Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2022, 5. posms
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
1 aplis (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
82
1
V T
Andis
Āriņš
1
0:04:31.3
4.5
0:04:31 (1)
0:04:31 (1)
2
109
2
V T
Agnis
Āriņš
1
0:04:42.6
+0:11.2
4.7
0:04:42 (2)
0:04:42 (2)
3
153
1
V 9
Tomass
Pekuss
1
0:05:22.6
+0:51.2
5.4
0:05:22 (3)
0:05:22 (3)
4
70
2
V 9
Kristens
Orniņš
1
0:05:29.7
+0:58.3
5.5
0:05:29 (4)
0:05:29 (4)
5
80
3
V 9
Gabriels
Āriņš
1
0:05:30.1
+0:58.7
5.5
0:05:30 (5)
0:05:30 (5)
AA Sport
6
58
4
V 9
Ralfs
Slaide
1
0:05:33.3
+1:01.9
5.6
0:05:33 (6)
0:05:33 (6)
Baldones Lauvas
7
35
1
V 7
Raivis
Midrijānis
1
0:06:03.6
+1:32.2
6.1
0:06:03 (7)
0:06:03 (7)
8
56
2
V 7
Hūberts
Slaide
1
0:06:18.8
+1:47.4
6.3
0:06:18 (8)
0:06:18 (8)
Baldones lauvas
9
117
5
V 9
Markuss
Zālītis
1
0:06:56.9
+2:25.5
6.9
0:06:56 (9)
0:06:56 (9)
10
7
1
V 75
Andrejs
Āriņš
1
0:07:07.8
+2:36.4
7.1
0:07:07 (10)
0:07:07 (10)
AA sports
11
108
6
V 9
Eldars
Tomsons
1
0:07:37.8
+3:06.4
7.6
0:07:37 (11)
0:07:37 (11)
12
51
3
V 7
Morics
Aukstikalnis
1
0:08:02.8
+3:31.4
8.0
0:08:02 (12)
0:08:02 (12)
13
75
4
V 7
Toms Osvalds
Žilko
1
0:08:05.2
+3:33.8
8.1
0:08:05 (13)
0:08:05 (13)
Kusties!
14
6
2
V 75
Viktors
Safutins
1
0:08:15.7
+3:44.4
8.3
0:08:15 (14)
0:08:15 (14)
15
110
7
V 9
Raitis
Rakēvičs
1
0:09:52.4
+5:21.0
9.9
0:09:52 (15)
0:09:52 (15)
1 aplis (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
33
1
S 9
Rūta
Midrijāne
1
0:05:38.7
5.6
0:05:38 (1)
0:05:38 (1)
2
10
1
S 10
Līva
Freiberga
1
0:05:53.2
+0:14.5
5.9
0:05:53 (2)
0:05:53 (2)
3
3
2
S 9
Darina
Bočkova
1
0:05:59.2
+0:20.4
6.0
0:05:59 (3)
0:05:59 (3)
4
118
3
S 9
Amanda
Rimšāne
1
0:06:02.2
+0:23.5
6.0
0:06:02 (4)
0:06:02 (4)
5
4
2
S 10
Emma
Ozoliņa
1
0:06:05.1
+0:26.3
6.1
0:06:05 (5)
0:06:05 (5)
Kusties!
6
99
3
S 10
Kerolaina
Āriņa
1
0:06:06.9
+0:28.2
6.1
0:06:06 (6)
0:06:06 (6)
7
14
1
S 7
Sofija
Nikolajeva
1
0:06:40.6
+1:01.9
6.7
0:06:40 (7)
0:06:40 (7)
8
181
4
S 9
Vilma
Ozoliņa
1
0:06:41.1
+1:02.3
6.7
0:06:41 (8)
0:06:41 (8)
Kusties!
9
96
2
S 7
Madaleina
Āriņa
1
0:07:06.9
+1:28.2
7.1
0:07:06 (9)
0:07:06 (9)
10
11
1
S 65
Lauma
Žilko
1
0:07:13.8
+1:35.0
7.2
0:07:13 (10)
0:07:13 (10)
BSIC
11
5
1
S 70
Antra
Āriņa
1
0:07:45.5
+2:06.8
7.8
0:07:45 (11)
0:07:45 (11)
12
52
5
S 9
Nameda
Aukstikalne
1
0:07:52.5
+2:13.8
7.9
0:07:52 (12)
0:07:52 (12)
13
62
6
S 9
Ieva Eliana
Grosvalde
1
0:07:58.7
+2:20.0
8.0
0:07:58 (13)
0:07:58 (13)
Stopiņu novads
14
63
4
S 10
Zane Emīlija
Grosvalde
1
0:08:35.3
+2:56.6
8.6
0:08:35 (14)
0:08:35 (14)
Stopiņu nov.
15
65
1
S T
Kristīne
Grosvalde
1
0:09:02.9
+3:24.2
9.1
0:09:02 (15)
0:09:02 (15)
Stopiņu nov.
16
79
2
S 65
Monika
Brālis
1
0:10:07.9
+4:29.2
10.1
0:10:07 (16)
0:10:07 (16)
Ķekavas nov.
2 apļi (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
48
1
V 12
Kārlis
Zvirgzds
2
0:11:33.8
5.8
0:05:24 (1)
0:05:24 (1)
0:11:33 (1)
0:06:09 (1)
2
81
2
V 12
Adrians
Āriņš
2
0:12:51.1
+1:17.2
6.4
0:06:23 (2)
0:06:23 (2)
0:12:51 (2)
0:06:27 (2)
AA Sport
2 apļi (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
55
1
S 35
Zane
Aukstikalne
2
0:10:50.9
5.4
0:05:07 (1)
0:05:07 (1)
0:10:50 (1)
0:05:43 (2)
2
30
1
S 14
Elizabete
Gaile
2
0:10:55.3
+0:04.3
5.5
0:05:23 (4)
0:05:23 (4)
0:10:55 (2)
0:05:31 (1)
Sporta skola Arkādija
3
100
2
S 14
Lauma
Lange
2
0:11:03.5
+0:12.5
5.5
0:05:12 (2)
0:05:12 (2)
0:11:03 (3)
0:05:50 (4)
Riteņvasara
4
138
1
S 45
Inga
Stabulniece
2
0:11:14.1
+0:23.1
5.6
0:05:23 (3)
0:05:23 (3)
0:11:14 (4)
0:05:50 (3)
5
32
1
S 50
Līga
Gaile
2
0:11:45.2
+0:54.2
5.9
0:05:42 (5)
0:05:42 (5)
0:11:45 (5)
0:06:02 (5)
Bieriņi
6
28
2
S 35
Lauma
Muceniece
2
0:11:54.7
+1:03.7
6.0
0:05:42 (6)
0:05:42 (6)
0:11:54 (6)
0:06:12 (7)
Nebēda
7
90
3
S 14
Milda
Ozoliņa
2
0:12:10.2
+1:19.2
6.1
0:06:01 (8)
0:06:01 (8)
0:12:10 (7)
0:06:08 (6)
Kusties!
8
49
2
S 45
Ilze
Slaide
2
0:12:18.0
+1:27.0
6.2
0:05:56 (7)
0:05:56 (7)
0:12:18 (8)
0:06:21 (8)
Baldones Lauvas
9
102
1
S 40
Dana
Alksne
2
0:12:52.3
+2:01.3
6.4
0:06:06 (9)
0:06:06 (9)
0:12:52 (9)
0:06:46 (10)
Riteņvasara
10
27
4
S 14
Anna
Gaile
2
0:13:02.5
+2:11.5
6.5
0:06:09 (10)
0:06:09 (10)
0:13:02 (10)
0:06:52 (11)
Sporta skola Arkādija
11
34
3
S 35
Lāsma
Midrijāne
2
0:13:10.0
+2:19.1
6.6
0:06:32 (12)
0:06:32 (12)
0:13:10 (11)
0:06:37 (9)
12
156
2
S 40
Saiva
Pekuss
2
0:13:19.8
+2:28.8
6.7
0:06:13 (11)
0:06:13 (11)
0:13:19 (12)
0:07:06 (12)
13
126
1
S 12
Kate
Pavilone
2
0:14:05.2
+3:14.2
7.0
0:06:36 (13)
0:06:36 (13)
0:14:05 (13)
0:07:28 (14)
14
40
1
S 55
Solvita
Kauliņa
2
0:14:17.9
+3:27.0
7.2
0:07:05 (16)
0:07:05 (16)
0:14:17 (14)
0:07:12 (13)
15
31
2
S 12
Katrīna
Gaile
2
0:14:40.9
+3:49.9
7.3
0:06:54 (15)
0:06:54 (15)
0:14:40 (15)
0:07:46 (15)
Sporta skola Arkādija
16
91
3
S 40
Sandra
Ozoliņa
2
0:15:16.4
+4:25.4
7.6
0:07:27 (17)
0:07:27 (17)
0:15:16 (16)
0:07:48 (16)
Briksnis SK
17
64
1
S 16
Aurēlija Alma
Grosvalde
2
0:15:31.1
+4:40.1
7.8
0:06:44 (14)
0:06:44 (14)
0:15:31 (17)
0:08:46 (18)
Stopiņu nov.
18
12
3
S 12
Linda
Veģere
2
0:15:44.2
+4:53.2
7.9
0:07:29 (18)
0:07:29 (18)
0:15:44 (18)
0:08:14 (17)
3 apļi (3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
13
1
V 40
Dzintars
Melderis
3
0:13:10.4
4.4
0:04:09 (1)
0:04:09 (1)
0:08:41 (1)
0:04:31 (1)
0:13:10 (1)
0:04:29 (1)
2
120
1
V 50
Ansis
Mežulis
3
0:14:13.8
+1:03.4
4.7
0:04:41 (2)
0:04:41 (2)
0:09:25 (2)
0:04:43 (2)
0:14:13 (2)
0:04:48 (2)
Jūrmala
3
47
1
V 45
Mareks
Vaišļa
3
0:15:00.7
+1:50.3
5.0
0:04:49 (3)
0:04:49 (3)
0:09:55 (3)
0:05:05 (3)
0:15:00 (3)
0:05:05 (5)
Jaunjelgava
4
150
2
V 45
Uģis
Inka
3
0:15:11.3
+2:00.8
5.1
0:04:55 (4)
0:04:55 (4)
0:10:17 (4)
0:05:21 (5)
0:15:11 (4)
0:04:54 (3)
Z-kalns
5
43
2
V 40
Andris
Petrovs
3
0:15:24.4
+2:13.9
5.1
0:05:07 (5)
0:05:07 (5)
0:10:21 (5)
0:05:14 (4)
0:15:24 (5)
0:05:02 (4)
Sporta aģentūra
6
72
2
V 50
Edgars
Klints
3
0:16:01.8
+2:51.3
5.3
0:05:11 (8)
0:05:11 (8)
0:10:40 (7)
0:05:28 (6)
0:16:01 (6)
0:05:21 (6)
MK Tadenava
7
154
1
V 14
Ernests
Lapiņš
3
0:16:02.9
+2:52.5
5.3
0:05:08 (6)
0:05:08 (6)
0:10:38 (6)
0:05:30 (7)
0:16:02 (7)
0:05:24 (7)
8
136
2
V 14
Patriks
Garisons
3
0:16:52.8
+3:42.4
5.6
0:05:08 (7)
0:05:08 (7)
0:11:00 (8)
0:05:52 (8)
0:16:52 (8)
0:05:51 (8)
SS Arkādija
9
50
3
V 14
Ralfs
Aukstikalnis
3
0:19:02.9
+5:52.4
6.3
0:05:44 (9)
0:05:44 (9)
0:12:22 (9)
0:06:38 (9)
0:19:02 (9)
0:06:40 (9)
3 apļi (3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
97
1
S 18
Kitija
Meldere
3
0:15:06.3
5.0
0:05:01 (1)
0:05:01 (1)
0:10:08 (1)
0:05:06 (1)
0:15:06 (1)
0:04:57 (1)
2
89
1
S 21
Baiba
Kalniņa
3
0:18:59.4
+3:53.0
6.3
0:06:09 (2)
0:06:09 (2)
0:12:34 (2)
0:06:25 (2)
0:18:59 (2)
0:06:24 (2)
3
148
2
S 21
Zane
Petrova
3
0:23:35.3
+8:28.9
7.9
0:07:36 (3)
0:07:36 (3)
0:15:31 (3)
0:07:55 (3)
0:23:35 (3)
0:08:03 (3)
4 apļi (4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
149
1
V 21
Armands
Āriņš
4
0:17:09.2
4.3
0:04:03 (1)
0:04:03 (1)
0:08:26 (1)
0:04:22 (1)
0:12:50 (1)
0:04:24 (1)
0:17:09 (1)
0:04:18 (1)
2
88
2
V 21
Kaspars
Skadiņš
4
0:18:37.4
+1:28.1
4.7
0:04:24 (3)
0:04:24 (3)
0:09:15 (3)
0:04:51 (3)
0:14:04 (3)
0:04:49 (3)
0:18:37 (2)
0:04:32 (2)
3
2
1
V 35
Deniss
Bočkovs
4
0:18:39.4
+1:30.1
4.7
0:04:22 (2)
0:04:22 (2)
0:09:09 (2)
0:04:47 (2)
0:13:59 (2)
0:04:49 (2)
0:18:39 (3)
0:04:40 (3)
4
41
1
V 20
Rihards
Kauliņš
4
0:31:13.6
+14:04.3
7.8
0:06:57 (4)
0:06:57 (4)
0:14:47 (4)
0:07:50 (4)
0:23:07 (4)
0:08:20 (4)
0:31:13 (4)
0:08:06 (4)
9 apļi (9 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
59
1
V10km
Kristaps
Čehovičs
9
0:39:00.1
4.3
0:04:07 (2)
0:04:07 (2)
0:08:28 (2)
0:04:20 (1)
0:12:39 (1)
0:04:11 (1)
0:17:02 (1)
0:04:23 (1)
0:21:27 (1)
0:04:24 (1)
0:25:56 (1)
0:04:29 (1)
0:30:15 (1)
0:04:19 (1)
0:34:35 (1)
0:04:19 (1)
0:39:00 (1)
0:04:24 (1)
Z-Kalns
2
199
2
V10km
Roberts
Klauģis
9
0:42:57.3
+3:57.2
4.8
0:04:23 (3)
0:04:23 (3)
0:09:10 (3)
0:04:47 (3)
0:13:59 (3)
0:04:48 (2)
0:18:42 (3)
0:04:43 (2)
0:23:37 (3)
0:04:54 (2)
0:28:29 (2)
0:04:52 (2)
0:33:22 (2)
0:04:52 (2)
0:38:18 (2)
0:04:56 (3)
0:42:57 (2)
0:04:38 (2)
SS Arkādija
3
130
3
V10km
Edvards
Zvirgzdiņš
9
0:43:53.2
+4:53.1
4.9
0:03:59 (1)
0:03:59 (1)
0:08:27 (1)
0:04:27 (2)
0:13:17 (2)
0:04:50 (3)
0:18:22 (2)
0:05:04 (4)
0:23:35 (2)
0:05:12 (5)
0:28:46 (3)
0:05:11 (5)
0:33:44 (3)
0:04:58 (3)
0:38:41 (3)
0:04:56 (4)
0:43:53 (3)
0:05:12 (5)
4
46
4
V10km
Mareks
Vaišļa
9
0:44:55.3
+5:55.1
5.0
0:04:43 (4)
0:04:43 (4)
0:09:36 (4)
0:04:52 (4)
0:14:36 (4)
0:05:00 (4)
0:19:39 (4)
0:05:02 (3)
0:24:45 (4)
0:05:06 (3)
0:29:56 (4)
0:05:11 (4)
0:35:09 (4)
0:05:13 (5)
0:40:06 (4)
0:04:56 (2)
0:44:55 (4)
0:04:49 (3)
Jaunjelgava
5
67
5
V10km
Valdis
Rozentāls
9
0:46:20.3
+7:20.2
5.1
0:05:27 (5)
0:05:27 (5)
0:10:45 (5)
0:05:18 (5)
0:15:55 (5)
0:05:10 (5)
0:21:06 (5)
0:05:10 (5)
0:26:12 (5)
0:05:06 (4)
0:31:18 (5)
0:05:05 (3)
0:36:22 (5)
0:05:03 (4)
0:41:22 (5)
0:05:00 (5)
0:46:20 (5)
0:04:58 (4)
Ziepniekkalns
9 apļi (9 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
9
1
S10km
Ulla
Freiberga
9
0:58:32.6
6.5
0:05:47 (1)
0:05:47 (1)
0:12:01 (1)
0:06:13 (1)
0:18:30 (1)
0:06:29 (1)
0:25:04 (1)
0:06:33 (1)
0:31:47 (1)
0:06:43 (1)
0:38:36 (1)
0:06:48 (1)
0:45:22 (1)
0:06:45 (1)
0:52:04 (1)
0:06:41 (1)
0:58:32 (1)
0:06:28 (1)
Bērnu 1 (0.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
93
1
V 3
Mateo
Āriņš
1
0:02:06.6
10.6
0:02:06 (1)
0:02:06 (1)
2
106
2
V 3
Aksels
Āriņš
1
0:02:10.9
+0:04.2
10.9
0:02:10 (2)
0:02:10 (2)
3
53
3
V 3
Bruno
Aukstikalnis
1
0:03:30.8
+1:24.2
17.6
0:03:30 (3)
0:03:30 (3)
Bērnu 1 (0.2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
73
1
S 3
Hanna
Žilko
1
0:01:28.7
7.4
0:01:28 (1)
0:01:28 (1)
Kusties!
2
42
2
S 3
Līva
Petrova
1
0:03:44.2
+2:15.5
18.7
0:03:44 (2)
0:03:44 (2)
Bērnu 2 (0.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
1
1
V 5
Vladislavs
Bočkovs
2
0:03:25.9
8.6
0:01:31 (1)
0:01:31 (1)
0:03:25 (1)
0:01:54 (2)
2
37
2
V 5
Mārcis
Zālītis
2
0:03:28.4
+0:02.4
8.7
0:01:34 (2)
0:01:34 (2)
0:03:28 (2)
0:01:53 (1)
Bērnu 2 (0.4 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
111
1
S 5
Laura
Rakēviča
2
0:02:43.5
6.8
0:01:13 (1)
0:01:13 (1)
0:02:43 (1)
0:01:30 (2)
2
69
2
S 5
Olīvija
Orniņa
2
0:02:48.0
+0:04.4
7.0
0:01:21 (2)
0:01:21 (2)
0:02:48 (2)
0:01:27 (1)
3
113
3
S 5
Estere
Rimšāne
2
0:03:09.8
+0:26.2
7.9
0:01:27 (4)
0:01:27 (4)
0:03:09 (3)
0:01:42 (3)
4
61
4
S 5
Silvija Anna
Grosvalde
2
0:03:56.0
+1:12.4
9.8
0:01:22 (3)
0:01:22 (3)
0:03:56 (4)
0:02:33 (5)
Stopiņu nov.
5
103
5
S 5
Linda
Tomsone
2
0:04:14.9
+1:31.3
10.6
0:01:46 (5)
0:01:46 (5)
0:04:14 (5)
0:02:28 (4)
6
23
6
S 5
Dārta
Parasiga-Parasiņa
1
0:05:03.2
+2:19.6
25.3
0:05:03 (6)
0:05:03 (6)