Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2022, 5. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
1 aplis (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
82
1
V T
Andis
Āriņš
1
0:04:31.3
4.5
2
109
2
V T
Agnis
Āriņš
1
0:04:42.6
+0:11.2
4.7
3
153
1
V 9
Tomass
Pekuss
1
0:05:22.6
+0:51.2
5.4
4
70
2
V 9
Kristens
Orniņš
1
0:05:29.7
+0:58.3
5.5
5
80
3
V 9
Gabriels
Āriņš
1
0:05:30.1
+0:58.7
5.5
AA Sport
6
58
4
V 9
Ralfs
Slaide
1
0:05:33.3
+1:01.9
5.6
Baldones Lauvas
7
33
1
S 9
Rūta
Midrijāne
1
0:05:38.7
+1:07.3
5.6
8
10
1
S 10
Līva
Freiberga
1
0:05:53.2
+1:21.8
5.9
9
3
2
S 9
Darina
Bočkova
1
0:05:59.2
+1:27.8
6.0
10
118
3
S 9
Amanda
Rimšāne
1
0:06:02.2
+1:30.8
6.0
11
35
1
V 7
Raivis
Midrijānis
1
0:06:03.6
+1:32.2
6.1
12
4
2
S 10
Emma
Ozoliņa
1
0:06:05.1
+1:33.7
6.1
Kusties!
13
99
3
S 10
Kerolaina
Āriņa
1
0:06:06.9
+1:35.5
6.1
14
56
2
V 7
Hūberts
Slaide
1
0:06:18.8
+1:47.4
6.3
Baldones lauvas
15
14
1
S 7
Sofija
Nikolajeva
1
0:06:40.6
+2:09.3
6.7
16
181
4
S 9
Vilma
Ozoliņa
1
0:06:41.1
+2:09.7
6.7
Kusties!
17
117
5
V 9
Markuss
Zālītis
1
0:06:56.9
+2:25.5
6.9
18
96
2
S 7
Madaleina
Āriņa
1
0:07:06.9
+2:35.5
7.1
19
7
1
V 75
Andrejs
Āriņš
1
0:07:07.8
+2:36.4
7.1
AA sports
20
11
1
S 65
Lauma
Žilko
1
0:07:13.8
+2:42.4
7.2
BSIC
21
108
6
V 9
Eldars
Tomsons
1
0:07:37.8
+3:06.4
7.6
22
5
1
S 70
Antra
Āriņa
1
0:07:45.5
+3:14.1
7.8
23
52
5
S 9
Nameda
Aukstikalne
1
0:07:52.5
+3:21.1
7.9
24
62
6
S 9
Ieva Eliana
Grosvalde
1
0:07:58.7
+3:27.4
8.0
Stopiņu novads
25
51
3
V 7
Morics
Aukstikalnis
1
0:08:02.8
+3:31.4
8.0
26
75
4
V 7
Toms Osvalds
Žilko
1
0:08:05.2
+3:33.8
8.1
Kusties!
27
6
2
V 75
Viktors
Safutins
1
0:08:15.7
+3:44.4
8.3
28
63
4
S 10
Zane Emīlija
Grosvalde
1
0:08:35.3
+4:04.0
8.6
Stopiņu nov.
29
65
1
S T
Kristīne
Grosvalde
1
0:09:02.9
+4:31.6
9.1
Stopiņu nov.
30
110
7
V 9
Raitis
Rakēvičs
1
0:09:52.4
+5:21.0
9.9
31
79
2
S 65
Monika
Brālis
1
0:10:07.9
+5:36.6
10.1
Ķekavas nov.
2 apļi (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
55
1
S 35
Zane
Aukstikalne
2
0:10:50.9
5.4
2
30
1
S 14
Elizabete
Gaile
2
0:10:55.3
+0:04.3
5.5
Sporta skola Arkādija
3
100
2
S 14
Lauma
Lange
2
0:11:03.5
+0:12.5
5.5
Riteņvasara
4
138
1
S 45
Inga
Stabulniece
2
0:11:14.1
+0:23.1
5.6
5
48
1
V 12
Kārlis
Zvirgzds
2
0:11:33.8
+0:42.8
5.8
6
32
1
S 50
Līga
Gaile
2
0:11:45.2
+0:54.2
5.9
Bieriņi
7
28
2
S 35
Lauma
Muceniece
2
0:11:54.7
+1:03.7
6.0
Nebēda
8
90
3
S 14
Milda
Ozoliņa
2
0:12:10.2
+1:19.2
6.1
Kusties!
9
49
2
S 45
Ilze
Slaide
2
0:12:18.0
+1:27.0
6.2
Baldones Lauvas
10
81
2
V 12
Adrians
Āriņš
2
0:12:51.1
+2:00.1
6.4
AA Sport
11
102
1
S 40
Dana
Alksne
2
0:12:52.3
+2:01.3
6.4
Riteņvasara
12
27
4
S 14
Anna
Gaile
2
0:13:02.5
+2:11.5
6.5
Sporta skola Arkādija
13
34
3
S 35
Lāsma
Midrijāne
2
0:13:10.0
+2:19.1
6.6
14
156
2
S 40
Saiva
Pekuss
2
0:13:19.8
+2:28.8
6.7
15
126
1
S 12
Kate
Pavilone
2
0:14:05.2
+3:14.2
7.0
16
40
1
S 55
Solvita
Kauliņa
2
0:14:17.9
+3:27.0
7.2
17
31
2
S 12
Katrīna
Gaile
2
0:14:40.9
+3:49.9
7.3
Sporta skola Arkādija
18
91
3
S 40
Sandra
Ozoliņa
2
0:15:16.4
+4:25.4
7.6
Briksnis SK
19
64
1
S 16
Aurēlija Alma
Grosvalde
2
0:15:31.1
+4:40.1
7.8
Stopiņu nov.
20
12
3
S 12
Linda
Veģere
2
0:15:44.2
+4:53.2
7.9
3 apļi (3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
13
1
V 40
Dzintars
Melderis
3
0:13:10.4
4.4
2
120
1
V 50
Ansis
Mežulis
3
0:14:13.8
+1:03.4
4.7
Jūrmala
3
47
1
V 45
Mareks
Vaišļa
3
0:15:00.7
+1:50.3
5.0
Jaunjelgava
4
97
1
S 18
Kitija
Meldere
3
0:15:06.3
+1:55.9
5.0
5
150
2
V 45
Uģis
Inka
3
0:15:11.3
+2:00.8
5.1
Z-kalns
6
43
2
V 40
Andris
Petrovs
3
0:15:24.4
+2:13.9
5.1
Sporta aģentūra
7
72
2
V 50
Edgars
Klints
3
0:16:01.8
+2:51.3
5.3
MK Tadenava
8
154
1
V 14
Ernests
Lapiņš
3
0:16:02.9
+2:52.5
5.3
9
136
2
V 14
Patriks
Garisons
3
0:16:52.8
+3:42.4
5.6
SS Arkādija
10
89
1
S 21
Baiba
Kalniņa
3
0:18:59.4
+5:49.0
6.3
11
50
3
V 14
Ralfs
Aukstikalnis
3
0:19:02.9
+5:52.4
6.3
12
148
2
S 21
Zane
Petrova
3
0:23:35.3
+10:24.9
7.9
4 apļi (4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
149
1
V 21
Armands
Āriņš
4
0:17:09.2
4.3
2
88
2
V 21
Kaspars
Skadiņš
4
0:18:37.4
+1:28.1
4.7
3
2
1
V 35
Deniss
Bočkovs
4
0:18:39.4
+1:30.1
4.7
4
41
1
V 20
Rihards
Kauliņš
4
0:31:13.6
+14:04.3
7.8
9 apļi (9 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
59
1
V10km
Kristaps
Čehovičs
9
0:39:00.1
4.3
Z-Kalns
2
199
2
V10km
Roberts
Klauģis
9
0:42:57.3
+3:57.2
4.8
SS Arkādija
3
130
3
V10km
Edvards
Zvirgzdiņš
9
0:43:53.2
+4:53.1
4.9
4
46
4
V10km
Mareks
Vaišļa
9
0:44:55.3
+5:55.1
5.0
Jaunjelgava
5
67
5
V10km
Valdis
Rozentāls
9
0:46:20.3
+7:20.2
5.1
Ziepniekkalns
6
9
1
S10km
Ulla
Freiberga
9
0:58:32.6
+19:32.5
6.5
Bērnu 1 (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
73
1
S 3
Hanna
Žilko
1
0:01:28.7
7.4
Kusties!
2
93
1
V 3
Mateo
Āriņš
1
0:02:06.6
+0:37.8
10.6
3
106
2
V 3
Aksels
Āriņš
1
0:02:10.9
+0:42.1
10.9
4
53
3
V 3
Bruno
Aukstikalnis
1
0:03:30.8
+2:02.1
17.6
5
42
2
S 3
Līva
Petrova
1
0:03:44.2
+2:15.5
18.7
Bērnu 2 (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
111
1
S 5
Laura
Rakēviča
2
0:02:43.5
6.8
2
69
2
S 5
Olīvija
Orniņa
2
0:02:48.0
+0:04.4
7.0
3
113
3
S 5
Estere
Rimšāne
2
0:03:09.8
+0:26.2
7.9
4
1
1
V 5
Vladislavs
Bočkovs
2
0:03:25.9
+0:42.3
8.6
5
37
2
V 5
Mārcis
Zālītis
2
0:03:28.4
+0:44.8
8.7
6
61
4
S 5
Silvija Anna
Grosvalde
2
0:03:56.0
+1:12.4
9.8
Stopiņu nov.
7
103
5
S 5
Linda
Tomsone
2
0:04:14.9
+1:31.3
10.6
8
23
6
S 5
Dārta
Parasiga-Parasiņa
1
0:05:03.2
+2:19.6
25.3