Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Iecavas velo diena 2020
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
VELOBRAUCIENS (24 km) / D
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
94
Ilona
Vaivode
Livelo/Zelta zeme
0:52:49.6
27.3
2
214
Evita
Belija
Valmieras velo vienība
0:57:02.4
+4:12.7
25.2
3
93
Alda
Vulāne
1:04:59.5
+12:09.9
22.2
4
314
Solvita
Depša
1:10:28.0
+17:38.3
20.4
5
92
Inese
Mežapuķe
1:16:05.7
+23:16.0
18.9
6
345
Olita
Šarlāne
1:22:02.0
+29:12.3
17.6
7
309
Svetlana
Lukasheva
1:22:22.0
+29:32.3
17.5
VELOBRAUCIENS (24 km) / JV
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
95
Alvis
Bringulis
Filter
0:45:57.7
31.3
2
208
Linards Gusts
Gagainis
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
0:45:57.8
+0:00.1
31.3
3
236
Edvarts
Āķītis
A3
0:48:48.2
+2:50.4
29.5
4
237
Krišjānis
Āķītis
Ekoi
0:48:48.7
+2:50.9
29.5
5
100
Artūrs
Zamarins
0:49:19.7
+3:22.0
29.2
6
227
LIzete
Dūmiņa
Dūmiņi
0:54:34.9
+8:37.2
26.4
7
96
Igors
Vedmeckis
Scarlight Movistar Team
0:54:52.2
+8:54.4
26.2
8
97
Kristers
Ratnieks
0:55:31.3
+9:33.6
25.9
9
98
Oskars
Putāns
Putāni
0:59:10.8
+13:13.1
24.3
10
322
Justs Uga
Umblejs
1:04:00.0
+18:02.2
22.5
11
352
Alens
Ermanis-Marčenko
Motosports Racing Team
1:04:09.0
+18:11.2
22.4
12
353
Markuss
Žilinskis
1:09:34.0
+23:36.2
20.7
13
311
Boriss
Pjatkins
1:12:45.0
+26:47.2
19.8
14
203
Armands
Sviķis
"Sviķi - Skrastiņi"
1:14:40.2
+28:42.4
19.3
15
102
Dans
Sipalo
1:16:05.4
+30:07.7
18.9
16
349
Reinis
Putāns
Putāni
1:16:32.0
+30:34.2
18.8
17
223
Dārta
Serdāne
Visi Pieci
1:17:12.3
+31:14.6
18.7
18
205
Madara
Anitena
Poniji
1:17:59.1
+32:01.4
18.5
19
204
Eduards
Skrastiņš
"Sviķi-Skrastiņi"
1:19:05.4
+33:07.6
18.2
20
308
Marks
Bosko
1:19:19.0
+33:21.2
18.2
21
350
Amanda
Rozentāle
1:19:27.0
+33:29.2
18.1
22
99
Alens
Strazds
1:20:26.0
+34:28.3
17.9
23
335
Damirs
Ņikitins
rigas satiksme
1:20:40.0
+34:42.2
17.9
24
232
Romāns
Nebijs
Ananāsi
1:21:14.8
+35:17.1
17.7
25
210
Artis
Tropiņš
Tropiņš
1:24:25.4
+38:27.7
17.1
26
201
Sofija
Semjonova
Liepu iela 4
1:25:07.8
+39:10.0
16.9
27
231
Agnese
Tokmačova
Ananāsi
1:31:48.0
+45:50.3
15.7
28
224
Rasa
Serdāne
Visi Pieci
1:40:15.0
+54:17.3
14.4
101
Ralfs
Šuherts
VELOBRAUCIENS (24 km) / K
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
229
Gaitis
Kasparovičs
Baldones velokomanda
0:40:33.0
35.5
2
83
Igors
Račkovs
Velo+ Bottari Baltic
0:40:33.2
+0:00.2
35.5
3
313
Jānis
Vējons
Baldones velokomanda
0:44:16.0
+3:42.9
32.5
4
84
Guntis
Krūze
Velo+ Bottari Baltic
0:44:17.5
+3:44.5
32.5
5
303
Juris
Jansons
0:48:45.0
+8:11.9
29.5
6
90
Pēteris
Eriņš
0:48:47.4
+8:14.4
29.5
7
230
Edmunds
Āķītis
AS
0:49:01.0
+8:27.9
29.4
8
82
Guntis
Dravnieks
Velo Iecava
0:49:21.7
+8:48.7
29.2
9
74
Hubertus
Veldmeijer
GIANT
0:49:30.8
+8:57.7
29.1
10
78
Raimonds
Rubiķis
0:49:31.0
+8:58.0
29.1
11
85
Nikolajs
Lipskis
Bauskas Būvmateriālu tirgus
0:50:59.7
+10:26.7
28.2
12
77
Pēteris
Meņģelis
0:51:23.6
+10:50.6
28.0
13
213
Agris
Kalējs
Valmieras velo vienība
0:52:43.2
+12:10.2
27.3
14
80
Igors
Strazds
0:52:43.2
+12:10.2
27.3
15
88
Edmunds
Spigovskis
Nav nekāda steiga
0:52:44.6
+12:11.6
27.3
16
86
Jānis
Kalējs
0:52:48.9
+12:15.8
27.3
17
228
Raimonds
Dūmiņš
Dūmiņi
0:54:35.1
+14:02.0
26.4
18
219
Normunds
Pūkainis
Veloprieks
0:54:45.5
+14:12.5
26.3
19
91
Vitauts
Luberts
0:56:30.8
+15:57.8
25.5
20
238
Mārtiņš
Serlis
Scarlight Movistar
0:58:09.1
+17:36.1
24.8
21
79
Salvis
Putāns
Putāni
0:59:11.8
+18:38.8
24.3
22
75
Abreks
Ibragimovs
0:59:20.5
+18:47.5
24.3
23
319
Romeo
Saksons
1:00:39.0
+20:05.9
23.7
24
89
Kārlis
Čunka
Velo+ Bottari Baltic
1:02:17.9
+21:44.9
23.1
25
316
Dainis
Svistuhins
1:02:18.0
+21:44.9
23.1
26
341
Ainars
Mediņš
1:03:03.0
+22:29.9
22.8
27
301
Juris
Sokovs
1:03:45.0
+23:11.9
22.6
28
76
Andris
Riekstiņš
1:03:55.1
+23:22.1
22.5
29
321
Aigars
Umblejs
1:04:01.0
+23:27.9
22.5
30
320
Rihards
Melgailis
1:04:33.0
+23:59.9
22.3
31
216
Gundars
Rozentāls
1:06:50.7
+26:17.7
21.5
32
306
Jurijs
Bosko
1:17:05.0
+36:31.9
18.7
33
310
Boriss
Pjatkins
1:22:23.0
+41:49.9
17.5
34
343
Gundars
Jankevičs
1:26:17.0
+45:43.9
16.7
VELOBRAUCIENS (24 km) / S
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
55
Laura
Ramane
Bauskas velokomanda
0:43:41.8
33.0
2
57
Līga
Actiņa
LiVelo/ZeltaZeme
0:48:45.4
+5:03.6
29.5
3
61
Marija
Baranovska
Velo Iecava
0:49:23.1
+5:41.3
29.2
4
66
Adele Ilga
Spigovska
Nav nekāda steiga
0:49:29.8
+5:47.9
29.1
5
212
Krista
Belija
0:52:43.1
+9:01.2
27.3
6
71
Jolanta
Ermane-Marčenko
Motosports Racing Team
0:54:41.5
+10:59.6
26.3
7
65
Santa
Vīksna
ĀdažiVelo
0:55:34.2
+11:52.3
25.9
8
62
Ilze
Gūtmane
0:55:34.2
+11:52.3
25.9
9
207
Dzirkstīte
Jansone-Bērziņa
Ādaži velo
0:56:51.5
+13:09.6
25.3
10
304
Ilga
Bāliņa
1:00:12.0
+16:30.1
23.9
11
64
Sanda
Vasiļjeva
Roadex
1:02:55.4
+19:13.5
22.9
12
73
Ieva
Kļaviņa Kindzule
1:03:05.4
+19:23.6
22.8
13
328
Ieva
Lejiņa
Dunduri
1:05:58.0
+22:16.1
21.8
14
54
Solvita
Sokova
1:06:24.0
+22:42.1
21.7
15
59
Dace
Raitgara
Riteņvasara
1:07:37.2
+23:55.3
21.3
16
346
Beatrise
Krūmiņa
1:07:42.0
+24:00.1
21.3
17
324
Violeta
Cernavska
Pon4iki Team
1:08:49.0
+25:07.1
20.9
18
333
Agnese
Gandibula
Everest Auto
1:08:51.0
+25:09.1
20.9
19
225
Alīna
Kučica
Moller Auto Lidosta
1:09:45.3
+26:03.4
20.6
20
305
Santa
Šarka
1:10:11.0
+26:29.1
20.5
21
336
Katrīna
Mališeva
1:11:57.0
+28:15.1
20.0
22
327
Edīte
Krūklīte
Dunduri
1:14:48.0
+31:06.1
19.3
23
63
Linda
Demitere
1:16:17.0
+32:35.2
18.9
24
307
Natalija
Lobzina
1:19:18.0
+35:36.1
18.2
25
317
Dita
Niedrīte
1:19:36.0
+35:54.1
18.1
26
312
Kristine
Lukasheva
1:22:02.0
+38:20.1
17.6
27
344
Viktorija
Šarlāne
1:22:03.0
+38:21.1
17.6
28
233
Santa
Rušmane
Dullās
1:23:58.6
+40:16.7
17.1
29
315
Elīna
Serdāne
Visi pieci
1:40:19.6
+56:37.8
14.4
30
60
Anita
Antone
Baldones velokomanda
1:40:45.7
+57:03.9
14.3
VELOBRAUCIENS (24 km) / V
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
31
Ģirts
Cirvelis
Roadex
0:40:27.5
35.6
2
11
Artūrs
Ļipatņikovs
Velo+ Bottari Baltic
0:40:28.0
+0:00.5
35.6
3
23
Edgars
Brigmanis
DTG-MySport
0:40:33.1
+0:05.6
35.5
4
4
Ģirts
Jakuška
Baldones velokomanda
0:40:33.4
+0:05.8
35.5
5
34
Elvijs
Vikstrems
Velo+ Bottari Baltic
0:40:33.4
+0:05.9
35.5
6
44
Kaspars
Graudins
Force Fix
0:40:34.0
+0:06.4
35.5
7
10
Romans
Trojanovs
Velo+ Bottari Baltic
0:40:34.0
+0:06.5
35.5
8
2
Aivars
Galigins
Bauskas velokomanda
0:40:34.5
+0:07.0
35.5
9
36
Ruslans
Solovjovs
Velo+ Bottari Baltic
0:40:34.7
+0:07.2
35.5
10
5
Verners
Rinkovičs
Velo Iecava
0:40:35.2
+0:07.7
35.5
11
25
Kārlis
Krūmiņš
0:40:35.6
+0:08.0
35.5
12
39
Andris
Stalidzāns
Krimuldas velo
0:40:35.7
+0:08.1
35.5
13
14
Martins
Aleksejevs
Veču lauks
0:40:36.5
+0:08.9
35.5
14
3
Oskars
Švāgers
Bauskas velo komanda.
0:40:37.5
+0:10.0
35.4
15
6
Raitis
Cirvelis
Roadex
0:41:03.5
+0:35.9
35.1
16
17
Jānis
Beseris
0:41:34.3
+1:06.7
34.6
17
21
Ivars
Jurbergs
Velo Iecava
0:41:35.9
+1:08.4
34.6
18
51
Konstantīns
Mališevs
Velo Iecava
0:41:36.0
+1:08.4
34.6
19
52
Edijs
Šaicāns
0:42:41.1
+2:13.6
33.7
20
47
Ivo
Mosins
Force Fix
0:44:14.9
+3:47.3
32.5
21
19
Edgars
Balodis
0:45:58.2
+5:30.6
31.3
22
46
Edgars
Saukums
0:45:59.2
+5:31.7
31.3
23
209
Intars
Gagainis
Baldones velokomanda
0:46:02.4
+5:34.9
31.3
24
33
Jānis
Jansons
Force Fix SIA
0:48:24.7
+7:57.2
29.7
25
221
Ritvars
Priede
0:48:46.5
+8:19.0
29.5
26
215
Jānis
Melgailis
Ķekava
0:49:24.0
+8:56.5
29.1
27
41
Normunds
Feldmanis
0:49:30.3
+9:02.8
29.1
28
12
Ilmars
Birskis
Scarlight Movistar Team
0:50:08.4
+9:40.9
28.7
29
226
Sandis
Kalniņš
Moller Auto Lidosta
0:51:18.1
+10:50.6
28.1
30
53
Andrejs
Djatlo
0:51:19.0
+10:51.4
28.1
31
7
Viktors
Matjušenko
0:51:19.1
+10:51.6
28.1
32
28
Andris
Rozentāls
UPS Latvija
0:51:21.6
+10:54.0
28.0
33
218
Zintis
Šaicāns
0:51:22.4
+10:54.8
28.0
34
35
Andrejs
Mambetovs
rigas satiksme
0:52:02.9
+11:35.3
27.7
35
9
Artūrs
Bogdānovs
0:52:46.0
+12:18.5
27.3
36
50
Artūrs
Žilinskis
0:54:29.8
+14:02.3
26.4
37
20
Māris
Kļaviņš
Ironteam
0:54:36.0
+14:08.5
26.4
38
48
Raimonds
Priekulis
0:54:45.1
+14:17.6
26.3
39
13
Andris
Cimermans
0:54:52.8
+14:25.3
26.2
40
30
Jānis
Bāliņš
0:56:27.4
+15:59.9
25.5
41
16
Aivis
Janauskis
Īstie Veči
0:57:00.9
+16:33.4
25.3
42
43
Artūrs
Ginovskis
0:57:08.9
+16:41.3
25.2
43
29
Martins
Viksna
0:58:09.0
+17:41.5
24.8
44
340
Silvestrs
Beikmanis
0:59:04.0
+18:36.4
24.4
45
325
Martins
Braslins
0:59:13.0
+18:45.4
24.3
46
26
Gatis
Stankevičs
1:00:18.7
+19:51.2
23.9
47
217
Mārtiņš
Janušēvics
Ikšķiles Velo
1:01:15.3
+20:47.7
23.5
48
49
Artūrs
Kindzuļs
1:01:18.0
+20:50.5
23.5
49
24
Mihails
Haļitovs
1:05:17.7
+24:50.2
22.1
50
326
Kristaps
Ozols
Dunduri
1:05:50.0
+25:22.4
21.9
51
323
Edgars
Adejanovs
Pon4iki Team
1:08:50.0
+28:22.4
20.9
52
202
Ģirts
Sviķis
"Sviķi - Skrastiņi"
1:11:37.9
+31:10.4
20.1
53
45
Jānis
Novikovs
1:11:41.4
+31:13.8
20.1
54
329
Armands
Gulbis
Dunduri
1:14:50.0
+34:22.4
19.2
55
206
Uldis
Anitens
Poniji
1:17:58.8
+37:31.3
18.5
56
318
Armands
Rozentāls
1:19:35.0
+39:07.4
18.1
57
334
Renāts
Ņikitins
rigas satiksme
1:20:40.0
+40:12.4
17.9
58
211
Reinis
Tropiņš
Tropiņi
1:24:26.7
+43:59.2
17.1
59
220
Klāvs
Arājs
Misa Garage Team
1:30:55.0
+50:27.5
15.8
60
222
Reinis
Serdāns
Visi Pieci
1:40:21.3
+59:53.7
14.3