Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Iecavas velo diena 2020
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
VELOBRAUCIENS (24 km) / D
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
km/h
1
94
Ilona
Vaivode
Livelo/Zelta zeme
0:52:49.6
27.3
2
214
Evita
Belija
Valmieras velo vienība
0:57:02.4
25.2
3
93
Alda
Vulāne
1:04:59.5
22.2
4
314
Solvita
Depša
1:10:28.0
20.4
5
92
Inese
Mežapuķe
1:16:05.7
18.9
6
345
Olita
Šarlāne
1:22:02.0
17.6
VELOBRAUCIENS (24 km) / JV
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
km/h
1
95
Alvis
Bringulis
Filter
0:45:57.7
31.3
2
208
Linards Gusts
Gagainis
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
0:45:57.8
31.3
3
236
Edvarts
Āķītis
A3
0:48:48.2
29.5
4
237
Krišjānis
Āķītis
Ekoi
0:48:48.7
29.5
5
100
Artūrs
Zamarins
0:49:19.7
29.2
6
227
LIzete
Dūmiņa
Dūmiņi
0:54:34.9
26.4
VELOBRAUCIENS (24 km) / K
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
km/h
1
229
Gaitis
Kasparovičs
Baldones velokomanda
0:40:33.0
35.5
2
83
Igors
Račkovs
Velo+ Bottari Baltic
0:40:33.2
35.5
3
313
Jānis
Vējons
Baldones velokomanda
0:44:16.0
32.5
4
84
Guntis
Krūze
Velo+ Bottari Baltic
0:44:17.5
32.5
5
303
Juris
Jansons
0:48:45.0
29.5
6
90
Pēteris
Eriņš
0:48:47.4
29.5
VELOBRAUCIENS (24 km) / S
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
km/h
1
55
Laura
Ramane
Bauskas velokomanda
0:43:41.8
33.0
2
57
Līga
Actiņa
LiVelo/ZeltaZeme
0:48:45.4
29.5
3
61
Marija
Baranovska
Velo Iecava
0:49:23.1
29.2
4
66
Adele Ilga
Spigovska
Nav nekāda steiga
0:49:29.8
29.1
5
212
Krista
Belija
0:52:43.1
27.3
6
71
Jolanta
Ermane-Marčenko
Motosports Racing Team
0:54:41.5
26.3
VELOBRAUCIENS (24 km) / V
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
km/h
1
31
Ģirts
Cirvelis
Roadex
0:40:27.5
35.6
2
11
Artūrs
Ļipatņikovs
Velo+ Bottari Baltic
0:40:28.0
35.6
3
23
Edgars
Brigmanis
DTG-MySport
0:40:33.1
35.5
4
4
Ģirts
Jakuška
Baldones velokomanda
0:40:33.4
35.5
5
34
Elvijs
Vikstrems
Velo+ Bottari Baltic
0:40:33.4
35.5
6
44
Kaspars
Graudins
Force Fix
0:40:34.0
35.5