Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm - exp
Izskrien Rīgu 2019, 4. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm - exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
8
1
V10
Dainis
Limanāns
1983
M
RIEKSTI
10
0:33:44.3
3.4
2
97
2
V10
Alvis
Danovskis
1991
M
Riga Runners
10
0:34:50.2
3.5
3
133
3
V10
Uldis
Katlaps
1993
M
10
0:35:26.2
3.5
4
11
4
V10
Arturs
Onzuls
1988
M
10
0:35:52.4
3.6
5
119
5
V10
Konstantīns
Krjačko
1981
M
Ronako
10
0:36:04.4
3.6
6
53
6
V10
Gunārs
Ķeģis
1967
M
VSK Noskrien
10
0:36:16.9
3.6
7
529
1
S10
Ilona
Marhele
1986
F
10
0:36:48.9
3.7
8
1
7
V10
Kalvis
Mālnieks
1986
M
10
0:37:12.4
3.7
9
104
8
V10
Miks
Pētersons
1980
M
vsk noskrien
10
0:37:34.7
3.8
10
542
9
V10
Modris
Trūlis
1991
M
10
0:37:44.5
3.8
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
298
1
VP5
Dāvis
Uļģis
1990
M
Izturiba
10
0:16:05.0
3.2
2
384
2
VP5
Oskars
Cimermanis
1985
M
10
0:16:12.0
3.2
3
553
3
VP5
Jānis
Vītiņš
1979
M
RIEKSTI
10
0:16:13.5
3.2
4
291
4
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
M
10
0:16:40.8
3.3
5
552
1
VJ5
Artūrs Jānis
Karss
2002
M
SS Arkādija
10
0:17:12.6
3.4
6
577
1
SP5
Klinta
Lauska
1991
F
Isostar
10
0:17:27.9
3.5
7
479
5
VP5
Jānis
Ābols
1980
M
Maratona klubs
10
0:17:56.2
3.6
8
292
6
VP5
Alēns
Jukšinskis
1984
M
10
0:17:59.9
3.6
9
154
7
VP5
Kārlis
Evertovskis
1990
M
Glaive.pro
10
0:18:06.7
3.6
10
164
2
VJ5
Miks Jānis
Caune
2004
M
10
0:18:19.9
3.7
Bērnu garā (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
820
1
SB2
Darja
Vdovina
2008
F
Sporta akola Arkādija
10
0:02:55.8
5.9
2
788
1
VB2
Kristians
Freimanis
2008
M
10
0:02:59.4
6.0
3
845
2
SB2
Anna Līva
Lizbovska
2007
F
41.vidusskola
10
0:03:05.6
6.2
4
892
2
VB2
Dmitrijs
Jeļistratovs
2010
M
10
0:03:10.2
6.3
5
877
3
VB2
Rodrigo
Anops
2011
M
Vinteko
10
0:03:10.7
6.4
6
727
4
VB2
Timurs
Saldābols
2010
M
10
0:03:21.4
6.7
7
773
5
VB2
Iļja
Potapovs
2008
M
10
0:03:23.9
6.8
8
747
3
SB2
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
F
Rīgas Vingrošanas skola
10
0:03:25.2
6.8
9
925
4
SB2
Elizabete
Zaprivoda
2009
F
SS Arkādija
10
0:03:25.5
6.9
10
738
6
VB2
Martins
Pigožņa
2011
M
SK Super Nova
10
0:03:30.6
7.0
Bērnu īsā (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
997
1
SB1
Marta
Kerele
2012
F
10
0:02:35.9
5.2
2
785
1
VB1
Karl Miko
Põdra
2013
M
10
0:02:41.2
5.4
3
723
2
SB1
Melānija
Vāvere
2012
F
10
0:02:43.7
5.5
4
859
3
SB1
Emīlija
Gertmane
2012
F
10
0:02:45.1
5.5
5
842
4
SB1
Laura
Jēkabsone
2013
F
Rikor
10
0:02:48.6
5.6
6
763
2
VB1
Emīls
Vaivods
2012
M
KKDEV
10
0:02:52.7
5.8
7
718
3
VB1
Emīls
Grandāns
2012
M
10
0:02:53.6
5.8
8
921
4
VB1
Markuss
Budrevičs
2014
M
10
0:02:57.4
5.9
9
735
5
SB1
Margarita
Panova
2012
F
10
0:02:57.5
5.9
10
710
6
SB1
Melisa
Galkina
2012
F
Wood Brothers
10
0:03:00.5
6.0
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
506
1
VV
Māris
Punculis
1990
M
7
0:27:12.8
3.9
2
400
2
VV
Nauris
Kozuliņš
1982
M
6
0:26:05.8
4.3
3
456
3
VV
Jānis
Baukerts
1986
M
6
0:29:51.7
5.0
4
423
1
SV
Inta
Cīmure
1984
F
cīmurēni
5
0:24:50.5
5.0
5
508
4
VV
Salvo
Sadikovs
1975
M
5
0:24:53.0
5.0
6
569
2
SV
Zita
Zariņa
1980
F
5
0:25:37.8
5.1
7
493
5
VV
Voldemārs
Burģis
1978
M
5
0:27:49.7
5.6
8
416
6
VV
Iļja
Potapovs
2008
M
5
0:27:56.7
5.6
9
418
3
SV
Ennija
Ozoliņa
1992
F
5
0:27:58.6
5.6
10
473
7
VV
Toms
Pāss
1970
M
5
0:28:34.7
5.7