Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2022, 9. posms
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
1 aplis (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
209
1
V T
Andis
Āriņš
1
0:04:30.6
4.5
0:04:30 (1)
0:04:30 (1)
2
122
1
V 9
Rolands
Baranausks
1
0:04:45.6
+0:14.9
4.8
0:04:45 (2)
0:04:45 (2)
3
109
2
V T
Agnis
Āriņš
1
0:04:48.3
+0:17.6
4.8
0:04:48 (3)
0:04:48 (3)
4
201
2
V 9
Gabriels
Āriņš
1
0:04:48.9
+0:18.2
4.8
0:04:48 (4)
0:04:48 (4)
AA Sport
5
153
3
V 9
Tomass
Pekuss
1
0:05:16.1
+0:45.4
5.3
0:05:16 (5)
0:05:16 (5)
6
10
1
S 10
Līva
Freiberga
1
0:05:23.6
+0:52.9
5.4
0:05:23 (6)
0:05:23 (6)
7
70
4
V 9
Kristens
Orniņš
1
0:05:25.0
+0:54.3
5.4
0:05:25 (7)
0:05:25 (7)
8
3
1
S 9
Darina
Bočkova
1
0:05:28.7
+0:58.0
5.5
0:05:28 (8)
0:05:28 (8)
9
18
2
S 9
Loreta
Vanaga
1
0:05:31.1
+1:00.4
5.5
0:05:31 (9)
0:05:31 (9)
10
58
5
V 9
Ralfs
Slaide
1
0:05:42.9
+1:12.2
5.7
0:05:42 (10)
0:05:42 (10)
Baldones Lauvas
11
169
2
S 10
Emma
Ozoliņa
1
0:05:49.3
+1:18.6
5.8
0:05:49 (11)
0:05:49 (11)
Kusties!
12
33
3
S 9
Rūta
Midrijāne
1
0:06:02.4
+1:31.7
6.0
0:06:02 (12)
0:06:02 (12)
13
110
6
V 9
Raitis
Rakēvičs
1
0:06:02.4
+1:31.7
6.0
0:06:02 (13)
0:06:02 (13)
14
118
4
S 9
Amanda
Rimšāne
1
0:06:04.9
+1:34.2
6.1
0:06:04 (14)
0:06:04 (14)
15
78
5
S 9
Marta
Birzkalne
1
0:06:05.7
+1:35.0
6.1
0:06:05 (15)
0:06:05 (15)
16
35
1
V 7
Raivis
Midrijānis
1
0:06:14.8
+1:44.1
6.2
0:06:14 (16)
0:06:14 (16)
17
178
6
S 9
Laura
Kalniņa
1
0:06:47.3
+2:16.6
6.8
0:06:47 (17)
0:06:47 (17)
18
206
3
S 10
Rebeka
Klaka
1
0:07:13.5
+2:42.8
7.2
0:07:13 (18)
0:07:13 (18)
19
200
2
V 7
Ādams
Ozoliņš
1
0:07:15.0
+2:44.3
7.2
0:07:15 (19)
0:07:15 (19)
Kusties!
20
133
1
S 7
Matilde
Zvejniece
1
0:07:22.6
+2:51.9
7.4
0:07:22 (20)
0:07:22 (20)
21
7
1
V 75
Andrejs
Āriņš
1
0:07:25.3
+2:54.6
7.4
0:07:25 (21)
0:07:25 (21)
AA sports
22
75
3
V 7
Toms Osvalds
Žilko
1
0:07:26.7
+2:56.0
7.4
0:07:26 (22)
0:07:26 (22)
Kusties!
23
5
1
S 70
Antra
Āriņa
1
0:07:42.7
+3:12.0
7.7
0:07:42 (23)
0:07:42 (23)
24
74
1
V 70
Evalds
Trops
1
0:07:59.3
+3:28.6
8.0
0:07:59 (24)
0:07:59 (24)
25
52
7
S 9
Nameda
Aukstikalne
1
0:08:08.8
+3:38.1
8.1
0:08:08 (25)
0:08:08 (25)
26
164
8
S 9
Venija
Virse
1
0:08:24.7
+3:54.0
8.4
0:08:24 (26)
0:08:24 (26)
27
6
2
V 75
Viktors
Safutins
1
0:08:33.3
+4:02.6
8.6
0:08:33 (27)
0:08:33 (27)
28
56
4
V 7
Hūberts
Slaide
1
0:09:48.0
+5:17.3
9.8
0:09:48 (28)
0:09:48 (28)
Baldones lauvas
29
162
2
S 70
Nadežda
Lavrenkova
1
0:12:16.7
+7:46.0
12.3
0:12:16 (29)
0:12:16 (29)
30
163
1
S 65
Valentīna
Svarinska
1
0:12:19.1
+7:48.4
12.3
0:12:19 (30)
0:12:19 (30)
31
11
2
S 65
Lauma
Žilko
1
0:13:15.9
+8:45.2
13.3
0:13:15 (31)
0:13:15 (31)
BSIC
32
170
9
S 9
Vilma
Ozoliņa
1
0:13:47.9
+9:17.2
13.8
0:13:47 (32)
0:13:47 (32)
Kusties!
2 apļi (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
38
1
S 40
Sanita
Gertmane
2
0:09:20.7
4.7
0:04:34 (1)
0:04:34 (1)
0:09:20 (1)
0:04:46 (1)
2
39
1
V 12
Alberts
Gertmanis
2
0:09:55.4
+0:34.6
5.0
0:04:54 (2)
0:04:54 (2)
0:09:55 (2)
0:05:01 (2)
Sporta skola Arkādija
3
45
1
S 45
Dana
Bukša
2
0:10:11.9
+0:51.1
5.1
0:05:01 (3)
0:05:01 (3)
0:10:11 (3)
0:05:09 (3)
Ziepniekkalns
4
116
1
V 60
Jānis
Kopmanis
2
0:10:18.2
+0:57.4
5.2
0:05:07 (4)
0:05:07 (4)
0:10:18 (4)
0:05:10 (4)
LSC
5
48
2
V 12
Kārlis
Zvirgzds
2
0:10:47.3
+1:26.5
5.4
0:05:08 (5)
0:05:08 (5)
0:10:47 (5)
0:05:38 (8)
6
161
3
V 12
Roberts
Grīnbergs
2
0:10:53.5
+1:32.7
5.4
0:05:22 (6)
0:05:22 (6)
0:10:53 (6)
0:05:31 (6)
Baloži
7
19
4
V 12
Edvards
Vanags
2
0:11:04.5
+1:43.7
5.5
0:05:35 (8)
0:05:35 (8)
0:11:04 (7)
0:05:29 (5)
8
30
1
S 14
Elizabete
Gaile
2
0:11:12.9
+1:52.1
5.6
0:05:25 (7)
0:05:25 (7)
0:11:12 (8)
0:05:46 (10)
Sporta skola Arkādija
9
100
2
S 14
Lauma
Lange
2
0:11:19.6
+1:58.8
5.7
0:05:41 (9)
0:05:41 (9)
0:11:19 (9)
0:05:38 (7)
Riteņvasara
10
28
1
S 35
Lauma
Muceniece
2
0:11:57.4
+2:36.6
6.0
0:06:13 (16)
0:06:13 (16)
0:11:57 (10)
0:05:43 (9)
Nebēda
11
55
2
S 35
Zane
Aukstikalne
2
0:11:57.8
+2:37.0
6.0
0:05:50 (11)
0:05:50 (11)
0:11:57 (11)
0:06:07 (12)
12
176
2
S 45
Ilze
Slaide
2
0:12:05.6
+2:44.8
6.0
0:06:00 (13)
0:06:00 (13)
0:12:05 (12)
0:06:05 (11)
Baldones Lauvas
13
32
1
S 50
Līga
Gaile
2
0:12:05.7
+2:44.9
6.0
0:05:53 (12)
0:05:53 (12)
0:12:05 (13)
0:06:12 (13)
Bieriņi
14
191
5
V 12
Adrians
Āriņš
2
0:12:08.0
+2:47.2
6.1
0:05:44 (10)
0:05:44 (10)
0:12:08 (14)
0:06:23 (14)
AA Sport
15
102
2
S 40
Dana
Alksne
2
0:12:44.3
+3:23.5
6.4
0:06:10 (14)
0:06:10 (14)
0:12:44 (15)
0:06:34 (15)
Riteņvasara
16
27
3
S 14
Anna
Gaile
2
0:13:06.8
+3:46.1
6.6
0:06:14 (17)
0:06:14 (17)
0:13:06 (16)
0:06:52 (17)
Sporta skola Arkādija
17
156
3
S 40
Saiva
Pekuss
2
0:13:14.1
+3:53.3
6.6
0:06:35 (18)
0:06:35 (18)
0:13:14 (17)
0:06:38 (16)
18
101
1
S 12
Emilija
Birzkalne
2
0:13:25.6
+4:04.8
6.7
0:06:13 (15)
0:06:13 (15)
0:13:25 (18)
0:07:11 (18)
19
34
3
S 35
Lāsma
Midrijāne
2
0:14:06.7
+4:45.9
7.1
0:06:49 (20)
0:06:49 (20)
0:14:06 (19)
0:07:17 (19)
20
31
2
S 12
Katrīna
Gaile
2
0:14:20.1
+4:59.3
7.2
0:06:46 (19)
0:06:46 (19)
0:14:20 (20)
0:07:33 (21)
Sporta skola Arkādija
21
126
3
S 12
Kate
Pavilone
2
0:14:50.1
+5:29.3
7.4
0:07:29 (21)
0:07:29 (21)
0:14:50 (21)
0:07:20 (20)
3 apļi (3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
120
1
V 50
Ansis
Mežulis
3
0:13:27.4
4.5
0:04:17 (1)
0:04:17 (1)
0:08:52 (1)
0:04:34 (1)
0:13:27 (1)
0:04:34 (1)
Jūrmala
2
47
1
V 45
Mareks
Vaišļa
3
0:14:06.1
+0:38.6
4.7
0:04:37 (4)
0:04:37 (4)
0:09:23 (3)
0:04:45 (2)
0:14:06 (2)
0:04:42 (2)
Jaunjelgava
3
208
2
V 45
Uģis
Inka
3
0:14:06.1
+0:38.7
4.7
0:04:29 (3)
0:04:29 (3)
0:09:20 (2)
0:04:50 (3)
0:14:06 (3)
0:04:45 (3)
Z-kalns
4
196
1
V 40
Kaspars
Kondratevs
3
0:15:19.6
+1:52.2
5.1
0:04:28 (2)
0:04:28 (2)
0:09:44 (4)
0:05:16 (4)
0:15:19 (4)
0:05:35 (6)
5
72
2
V 50
Edgars
Klints
3
0:15:22.6
+1:55.2
5.1
0:04:59 (5)
0:04:59 (5)
0:10:19 (5)
0:05:20 (6)
0:15:22 (5)
0:05:02 (5)
MK Tadenava
6
43
2
V 40
Andris
Petrovs
3
0:15:31.0
+2:03.6
5.2
0:05:14 (8)
0:05:14 (8)
0:10:30 (6)
0:05:16 (5)
0:15:31 (6)
0:05:00 (4)
Sporta aģentūra
7
197
3
V 40
Gustavs
Gailis
3
0:17:17.3
+3:49.9
5.8
0:05:13 (7)
0:05:13 (7)
0:11:21 (8)
0:06:07 (8)
0:17:17 (7)
0:05:56 (8)
8
97
1
S 18
Kitija
Meldere
3
0:17:55.5
+4:28.1
6.0
0:06:02 (9)
0:06:02 (9)
0:12:10 (9)
0:06:08 (9)
0:17:55 (8)
0:05:45 (7)
9
205
4
V 40
Jānis
Zvirgzds
2
0:10:50.7
5.4
0:05:09 (6)
0:05:09 (6)
0:10:50 (7)
0:05:41 (7)
4 apļi (4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
36
1
V 35
Mareks
Zālītis
4
0:17:02.2
4.3
0:04:07 (1)
0:04:07 (1)
0:08:29 (1)
0:04:21 (2)
0:12:46 (1)
0:04:17 (1)
0:17:02 (1)
0:04:15 (1)
VSK Noskrien
2
149
1
V 21
Armands
Āriņš
4
0:17:05.3
+0:03.1
4.3
0:04:08 (2)
0:04:08 (2)
0:08:29 (2)
0:04:21 (1)
0:12:48 (2)
0:04:18 (2)
0:17:05 (2)
0:04:16 (2)
3
2
2
V 35
Deniss
Bočkovs
4
0:18:10.4
+1:08.2
4.5
0:04:25 (3)
0:04:25 (3)
0:09:03 (3)
0:04:38 (3)
0:13:43 (3)
0:04:39 (3)
0:18:10 (3)
0:04:27 (3)
4
177
2
V 21
Andris
Caune
4
0:19:13.7
+2:11.5
4.8
0:04:28 (4)
0:04:28 (4)
0:09:25 (4)
0:04:56 (4)
0:14:27 (4)
0:05:02 (4)
0:19:13 (4)
0:04:45 (4)
5
54
3
V 35
Armands
Aukstikalnis
4
0:21:55.5
+4:53.2
5.5
0:05:15 (5)
0:05:15 (5)
0:10:42 (5)
0:05:26 (5)
0:16:17 (5)
0:05:35 (5)
0:21:55 (5)
0:05:37 (5)
6
207
4
V 35
Roberts
Zvejnieks
4
0:29:18.1
+12:15.9
7.3
0:07:20 (7)
0:07:20 (7)
0:15:12 (6)
0:07:52 (6)
0:23:00 (6)
0:07:48 (6)
0:29:18 (6)
0:06:17 (6)
7
41
1
V 20
Rihards
Kauliņš
4
0:31:31.6
+14:29.4
7.9
0:07:14 (6)
0:07:14 (6)
0:15:20 (7)
0:08:05 (7)
0:23:38 (7)
0:08:18 (7)
0:31:31 (7)
0:07:53 (7)
9 apļi (9 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
59
1
V10km
Kristaps
Čehovičs
9
0:40:31.5
4.5
0:04:29 (2)
0:04:29 (2)
0:08:56 (2)
0:04:26 (1)
0:13:28 (2)
0:04:32 (1)
0:17:55 (1)
0:04:27 (1)
0:22:19 (1)
0:04:23 (1)
0:26:57 (1)
0:04:37 (2)
0:31:39 (1)
0:04:42 (1)
0:36:20 (1)
0:04:41 (2)
0:40:31 (1)
0:04:10 (1)
Z-Kalns
2
204
2
V10km
Agnis
Šalučka-Šteinblūms
9
0:41:20.1
+0:48.6
4.6
0:04:20 (1)
0:04:20 (1)
0:08:53 (1)
0:04:33 (2)
0:13:26 (1)
0:04:32 (2)
0:17:59 (2)
0:04:32 (2)
0:22:38 (2)
0:04:38 (2)
0:27:20 (2)
0:04:42 (4)
0:32:06 (2)
0:04:45 (3)
0:36:47 (2)
0:04:41 (1)
0:41:20 (2)
0:04:32 (2)
3
67
3
V10km
Valdis
Rozentāls
9
0:42:27.3
+1:55.8
4.7
0:04:36 (3)
0:04:36 (3)
0:09:16 (3)
0:04:40 (3)
0:13:58 (3)
0:04:41 (3)
0:18:40 (3)
0:04:42 (3)
0:23:25 (3)
0:04:44 (4)
0:28:07 (3)
0:04:42 (3)
0:32:51 (3)
0:04:43 (2)
0:37:41 (3)
0:04:49 (3)
0:42:27 (3)
0:04:46 (4)
Ziepniekkalns
4
46
4
V10km
Mareks
Vaišļa
9
0:42:47.9
+2:16.3
4.8
0:04:55 (4)
0:04:55 (4)
0:09:39 (4)
0:04:43 (4)
0:14:23 (4)
0:04:43 (4)
0:19:07 (4)
0:04:44 (4)
0:23:50 (4)
0:04:42 (3)
0:28:25 (4)
0:04:35 (1)
0:33:15 (4)
0:04:50 (4)
0:38:13 (4)
0:04:57 (4)
0:42:47 (4)
0:04:34 (3)
Jaunjelgava
5
9
1
S10km
Ulla
Freiberga
9
0:57:25.0
+16:53.4
6.4
0:05:57 (5)
0:05:57 (5)
0:12:15 (5)
0:06:17 (5)
0:18:36 (5)
0:06:20 (5)
0:25:01 (5)
0:06:25 (5)
0:31:33 (5)
0:06:32 (5)
0:38:02 (5)
0:06:28 (5)
0:44:30 (5)
0:06:28 (5)
0:50:58 (5)
0:06:28 (5)
0:57:25 (5)
0:06:26 (5)
6
151
5
V10km
Mārtiņš
Veseris
9
1:17:42.8
+37:11.3
8.6
0:08:49 (6)
0:08:49 (6)
0:16:43 (6)
0:07:53 (6)
0:24:38 (6)
0:07:54 (6)
0:32:57 (6)
0:08:19 (6)
0:41:35 (6)
0:08:37 (6)
0:50:21 (6)
0:08:45 (6)
0:59:13 (6)
0:08:52 (6)
1:07:53 (6)
0:08:40 (6)
1:17:42 (6)
0:09:49 (6)
Bērnu 1 (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
132
1
S 3
Grēta
Zvejniece
1
0:01:38.2
8.2
0:01:38 (1)
0:01:38 (1)
2
106
1
V 3
Aksels
Āriņš
1
0:01:51.5
+0:13.3
9.3
0:01:51 (2)
0:01:51 (2)
3
173
2
V 3
Haralds
Āriņš
1
0:02:21.8
+0:43.6
11.8
0:02:21 (3)
0:02:21 (3)
AA Sport
4
53
3
V 3
Bruno
Aukstikalnis
1
0:02:33.7
+0:55.5
12.8
0:02:33 (4)
0:02:33 (4)
5
42
2
S 3
Līva
Petrova
1
0:02:48.8
+1:10.6
14.1
0:02:48 (5)
0:02:48 (5)
6
21
4
V 3
Oto
Krauze
1
0:03:55.1
+2:16.9
19.6
0:03:55 (6)
0:03:55 (6)
Bērnu 2 (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
69
1
S 5
Olīvija
Orniņa
2
0:02:21.0
5.9
0:01:04 (3)
0:01:04 (3)
0:02:21 (1)
0:01:16 (1)
2
175
1
V 5
Jānis
Kalniņš
2
0:02:28.9
+0:07.9
6.2
0:01:10 (4)
0:01:10 (4)
0:02:28 (2)
0:01:18 (2)
3
111
2
S 5
Laura
Rakēviča
2
0:02:30.0
+0:08.9
6.2
0:01:03 (1)
0:01:03 (1)
0:02:30 (3)
0:01:26 (4)
4
135
2
V 5
Renārs
Caune
2
0:02:30.2
+0:09.1
6.3
0:01:04 (2)
0:01:04 (2)
0:02:30 (4)
0:01:25 (3)
5
107
3
V 5
Alens
Āriņš
2
0:02:54.8
+0:33.8
7.3
0:01:17 (5)
0:01:17 (5)
0:02:54 (5)
0:01:37 (5)
6
180
4
V 5
Toms
Zvirgzds
2
0:03:02.9
+0:41.9
7.6
0:01:17 (6)
0:01:17 (6)
0:03:02 (6)
0:01:45 (7)
7
22
3
S 5
Marta
Āriņa
2
0:03:08.4
+0:47.4
7.9
0:01:20 (7)
0:01:20 (7)
0:03:08 (7)
0:01:47 (9)
8
113
4
S 5
Estere
Rimšāne
2
0:03:13.9
+0:52.9
8.1
0:01:30 (10)
0:01:30 (10)
0:03:13 (8)
0:01:43 (6)
9
1
5
V 5
Vladislavs
Bočkovs
2
0:03:14.7
+0:53.7
8.1
0:01:27 (8)
0:01:27 (8)
0:03:14 (9)
0:01:47 (8)
10
23
5
S 5
Dārta
Parasiga-Parasiņa
2
0:03:17.3
+0:56.3
8.2
0:01:28 (9)
0:01:28 (9)
0:03:17 (10)
0:01:48 (10)
11
103
6
S 5
Linda
Tomsone
2
0:03:47.5
+1:26.4
9.5
0:01:35 (11)
0:01:35 (11)
0:03:47 (11)
0:02:12 (12)
12
37
6
V 5
Mārcis
Zālītis
2
0:03:56.3
+1:35.3
9.8
0:01:48 (12)
0:01:48 (12)
0:03:56 (12)
0:02:07 (11)