Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2022, 9. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
1 aplis (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
209
1
V T
Andis
Āriņš
1
0:04:30.6
4.5
2
122
1
V 9
Rolands
Baranausks
1
0:04:45.6
4.8
3
109
2
V T
Agnis
Āriņš
1
0:04:48.3
4.8
4
201
2
V 9
Gabriels
Āriņš
1
0:04:48.9
4.8
AA Sport
5
153
3
V 9
Tomass
Pekuss
1
0:05:16.1
5.3
6
70
4
V 9
Kristens
Orniņš
1
0:05:25.0
5.4
1 aplis (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
10
1
S 10
Līva
Freiberga
1
0:05:23.6
5.4
2
3
1
S 9
Darina
Bočkova
1
0:05:28.7
5.5
3
18
2
S 9
Loreta
Vanaga
1
0:05:31.1
5.5
4
169
2
S 10
Emma
Ozoliņa
1
0:05:49.3
5.8
Kusties!
5
33
3
S 9
Rūta
Midrijāne
1
0:06:02.4
6.0
6
118
4
S 9
Amanda
Rimšāne
1
0:06:04.9
6.1
2 apļi (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
39
1
V 12
Alberts
Gertmanis
2
0:09:55.4
5.0
Sporta skola Arkādija
2
116
1
V 60
Jānis
Kopmanis
2
0:10:18.2
5.2
LSC
3
48
2
V 12
Kārlis
Zvirgzds
2
0:10:47.3
5.4
4
161
3
V 12
Roberts
Grīnbergs
2
0:10:53.5
5.4
Baloži
5
19
4
V 12
Edvards
Vanags
2
0:11:04.5
5.5
6
191
5
V 12
Adrians
Āriņš
2
0:12:08.0
6.1
AA Sport
2 apļi (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
38
1
S 40
Sanita
Gertmane
2
0:09:20.7
4.7
2
45
1
S 45
Dana
Bukša
2
0:10:11.9
5.1
Ziepniekkalns
3
30
1
S 14
Elizabete
Gaile
2
0:11:12.9
5.6
Sporta skola Arkādija
4
100
2
S 14
Lauma
Lange
2
0:11:19.6
5.7
Riteņvasara
5
28
1
S 35
Lauma
Muceniece
2
0:11:57.4
6.0
Nebēda
6
55
2
S 35
Zane
Aukstikalne
2
0:11:57.8
6.0
3 apļi (3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
120
1
V 50
Ansis
Mežulis
3
0:13:27.4
4.5
Jūrmala
2
47
1
V 45
Mareks
Vaišļa
3
0:14:06.1
4.7
Jaunjelgava
3
208
2
V 45
Uģis
Inka
3
0:14:06.1
4.7
Z-kalns
4
196
1
V 40
Kaspars
Kondratevs
3
0:15:19.6
5.1
5
72
2
V 50
Edgars
Klints
3
0:15:22.6
5.1
MK Tadenava
6
43
2
V 40
Andris
Petrovs
3
0:15:31.0
5.2
Sporta aģentūra
3 apļi (3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
97
1
S 18
Kitija
Meldere
3
0:17:55.5
6.0
4 apļi (4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
36
1
V 35
Mareks
Zālītis
4
0:17:02.2
4.3
VSK Noskrien
2
149
1
V 21
Armands
Āriņš
4
0:17:05.3
4.3
3
2
2
V 35
Deniss
Bočkovs
4
0:18:10.4
4.5
4
177
2
V 21
Andris
Caune
4
0:19:13.7
4.8
5
54
3
V 35
Armands
Aukstikalnis
4
0:21:55.5
5.5
6
207
4
V 35
Roberts
Zvejnieks
4
0:29:18.1
7.3
9 apļi (9 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
59
1
V10km
Kristaps
Čehovičs
9
0:40:31.5
4.5
Z-Kalns
2
204
2
V10km
Agnis
Šalučka-Šteinblūms
9
0:41:20.1
4.6
3
67
3
V10km
Valdis
Rozentāls
9
0:42:27.3
4.7
Ziepniekkalns
4
46
4
V10km
Mareks
Vaišļa
9
0:42:47.9
4.8
Jaunjelgava
5
151
5
V10km
Mārtiņš
Veseris
9
1:17:42.8
8.6
9 apļi (9 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
9
1
S10km
Ulla
Freiberga
9
0:57:25.0
6.4
Bērnu 1 (0.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
106
1
V 3
Aksels
Āriņš
1
0:01:51.5
9.3
2
173
2
V 3
Haralds
Āriņš
1
0:02:21.8
11.8
AA Sport
3
53
3
V 3
Bruno
Aukstikalnis
1
0:02:33.7
12.8
4
21
4
V 3
Oto
Krauze
1
0:03:55.1
19.6
Bērnu 1 (0.2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
132
1
S 3
Grēta
Zvejniece
1
0:01:38.2
8.2
2
42
2
S 3
Līva
Petrova
1
0:02:48.8
14.1
Bērnu 2 (0.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
175
1
V 5
Jānis
Kalniņš
2
0:02:28.9
6.2
2
135
2
V 5
Renārs
Caune
2
0:02:30.2
6.3
3
107
3
V 5
Alens
Āriņš
2
0:02:54.8
7.3
4
180
4
V 5
Toms
Zvirgzds
2
0:03:02.9
7.6
5
1
5
V 5
Vladislavs
Bočkovs
2
0:03:14.7
8.1
6
37
6
V 5
Mārcis
Zālītis
2
0:03:56.3
9.8
Bērnu 2 (0.4 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
69
1
S 5
Olīvija
Orniņa
2
0:02:21.0
5.9
2
111
2
S 5
Laura
Rakēviča
2
0:02:30.0
6.2
3
22
3
S 5
Marta
Āriņa
2
0:03:08.4
7.9
4
113
4
S 5
Estere
Rimšāne
2
0:03:13.9
8.1
5
23
5
S 5
Dārta
Parasiga-Parasiņa
2
0:03:17.3
8.2
6
103
6
S 5
Linda
Tomsone
2
0:03:47.5
9.5