Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm - exp
Izskrien Rīgu 2019, 4. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm - exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
8
1
V10
Dainis
Limanāns
1983
M
RIEKSTI
10
0:33:44.3
3.4
2
97
2
V10
Alvis
Danovskis
1991
M
Riga Runners
10
0:34:50.2
+1:05.9
3.5
3
133
3
V10
Uldis
Katlaps
1993
M
10
0:35:26.2
+1:41.9
3.5
4
11
4
V10
Arturs
Onzuls
1988
M
10
0:35:52.4
+2:08.1
3.6
5
119
5
V10
Konstantīns
Krjačko
1981
M
Ronako
10
0:36:04.4
+2:20.1
3.6
6
53
6
V10
Gunārs
Ķeģis
1967
M
VSK Noskrien
10
0:36:16.9
+2:32.6
3.6
7
529
1
S10
Ilona
Marhele
1986
F
10
0:36:48.9
+3:04.6
3.7
8
1
7
V10
Kalvis
Mālnieks
1986
M
10
0:37:12.4
+3:28.0
3.7
9
104
8
V10
Miks
Pētersons
1980
M
vsk noskrien
10
0:37:34.7
+3:50.4
3.8
10
542
9
V10
Modris
Trūlis
1991
M
10
0:37:44.5
+4:00.1
3.8
11
504
10
V10
Didzis
Brauns
1991
M
10
0:38:23.4
+4:39.1
3.8
12
510
11
V10
Kalvis
Silgals
1986
M
Surikati
10
0:39:03.4
+5:19.0
3.9
13
34
12
V10
Artis
Šauriņš
1984
M
New Village Workout
10
0:39:34.9
+5:50.6
4.0
14
80
13
V10
Jānis
Griņevičs
1981
M
vinteko.lv
10
0:39:43.2
+5:58.8
4.0
15
102
14
V10
Kristaps
Pilskalns
1984
M
Supervaroņi
10
0:39:46.4
+6:02.1
4.0
16
27
15
V10
Mārtiņš
Strušels
1992
M
10
0:39:48.8
+6:04.5
4.0
17
42
16
V10
Kaspars
Vaivods
1983
M
KKDEV
10
0:39:52.3
+6:08.0
4.0
18
391
17
V10
Ivars
Švarcs
1979
M
LVINFO.LV
10
0:39:53.3
+6:09.0
4.0
19
13
18
V10
Atis
Jansons
1991
M
ATIS
10
0:40:00.6
+6:16.3
4.0
20
398
19
V10
Māris
Ozols
1991
M
Patria NAA
10
0:40:26.1
+6:41.8
4.0
21
94
2
S10
Rita
Anopa
1982
F
Vinteko
10
0:40:31.6
+6:47.3
4.1
22
18
20
V10
Jurijs
Kondratenko
1977
M
10
0:41:21.8
+7:37.4
4.1
23
150
21
V10
Uģis
Inka
1976
M
Vecās kedas
10
0:42:40.8
+8:56.5
4.3
24
198
3
S10
Gita
Vilensone
1983
F
10
0:43:00.2
+9:15.9
4.3
25
73
22
V10
Aigars
Dakteris
1982
M
Outdoor Training Club
10
0:43:09.9
+9:25.6
4.3
26
147
23
V10
Mārtiņš
Salnājs
1977
M
10
0:43:22.3
+9:37.9
4.3
27
17
24
V10
Ismael
Agudo
1965
M
Maratón Rioja
10
0:43:22.9
+9:38.5
4.3
28
85
25
V10
Modris
Ābelīts
1986
M
10
0:44:24.1
+10:39.7
4.4
29
207
26
V10
Mārtiņš
Ciekurs
1999
M
Ciekuri
10
0:44:31.1
+10:46.8
4.5
30
107
27
V10
Māris
Logins
1989
M
10
0:44:40.5
+10:56.1
4.5
31
83
28
V10
Rolands
Zuters
1983
M
10
0:44:43.5
+10:59.1
4.5
32
218
4
S10
Māra
Drozdova
1991
F
10
0:44:47.0
+11:02.7
4.5
33
181
5
S10
ILZE
JANSONE
1970
F
10
0:44:48.8
+11:04.5
4.5
34
47
29
V10
Deniss
Fjodorovs
1989
M
10
0:44:49.2
+11:04.9
4.5
35
54
30
V10
Jānis
Ozoliņš
1972
M
10
0:45:09.3
+11:25.0
4.5
36
52
31
V10
Anatolijs
Griškjāns
1981
M
greetingcards.lv
10
0:45:20.6
+11:36.2
4.5
37
7
6
S10
Diāna
Spiridovska
1987
F
Dodkepu.lv
10
0:45:36.8
+11:52.4
4.6
38
101
32
V10
Kārlis
Ielejs
1971
M
10
0:45:48.8
+12:04.4
4.6
39
60
33
V10
Edgars
Bikse
1991
M
Latvijas Finieris
10
0:46:01.5
+12:17.1
4.6
40
25
34
V10
Romans
Šroms
1989
M
VSK Noskrien
10
0:46:11.6
+12:27.3
4.6
41
117
35
V10
Māris
Šteinerts
1984
M
BaronsUltras
10
0:46:21.5
+12:37.2
4.6
42
497
36
V10
Artjoms
Kvacovs
1994
M
BigShaq Lanka
10
0:46:26.7
+12:42.4
4.6
43
66
7
S10
Zane
Deimante
1990
F
10
0:46:29.5
+12:45.2
4.6
44
221
37
V10
Māris
Dembovskis
1990
M
10
0:46:31.6
+12:47.3
4.7
45
112
8
S10
Sanita
Roze
1988
F
10
0:46:36.0
+12:51.6
4.7
46
209
38
V10
Dimitrijs
Kuļikovs
1980
M
Nike Run Club RIGA
10
0:47:59.8
+14:15.5
4.8
47
96
39
V10
Kaspars
Bulindžs
1990
M
10
0:48:06.4
+14:22.1
4.8
48
44
9
S10
Anta
Veite
1984
F
10
0:48:06.9
+14:22.5
4.8
49
537
10
S10
Laine
Strankale
1997
F
10
0:48:07.1
+14:22.8
4.8
50
82
11
S10
Zane
Gruberte
1974
F
10
0:48:55.3
+15:11.0
4.9
51
132
12
S10
Kristīne
Gržibovska
1991
F
SK Dzērvene
10
0:49:04.7
+15:20.4
4.9
52
131
40
V10
Artūrs
Ketlers
1994
M
SK Dzērvene
10
0:49:05.1
+15:20.7
4.9
53
111
13
S10
Kristiana
Pole
1994
F
10
0:49:07.7
+15:23.4
4.9
54
50
41
V10
Ēriks
Sarguns
1979
M
10
0:50:17.4
+16:33.0
5.0
55
215
42
V10
Tijmen
Kohn
1994
M
10
0:50:43.0
+16:58.6
5.1
56
5
14
S10
Baiba
Bitmane
1984
F
10
0:51:10.1
+17:25.8
5.1
57
574
43
V10
Aivars
Līcis
1984
M
10
0:51:23.4
+17:39.0
5.1
58
10
44
V10
Oskars
Popēns
1977
M
10
0:51:37.0
+17:52.7
5.2
59
517
15
S10
Evita
Baumane
1987
F
10
0:52:28.9
+18:44.6
5.2
60
15
45
V10
Janis
Smolenkovs
1987
M
JJ
10
0:52:47.0
+19:02.6
5.3
61
62
16
S10
Ilze
Sniega
1983
F
10
0:52:48.7
+19:04.4
5.3
62
84
17
S10
Ineta
Saulīte
1971
F
10
0:52:50.1
+19:05.8
5.3
63
72
18
S10
ILZE
Andrijauska
1970
F
10
0:52:54.9
+19:10.5
5.3
64
48
19
S10
Annika
Nelsone
1990
F
10
0:53:29.4
+19:45.0
5.3
65
12
20
S10
Vineta
Onckule
1992
F
10
0:54:56.0
+21:11.6
5.5
66
118
21
S10
Kristīne
Karsa
1980
F
10
0:55:23.4
+21:39.0
5.5
67
40
22
S10
Ieva
Kalere
1989
F
Artificial Intelligence
10
0:55:31.3
+21:47.0
5.6
68
30
23
S10
Guna
Šakaliņa
1984
F
10
0:55:32.4
+21:48.0
5.6
69
135
46
V10
Olegs
Nikolajevs
1996
M
10
0:56:11.8
+22:27.4
5.6
70
136
24
S10
Jelizaveta
Gurmane
1998
F
10
0:56:11.9
+22:27.5
5.6
71
115
25
S10
Liene
Valkovska
1990
F
10
0:56:24.8
+22:40.4
5.6
72
29
26
S10
Evija
Lapšina
1991
F
10
0:56:33.9
+22:49.6
5.7
73
103
47
V10
Konstantins
Oševerovs
1986
M
Accenture Latvija
10
0:56:42.5
+22:58.2
5.7
74
527
27
S10
Guna
Losāne
1981
F
10
0:56:49.6
+23:05.2
5.7
75
98
28
S10
Santa
Birģele
1992
F
VSK Noskrien, Orkla Latvija, Supervaroņi
10
0:56:53.3
+23:08.9
5.7
76
86
48
V10
Artūrs
Šviģis
1983
M
10
0:57:21.4
+23:37.0
5.7
77
148
29
S10
Kristīne
Salnāja
1981
F
10
0:57:33.3
+23:49.0
5.8
78
175
49
V10
Arvis
Budrevičs
1989
M
ko??? man toč bij' jābūt TOP3
10
0:57:47.3
+24:02.9
5.8
79
176
50
V10
Deniss Egils
Bolužs
1988
M
10
0:57:47.6
+24:03.3
5.8
80
93
30
S10
Ksenija
Ļohina
1993
F
10
0:58:09.7
+24:25.4
5.8
81
2
31
S10
Anna
Mitrohina
1986
F
10
0:58:13.4
+24:29.1
5.8
82
92
51
V10
Konstantin
Denisov
1987
M
10
0:58:19.1
+24:34.7
5.8
83
89
52
V10
Linards
Kanenergs
1972
M
10
1:00:09.4
+26:25.0
6.0
84
487
53
V10
Normunds
Lagzdiņš
1963
M
10
1:02:16.6
+28:32.3
6.2
85
525
32
S10
Asia
Hewapathirana
1995
F
BigShaq Lanka
10
1:02:21.3
+28:37.0
6.2
86
524
33
S10
Jekaterina
Seraja
1990
F
10
1:07:31.0
+33:46.6
6.8
87
128
54
V10
Māris
Sparāns
1971
M
-
10
1:13:59.9
+40:15.5
7.4
88
185
34
S10
Baiba
Kurme
1992
F
Orkla Latvija
6
0:34:12.0
+0:27.7
5.7
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
298
1
VP5
Dāvis
Uļģis
1990
M
Izturiba
10
0:16:05.0
3.2
2
384
2
VP5
Oskars
Cimermanis
1985
M
10
0:16:12.0
+0:06.9
3.2
3
553
3
VP5
Jānis
Vītiņš
1979
M
RIEKSTI
10
0:16:13.5
+0:08.4
3.2
4
291
4
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
M
10
0:16:40.8
+0:35.7
3.3
5
552
1
VJ5
Artūrs Jānis
Karss
2002
M
SS Arkādija
10
0:17:12.6
+1:07.6
3.4
6
577
1
SP5
Klinta
Lauska
1991
F
Isostar
10
0:17:27.9
+1:22.9
3.5
7
479
5
VP5
Jānis
Ābols
1980
M
Maratona klubs
10
0:17:56.2
+1:51.2
3.6
8
292
6
VP5
Alēns
Jukšinskis
1984
M
10
0:17:59.9
+1:54.9
3.6
9
154
7
VP5
Kārlis
Evertovskis
1990
M
Glaive.pro
10
0:18:06.7
+2:01.7
3.6
10
164
2
VJ5
Miks Jānis
Caune
2004
M
10
0:18:19.9
+2:14.8
3.7
11
561
8
VP5
Aleksandr
Judkin
1988
M
10
0:18:23.7
+2:18.7
3.7
12
341
9
VP5
Elvijs
Siliņš
1994
M
10
0:18:44.3
+2:39.3
3.7
13
349
10
VP5
Jānis
Laurs
1986
M
Visa Veida Kustība
10
0:18:51.7
+2:46.6
3.8
14
318
11
VP5
Elvijs
Viļevičs
1989
M
10
0:18:59.4
+2:54.4
3.8
15
294
12
VP5
Deniss
Bočkovs
1984
M
massage4you.lv, LSC
10
0:19:17.7
+3:12.6
3.9
16
334
13
VP5
Edijs
Veide
1985
M
DC Vecsalacas United
10
0:19:19.6
+3:14.5
3.9
17
205
14
VP5
Kristaps
Lapsiņš
1994
M
10
0:19:20.0
+3:15.0
3.9
18
158
15
VP5
Dēvids
Kristapsons
2000
M
Ātrie vilki
10
0:19:20.6
+3:15.6
3.9
19
305
2
SP5
Sintija
Šaitere
1997
F
10
0:19:22.6
+3:17.6
3.9
20
549
3
SP5
Sindija Guntra
Zaula
1999
F
SkTērauds
10
0:19:37.8
+3:32.8
3.9
21
572
16
VP5
Mikk
Pōdra
1984
M
Estonia
10
0:19:44.7
+3:39.7
3.9
22
461
17
VP5
Jurģis
Kļavpurs
1993
M
10
0:19:52.3
+3:47.3
4.0
23
511
18
VP5
Edijs
Endols
1987
M
SK Delfīns
10
0:20:00.0
+3:54.9
4.0
24
348
19
VP5
Salvis
Savickis
1996
M
10
0:20:12.8
+4:07.8
4.0
25
160
20
VP5
Rolands
Trencis
1985
M
10
0:20:17.7
+4:12.7
4.1
26
296
21
VP5
Atis
Lešinskis
1989
M
10
0:20:17.9
+4:12.9
4.1
27
255
22
VP5
Edijs
Tropiņš
1994
M
Maratona klubs
10
0:20:19.9
+4:14.9
4.1
28
184
4
SP5
Anda
Zandberga
1990
F
Riga Runners
10
0:20:20.4
+4:15.3
4.1
29
429
5
SP5
Kristīne
Roga
1982
F
ASK Patria
10
0:20:31.6
+4:26.5
4.1
30
307
23
VP5
Aivis
Stepanovs
1988
M
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
10
0:20:40.2
+4:35.1
4.1
31
290
1
SJ5
Laura
Balode
2001
F
10
0:20:42.9
+4:37.9
4.1
32
225
24
VP5
Artjoms
Gusevs
1992
M
10
0:20:53.4
+4:48.3
4.2
33
484
3
VJ5
Nikijs
Ziļevs
2007
M
10
0:20:54.2
+4:49.2
4.2
34
312
6
SP5
Dagmāra
Rudzāte
1993
F
Skrējēji
10
0:20:54.4
+4:49.4
4.2
35
170
25
VP5
Haralds
Jansons
1969
M
10
0:21:00.9
+4:55.8
4.2
36
385
26
VP5
Sergejs
Maslobojevs
1985
M
NRC Rīga
10
0:21:03.3
+4:58.2
4.2
37
306
27
VP5
Valdemārs
Timofejevs
1997
M
10
0:21:06.4
+5:01.4
4.2
38
230
28
VP5
Dmitrijs
Karasenko
1977
M
10
0:21:09.8
+5:04.8
4.2
39
219
7
SP5
Sintija
Langenfelde
1981
F
10
0:21:10.1
+5:05.1
4.2
40
359
29
VP5
Eduards
Pāķis
1976
M
Saulkrasti SRT
10
0:21:22.4
+5:17.3
4.3
41
299
30
VP5
Aivars
Zaķis
1959
M
Maratona klubs/LSC
10
0:21:29.5
+5:24.5
4.3
42
241
31
VP5
Olegs
Suhorukovs
1989
M
10
0:21:38.5
+5:33.4
4.3
43
360
2
SJ5
Katrīna
Erne
2002
F
riga runners
10
0:21:39.3
+5:34.3
4.3
44
166
8
SP5
Anastasija
Kondratjeva
2000
F
LSC
10
0:21:42.9
+5:37.9
4.3
45
168
32
VP5
Kārlis
Stonka
1992
M
VSK Noskrien
10
0:21:52.1
+5:47.0
4.4
46
441
33
VP5
Zigmārs
Kapteinis
1984
M
10
0:21:53.0
+5:47.9
4.4
47
240
3
SJ5
Karīna
Mellace
2005
F
10
0:21:55.6
+5:50.5
4.4
48
266
34
VP5
Dmitrijs
Kirilovičs
1989
M
10
0:21:57.5
+5:52.5
4.4
49
560
4
VJ5
Roberts Kārlis
Karss
2007
M
SS Arkādija
10
0:22:06.2
+6:01.1
4.4
50
558
9
SP5
Alise
Kalniņa
1994
F
H.T.L
10
0:22:15.0
+6:10.0
4.5
51
580
35
VP5
Jānis
Mūrnieks
1990
M
SK Tērauds
10
0:22:15.4
+6:10.4
4.5
52
286
10
SP5
Zane
Tilta - Kūma
1989
F
ZVOC
10
0:22:18.2
+6:13.1
4.5
53
533
11
SP5
Linda
Lauberga
1981
F
MRC
10
0:22:29.3
+6:24.3
4.5
54
187
36
VP5
Aleksandrs
Suhanovs
1986
M
10
0:22:31.4
+6:26.4
4.5
55
579
37
VP5
Elvijs
Kuksa
1989
M
runAllMajors.com
10
0:22:32.3
+6:27.3
4.5
56
173
38
VP5
Mārtiņš
Drāke
1989
M
10
0:22:36.4
+6:31.4
4.5
57
182
39
VP5
Gatis
Romanausks
1985
M
Privati
10
0:22:43.7
+6:38.6
4.5
58
709
12
SP5
Nellija
Baliko
1980
F
10
0:22:46.0
+6:41.0
4.6
59
526
13
SP5
Ilze
Drozdova
1994
F
10
0:22:49.2
+6:44.2
4.6
60
575
40
VP5
Intars
Krūmiņš
1990
M
10
0:22:52.6
+6:47.5
4.6
61
234
4
SJ5
Darja
Vdovina
2008
F
Sporta skola Arkādija
10
0:22:58.1
+6:53.0
4.6
62
344
41
VP5
Gatis
Šūpulnieks
1985
M
Glaive.pro
10
0:23:01.9
+6:56.8
4.6
63
280
42
VP5
Jānis
Cimmermanis
1990
M
10
0:23:02.7
+6:57.6
4.6
64
363
14
SP5
Ilze
Putriņa
1978
F
Salaspils Zīriņi
10
0:23:16.3
+7:11.3
4.7
65
442
15
SP5
Liene
Repele
1989
F
10
0:23:18.2
+7:13.2
4.7
66
548
5
SJ5
Emīlija
Vahere-Abražune
2007
F
10
0:23:19.8
+7:14.7
4.7
67
232
43
VP5
DAINIS
KRONBERGS
1976
M
TUKUMS
10
0:23:20.6
+7:15.5
4.7
68
157
44
VP5
Gundars
Kristapsons
1975
M
Ātrie vilki
10
0:23:22.4
+7:17.4
4.7
69
563
45
VP5
Aleksandrs
Azarevics
1955
M
LSC
10
0:23:26.5
+7:21.5
4.7
70
550
16
SP5
Zane
Ivanāne
1983
F
Jaunmārupe skrien!
10
0:23:27.6
+7:22.6
4.7
71
319
6
SJ5
Jurate Paula
Romānova
2002
F
Rīgas Vingrošanas skola
10
0:23:34.6
+7:29.5
4.7
72
581
17
SP5
Agnese
Zīmele
1993
F
SK Tērauds
10
0:23:34.6
+7:29.6
4.7
73
489
46
VP5
Viktors
Valts
1990
M
10
0:23:36.2
+7:31.1
4.7
74
430
18
SP5
Kristīne
Vāvere
1984
F
10
0:23:40.4
+7:35.3
4.7
75
303
47
VP5
Jurijs
Makarenko
1986
M
10
0:23:42.5
+7:37.5
4.7
76
169
19
SP5
Ieva
Livčāne
1973
F
10
0:23:47.5
+7:42.4
4.8
77
189
20
SP5
Evita
Ukavica
1989
F
10
0:23:47.8
+7:42.8
4.8
78
386
48
VP5
Viktors
Baleišis
1984
M
naf
10
0:24:08.1
+8:03.1
4.8
79
361
49
VP5
Ivo
Puškins
1990
M
10
0:24:17.3
+8:12.2
4.9
80
288
7
SJ5
Oksana
Kainova
2002
F
10
0:24:17.4
+8:12.3
4.9
81
223
21
SP5
Inga
Dzene
1982
F
10
0:24:33.5
+8:28.4
4.9
82
165
22
SP5
Gunita
Daldere
1984
F
10
0:24:42.4
+8:37.4
4.9
83
167
23
SP5
Daina
Stonka
1993
F
VSK Noskrien
10
0:24:52.0
+8:46.9
5.0
84
177
24
SP5
Lāsma
Caune
1984
F
10
0:24:53.9
+8:48.9
5.0
85
477
25
SP5
Danute
Fibiga Daukste
1978
F
10
0:24:56.7
+8:51.6
5.0
86
163
5
VJ5
Vladislavs
Ekersdorfs
2004
M
Wood Brothers
10
0:24:58.3
+8:53.2
5.0
87
308
26
SP5
Dace
Kozlovska
1977
F
10
0:25:07.8
+9:02.8
5.0
88
520
50
VP5
Juris
Evertovskis
1988
M
Glaive.pro
10
0:25:28.9
+9:23.8
5.1
89
328
51
VP5
Atis
Matisons
1986
M
10
0:25:31.4
+9:26.4
5.1
90
235
52
VP5
Konstantīns
Šatunovs
1986
M
10
0:25:40.1
+9:35.1
5.1
91
500
27
SP5
Kristiāna
Kirša
1986
F
10
0:25:42.7
+9:37.7
5.1
92
206
28
SP5
Agnese
Žukova
1988
F
Artificial Intelligence
10
0:25:44.3
+9:39.2
5.1
93
545
53
VP5
Oļegs
Tocs
1983
M
Ultimate Bachacha Team
10
0:25:46.4
+9:41.3
5.2
94
431
29
SP5
Anna
Ivanova
1991
F
10
0:25:49.0
+9:43.9
5.2
95
202
54
VP5
Uģis
Kalniņš
1983
M
10
0:25:50.8
+9:45.8
5.2
96
343
30
SP5
Paula
Deimante
1989
F
10
0:25:51.9
+9:46.8
5.2
97
407
31
SP5
Maruta
Krūmiņa
1985
F
Maratona klubs
10
0:25:52.8
+9:47.8
5.2
98
295
32
SP5
Olga
Trofimova
1979
F
10
0:25:53.4
+9:48.4
5.2
99
317
6
VJ5
Rodrigo
Anops
2011
M
Vinteko
10
0:25:53.5
+9:48.5
5.2
100
260
55
VP5
Renats
Nikitins
1981
M
Rigas satiksme
10
0:26:18.0
+10:13.0
5.3
101
261
7
VJ5
Damirs
Nikitins
2009
M
Rigas satiksme
10
0:26:18.5
+10:13.5
5.3
102
481
33
SP5
Pārsla
Sizova
1983
F
10
0:26:19.5
+10:14.4
5.3
103
340
34
SP5
Elīna
Prauliņa
1983
F
10
0:26:19.6
+10:14.6
5.3
104
557
35
SP5
Zane
Paula - Pāvula
1985
F
10
0:26:24.3
+10:19.2
5.3
105
293
36
SP5
Kristīne
Jukšinska
1986
F
10
0:26:27.5
+10:22.5
5.3
106
252
37
SP5
Santa
Briede
1980
F
10
0:26:34.1
+10:29.1
5.3
107
153
38
SP5
Anete Dārta
Rožkalne
1996
F
10
0:26:36.7
+10:31.7
5.3
108
583
39
SP5
Madara
Vanaga
1992
F
10
0:26:40.4
+10:35.4
5.3
109
512
56
VP5
Gints
Kļaviņš
1991
M
10
0:26:44.8
+10:39.7
5.3
110
211
40
SP5
Inga
Martinsone
1983
F
VSK Noskrien
10
0:26:45.0
+10:39.9
5.3
111
576
41
SP5
Marika
Lapiņa
1977
F
VAI VAI
10
0:26:46.1
+10:41.0
5.4
112
412
8
VJ5
Matīss
Simkevičs
2010
M
10
0:26:50.7
+10:45.7
5.4
113
573
42
SP5
Laima
Madžule
1990
F
10
0:26:53.1
+10:48.0
5.4
114
554
9
VJ5
Sandis
Dambītis
2007
M
New Village Workout
10
0:26:55.9
+10:50.8
5.4
115
304
8
SJ5
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
F
Rīgas Vingrošanas skola
10
0:26:56.2
+10:51.2
5.4
116
354
9
SJ5
Evelīna
Broka
2008
F
10
0:27:02.3
+10:57.3
5.4
117
434
57
VP5
Jānis
Ābele
1987
M
Debešķīgs
10
0:27:10.6
+11:05.6
5.4
118
342
43
SP5
Madara
Ambrēna
1990
F
10
0:27:11.3
+11:06.3
5.4
119
345
44
SP5
Everita
Eizentāle
1993
F
10
0:27:11.7
+11:06.6
5.4
120
578
45
SP5
Līva
Kupfere
1985
F
10
0:27:13.7
+11:08.7
5.4
121
322
46
SP5
Evija
Gabrāne
1979
F
nav
10
0:27:16.7
+11:11.6
5.5
122
159
47
SP5
Egija
Veide
1984
F
DC VECSALACAS UNITED
10
0:27:18.1
+11:13.1
5.5
123
258
10
VJ5
Reinis
Gailis
2007
M
10
0:27:26.9
+11:21.9
5.5
124
337
58
VP5
Andrejs
Manuhins
1974
M
10
0:27:28.9
+11:23.9
5.5
125
300
10
SJ5
Anna Marija
Zaķe
2008
F
Maratona klubs/LSC
10
0:27:29.4
+11:24.3
5.5
126
204
48
SP5
Anda
Luža
1995
F
10
0:27:35.3
+11:30.3
5.5
127
540
11
SJ5
Daniela
Feldmane
2004
F
10
0:27:36.7
+11:31.6
5.5
128
446
59
VP5
Juris
Gailis
1980
M
10
0:27:37.2
+11:32.2
5.5
129
251
60
VP5
Jānis
Akmentiņš
1980
M
10
0:27:47.8
+11:42.8
5.6
130
544
61
VP5
Nikolajs
Žarkihs
1982
M
Ultimate Bachacha Team
10
0:27:55.8
+11:50.8
5.6
131
226
11
VJ5
Toms
Grandāns
2008
M
10
0:27:57.5
+11:52.4
5.6
132
179
49
SP5
Iveta
Kraze
1980
F
10
0:28:00.9
+11:55.9
5.6
133
279
50
SP5
Krista
Burģele
1992
F
10
0:28:02.5
+11:57.5
5.6
134
191
51
SP5
Marta
Lapiņa
1993
F
10
0:28:03.4
+11:58.3
5.6
135
233
52
SP5
Katerīna
Vdovina
1980
F
10
0:28:05.2
+12:00.1
5.6
136
171
53
SP5
Zinaida
Grīnberga
1962
F
LSC
10
0:28:05.7
+12:00.6
5.6
137
410
54
SP5
Līga
Simkeviča
1981
F
10
0:28:06.2
+12:01.2
5.6
138
408
55
SP5
Evita
Kļaviņa
1980
F
10
0:28:06.7
+12:01.7
5.6
139
242
56
SP5
Kristiāna
Siliņa
1991
F
Solis Dabā
10
0:28:16.9
+12:11.9
5.7
140
435
57
SP5
Sandra
Zālamane
1993
F
Orkla Latvija
10
0:28:20.5
+12:15.4
5.7
141
321
58
SP5
Iveta
Zinovatnaja
1972
F
10
0:28:20.9
+12:15.9
5.7
142
250
59
SP5
Karina
Akmentiņa
1988
F
10
0:28:21.8
+12:16.7
5.7
143
316
60
SP5
Laura
Balode
1990
F
10
0:28:23.3
+12:18.3
5.7
144
193
12
SJ5
Agate
Šauriņa
2011
F
New Village Workout
10
0:28:29.6
+12:24.6
5.7
145
276
61
SP5
Aiga
Rinka
1982
F
10
0:28:32.3
+12:27.3
5.7
146
377
12
VJ5
Ernests
Salnājs
2011
M
10
0:28:33.3
+12:28.3
5.7
147
259
13
VJ5
Ritvars
Gailis
2010
M
10
0:28:34.0
+12:28.9
5.7
148
180
14
VJ5
Kristofers
Kraze
2003
M
10
0:28:38.0
+12:32.9
5.7
149
257
62
SP5
Solvita
Gaile
1980
F
10
0:28:51.3
+12:46.2
5.8
150
247
62
VP5
Arnis
Lukins
1984
M
10
0:28:52.9
+12:47.9
5.8
151
281
63
SP5
Arta
Groma
1994
F
10
0:29:16.1
+13:11.1
5.9
152
382
64
SP5
zane
Kļava
1981
F
10
0:29:17.7
+13:12.7
5.9
153
523
65
SP5
Gita
Biezuma
1977
F
10
0:29:29.3
+13:24.2
5.9
154
584
66
SP5
Airisa
Freimane
1970
F
10
0:29:33.0
+13:27.9
5.9
155
186
67
SP5
Justīne
Kalniņa
1992
F
10
0:29:37.1
+13:32.0
5.9
156
262
68
SP5
Vineta
Krafta
1977
F
10
0:29:54.1
+13:49.0
6.0
157
314
69
SP5
ieva
veidemane
1984
F
10
0:29:57.8
+13:52.8
6.0
158
522
70
SP5
Rasma
Šņepste
1991
F
10
0:30:03.5
+13:58.5
6.0
159
194
71
SP5
Ērika
Janvare
1993
F
10
0:30:04.0
+13:58.9
6.0
160
494
72
SP5
Laura
Smukule
1992
F
10
0:30:13.9
+14:08.9
6.0
161
582
13
SJ5
Evelīna
Žubule
2007
F
10
0:30:14.6
+14:09.6
6.0
162
297
73
SP5
Irita
Maculeviča
1987
F
10
0:30:16.3
+14:11.2
6.1
163
415
74
SP5
Dagnija
Meiere
1994
F
10
0:30:17.7
+14:12.7
6.1
164
519
75
SP5
Anna
Jansone
1989
F
Glaive.pro
10
0:30:23.9
+14:18.8
6.1
165
229
76
SP5
Inese
Pundiņa-Desmitniece
1977
F
10
0:30:43.2
+14:38.1
6.1
166
238
77
SP5
Zane
Tišaņinova
1983
F
10
0:31:01.3
+14:56.3
6.2
167
231
78
SP5
Svetlana
Matvejeva
1973
F
10
0:31:10.2
+15:05.2
6.2
168
358
79
SP5
Anastasija
Tetarenko
1992
F
10
0:31:37.7
+15:32.7
6.3
169
389
80
SP5
Aija
Strazda
1986
F
10
0:31:39.1
+15:34.1
6.3
170
369
14
SJ5
ELZA EMĪLIJA
PUTNIECE
2007
F
nav
10
0:32:03.1
+15:58.1
6.4
171
190
81
SP5
Olga
Dadeika
1979
F
10
0:32:07.2
+16:02.1
6.4
172
488
82
SP5
Egita
Sprunce
1984
F
10
0:32:08.7
+16:03.7
6.4
173
381
83
SP5
Zita
Lapiņa
1988
F
10
0:32:29.5
+16:24.5
6.5
174
222
84
SP5
Indra
Supe
1984
F
Rīgas satiksme
10
0:32:31.0
+16:26.0
6.5
175
570
63
VP5
Leonids
Dedovs
1936
M
10
0:32:31.4
+16:26.4
6.5
176
571
64
VP5
Viktors
Safutins
1946
M
LSC
10
0:32:33.7
+16:28.6
6.5
177
454
85
SP5
Inese
Ābele
1978
F
10
0:32:39.8
+16:34.8
6.5
178
220
15
SJ5
Janta
Putniņa
2001
F
10
0:32:50.9
+16:45.9
6.6
179
378
15
VJ5
Markuss
Jaksts
2003
M
DC VECSALACAS UNITED
10
0:32:55.5
+16:50.4
6.6
180
336
86
SP5
Līga
Miķelsone
1990
F
10
0:33:35.3
+17:30.3
6.7
181
451
16
VJ5
Eduards
Ābelis
2005
M
10
0:33:44.6
+17:39.6
6.7
182
275
65
VP5
Aivars
Mihmalis
1984
M
10
0:33:46.5
+17:41.4
6.8
183
551
16
SJ5
Evelīna
Vahere-Abražune
2005
F
10
0:34:09.7
+18:04.7
6.8
184
543
87
SP5
Alise
Iļjina
1991
F
10
0:34:18.9
+18:13.8
6.9
185
246
88
SP5
Anete
Arāja
1991
F
10
0:35:37.0
+19:32.0
7.1
186
366
66
VP5
Mārtiņš
Čudars
1993
M
10
0:35:51.1
+19:46.0
7.2
187
367
89
SP5
Dita
Usāre
1991
F
10
0:38:48.0
+22:43.0
7.8
188
547
17
SJ5
Alīna
Wright
2007
F
10
0:43:47.1
+27:42.1
8.8
189
289
17
VJ5
Ansis
Eglājs
2008
M
9
0:24:45.4
+8:40.4
6.2
190
541
18
SJ5
Diāna
Dmitrijeva
2008
F
Vingro visi
9
0:27:49.9
+11:44.9
7.0
191
353
67
VP5
Jānis
Ļaksa
1989
M
8
0:17:23.4
+1:18.4
5.8
192
485
18
VJ5
Aleksis
Ziļevs
2007
M
7
0:08:43.7
4.4
193
388
19
SJ5
Annija
Lāce
2006
F
BJC "Laimīte"
6
0:11:03.8
11.1
Bērnu garā (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
820
1
SB2
Darja
Vdovina
2008
F
Sporta akola Arkādija
10
0:02:55.8
5.9
2
788
1
VB2
Kristians
Freimanis
2008
M
10
0:02:59.4
+0:03.5
6.0
3
845
2
SB2
Anna Līva
Lizbovska
2007
F
41.vidusskola
10
0:03:05.6
+0:09.8
6.2
4
892
2
VB2
Dmitrijs
Jeļistratovs
2010
M
10
0:03:10.2
+0:14.3
6.3
5
877
3
VB2
Rodrigo
Anops
2011
M
Vinteko
10
0:03:10.7
+0:14.8
6.4
6
727
4
VB2
Timurs
Saldābols
2010
M
10
0:03:21.4
+0:25.5
6.7
7
773
5
VB2
Iļja
Potapovs
2008
M
10
0:03:23.9
+0:28.0
6.8
8
747
3
SB2
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
F
Rīgas Vingrošanas skola
10
0:03:25.2
+0:29.3
6.8
9
925
4
SB2
Elizabete
Zaprivoda
2009
F
SS Arkādija
10
0:03:25.5
+0:29.6
6.9
10
738
6
VB2
Martins
Pigožņa
2011
M
SK Super Nova
10
0:03:30.6
+0:34.8
7.0
11
749
5
SB2
Evelīna
Jaunzeme
2009
F
Sporta skola "Arkādija"
10
0:03:30.7
+0:34.9
7.0
12
719
7
VB2
Toms
Grandāns
2008
M
10
0:03:32.6
+0:36.7
7.1
13
839
6
SB2
Railija
Baukerte
2010
F
10
0:03:34.2
+0:38.3
7.1
14
894
8
VB2
Alberts
Vasiļevičs
2010
M
ind.
10
0:03:43.4
+0:47.6
7.5
15
890
9
VB2
Mariss
Pētersons
2011
M
vsk noskrien
10
0:03:49.8
+0:53.9
7.7
16
726
7
SB2
Agate
Šauriņa
2011
F
New Village Workout
10
0:03:50.2
+0:54.4
7.7
17
899
8
SB2
Elīna
Vahere-Abražune
2011
F
10
0:03:53.9
+0:58.1
7.8
18
760
9
SB2
Reina
T?lmane
2008
F
10
0:03:54.9
+0:59.0
7.8
19
803
10
SB2
Agata
Gornika
2010
F
10
0:03:56.7
+1:00.8
7.9
20
732
11
SB2
Diāna
Dmitrijeva
2008
F
Vingro Visi
10
0:03:59.4
+1:03.6
8.0
21
832
10
VB2
Roberts
Veļesevičs
2010
M
10
0:04:00.0
+1:04.2
8.0
22
837
12
SB2
Dinija
Kraze
2010
F
10
0:04:01.9
+1:06.0
8.1
23
876
11
VB2
Konstantins
Lobovičs
2011
M
10
0:04:01.9
+1:06.0
8.1
24
932
12
VB2
Rihards
Celms
2011
M
10
0:04:08.0
+1:12.1
8.3
25
716
13
SB2
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
10
0:04:09.5
+1:13.7
8.3
26
866
13
VB2
Niklāvs
Jaksts
2011
M
DC VECSALACAS UNITED
10
0:04:11.2
+1:15.4
8.4
27
717
14
SB2
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
10
0:04:12.7
+1:16.8
8.4
28
844
15
SB2
Katrīna
Bildere
2008
F
10
0:04:12.8
+1:16.9
8.4
29
827
14
VB2
Ansis
Eglājs
2008
M
10
0:04:13.8
+1:17.9
8.5
30
741
16
SB2
Glorija
Burģe
2009
F
10
0:04:14.2
+1:18.3
8.5
31
833
17
SB2
Alisija
Veļeseviča
2011
F
10
0:04:17.7
+1:21.8
8.6
32
753
15
VB2
Mārtiņš
Saliņš
2011
M
10
0:04:18.4
+1:22.5
8.6
33
764
16
VB2
Dāvis
Vaivods
2010
M
KKDEV
10
0:04:20.5
+1:24.7
8.7
34
781
17
VB2
Oskars
Veits
2008
M
10
0:04:21.2
+1:25.3
8.7
35
905
18
SB2
Elza
Patmalnika
2011
F
10
0:04:22.6
+1:26.7
8.8
36
835
18
VB2
Georgijs
Hačatrjans
2009
M
10
0:04:22.7
+1:26.9
8.8
37
872
19
VB2
Ralfs
Briedis
2009
M
10
0:04:23.1
+1:27.2
8.8
38
806
20
VB2
Gustavs
Limanāns
2011
M
RIEKSTI
10
0:04:27.1
+1:31.2
8.9
39
787
19
SB2
Daniela
Visere
2011
F
10
0:04:33.5
+1:37.6
9.1
40
789
21
VB2
Kārlis
Cīmurs
2009
M
cīmurēni
10
0:04:36.5
+1:40.6
9.2
41
893
22
VB2
Artūrs
Vasiļevičs
2006
M
ind
10
0:04:50.6
+1:54.7
9.7
42
867
20
SB2
Bella
Boluža
2011
F
10
0:04:56.8
+2:00.9
9.9
43
786
23
VB2
Adrians
Visers
2009
M
10
0:04:57.3
+2:01.5
9.9
Bērnu īsā (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
997
1
SB1
Marta
Kerele
2012
F
10
0:02:35.9
5.2
2
785
1
VB1
Karl Miko
Põdra
2013
M
10
0:02:41.2
+0:05.2
5.4
3
723
2
SB1
Melānija
Vāvere
2012
F
10
0:02:43.7
+0:07.7
5.5
4
859
3
SB1
Emīlija
Gertmane
2012
F
10
0:02:45.1
+0:09.1
5.5
5
842
4
SB1
Laura
Jēkabsone
2013
F
Rikor
10
0:02:48.6
+0:12.6
5.6
6
763
2
VB1
Emīls
Vaivods
2012
M
KKDEV
10
0:02:52.7
+0:16.7
5.8
7
718
3
VB1
Emīls
Grandāns
2012
M
10
0:02:53.6
+0:17.7
5.8
8
921
4
VB1
Markuss
Budrevičs
2014
M
10
0:02:57.4
+0:21.4
5.9
9
735
5
SB1
Margarita
Panova
2012
F
10
0:02:57.5
+0:21.5
5.9
10
710
6
SB1
Melisa
Galkina
2012
F
Wood Brothers
10
0:03:00.5
+0:24.5
6.0
11
868
5
VB1
Ralfs
Priede
2014
M
10
0:03:03.1
+0:27.1
6.1
12
818
6
VB1
Mārtiņš
Vāvere
2014
M
10
0:03:07.1
+0:31.1
6.2
13
840
7
SB1
Sofija
Baukerte
2013
F
10
0:03:13.1
+0:37.1
6.4
14
776
7
VB1
Antons
Bondarevs
2012
M
10
0:03:14.3
+0:38.3
6.5
15
740
8
SB1
Eliza
Dimitrieva
2015
F
JJ
10
0:03:17.8
+0:41.8
6.6
16
745
9
SB1
Kerija
Pigožņa
2013
F
Austriņa
10
0:03:21.0
+0:45.0
6.7
17
980
10
SB1
Adrija
Zellīte
2012
F
10
0:03:21.3
+0:45.3
6.7
18
809
8
VB1
Mārcis
Ambrēns
2013
M
10
0:03:24.7
+0:48.7
6.8
19
895
11
SB1
Viktorjia
Vasiļeviča
2013
F
ind.
10
0:03:26.4
+0:50.4
6.9
20
902
9
VB1
Evans
Voits
2014
M
10
0:03:28.6
+0:52.6
7.0
21
821
12
SB1
Adelija
Vdovina
2014
F
10
0:03:29.5
+0:53.5
7.0
22
777
10
VB1
Haralds
Mihmalis
2014
M
10
0:03:31.7
+0:55.7
7.1
23
720
13
SB1
Alisa
Mitrohina
2012
F
10
0:03:33.0
+0:57.0
7.1
24
754
11
VB1
Regnārs
Saliņš
2014
M
10
0:03:33.1
+0:57.1
7.1
25
873
14
SB1
Frīda
Veidemane
2013
F
10
0:03:35.4
+0:59.4
7.2
26
926
15
SB1
Anastasija
Dmitrijeva
2014
F
10
0:03:38.2
+1:02.2
7.3
27
721
16
SB1
Elizabete
Misjuna
2015
F
10
0:03:39.2
+1:03.2
7.3
28
903
12
VB1
Artjoms
Rutko
2012
M
10
0:03:39.9
+1:03.9
7.3
29
742
17
SB1
Ērika
Burģe
2012
F
10
0:03:40.3
+1:04.3
7.3
30
794
18
SB1
Henriete
Ziediņa
2014
F
10
0:03:42.5
+1:06.5
7.4
31
875
19
SB1
Elīna
Zemture
2014
F
10
0:03:47.3
+1:11.3
7.6
32
836
20
SB1
Elizabete
Broka
2013
F
10
0:03:50.6
+1:14.6
7.7
33
734
21
SB1
Paula
Caune
2014
F
10
0:03:51.3
+1:15.3
7.7
34
998
22
SB1
Madara
Kerele
2015
F
10
0:03:53.4
+1:17.4
7.8
35
906
13
VB1
Roberts
Teteris
2015
M
10
0:03:54.8
+1:18.8
7.8
36
869
23
SB1
Bruno
Mičulis
2012
F
10
0:03:55.0
+1:19.0
7.8
37
830
24
SB1
Alise
Vanaga
2012
F
10
0:03:59.5
+1:23.5
8.0
38
782
25
SB1
Lilita
Veite
2015
F
10
0:04:00.6
+1:24.6
8.0
39
863
26
SB1
Darina
Bočkova
2013
F
massage4you.lv
10
0:04:03.3
+1:27.3
8.1
40
878
27
SB1
Rēzija
Anopa
2014
F
Vinteko
10
0:04:13.5
+1:37.6
8.5
41
736
14
VB1
Jegors
Panovs
2014
M
10
0:04:32.3
+1:56.3
9.1
42
891
28
SB1
Marta
Pētersone
2015
F
vsk noskrien
10
0:04:33.9
+1:58.0
9.1
43
797
29
SB1
Amēlija
Mankus
2014
F
Saldus OK
10
0:04:35.6
+1:59.6
9.2
44
155
30
SB1
Melisa
Vanaga
2015
F
10
0:04:37.6
+2:01.6
9.3
45
944
31
SB1
Jeļizaveta
Dzmitrijeva
2015
F
10
0:04:40.6
+2:04.6
9.4
46
861
32
SB1
Paula
Veide
2016
F
DC VECSALACAS UNITED
10
0:04:45.3
+2:09.3
9.5
47
759
33
SB1
Madara
Šīmane
2016
F
10
0:04:46.4
+2:10.4
9.6
48
813
34
SB1
Paula
Pivņenko
2014
F
10
0:04:51.3
+2:15.3
9.7
49
901
35
SB1
Samanta
PUTNIECE
2016
F
10
0:04:52.5
+2:16.5
9.8
50
860
36
SB1
Laura
Maculeviča
2016
F
10
0:04:57.5
+2:21.5
9.9
51
765
37
SB1
Gabriela
Kārkle
2013
F
Blackbird
10
0:05:01.3
+2:25.3
10.0
52
766
38
SB1
Alise
Strazda
2015
F
10
0:05:04.4
+2:28.4
10.1
53
799
39
SB1
VERONIKA
FEIMANE
2015
F
10
0:05:16.6
+2:40.6
10.6
54
939
15
VB1
Dāvis
Inka
2015
M
Vecās Kedas
10
0:05:16.7
+2:40.7
10.6
55
748
40
SB1
Ksenija
Kucerenko
2015
F
10
0:05:22.2
+2:46.2
10.7
56
947
41
SB1
Donatella
Knopa
2015
F
10
0:05:23.9
+2:47.9
10.8
57
865
42
SB1
Maria
Fjodorova
2016
F
10
0:05:34.5
+2:58.5
11.2
58
831
16
VB1
Ernests
Vanags
2015
M
10
0:05:37.8
+3:01.8
11.3
59
769
17
VB1
Oskars
Strazds
2016
M
10
0:05:40.7
+3:04.7
11.4
60
770
18
VB1
Ernests
Vaitaitis
2015
M
10
0:06:17.4
+3:41.4
12.6
61
778
19
VB1
Helmuts
Mihmalis
2016
M
10
0:06:26.4
+3:50.4
12.9
62
858
20
VB1
Marsels
Grišuļs
2016
M
10
0:06:29.5
+3:53.5
13.0
63
857
21
VB1
Mārcis
Grišuļs
2013
M
10
0:06:31.0
+3:55.0
13.0
64
783
22
VB1
Viesturs
Veits
2017
M
10
0:06:38.8
+4:02.8
13.3
65
843
43
SB1
Amanda
Švarce
2017
F
LVINFO.LV
10
0:06:44.5
+4:08.5
13.5
66
814
44
SB1
Laura
Pivņenko
2016
F
10
0:06:45.3
+4:09.3
13.5
67
896
45
SB1
Austra
Matisone
2017
F
10
0:06:46.9
+4:10.9
13.6
68
815
46
SB1
Audra Elija
Patmalnika
2017
F
10
0:06:52.9
+4:16.9
13.8
69
731
47
SB1
Krista
Kozuliņa
2017
F
10
0:07:18.1
+4:42.1
14.6
70
711
48
SB1
Gabriela
Galkina
2017
F
Wood Brothers
10
0:07:52.8
+5:16.8
15.8
71
743
23
VB1
Imants
Burģis
2016
M
10
0:07:59.7
+5:23.7
16.0
72
856
49
SB1
Dārta
Kūma
2017
F
10
0:08:19.0
+5:43.0
16.6
73
889
50
SB1
Adriana
Kanašķe
2015
F
10
0:08:25.5
+5:49.5
16.9
74
758
24
VB1
Krišjānis
Šīmanis
2014
M
10
0:08:35.5
+5:59.5
17.2
75
798
51
SB1
Marta
Mankus
2017
F
Saldus OK
10
0:08:58.1
+6:22.1
17.9
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
506
1
VV
Māris
Punculis
1990
M
7
0:27:12.8
3.9
2
400
2
VV
Nauris
Kozuliņš
1982
M
6
0:26:05.8
4.3
3
456
3
VV
Jānis
Baukerts
1986
M
6
0:29:51.7
5.0
4
423
1
SV
Inta
Cīmure
1984
F
cīmurēni
5
0:24:50.5
5.0
5
508
4
VV
Salvo
Sadikovs
1975
M
5
0:24:53.0
5.0
6
569
2
SV
Zita
Zariņa
1980
F
5
0:25:37.8
5.1
7
493
5
VV
Voldemārs
Burģis
1978
M
5
0:27:49.7
5.6
8
416
6
VV
Iļja
Potapovs
2008
M
5
0:27:56.7
5.6
9
418
3
SV
Ennija
Ozoliņa
1992
F
5
0:27:58.6
5.6
10
473
7
VV
Toms
Pāss
1970
M
5
0:28:34.7
5.7
11
476
4
SV
Elīza
Valtere
2006
F
5
0:29:12.5
5.8
12
462
5
SV
Svetlana
Šūpulniece
1954
F
4
0:24:29.2
6.1
13
392
6
SV
Dana
Alksne
1979
F
Riteņvasara
4
0:25:15.7
6.3
14
443
7
SV
Evita
Baukerte
1986
F
4
0:25:19.0
6.3
15
401
8
SV
Jevgēnija
Panova
1982
F
4
0:26:15.3
6.6
16
448
8
VV
Deniss
Panovs
1977
M
4
0:26:15.8
6.6
17
565
9
SV
Dagnija
Matisone
1978
F
4
0:27:45.4
6.9
18
428
10
SV
Arina
Bahmatova
1964
F
Belkas
4
0:29:53.8
7.5
19
499
9
VV
Igo
Kreicbergs
1958
M
3
0:16:34.9
5.5
20
498
11
SV
Valda
Kreicberga
1957
F
3
0:17:55.1
6.0
21
507
12
SV
Laura
Jurševska
1999
F
3
0:19:07.1
6.4
22
455
13
SV
Kristīne
Mičule
1980
F
3
0:20:16.9
6.8
23
427
14
SV
Aurika
Portnaja
2006
F
Belkas
3
0:25:06.0
8.4
24
422
15
SV
Katrīna
Kvjatkovska
1988
F
3
0:25:10.0
8.4
25
472
16
SV
Guna Emilija
Zobena
2005
F
3
0:26:47.1
8.9
26
421
17
SV
Andra
Vanaga
1969
F
3
0:26:51.4
9.0
27
496
18
SV
lienite
dundure
1957
F
herbbalif
3
0:28:39.5
9.6
28
394
19
SV
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
2
0:16:55.9
8.5
29
460
20
SV
Laura
Kozuliņa
1985
F
2
0:20:03.4
10.0
30
528
21
SV
Nataļja
Krivonosa
2002
F
2
0:20:09.9
10.1
31
564
22
SV
Evija
Bāre
1985
F
LVINFO.LV
2
0:20:53.9
10.4
32
440
10
VV
Eduards
Mellacis
2016
M
2
0:21:58.3
11.0
33
452
23
SV
Iveta
Kovnacka
1965
F
2
0:23:09.3
11.6
34
439
24
SV
Marta
Mellace
1981
F
2
0:25:20.4
12.7
35
393
25
SV
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
2
0:28:30.2
14.3