Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Sprinta rezultāti
Vivus.lv MTB 2022, 2. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Sprinta rezultāti
MARATONS (36 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
11
1
Vīri 30 (1983.-1991.)
Māris
Bogdanovičs
1:41:35.4
21.3
Giant & Liv Team Latvia
2
57
2
Vīri 30 (1983.-1991.)
Andžs
Flaksis
1:41:44.9
21.2
DTG-MySport
3
12
3
Vīri 30 (1983.-1991.)
Lauris
Purniņš
1:42:55.9
21.0
DTG-MySport
4
15
4
Vīri 30 (1983.-1991.)
Gints
Lūsis
1:49:31.9
19.7
DTG-MySport
5
17
1
Vīri (1992.-1999.)
Kaspars
Serģis
1:49:51.2
19.7
Giant & Liv Team Latvia
6
96
1
Vīri U23 (2000.-2003.)
Jēkabs
Vītols
1:50:32.4
19.5
Veloprofs.lv
MARATONS (36 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
65
1
Sievietes (2003.-1988.)
Katrīna
Jaunslaviete-Kipure
2:14:11.5
16.1
ZZK
2
160
2
Sievietes (2003.-1988.)
Evelīna
Ermane-Marčenko
2:18:54.5
15.6
Giant & Liv Team Latvia
3
63
3
Sievietes (2003.-1988.)
Zane
Ķelpe
2:19:04.5
15.5
Giant & Liv Team Latvia
4
158
4
Sievietes (2003.-1988.)
Santa Sanija
Andrijanova
2:22:37.1
15.1
Giant & Liv Team Latvia
5
194
5
Sievietes (2003.-1988.)
Beate
Kovgere
2:26:39.1
14.7
EMU Mālpils sporta klubs
6
121
1
Sievietes 35 (<1987.)
Lelde
Ardava
2:28:17.8
14.6
Veloprofs.lv
PUSMARATONS (18 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1032
1
PM Juniori (2004.-2005.)
Rainers
Zviedris
0:54:05.9
20.0
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
2
1001
1
PM Kungi (1978.-2003.)
Ģirts
Cirvelis
0:54:35.6
19.8
ROADEX
3
1009
2
PM Kungi (1978.-2003.)
Dzintars
Ausmanis
0:54:52.3
19.7
Patria Bottecchia
4
1005
3
PM Kungi (1978.-2003.)
Rolands
Zarītis
0:55:27.3
19.5
Patria Bottecchia
5
1011
4
PM Kungi (1978.-2003.)
Rolands
Burcevs
0:56:08.3
19.2
VELO EXPRESS SCOTT
6
1002
5
PM Kungi (1978.-2003.)
Mārtiņš
Daļeckis
0:56:11.3
19.2
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
PUSMARATONS (18 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1388
1
PM Dāmas (1978.-1999.)
Monta
Pauloviča
1:08:37.1
15.7
ĀdažiVelo
2
1211
2
PM Dāmas (1978.-1999.)
Laura
Ramane
1:10:06.7
15.4
Bauskas velokomanda
3
1243
1
PM Jaunietes (2006.-2007.)
Amanda Reilija
Zariņa
1:11:24.9
15.1
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
4
1371
2
PM Jaunietes (2006.-2007.)
Ieva
Kalniņa
1:17:28.3
13.9
VeloRīts
5
1114
1
PM Dāmas U23 (2000.-2005.)
Elīza
Dombrovska
1:19:16.4
13.6
KS Sporta klubs
6
1068
3
PM Dāmas (1978.-1999.)
Evija
Ziediņa
1:19:46.9
13.5
KS Sporta klubs
PUSAUDZU (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
3001
1
Pusaudži V 14 (2008.-2009.)
Rihards
Lozbers
0:32:06.5
18.7
DTG-MySport
2
3004
2
Pusaudži V 14 (2008.-2009.)
Alvils
Pētersons
0:34:52.6
17.2
Riteņvasara
3
3003
3
Pusaudži V 14 (2008.-2009.)
Krists
Buncis
0:36:00.8
16.7
4
3008
4
Pusaudži V 14 (2008.-2009.)
Jurģis
Freināts
0:36:11.3
16.6
Engures sportam
5
3007
1
Pusaudži V 12 (2010.-2012.)
Valts
Skujins
0:37:51.8
15.8
Baltais
6
3010
5
Pusaudži V 14 (2008.-2009.)
Kristers
Raginskis
0:39:24.6
15.2
Engures sportam
PUSAUDZU (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
3006
1
Pusaudži S 14 (2008.-2009.)
Kate
Skujina
0:40:14.3
14.9
Baltais
2
3061
2
Pusaudži S 14 (2008.-2009.)
Laura
Klismete
0:43:11.8
13.9
Baltais
3
3013
3
Pusaudži S 14 (2008.-2009.)
Loreta
Vaisūna
0:46:55.8
12.8
ĶEKAVAS NSS
4
3019
1
Pusaudži S 12 (2010.-2012.)
Samanta
Celitāne
0:46:56.8
12.8
VELO EXPRESS SCOTT
5
3045
2
Pusaudži S 12 (2010.-2012.)
Linda
Kalniņa
0:53:58.7
11.1
Valmieras Velo vienība
6
3031
3
Pusaudži S 12 (2010.-2012.)
Katrīna
Hansone
0:54:13.6
11.1
Baltais