Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm-3183
Velokross Baloži 2020, 1. posms
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm-3183
5dist (30 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
45
1
V Elite
Konstantīns
Smotrovs
1:31:49.2
0:20:35 (6)
0:20:35 (6)
0:38:42 (4)
0:18:06 (2)
0:56:34 (1)
0:17:51 (1)
1:13:56 (1)
0:17:22 (2)
1:31:49 (2)
0:17:52 (3)
Ebike
2
150
2
V Elite
Kārlis
Baltacis
1:31:49.5
+0:00.3
0:20:35 (3)
0:20:35 (3)
0:38:40 (1)
0:18:05 (1)
0:56:45 (2)
0:18:04 (2)
1:13:58 (2)
0:17:12 (1)
1:31:49 (3)
0:17:51 (2)
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
3
47
3
V Elite
Jānis
Rubiks
1:33:41.6
+1:52.3
0:20:34 (2)
0:20:34 (2)
0:38:41 (3)
0:18:07 (4)
0:56:51 (3)
0:18:09 (3)
1:15:20 (4)
0:18:28 (5)
1:33:41 (4)
0:18:21 (5)
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
4
9
4
V Elite
Kristaps
Kancers
1:33:42.2
+1:52.9
0:20:34 (1)
0:20:34 (1)
0:38:41 (2)
0:18:06 (3)
0:56:53 (4)
0:18:12 (4)
1:15:19 (3)
0:18:26 (4)
1:33:42 (5)
0:18:22 (6)
BELO Cycling Project
5
50
5
V Elite
Dmitrijs
Sorokins
1:33:44.2
+1:54.9
0:20:35 (4)
0:20:35 (4)
0:38:47 (5)
0:18:12 (5)
0:57:16 (5)
0:18:28 (5)
1:15:32 (5)
0:18:16 (3)
1:33:44 (6)
0:18:11 (4)
Team ZZK
6
7
6
V Elite
Raivis
Jansons
1:35:42.1
+3:52.8
0:20:49 (7)
0:20:49 (7)
0:39:36 (7)
0:18:46 (6)
0:58:23 (7)
0:18:47 (7)
1:16:59 (6)
0:18:36 (6)
1:35:42 (7)
0:18:42 (7)
Veloprofs.lv
7
46
7
V Elite
Kaspars
Kipurs
1:36:20.2
+4:30.9
0:20:35 (5)
0:20:35 (5)
0:39:35 (6)
0:18:59 (7)
0:58:16 (6)
0:18:40 (6)
1:17:08 (7)
0:18:52 (7)
1:36:20 (8)
0:19:11 (8)
Ebike
8
49
8
V Elite
Ričards
Jakobrovs
1:47:22.8
+15:33.5
0:21:56 (9)
0:21:56 (9)
0:43:20 (8)
0:21:24 (8)
1:04:35 (8)
0:21:14 (8)
1:25:25 (8)
0:20:49 (8)
1:47:22 (9)
0:21:57 (11)
EMV
9
42
9
V Elite
Reinis
Fišens
1:51:32.4
+19:43.1
0:22:44 (10)
0:22:44 (10)
0:44:42 (9)
0:21:58 (9)
1:06:50 (9)
0:22:07 (10)
1:29:38 (9)
0:22:47 (10)
1:51:32 (10)
0:21:54 (10)
Engures Sportam
10
11
10
V Elite
Andris
Zālītis
1:51:32.6
+19:43.4
0:23:20 (11)
0:23:20 (11)
0:45:56 (10)
0:22:35 (10)
1:08:00 (10)
0:22:03 (9)
1:30:04 (10)
0:22:03 (9)
1:51:32 (11)
0:21:28 (9)
MTB Garkalne
44
V Elite
Edgars
Brigmanis
DNF
0:21:19 (8)
0:21:19 (8)
0:30:22 (1)
0:09:02 (1)
DTG-Mysport
4dist (24 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
268
1
V 35
Reinis
Avens
1:13:17.5
0:16:26 (1)
0:16:26 (1)
0:35:02 (1)
0:18:36 (1)
0:54:16 (1)
0:19:14 (1)
1:13:17 (2)
0:19:00 (2)
E Bike
2
209
2
V 35
Jānis
Teivišs
1:13:32.2
+0:14.7
0:16:26 (2)
0:16:26 (2)
0:35:18 (2)
0:18:52 (2)
0:54:46 (2)
0:19:27 (2)
1:13:32 (3)
0:18:46 (1)
Virsotne/MARMOT
3
281
3
V 35
Jānis
Rapa
1:18:34.4
+5:16.8
0:17:31 (3)
0:17:31 (3)
0:37:36 (3)
0:20:05 (6)
0:57:55 (3)
0:20:18 (7)
1:18:34 (4)
0:20:38 (9)
Pēdu nav
4
152
4
V 35
Ģirts
Levenšteins
1:19:36.9
+6:19.3
0:17:51 (4)
0:17:51 (4)
0:38:29 (4)
0:20:37 (8)
0:59:20 (4)
0:20:51 (10)
1:19:36 (5)
0:20:16 (5)
5
139
5
V 35
Oļegs
Meļets
1:19:47.8
+6:30.2
0:18:33 (5)
0:18:33 (5)
0:39:28 (5)
0:20:55 (10)
0:59:41 (5)
0:20:13 (6)
1:19:47 (6)
0:20:06 (3)
Ķekavas NSS
6
148
6
V 35
Andis
Miončinskis
1:20:14.9
+6:57.3
0:19:17 (6)
0:19:17 (6)
0:39:46 (6)
0:20:29 (7)
0:59:55 (6)
0:20:09 (5)
1:20:14 (7)
0:20:19 (7)
BASSO
7
216
1
V 21
Aivars
Skridulis
1:21:47.2
+8:29.6
0:22:23 (17)
0:22:23 (17)
0:41:48 (11)
0:19:25 (3)
1:01:34 (8)
0:19:45 (3)
1:21:47 (8)
0:20:12 (4)
Veloprofs.lv
8
149
7
V 35
Salvis
Sarkanābols
1:22:29.0
+9:11.4
0:19:18 (7)
0:19:18 (7)
0:40:01 (7)
0:20:42 (9)
1:01:16 (7)
0:21:15 (11)
1:22:29 (9)
0:21:12 (10)
Baloži
9
104
2
V 21
Mārtiņš
Kleinhofs
1:22:48.2
+9:30.6
0:22:31 (19)
0:22:31 (19)
0:42:22 (14)
0:19:50 (4)
1:02:30 (9)
0:20:07 (4)
1:22:48 (10)
0:20:17 (6)
Velotreniņi.lv
10
131
8
V 35
Edgars
Jēgers
1:24:29.5
+11:11.9
0:20:16 (12)
0:20:16 (12)
0:41:37 (10)
0:21:21 (12)
1:02:53 (10)
0:21:15 (12)
1:24:29 (11)
0:21:35 (11)
11
121
3
V 21
Raivis
Inoēvics
1:24:41.7
+11:24.1
0:22:31 (18)
0:22:31 (18)
0:42:23 (15)
0:19:51 (5)
1:03:03 (11)
0:20:40 (8)
1:24:41 (12)
0:21:38 (12)
Velo Saldus
12
199
9
V 35
Oskars
Lubavs
1:25:18.4
+12:00.8
0:19:26 (9)
0:19:26 (9)
0:41:26 (9)
0:21:59 (14)
1:03:18 (13)
0:21:52 (13)
1:25:18 (13)
0:21:59 (13)
13
147
4
V 21
Jānis
Bērziņš
1:26:14.9
+12:57.3
0:23:50 (23)
0:23:50 (23)
0:44:59 (17)
0:21:09 (11)
1:05:44 (16)
0:20:44 (9)
1:26:14 (14)
0:20:30 (8)
Valmieras Velo Vienība
14
183
10
V 35
Andrejs
Ivanišvili
1:26:33.0
+13:15.4
0:19:22 (8)
0:19:22 (8)
0:41:21 (8)
0:21:58 (13)
1:03:18 (12)
0:21:56 (14)
1:26:33 (15)
0:23:14 (15)
Ebikemachine
15
159
11
V 35
Māris
Lūsis
1:26:39.9
+13:22.3
0:20:00 (11)
0:20:00 (11)
0:42:07 (12)
0:22:07 (15)
1:04:09 (14)
0:22:01 (15)
1:26:39 (16)
0:22:30 (14)
16
153
12
V 35
Ingus
Rigass
1:27:59.2
+14:41.6
0:19:49 (10)
0:19:49 (10)
0:42:10 (13)
0:22:21 (16)
1:04:44 (15)
0:22:33 (16)
1:27:59 (17)
0:23:15 (16)
17
115
13
V 35
Andrejs
Pomenko
1:35:36.7
+22:19.2
0:22:13 (16)
0:22:13 (16)
0:46:40 (20)
0:24:26 (21)
1:10:59 (18)
0:24:19 (18)
1:35:36 (18)
0:24:37 (18)
Engures Sportam
18
181
14
V 35
Aleksejs
Vorotincevs
1:35:38.0
+22:20.4
0:22:12 (14)
0:22:12 (14)
0:46:38 (19)
0:24:26 (20)
1:11:00 (19)
0:24:22 (19)
1:35:38 (19)
0:24:37 (19)
Engures sportam
19
163
5
V 21
Aleksis
Merga
1:36:48.5
+23:31.0
0:25:35 (25)
0:25:35 (25)
0:49:21 (22)
0:23:46 (17)
1:12:59 (21)
0:23:37 (17)
1:36:48 (20)
0:23:49 (17)
ĀdažiVelo
20
190
15
V 35
Jānis
Dohils-Freijs
1:37:36.8
+24:19.2
0:22:13 (15)
0:22:13 (15)
0:46:37 (18)
0:24:24 (19)
1:12:16 (20)
0:25:38 (22)
1:37:36 (21)
0:25:20 (21)
Engures sportam
21
300
16
V 35
Māris
Šlapins
1:37:44.4
+24:26.8
0:22:57 (20)
0:22:57 (20)
0:48:04 (21)
0:25:06 (22)
1:13:06 (22)
0:25:02 (20)
1:37:44 (22)
0:24:37 (20)
22
145
17
V 35
Aivars
Gaidlazda
1:46:48.6
+33:31.0
0:23:41 (22)
0:23:41 (22)
0:50:21 (23)
0:26:39 (23)
1:18:30 (23)
0:28:09 (24)
1:46:48 (23)
0:28:18 (22)
Riteņvasara
23
172
18
V 35
Kaspars
Kasparsons
1:48:10.6
+34:53.1
0:23:31 (21)
0:23:31 (21)
0:51:13 (24)
0:27:41 (25)
1:19:04 (24)
0:27:51 (23)
1:48:10 (24)
0:29:06 (23)
MTB Garkalne
24
198
19
V 35
Edgars
Kazradzis
1:52:09.8
+38:52.2
0:25:03 (24)
0:25:03 (24)
0:52:43 (25)
0:27:40 (24)
1:22:09 (25)
0:29:25 (26)
1:52:09 (25)
0:30:00 (24)
Cimds un Zeķe
25
192
6
V 21
Kārlis
Putnieks
2:00:37.3
+47:19.7
0:30:08 (28)
0:30:08 (28)
0:59:42 (26)
0:29:33 (27)
1:28:49 (26)
0:29:07 (25)
2:00:37 (26)
0:31:48 (26)
26
211
7
V 21
Andris
Jeršovs
2:00:44.9
+47:27.3
0:31:32 (29)
0:31:32 (29)
1:00:41 (28)
0:29:08 (26)
1:30:17 (27)
0:29:35 (27)
2:00:44 (27)
0:30:27 (25)
27
141
20
V 35
SaLvis
Skaistais
2:15:57.7
+62:40.1
0:28:01 (26)
0:28:01 (26)
0:59:51 (27)
0:31:49 (28)
1:33:04 (28)
0:33:12 (28)
2:15:57 (28)
0:42:53 (27)
xXx
28
140
8
V 21
Uģis
Zariņš
0:29:00.2
0:29:00 (27)
0:29:00 (27)
155
V 35
Raivis
Dzosens
DNF
0:20:59 (13)
0:20:59 (13)
0:44:48 (16)
0:23:49 (18)
1:09:59 (17)
0:25:10 (21)
0:20:29 (1)
23:10:30 (#VALUE!)
Green Motors
3dist (18 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
264
1
V 50
Arnis
Lācis
0:58:51.4
0:20:02 (1)
0:20:02 (1)
0:39:30 (1)
0:19:28 (1)
0:58:51 (1)
0:19:20 (1)
2
269
1
V 18
Daniels
Dunskis
1:04:44.6
+5:53.2
0:21:09 (2)
0:21:09 (2)
0:42:45 (2)
0:21:36 (2)
1:04:44 (2)
0:21:58 (3)
ĀdažiVelo
3
128
1
V 16
Kristiāns Markuss
Gunne
1:05:30.5
+6:39.0
0:21:44 (3)
0:21:44 (3)
0:43:33 (3)
0:21:49 (3)
1:05:30 (3)
0:21:57 (2)
ĶNSS
4
117
2
V 50
Ints
Celmaraugs
1:06:30.1
+7:38.7
0:21:51 (4)
0:21:51 (4)
0:44:05 (4)
0:22:13 (4)
1:06:30 (4)
0:22:25 (4)
Pakukurjers
5
43
1
S Elite
Anita
Antone
1:11:02.5
+12:11.1
0:24:13 (6)
0:24:13 (6)
0:47:44 (5)
0:23:31 (5)
1:11:02 (5)
0:23:17 (5)
Baldones velokomanda
6
101
2
V 16
Arvīds
Ranka
1:13:42.9
+14:51.4
0:24:16 (7)
0:24:16 (7)
0:48:35 (6)
0:24:18 (6)
1:13:42 (6)
0:25:07 (8)
Riteņvasara
7
208
3
V 16
Linards
Gagainis
1:15:11.0
+16:19.5
0:24:00 (5)
0:24:00 (5)
0:49:35 (7)
0:25:35 (10)
1:15:11 (7)
0:25:35 (10)
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
8
292
2
V 18
Artis
Neļķe
1:16:14.1
+17:22.7
0:25:01 (8)
0:25:01 (8)
0:51:28 (9)
0:26:27 (12)
1:16:14 (8)
0:24:45 (7)
MTB Garkalne
9
8
2
S Elite
Zanda
Rutkovska
1:16:55.3
+18:03.9
0:26:11 (11)
0:26:11 (11)
0:51:34 (10)
0:25:22 (8)
1:16:55 (9)
0:25:21 (9)
ĀdažiVelo
10
293
3
V 50
Atis
Neļķe
1:17:00.7
+18:09.3
0:27:10 (15)
0:27:10 (15)
0:52:27 (12)
0:25:16 (7)
1:17:00 (10)
0:24:33 (6)
MTB Garkalne
11
5
3
S Elite
Lauma
Čerņevska
1:17:31.1
+18:39.7
0:26:17 (12)
0:26:17 (12)
0:51:46 (11)
0:25:29 (9)
1:17:31 (11)
0:25:44 (11)
VSK Noskrien
12
247
4
V 50
Viktors
Baumanis
1:17:48.9
+18:57.4
0:25:01 (9)
0:25:01 (9)
0:51:04 (8)
0:26:02 (11)
1:17:48 (12)
0:26:44 (13)
Latvello
13
6
4
S Elite
Inga
Haritonova
1:19:24.4
+20:32.9
0:26:10 (10)
0:26:10 (10)
0:52:56 (13)
0:26:45 (13)
1:19:24 (13)
0:26:27 (12)
ĀdažiVelo
14
120
5
V 50
Vidvuds
Ziediņš
1:23:36.3
+24:44.8
0:26:21 (13)
0:26:21 (13)
0:54:03 (14)
0:27:41 (14)
1:23:36 (14)
0:29:33 (15)
Elpo
15
48
5
S Elite
Jana
Jansone
1:23:48.3
+24:56.9
0:27:01 (14)
0:27:01 (14)
0:54:59 (15)
0:27:57 (15)
1:23:48 (15)
0:28:49 (14)
Salupies
2dist (12 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
275
1
V 14
Bruno
Brēde
0:44:27.6
0:22:14 (1)
0:22:14 (1)
0:44:27 (3)
0:22:13 (1)
LiVelo/Zelta Zeme
2
246
2
V 14
Daniels
Gailītis
0:52:01.2
+7:33.6
0:26:27 (2)
0:26:27 (2)
0:52:01 (4)
0:25:34 (4)
3
204
3
V 14
Jēkabs
Zujevs
0:52:23.2
+7:55.5
0:26:27 (3)
0:26:27 (3)
0:52:23 (5)
0:25:56 (5)
RRS
4
270
1
V 60
Edvards
Kupcū
0:56:22.9
+11:55.2
0:27:35 (4)
0:27:35 (4)
0:56:22 (6)
0:28:47 (7)
Consolis
5
164
1
S 18
Marta
Slaide
1:03:59.5
+19:31.8
0:33:02 (5)
0:33:02 (5)
1:03:59 (7)
0:30:56 (8)
Baldones Lauvas
6
162
1
S 21
Diāna
Spiridovska
1:04:09.9
+19:42.2
0:36:16 (9)
0:36:16 (9)
1:04:09 (8)
0:27:53 (6)
ZZK
7
248
1
S 35
Līga
Actiņa
1:08:03.1
+23:35.4
0:33:30 (6)
0:33:30 (6)
1:08:03 (9)
0:34:32 (9)
8
138
2
S 21
Ilze
Šaicāne
1:12:12.9
+27:45.2
0:35:25 (7)
0:35:25 (7)
1:12:12 (10)
0:36:47 (10)
9
165
1
S 16
Leile
Sleide
1:15:00.4
+30:32.7
0:36:15 (8)
0:36:15 (8)
1:15:00 (11)
0:38:45 (12)
Baldones Lauvas
10
116
2
V 60
Pēteris
Strautmanis
1:15:46.5
+31:18.8
0:37:57 (10)
0:37:57 (10)
1:15:46 (12)
0:37:49 (11)
individuāli
11
261
4
V 14
Vladimirs
Hramavs
1:25:24.0
+40:56.4
0:40:48 (11)
0:40:48 (11)
1:25:24 (13)
0:44:35 (13)
12
262
3
V 60
Valerijs
Hramovs
1:27:53.5
+43:25.8
0:42:28 (12)
0:42:28 (12)
1:27:53 (14)
0:45:25 (14)
13
257
2
S 35
Dace
Raitgare
1:50:52.9
+66:25.3
0:53:39 (13)
0:53:39 (13)
1:50:52 (15)
0:57:13 (15)
Riteņvasara
134
V 60
Ilgonis
Smildziņš
DNF
0:23:37 (2)
0:23:37 (3)
100
V 60
Jānis
Vējons
DNF
0:23:22 (1)
0:23:22 (2)
Baldones velokomanda
1dist (6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
298
1
V 12
Kristers Bruno
Štrauhmanis
0:24:32.7
0:24:32 (1)
0:24:32 (1)
Ķekavas NSS
2
176
1
S 14
Amanda Reilija
Zariņa
0:25:00.8
+0:28.1
0:25:00 (2)
0:25:00 (2)
ĶBRN
3
291
2
V 12
Edvards
Gedrovics
0:25:01.7
+0:28.9
0:25:01 (3)
0:25:01 (3)
R
4
191
3
V 12
Roberts
Straubergs
0:25:49.8
+1:17.0
0:25:49 (4)
0:25:49 (4)
BELO Cycling Project
5
278
1
S 12
Loreta
Vaisūna
0:25:58.2
+1:25.4
0:25:58 (5)
0:25:58 (5)
Sporta skola
6
178
4
V 12
Ričards
Hansons
0:26:02.2
+1:29.4
0:26:02 (6)
0:26:02 (6)
BELO Cycling Project
7
253
1
S 50
Aiga
Paegle
0:26:29.8
+1:57.0
0:26:29 (7)
0:26:29 (7)
Engures sportam
8
146
5
V 12
Alvis Zariņš
Matīss
0:29:52.5
+5:19.8
0:29:52 (8)
0:29:52 (8)
Ķekavas sporta skola
9
175
2
S 12
Amēlija Tīna
Zariņa
0:32:33.3
+8:00.5
0:32:33 (9)
0:32:33 (9)
ĶNSS
10
127
2
S 50
Ineta
Aulika
0:33:05.8
+8:33.0
0:33:05 (10)
0:33:05 (10)
11
113
3
S 12
Grēta Amēlija
Zipona
0:33:29.8
+8:57.0
0:33:29 (11)
0:33:29 (11)
Ze Zariņi
12
166
2
S 14
Emīlija
Sleide
0:33:38.5
+9:05.8
0:33:38 (12)
0:33:38 (12)
Baldones Lauvas
13
205
6
V 12
Rūdolfs
Zujevs
0:33:53.7
+9:20.9
0:33:53 (13)
0:33:53 (13)
14
260
3
S 50
Vita
Lanceniece
0:35:35.8
+11:03.1
0:35:35 (14)
0:35:35 (14)
Sportlat
15
280
4
S 12
Katrīna
Jansone
0:37:33.3
+13:00.5
0:37:33 (15)
0:37:33 (15)
Morici
16
201
4
S 50
Solvita
Kauliņa
0:39:51.4
+15:18.6
0:39:51 (16)
0:39:51 (16)
17
151
7
V 12
Martins Rainers
Čustevs
0:39:54.6
+15:21.9
0:39:54 (17)
0:39:54 (17)
ĶNSS
18
294
1
V 70
Vjaceslavs
Bartusevičs
0:40:32.0
+15:59.3
0:40:32 (18)
0:40:32 (18)
Mārupe
19
171
5
S 50
Inga
Gedrovica
0:42:28.7
+17:56.0
0:42:28 (19)
0:42:28 (19)
Riteņvasara
20
122
2
V 70
Abreks
Ibragimovs
0:45:06.7
+20:33.9
0:45:06 (20)
0:45:06 (20)
21
290
8
V 12
Alvils
Pētersons
0:53:07.8
+28:35.1
0:53:07 (21)
0:53:07 (21)
Riteņvasara
0dist (6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
189
1
T
Aigars
Straubergs
0:24:02.2
0:24:02 (1)
0:24:02 (1)
2
288
2
T
Ilmārs
Birskis
0:24:07.4
+0:05.1
0:24:07 (2)
0:24:07 (2)
Scarlight Movistar Team
3
289
3
T
Mārcis
Tilko
0:24:37.2
+0:34.9
0:24:37 (3)
0:24:37 (3)
Riteņvasara
4
202
4
T
Jānis
Rinicāns
0:26:10.2
+2:07.9
0:26:10 (4)
0:26:10 (4)
Lapsas
5
169
5
T
Jānis
Riekstiņš
0:26:34.0
+2:31.7
0:26:34 (5)
0:26:34 (5)
6
110
6
T
Ivars
Šteinbergs
0:29:13.2
+5:10.9
0:29:13 (6)
0:29:13 (6)
Riteņvasara
7
284
7
T
Ņikita
Gorbatjuks
0:30:03.3
+6:01.0
0:30:03 (7)
0:30:03 (7)
8
170
8
T
Mārtiņš
Miķelsons
0:30:04.0
+6:01.7
0:30:04 (8)
0:30:04 (8)
9
282
9
T
Mārtiņš
Jansons
0:43:29.3
+19:27.0
0:43:29 (9)
0:43:29 (9)
Morici
bernu1 (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
179
1
S 9
Katrīna
Hansone
0:06:23.8
0:06:23 (1)
0:06:23 (1)
BELO Cycling Project
2
274
2
S 9
Grieta
Kreita
0:07:17.9
+0:54.0
0:07:17 (2)
0:07:17 (2)
3
279
3
S 9
Elīza
Pūce
0:07:29.3
+1:05.4
0:07:29 (3)
0:07:29 (3)
Saulkrasti
4
206
4
S 9
Linda
Zujeva
0:10:20.0
+3:56.2
0:10:20 (4)
0:10:20 (4)
RRS
5
157
5
S 9
Marta
Sprūdža
0:12:01.4
+5:37.5
0:12:01 (5)
0:12:01 (5)
super 2
118
S 9
Laine
Nemiro
bernu2 (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
195
1
S 10
Anastasija
Makepova
0:11:49.2
0:11:49 (1)
0:11:49 (1)
2
197
2
S 10
Anastasija
Stepanoviča
0:12:57.1
+1:07.9
0:12:57 (2)
0:12:57 (2)
bernu3 (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
297
1
V 9
Oskars Pauls
Štrauhmanis
0:07:42.7
0:07:42 (1)
0:07:42 (1)
Ķekavas NSS
2
277
2
V 9
Olivers
Vaisūns
0:07:44.8
+0:02.1
0:07:44 (2)
0:07:44 (2)
Sporta skola
3
227
3
V 9
Mārtiņš
Kungs
0:09:45.8
+2:03.1
0:09:45 (3)
0:09:45 (3)
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
4
296
4
V 9
Raivis
Purvišķis
0:10:28.1
+2:45.4
0:10:28 (4)
0:10:28 (4)
KNSS
5
228
5
V 9
Markuss Kaspars
Staune
0:10:34.2
+2:51.4
0:10:34 (5)
0:10:34 (5)
6
123
6
V 9
Mareks
Kalējs
0:10:45.6
+3:02.8
0:10:45 (6)
0:10:45 (6)
7
114
7
V 9
Dominiks
Kaševskis
0:10:54.8
+3:12.1
0:10:54 (7)
0:10:54 (7)
ĶNSS
8
285
8
V 9
Tomass
Pekuss
0:11:32.3
+3:49.5
0:11:32 (8)
0:11:32 (8)
ĶNSS
9
143
9
V 9
Rūdolfs
Gaidlazda
0:11:33.3
+3:50.5
0:11:33 (9)
0:11:33 (9)
10
210
10
V 9
Adrians
Purlaurs
0:12:05.0
+4:22.2
0:12:05 (10)
0:12:05 (10)
Riteņvasara
11
251
11
V 9
Deniss
Semeņenko
0:12:21.3
+4:38.5
0:12:21 (11)
0:12:21 (11)
RRS ALFA
12
182
12
V 9
Maksims
Ivanišvili
0:13:03.0
+5:20.2
0:13:03 (12)
0:13:03 (12)
Ebikemachine
13
160
13
V 9
Reinis
Reigass
0:16:45.2
+9:02.4
0:16:45 (13)
0:16:45 (13)
bernu4 (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
226
1
V 10
Kristers
Karlsons
0:09:33.7
0:09:33 (1)
0:09:33 (1)
Ķekavas NSS
2
119
2
V 10
Artjoms
Soročins
0:10:51.1
+1:17.3
0:10:51 (2)
0:10:51 (2)
ĶNSS
3
271
3
V 10
Mārtiņš
Galoveckis
0:10:55.1
+1:21.3
0:10:55 (3)
0:10:55 (3)
RRS
4
132
4
V 10
Bogdans
Viršuta
0:12:18.0
+2:44.2
0:12:18 (4)
0:12:18 (4)
RRS Dzirciems
5
135
5
V 10
Kristaps
Čerņājevs
0:12:45.5
+3:11.7
0:12:45 (5)
0:12:45 (5)
RRS
6
144
6
V 10
Gustavs
Gaidlazda
0:12:50.4
+3:16.6
0:12:50 (6)
0:12:50 (6)
Riteņvasara
7
256
7
V 10
Ēriks Jānis
Krats-Raitgars
0:13:14.4
+3:40.6
0:13:14 (7)
0:13:14 (7)
Riteņvasara/RRS Alfa
8
299
8
V 10
Adrians
Lintiņš
0:15:10.6
+5:36.8
0:15:10 (8)
0:15:10 (8)
ĶNSS
9
218
9
V 10
Tomass
Rubenis
0:21:22.4
+11:48.7
0:21:22 (9)
0:21:22 (9)
mazo1 (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
136
1
V 3
Ārons
Šaicāns
0:00:23.8
0:00:23 (1)
0:00:23 (1)
2
129
1
S 3
Jekaterina
Podoroga
0:00:26.1
+0:02.3
0:00:26 (2)
0:00:26 (2)
Riteņvasara
3
186
2
S 3
Lība
Teiviša
0:00:27.6
+0:03.8
0:00:27 (3)
0:00:27 (3)
Riteņvasara
4
173
2
V 3
Aleks
Šaicāns
0:00:31.5
+0:07.7
0:00:31 (4)
0:00:31 (4)
5
283
3
S 3
Keita
Garkalne
0:00:33.5
+0:09.6
0:00:33 (5)
0:00:33 (5)
6
103
3
V 3
Ralfs
Kleinhofs
0:00:34.3
+0:10.5
0:00:34 (6)
0:00:34 (6)
7
255
4
V 3
Kārlis Dominiks
Krafts-Raitgars
0:00:35.0
+0:11.2
0:00:35 (7)
0:00:35 (7)
Riteņvasara
8
102
4
S 3
Nora
Lapsa
0:00:35.5
+0:11.7
0:00:35 (8)
0:00:35 (8)
9
265
5
V 3
Pauls
Lācis
0:00:40.4
+0:16.5
0:00:40 (9)
0:00:40 (9)
10
207
6
V 3
Jānis
Zujevs
0:00:48.9
+0:25.1
0:00:48 (10)
0:00:48 (10)
11
184
5
S 3
Nikola
Arhiparuo
0:00:52.9
+0:29.1
0:00:52 (11)
0:00:52 (11)
12
200
6
S 3
Rēzija
Rinicāne
0:00:53.5
+0:29.6
0:00:53 (12)
0:00:53 (12)
Lapsas
13
254
7
V 3
Marks Sebastians
Krafts-Raitgars
0:00:54.4
+0:30.6
0:00:54 (13)
0:00:54 (13)
Riteņvasara
14
105
7
S 3
Anna
Aresa
0:01:47.9
+1:24.0
0:01:47 (14)
0:01:47 (14)
DEE BALTIC
mazo2 (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
133
1
V 5
Olivers
Sīlis
0:00:37.9
0:00:37 (1)
0:00:37 (1)
2
276
2
V 5
Kārlis
Pūce
0:00:39.9
+0:02.0
0:00:39 (2)
0:00:39 (2)
Saulkrasti
3
214
3
V 5
Olivers
Kotlers
0:00:42.0
+0:04.0
0:00:42 (3)
0:00:42 (3)
4
109
1
S 5
Linda
Šteinberga
0:00:42.2
+0:04.2
0:00:42 (4)
0:00:42 (4)
Riteņvasara
5
229
2
S 5
Anna
Staune
0:00:42.8
+0:04.8
0:00:42 (5)
0:00:42 (5)
6
272
4
V 5
Hugo
Kreits
0:00:44.4
+0:06.4
0:00:44 (6)
0:00:44 (6)
Sportiņš
7
220
5
V 5
Andrejs
Stepanovičs
0:00:45.2
+0:07.2
0:00:45 (7)
0:00:45 (7)
8
212
3
S 5
Ance
Andžāne
0:00:45.7
+0:07.8
0:00:45 (8)
0:00:45 (8)
9
177
6
V 5
Artūrs
Hansons
0:00:48.0
+0:10.0
0:00:48 (9)
0:00:48 (9)
Riteņvasara
10
295
4
S 5
Elīna Līna
Purvišķe
0:00:50.2
+0:12.2
0:00:50 (10)
0:00:50 (10)
11
137
5
S 5
Alise
Sedliņa
0:00:50.4
+0:12.5
0:00:50 (11)
0:00:50 (11)
12
124
7
V 5
Agris
Kalējs
0:00:51.0
+0:13.0
0:00:51 (12)
0:00:51 (12)
13
221
6
S 5
Luīze
Kodorāne
0:00:52.4
+0:14.4
0:00:52 (13)
0:00:52 (13)
14
249
7
S 5
Tajana
Makarova
0:00:56.8
+0:18.8
0:00:56 (14)
0:00:56 (14)
15
263
8
V 5
Namejs
Mednis
0:00:58.1
+0:20.1
0:00:58 (15)
0:00:58 (15)
16
224
8
S 5
Karolīna
Jubele
0:01:00.5
+0:22.5
0:01:00 (16)
0:01:00 (16)
PII Māra
17
286
9
S 5
Linda
Eglīte
0:01:00.9
+0:22.9
0:01:00 (17)
0:01:00 (17)
18
167
9
V 5
Hūberts
Slaide
0:01:01.1
+0:23.1
0:01:01 (18)
0:01:01 (18)
Baldones Lauvas
19
223
10
V 5
Toms Osvalds
Žilko
0:01:09.0
+0:31.1
0:01:09 (19)
0:01:09 (19)
20
193
10
S 5
Beāte
Purgaile
0:01:11.4
+0:33.4
0:01:11 (20)
0:01:11 (20)
21
215
11
S 5
Laila
Kotlere
0:01:15.0
+0:37.0
0:01:15 (21)
0:01:15 (21)
mazo3 (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
E1
E2
E3
E4
E5
Pārstāv
1
213
1
V 7
Jēkabs
Andžāns
0:01:44.9
0:01:44 (1)
0:01:44 (1)
2
225
1
S 7
Milena
Karbone
0:01:45.2
+0:00.3
0:01:45 (2)
0:01:45 (2)
Ķekavas NSS
3
174
2
S 7
Sofija
Šaicāne
0:01:46.1
+0:01.2
0:01:46 (3)
0:01:46 (3)
4
187
3
S 7
Tīna
Teiviša
0:01:49.5
+0:04.6
0:01:49 (4)
0:01:49 (4)
Riteņvasara
5
267
2
V 7
Rūdolfs
Jansons
0:01:53.6
+0:08.7
0:01:53 (5)
0:01:53 (5)
Morici
6
217
3
V 7
Emīls
Lācis
0:01:55.1
+0:10.2
0:01:55 (6)
0:01:55 (6)
7
258
4
S 7
Elīna
Valdberga
0:01:56.7
+0:11.8
0:01:56 (7)
0:01:56 (7)
Riteņvasara
8
273
4
V 7
Fricis
Kreits
0:02:00.1
+0:15.2
0:02:00 (8)
0:02:00 (8)
9
106
5
V 7
Artūrs
Aress
0:02:04.4
+0:19.5
0:02:04 (9)
0:02:04 (9)
10
107
6
V 7
Artūrs
Boruks
0:02:05.0
+0:20.1
0:02:05 (10)
0:02:05 (10)
ĶNSS
11
194
7
V 7
Ernests
Strādnieks
0:02:07.1
+0:22.2
0:02:07 (11)
0:02:07 (11)
Vellapēda
12
126
8
V 7
Rons
Riekstiņš
0:02:08.1
+0:23.2
0:02:08 (12)
0:02:08 (12)
13
180
9
V 7
Aleksejs
Vorotincevs
0:02:09.3
+0:24.4
0:02:09 (13)
0:02:09 (13)
Engures Sportam
14
130
10
V 7
Arsenijs
Podoroga
0:02:10.4
+0:25.5
0:02:10 (14)
0:02:10 (14)
Riteņvasara
15
252
11
V 7
Ernests
Kalenda
0:02:13.6
+0:28.7
0:02:13 (15)
0:02:13 (15)
16
142
5
S 7
Laima
Gaidlazda
0:02:15.2
+0:30.3
0:02:15 (16)
0:02:15 (16)
17
287
12
V 7
Jānis
Eglītis
0:02:19.2
+0:34.2
0:02:19 (17)
0:02:19 (17)
18
156
6
S 7
Kate
Sprūdža
0:02:23.2
+0:38.3
0:02:23 (18)
0:02:23 (18)
super 2
19
168
13
V 7
Ralfs
Slaide
0:02:25.5
+0:40.6
0:02:25 (19)
0:02:25 (19)
Baldones Lauvas
20
108
7
S 7
Anete
Šteinberga
0:02:32.6
+0:47.7
0:02:32 (20)
0:02:32 (20)
Riteņvasara
21
154
8
S 7
Venija
Virse
0:02:35.0
+0:50.1
0:02:35 (21)
0:02:35 (21)
22
222
14
V 7
Kristians
Kodorāns
0:02:38.3
+0:53.4
0:02:38 (22)
0:02:38 (22)
23
125
9
S 7
Elza
Kalēja
0:02:41.4
+0:56.5
0:02:41 (23)
0:02:41 (23)
24
219
15
V 7
Uvis
Žilko
0:02:44.7
+0:59.7
0:02:44 (24)
0:02:44 (24)
25
185
16
V 7
Artjoms
Stefanovičs
0:02:46.1
+1:01.2
0:02:46 (25)
0:02:46 (25)
26
196
17
V 7
Olivers
Purgailis
0:02:55.6
+1:10.7
0:02:55 (26)
0:02:55 (26)
27
230
10
S 7
Maija
Borovaja
0:02:57.0
+1:12.1
0:02:57 (27)
0:02:57 (27)
28
259
18
V 7
Kirills
Tauševs
0:03:30.6
+1:45.7
0:03:30 (28)
0:03:30 (28)
29
112
11
S 7
Adrija
Nemiro
0:03:34.3
+1:49.4
0:03:34 (29)
0:03:34 (29)