gustavs
Lazovskis
1
0:02:49.3
+0:51.4
2.8
46
1018
15
SB2
Lote
Lange
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
1
0:02:49.5
+0:51.6
2.8
47
1096
8
VB1
Edvards
Juškevičs
1
0:02:49.5
+0:51.7
2.8
48
1071
16
SB2
Glorija
Burģe
1
0:02:49.5
+0:51.7
2.8
49
1050
17
SB2
Elizabete
Broka
1
0:02:54.8
+0:57.0
2.9
50
1066
9
VB1
EMĪLS
TOČS
1
0:02:55.7
+0:57.9
2.9
51
1074
10
VB1
Haralds
Mihmalis
1
0:02:58.8
+1:01.0
3.0
52
1065
11
VB1
Everts
Paļums
1
0:03:00.8
+1:03.0
3.0
53
1025
12
VB1
Everts
Bērziņš
1
0:03:01.8
+1:03.9
3.0
54
1063
13
VB1
Renards
Cintiņš
1
0:03:02.1
+1:04.3
3.0
55
1040
14
VB1
Rodrigo
Pāķis
Saulkrasti SPP
1
0:03:03.3
+1:05.4
3.1
56
1049
9
SB1
Paula
Liepiņa
1
0:03:06.7
+1:08.9
3.1
57
1016
10
SB1
Olīvija
Kivlāne
H.T.L.
1
0:03:07.3
+1:09.5
3.1
58
1097
11
SB1
Līva
Grīnfogele
1
0:03:07.6
+1:09.7
3.1
59
1055
15
VB1
Markuss
Spredis
1
0:03:11.1
+1:13.3
3.2
60
1067
18
SB2
Frīda
Veidemane
1
0:03:11.3
+1:13.5
3.2
61
1068
19
SB2
Emīlija
Kalviņa
1
0:03:13.9
+1:16.1
3.2
62
1001
17
VB2
Georgijs
Hačatrjans
1
0:03:15.1
+1:17.3
3.3
63
1051
16
VB1
Haralds
Jaunzems
1
0:03:17.1
+1:19.3
3.3
64
1044
17
VB1
Oskars
Teteris
1
0:03:24.1
+1:26.3
3.4
65
1075
18
VB1
Helmuts
Mihmalis
1
0:03:40.4
+1:42.6
3.7
66
1076
19
VB1
Henrijs
Mihmalis
1
0:03:41.0
+1:43.2
3.7
67
1023
12
SB1
Dārta
Kūma
1
0:03:44.6
+1:46.7
3.7
68
1091
13
SB1
Paula
Dreija
1
0:03:46.7
+1:48.8
3.8
69
1056
14
SB1
Gabriela
Galkina
1
0:03:49.4
+1:51.6
3.8
70
1095
15
SB1
Alise
Onzule
INPACE.RUN junior
1
0:03:51.1
+1:53.2
3.9
71
1058
16
SB1
Sofija
Janovica
Riga
1
0:03:52.0
+1:54.2
3.9
72
1027
20
VB1
TOM
OSH
ITONUS.LV
1
0:03:53.9
+1:56.1
3.9
73
1045
17
SB1
Marta
Jefimova
1
0:04:12.0
+2:14.1
4.2
74
1041
21
VB1
Ernests
Vaitaitis
1
0:04:22.2
+2:24.4
4.4
75
1078
22
VB1
Marsels
Grišuļs
1
0:04:59.4
+3:01.6
5.0
76
1013
23
VB1
Kirills
Carenko
1
0:04:59.9
+3:02.0
5.0
77
1048
24
VB1
Edgars
Lūsis
Lūšu ģimene
1
0:05:03.5
+3:05.7
5.1
78
1046
25
VB1
Igors
Jefimovs
1
0:05:08.5
+3:10.7
5.1
79
1061
26
VB1
Aleksandrs
Dmitrijevs
-
1
0:05:09.8
+3:11.9
5.2
80
1090
27
VB1
Valters
Vaivods
KKDEV
1
0:05:22.6
+3:24.8
5.4
81
1073
28
VB1
Imants
Burģis
1
0:05:56.9
+3:59.1
6.0
82
1086
18
SB1
Emīlija
Kubliņa
1
0:10:45.4
+8:47.6
10.8
veselības (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
161
1
VV
Mareks
Brokans
4
0:25:01.0
4.8
2
136
2
VV
Iļja
Potapovs
4
0:28:29.2
+3:28.1
5.5
3
160
1
SV
Inta
Cīmure
Cīmurēni
4
0:29:08.2
+4:07.2
5.6
4
128
3
VV
Gatis
Lange
Riteņvasara
4
0:29:59.5
+4:58.5
5.8
5
153
2
SV
Valda
Kreicberga
3
0:22:07.0
5.7
6
134
3
SV
Ilze
Tālmane
3
0:23:00.9
5.9
7
127
4
SV
Dana
Alksne
LiVelo/ZeltaZeme/Riteņvasara
3
0:23:46.5
6.1
8
157
4
VV
Voldemārs
Burģis
3
0:24:27.3
6.3
9
151
5
SV
Inga
Novika
Gnomiki
3
0:25:00.9
6.4
10
154
5
VV
Igo
Kreicbergs
3
0:27:30.6
7.1
11
124
6
SV
Evita
Česka
3
0:27:33.5
7.1
12
133
7
SV
Elīna
Erdmane
Riteņvasara
3
0:27:35.2
7.1
13
131
6
VV
Nils
Erdmanis
Riteņvasara
3
0:28:41.1
7.4
14
126
7
VV
Normunds
Gudens
2
0:16:46.0
6.4
15
155
8
SV
Lelde
Rāviņa
2
0:20:01.5
7.7
16
156
9
SV
Karīna
Krūmiņliepa
2
0:20:02.4
7.7
17
145
10
SV
Līga
Sēja
2
0:22:21.1
8.6
18
137
11
SV
Jana
Smirnova
2
0:23:00.2
8.8
19
142
12
SV
Andra
Vanaga
2
0:23:29.6
9.0
20
143
13
SV
Guna Emīlija
Zobena
2
0:23:30.6
9.0
21
138
8
VV
Jānis
Kūms
Isostar team Latvia
1
0:05:44.7
4.4
22
129
14
SV
Lauma
Lange
Riteņvasara
1
0:07:58.5
6.1
23
130
15
SV
Lote
Lange
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
1
0:08:00.2
6.2
24
132
16
SV
Laima Lība
Erdmane
Riteņvasara
1
0:08:00.6
6.2
25
146
17
SV
Lienīte
Dundure
1
0:35:35.4
27.4