Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
VeloExpress LK MTB XCO 2022, 4.posms
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
2. starts 5 apļi (28 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
Pārstāv
1
28
1
M U18
Rainers
Zviedris
6
1:12:19.5
Dako Ziemeļvidzeme
2
26
2
M U18
Artjoms
Sergijevičs
6
1:12:24.7
+0:05.1
VELO EXPRESS SCOTT
3
17
1
M CFA
Edgars
Ābols
6
1:14:18.7
+1:59.2
RigaBicycle.com
4
34
1
M M1
Konstantīns
Smotrovs
6
1:14:47.5
+2:27.9
eBIKE
5
29
3
M U18
Kostas
Kardelis
6
1:15:23.0
+3:03.5
DSK Minu
6
10
2
M CFA
Rolands
Burcevs
6
1:16:15.3
+3:55.7
VELO EXPRESS SCOTT
7
31
4
M U18
Dominiks
Timšāns
6
1:17:24.0
+5:04.5
MSĢ
8
19
3
M CFA
Helvijs
Sebris
6
1:18:17.4
+5:57.9
9
22
4
M CFA
Kristaps
Kozlovs
6
1:18:18.0
+5:58.5
VELO EXPRESS SCOTT
10
41
2
M M1
Mārtiņš
Lejiņš
6
1:22:35.6
+10:16.1
11
11
5
M CFA
Raivis
Indēvics
6
1:22:57.2
+10:37.7
Velo Saldus
12
18
6
M CFA
Mārtiņš
Kleinhofs
6
1:24:04.2
+11:44.7
Velotreniņi.lv
13
32
3
M M1
Normunds
Griestiņš
6
1:24:42.4
+12:22.9
Erica Synths
14
33
4
M M1
Ivars
Romancevičs
6
1:26:10.8
+13:51.3
KS sporta klubs
15
12
7
M CFA
Mikus
Herbsts
6
1:27:12.4
+14:52.8
EMU Mālpils sporta klubs
16
23
8
M CFA
Krišs
Andrejevs
6
1:30:06.5
+17:47.0
Veloshops
17
36
5
M M1
Matīss
Bērziņš
6
1:31:15.2
+18:55.7
MTB Talsi
18
38
6
M M1
Martins
Šulte
6
1:31:26.5
+19:07.0
19
27
5
M U18
Renārs
Zadvinskis
6
1:31:31.5
+19:11.9
KS Sporta klubs
20
14
9
M CFA
Krišjānis
Cers
6
1:32:02.6
+19:43.1
21
37
7
M M1
Salvis
Sarkanābols
6
1:39:37.7
+27:18.2
mezaterapija.lv
22
21
10
M CFA
Rūdolfs
Kļaviņš
5
1:12:27.8
+0:08.2
Mīdītāji
23
15
11
M CFA
Elvijs
Mežaleons
5
1:18:14.0
+5:54.5
Mīdītāji
24
39
8
M M1
Elvijs
Millers
5
1:22:30.0
+10:10.4
Velo+ Bottari Baltic
25
16
12
M CFA
Ernests
Neļķe
5
1:32:07.6
+19:48.1
MTB Garkalne
26
24
13
M CFA
Nikolajs
Verhovskis
5
1:34:38.0
+22:18.4
27
30
6
M U18
Kristers
Meijers
1
0:01:14.2
RRS
2. starts 4 apļi (22.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
Pārstāv
1
57
1
M M3
Roberts
Draugs
5
1:00:11.9
VELO EXPRESS SCOTT
2
46
1
M M2
Reinis
Nartišs
5
1:02:01.9
+1:49.9
VELO EXPRESS SCOTT
3
43
2
M M2
Reinis
Avens
5
1:02:30.4
+2:18.5
eBIKE
4
42
3
M M2
Mārtiņš
Puriņš
5
1:02:48.4
+2:36.4
DAKO-ZIEMEĻVIDZEME
5
47
4
M M2
Ivo
Levāns
5
1:09:48.3
+9:36.3
Flying hedgehog
6
51
5
M M2
Salvis
Lulaks
5
1:13:15.2
+13:03.2
7
54
2
M M3
Aleksandrs
Zilis
5
1:16:52.9
+16:40.9
8
49
6
M M2
Raivo
Sarkanābols
5
1:23:33.9
+23:22.0
mezaterapija.lv
9
56
3
M M3
Arvis
Neilands
4
1:00:17.8
+0:05.9
Everun
10
55
4
M M3
Māris
Šlapins
4
1:00:52.6
+0:40.6
11
52
7
M M2
Emīls
Broks
1
0:01:30.5
2. starts 4 apļi (22.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
Pārstāv
1
5
1
W ELITE
Evelīna
Ermane Marčenko
5
1:13:42.3
Giant & Liv Team Latvia
2
4
2
W ELITE
Zane
Priede
5
1:17:48.0
+4:05.6
Giant & Liv Team Latvia
3
3
3
W ELITE
Evija
Ziediņa
5
1:30:43.9
+17:01.6
KS Sporta klubs
1. starts 3 apļi (10.7 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
Pārstāv
1
72
1
M U14
Rihards
Lozbers
4
0:31:08.0
DTG-MySport
2
75
2
M U14
Helvijs
Kancers
4
0:33:29.7
+2:21.7
MSĢ/RRS
3
69
3
M U14
Alvils
Pētersons
4
0:34:01.5
+2:53.4
Riteņvasara/RRS
4
70
4
M U14
Krists
Buncis
4
0:34:54.0
+3:45.9
5
78
5
M U14
Toms
Strēlis
4
0:35:01.3
+3:53.2
MSĢ/RRS
6
77
6
M U14
Marks
Jēkabsons
4
0:35:06.4
+3:58.3
MSĢ/RRS
7
79
7
M U14
Everts
Meijers
4
0:36:55.3
+5:47.2
RRS
8
68
1
M M5
Dainis
Gulbis
4
0:40:03.9
+8:55.8
9
67
2
M M5
Ints
Celmaraugs
4
0:40:38.8
+9:30.8
pukukurjers
10
76
8
M U14
Arvīds
Logins
4
0:41:30.5
+10:22.5
MSĢ/RRS
11
71
9
M U14
Ričards
Hansons
4
0:41:36.3
+10:28.2
RRS
80
Everts
Biters
2
DNF
1. starts 3 apļi (10.7 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
Pārstāv
1
83
1
W U16
Amanda Reilija
Zariņa
4
0:42:15.5
Baldones Riteņbraukšanas nodaļa
2
84
2
W U16
Paula Patrīcija
Tilko
4
0:50:25.2
+8:09.7
Riteņvasara/RRS
3
82
1
W U14
Katrīna
Jansone
4
0:57:46.7
+15:31.2
VELO EXPRESS SCOTT
1. starts 4 apļi (14.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
Pārstāv
1
64
1
M U16
Gustavs
Gidrēvičs
5
0:45:37.9
Velo Saldus
2
58
2
M U16
Krišjānis
Lejiņš
5
0:47:19.1
+1:41.1
Giant & Liv Team Latvia
3
60
3
M U16
Rauls
Ukins
5
0:48:30.7
+2:52.8
LiVelo / Zelta Zeme
4
59
4
M U16
Justs
Jurka
5
0:48:31.1
+2:53.2
VELO EXPRESS SCOTT
5
66
1
M M4
Māris
Zudāns
5
0:51:33.9
+5:55.9
KS Sporta klubs
6
63
5
M U16
Jēkabs
Zujevs
5
0:52:59.1
+7:21.2
RRS
7
87
6
M U16
Dāniels
Gailītis
5
0:54:04.0
+8:26.1
RRS S/B
8
65
2
M M4
Atis
Neļķe
5
1:05:43.4
+20:05.5
MTB Garkalne