Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
VeloExpress LK MTB XCO 2022, 3.posms
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
3. starts 7 apļi (30.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
Pārstāv
1
7
1
M ELITE
Oskars
Muižnieks
7
1:12:25.0
24.9
0:10:04 (1)
0:10:04 (1)
0:20:13 (1)
0:10:08 (1)
0:30:34 (1)
0:10:21 (1)
0:41:05 (1)
0:10:31 (1)
0:51:32 (1)
0:10:26 (1)
1:02:00 (1)
0:10:28 (1)
1:12:25 (1)
0:10:24 (1)
DTG-MySport
2
8
2
M ELITE
Lauris
Purniņš
7
1:13:55.2
+1:30.1
24.4
0:10:04 (2)
0:10:04 (2)
0:20:31 (2)
0:10:26 (2)
0:31:16 (2)
0:10:44 (3)
0:41:51 (2)
0:10:34 (2)
0:52:29 (2)
0:10:37 (2)
1:03:11 (2)
0:10:41 (2)
1:13:55 (2)
0:10:44 (2)
DTG-MySport
3
3
3
M ELITE
Māris
Bogdanovičs
7
1:15:18.4
+2:53.4
24.0
0:10:24 (3)
0:10:24 (3)
0:20:54 (3)
0:10:30 (3)
0:31:31 (3)
0:10:36 (2)
0:42:17 (3)
0:10:45 (3)
0:53:08 (3)
0:10:51 (3)
1:04:05 (3)
0:10:57 (3)
1:15:18 (3)
0:11:12 (5)
Giant & Liv Team Latvia
4
160
4
M ELITE
Aleksandrs
Patrijuks
7
1:17:39.6
+5:14.5
23.3
0:10:35 (4)
0:10:35 (4)
0:21:33 (4)
0:10:58 (4)
0:32:43 (4)
0:11:09 (4)
0:44:01 (4)
0:11:18 (4)
0:55:21 (4)
0:11:19 (5)
1:06:31 (4)
0:11:10 (5)
1:17:39 (4)
0:11:07 (4)
MySport DTG
5
4
5
M ELITE
Sandijs
Kļaviņš
7
1:18:17.3
+5:52.2
23.1
0:11:01 (8)
0:11:01 (8)
0:22:16 (6)
0:11:14 (5)
0:33:45 (7)
0:11:28 (7)
0:45:13 (6)
0:11:28 (5)
0:56:06 (5)
0:10:53 (4)
1:07:15 (5)
0:11:08 (4)
1:18:17 (5)
0:11:01 (3)
VELO EXPRESS SCOTT
6
1
6
M ELITE
Jēkabs
Vītols
7
1:19:54.7
+7:29.7
22.6
0:10:55 (6)
0:10:55 (6)
0:22:15 (5)
0:11:20 (6)
0:33:43 (5)
0:11:27 (5)
0:45:12 (5)
0:11:28 (6)
0:56:49 (6)
0:11:36 (6)
1:08:33 (6)
0:11:44 (6)
1:19:54 (6)
0:11:21 (6)
Veloprofs.lv
7
5
7
M ELITE
Kārlis
Baltacis
7
1:20:29.7
+8:04.6
22.4
0:10:49 (5)
0:10:49 (5)
0:22:16 (7)
0:11:26 (7)
0:33:44 (6)
0:11:27 (6)
0:45:13 (7)
0:11:29 (7)
0:56:50 (7)
0:11:36 (7)
1:08:40 (7)
0:11:49 (7)
1:20:29 (7)
0:11:49 (7)
Veloprofs.lv
8
6
8
M ELITE
Ronalds
Blumbergs
7
1:26:07.9
+13:42.9
21.0
0:11:12 (9)
0:11:12 (9)
0:23:14 (8)
0:12:02 (8)
0:35:39 (8)
0:12:24 (8)
0:47:55 (8)
0:12:16 (8)
1:00:14 (8)
0:12:18 (8)
1:12:39 (8)
0:12:25 (8)
1:26:07 (8)
0:13:28 (8)
KS Sporta klubs
9
10
9
M ELITE
Kārlis
Klismets
6
1:17:01.1
+4:36.1
20.1
0:11:01 (7)
0:11:01 (7)
0:23:15 (9)
0:12:13 (9)
0:35:39 (9)
0:12:24 (9)
0:47:56 (9)
0:12:16 (9)
1:02:11 (9)
0:14:15 (9)
1:17:01 (9)
0:14:49 (9)
Giant & Liv Team Latvia
10
2
10
M ELITE
Darijus
Ivanauskas
6
1:26:52.4
+14:27.3
17.8
0:12:16 (10)
0:12:16 (10)
0:26:15 (10)
0:13:58 (10)
0:40:49 (10)
0:14:34 (10)
0:55:59 (10)
0:15:09 (10)
1:10:58 (10)
0:14:58 (10)
1:26:52 (10)
0:15:54 (10)
Greitis
3. starts 6 apļi (25.8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
Pārstāv
1
153
1
M CFA
Kristaps
Kārkliņš
6
1:08:22.3
22.6
0:11:30 (7)
0:11:30 (7)
0:22:52 (4)
0:11:21 (6)
0:34:26 (3)
0:11:34 (3)
0:45:41 (2)
0:11:15 (1)
0:57:06 (1)
0:11:25 (3)
1:08:22 (1)
0:11:15 (1)
DAKO Ziemeļvidzeme
2
43
2
M CFA
Edgars
Ābols
6
1:08:22.9
+0:00.6
22.6
0:11:31 (8)
0:11:31 (8)
0:22:52 (5)
0:11:21 (5)
0:34:26 (4)
0:11:34 (2)
0:45:41 (3)
0:11:15 (2)
0:57:07 (2)
0:11:25 (2)
1:08:22 (2)
0:11:15 (2)
Rigabicycle.com cycling team
3
162
3
M CFA
Rolands
Burcevs
6
1:08:55.8
+0:33.5
22.5
0:11:33 (13)
0:11:33 (13)
0:22:58 (7)
0:11:24 (7)
0:34:34 (7)
0:11:35 (5)
0:46:08 (6)
0:11:34 (4)
0:57:31 (3)
0:11:22 (1)
1:08:55 (3)
0:11:24 (3)
Velo Express
4
64
4
M CFA
Nauris
Zviedris
6
1:08:56.4
+0:34.0
22.5
0:11:32 (11)
0:11:32 (11)
0:22:53 (6)
0:11:21 (4)
0:34:27 (5)
0:11:34 (4)
0:45:54 (4)
0:11:26 (3)
0:57:31 (4)
0:11:37 (4)
1:08:56 (4)
0:11:24 (4)
Dako Ziemeļvidzeme
5
35
1
M U18
Artjoms
Sergijevičs
6
1:09:21.9
+0:59.6
22.3
0:11:01 (1)
0:11:01 (1)
0:22:14 (1)
0:11:13 (1)
0:34:01 (1)
0:11:46 (7)
0:45:40 (1)
0:11:39 (5)
0:57:37 (5)
0:11:56 (5)
1:09:21 (5)
0:11:44 (5)
VELO EXPRESS SCOTT
6
158
5
M CFA
Aivis
Karzons
6
1:10:25.2
+2:02.9
22.0
0:11:31 (9)
0:11:31 (9)
0:22:51 (3)
0:11:20 (3)
0:34:11 (2)
0:11:19 (1)
0:45:56 (5)
0:11:45 (6)
0:58:08 (6)
0:12:11 (7)
1:10:25 (6)
0:12:17 (11)
Ķeizari 1
7
156
1
M M1
Konstantīns
Smotrovs
6
1:11:09.6
+2:47.3
21.8
0:11:33 (14)
0:11:33 (14)
0:23:11 (11)
0:11:38 (8)
0:35:04 (10)
0:11:53 (8)
0:47:11 (10)
0:12:06 (9)
0:59:15 (10)
0:12:04 (6)
1:11:09 (7)
0:11:54 (6)
eBike
8
63
6
M CFA
Rolands
Zarītis
6
1:11:16.2
+2:53.8
21.7
0:11:31 (10)
0:11:31 (10)
0:22:51 (2)
0:11:19 (2)
0:34:32 (6)
0:11:41 (6)
0:46:41 (7)
0:12:08 (11)
0:58:56 (7)
0:12:15 (8)
1:11:16 (8)
0:12:19 (12)
PATRIA BOTTECCHIA
9
33
2
M U18
Kostas
Kardelis
6
1:11:36.3
+3:14.0
21.6
0:11:02 (3)
0:11:02 (3)
0:23:05 (8)
0:12:03 (12)
0:34:58 (8)
0:11:53 (9)
0:46:58 (8)
0:11:59 (8)
0:59:14 (8)
0:12:16 (11)
1:11:36 (9)
0:12:21 (13)
DSK Minu
10
32
3
M U18
Rainers
Zviedris
6
1:11:36.9
+3:14.6
21.6
0:11:05 (4)
0:11:05 (4)
0:23:06 (10)
0:12:01 (11)
0:35:03 (9)
0:11:56 (11)
0:46:59 (9)
0:11:55 (7)
0:59:15 (9)
0:12:15 (10)
1:11:36 (10)
0:12:21 (14)
Dako Ziemeļvidzeme
11
67
2
M M1
Kristaps
Kipurs
6
1:12:30.7
+4:08.4
21.3
0:11:34 (15)
0:11:34 (15)
0:23:41 (15)
0:12:06 (14)
0:35:35 (11)
0:11:53 (10)
0:47:42 (11)
0:12:07 (10)
0:59:58 (11)
0:12:15 (9)
1:12:30 (11)
0:12:32 (17)
eBIKE
12
46
7
M CFA
Matīss
Kauls
6
1:12:34.0
+4:11.7
21.3
0:11:32 (12)
0:11:32 (12)
0:23:28 (12)
0:11:55 (9)
0:35:40 (12)
0:12:12 (14)
0:47:55 (12)
0:12:15 (12)
1:00:17 (12)
0:12:21 (12)
1:12:34 (12)
0:12:16 (9)
SK Piebalga
13
66
3
M M1
Normunds
Griestiņš
6
1:12:46.0
+4:23.7
21.3
0:11:42 (17)
0:11:42 (17)
0:23:43 (16)
0:12:00 (10)
0:35:49 (13)
0:12:06 (12)
0:48:13 (13)
0:12:24 (13)
1:00:38 (13)
0:12:24 (13)
1:12:46 (13)
0:12:07 (7)
Erica Synths
14
77
4
M M1
Jānis
Priževoits
6
1:13:21.3
+4:58.9
21.1
0:11:38 (16)
0:11:38 (16)
0:23:46 (17)
0:12:07 (15)
0:35:56 (14)
0:12:10 (13)
0:48:27 (14)
0:12:31 (15)
1:01:06 (14)
0:12:39 (15)
1:13:21 (14)
0:12:14 (8)
Veloprofs.lv
15
36
8
M CFA
Raivis
Indēvics
6
1:14:12.5
+5:50.2
20.9
0:11:59 (22)
0:11:59 (22)
0:24:14 (20)
0:12:15 (16)
0:36:37 (16)
0:12:22 (16)
0:49:15 (15)
0:12:38 (16)
1:01:41 (15)
0:12:26 (14)
1:14:12 (15)
0:12:30 (16)
Velo Saldus
16
47
9
M CFA
Mārtiņš
Kleinhofs
6
1:14:31.7
+6:09.4
20.8
0:11:57 (21)
0:11:57 (21)
0:24:15 (21)
0:12:18 (18)
0:36:40 (18)
0:12:24 (18)
0:49:25 (16)
0:12:45 (17)
1:02:08 (16)
0:12:42 (16)
1:14:31 (16)
0:12:23 (15)
Velotreniņi.lv
17
69
5
M M1
Raivis
Ritums
6
1:14:55.6
+6:33.3
20.7
0:11:24 (6)
0:11:24 (6)
0:23:41 (14)
0:12:16 (17)
0:36:21 (15)
0:12:40 (19)
0:49:36 (19)
0:13:14 (21)
1:02:39 (19)
0:13:02 (20)
1:14:55 (17)
0:12:16 (10)
Giant & Liv Team Latvia
18
37
10
M CFA
Mikus
Herbsts
6
1:14:57.0
+6:34.6
20.7
0:11:53 (18)
0:11:53 (18)
0:24:14 (19)
0:12:21 (20)
0:36:37 (17)
0:12:23 (17)
0:49:26 (17)
0:12:48 (18)
1:02:15 (17)
0:12:49 (18)
1:14:57 (18)
0:12:41 (18)
EMU Malpils sporta komanda
19
70
6
M M1
Matīss
Bērziņš
6
1:15:19.5
+6:57.1
20.6
0:12:09 (27)
0:12:09 (27)
0:24:45 (23)
0:12:36 (22)
0:37:08 (21)
0:12:22 (15)
0:49:35 (18)
0:12:27 (14)
1:02:25 (18)
0:12:50 (19)
1:15:19 (19)
0:12:54 (22)
MTB Talsi
20
57
11
M CFA
Rūdolfs
Grušs
6
1:16:09.4
+7:47.1
20.3
0:11:57 (20)
0:11:57 (20)
0:24:43 (22)
0:12:46 (26)
0:37:38 (23)
0:12:54 (22)
0:50:37 (21)
0:12:58 (19)
1:03:23 (20)
0:12:45 (17)
1:16:09 (20)
0:12:46 (20)
Velo Saldus
21
45
12
M CFA
Armands
Priede
6
1:16:20.1
+7:57.7
20.3
0:11:54 (19)
0:11:54 (19)
0:24:14 (18)
0:12:19 (19)
0:37:03 (20)
0:12:49 (20)
0:50:13 (20)
0:13:09 (20)
1:03:26 (21)
0:13:13 (21)
1:16:20 (21)
0:12:53 (21)
DTG-MySport
22
79
7
M M1
Ivars
Romancevics
6
1:16:54.7
+8:32.4
20.1
0:12:08 (26)
0:12:08 (26)
0:24:45 (24)
0:12:36 (23)
0:37:36 (22)
0:12:50 (21)
0:50:53 (23)
0:13:17 (22)
1:04:09 (22)
0:13:16 (22)
1:16:54 (22)
0:12:44 (19)
KS sporta klubs
23
71
8
M M1
Salvis
Sarkanābols
6
1:18:03.6
+9:41.2
19.8
0:12:08 (25)
0:12:08 (25)
0:24:52 (25)
0:12:43 (25)
0:37:58 (24)
0:13:06 (23)
0:51:24 (24)
0:13:25 (24)
1:04:59 (24)
0:13:34 (26)
1:18:03 (23)
0:13:04 (23)
mezaterapija.lv
24
31
4
M U18
Linards
Lukss
6
1:18:24.6
+10:02.3
19.7
0:11:08 (5)
0:11:08 (5)
0:23:38 (13)
0:12:29 (21)
0:36:59 (19)
0:13:21 (27)
0:50:39 (22)
0:13:39 (27)
1:04:28 (23)
0:13:48 (30)
1:18:24 (24)
0:13:56 (31)
Skanste/Virši-A
25
51
13
M CFA
Reinis
Juršēvičs
6
1:18:38.1
+10:15.8
19.7
0:12:00 (23)
0:12:00 (23)
0:25:03 (26)
0:13:03 (28)
0:38:11 (25)
0:13:07 (24)
0:51:40 (25)
0:13:29 (25)
1:05:04 (25)
0:13:23 (25)
1:18:38 (25)
0:13:33 (27)
26
58
14
M CFA
Toms
Hartmanis
6
1:18:38.4
+10:16.1
19.7
0:12:27 (29)
0:12:27 (29)
0:25:05 (27)
0:12:38 (24)
0:38:19 (26)
0:13:14 (26)
0:51:53 (26)
0:13:33 (26)
1:05:15 (26)
0:13:22 (24)
1:18:38 (26)
0:13:22 (25)
VELO SALDUS
27
74
9
M M1
Jānis
Bērziņš
6
1:19:04.3
+10:42.0
19.6
0:12:36 (32)
0:12:36 (32)
0:25:40 (29)
0:13:04 (30)
0:38:54 (27)
0:13:14 (25)
0:52:14 (27)
0:13:20 (23)
1:05:30 (27)
0:13:16 (23)
1:19:04 (27)
0:13:33 (28)
Valmieras Velo Vienība
28
49
15
M CFA
Roberts
Birkants
6
1:20:29.4
+12:07.1
19.2
0:12:40 (36)
0:12:40 (36)
0:25:44 (30)
0:13:03 (29)
0:39:32 (30)
0:13:48 (32)
0:53:20 (29)
0:13:47 (30)
1:07:07 (28)
0:13:47 (28)
1:20:29 (28)
0:13:22 (24)
NN Sporta klubs
29
56
16
M CFA
Jānis
Cīmurs
6
1:20:58.0
+12:35.7
19.1
0:12:26 (28)
0:12:26 (28)
0:25:28 (28)
0:13:02 (27)
0:39:29 (28)
0:14:00 (36)
0:53:25 (30)
0:13:56 (32)
1:07:30 (30)
0:14:05 (36)
1:20:58 (29)
0:13:27 (26)
eBIKE
30
60
17
M CFA
Gints
Krastiņš
6
1:21:13.5
+12:51.1
19.1
0:12:56 (40)
0:12:56 (40)
0:26:26 (36)
0:13:30 (33)
0:39:58 (33)
0:13:31 (29)
0:53:44 (32)
0:13:46 (29)
1:07:31 (31)
0:13:46 (27)
1:21:13 (30)
0:13:42 (29)
Velo Saldus
31
68
10
M M1
Juris
Krātiņš
6
1:21:19.7
+12:57.4
19.0
0:12:54 (38)
0:12:54 (38)
0:26:07 (33)
0:13:12 (31)
0:39:32 (29)
0:13:25 (28)
0:53:18 (28)
0:13:46 (28)
1:07:22 (29)
0:14:04 (35)
1:21:19 (31)
0:13:57 (32)
MTB Garkalne
32
48
18
M CFA
Ādolfs
Žunna
6
1:21:41.5
+13:19.1
18.9
0:12:07 (24)
0:12:07 (24)
0:25:44 (31)
0:13:36 (36)
0:39:42 (32)
0:13:58 (35)
0:53:39 (31)
0:13:56 (33)
1:07:41 (32)
0:14:02 (33)
1:21:41 (32)
0:13:59 (33)
Roadex
33
72
11
M M1
Guntars
Arklons
6
1:22:30.2
+14:07.8
18.8
0:12:36 (34)
0:12:36 (34)
0:26:07 (34)
0:13:30 (34)
0:40:02 (34)
0:13:55 (34)
0:53:52 (33)
0:13:49 (31)
1:08:02 (34)
0:14:10 (38)
1:22:30 (33)
0:14:27 (36)
Ogre/Nesēdi mājās
34
75
12
M M1
Oskars
Lubavs
6
1:22:42.3
+14:20.0
18.7
0:13:00 (41)
0:13:00 (41)
0:26:42 (40)
0:13:41 (37)
0:40:29 (36)
0:13:47 (30)
0:54:32 (35)
0:14:02 (35)
1:08:32 (35)
0:13:59 (32)
1:22:42 (34)
0:14:10 (35)
Stopiņi Velo
35
39
19
M CFA
Krišjānis
Cers
6
1:22:50.6
+14:28.2
18.7
0:12:35 (31)
0:12:35 (31)
0:25:54 (32)
0:13:19 (32)
0:39:42 (31)
0:13:47 (31)
0:53:53 (34)
0:14:10 (37)
1:07:50 (33)
0:13:57 (31)
1:22:50 (35)
0:14:59 (37)
36
163
13
M M1
Juris
Āboliņš
6
1:23:35.0
+15:12.7
18.5
0:13:50 (46)
0:13:50 (46)
0:27:24 (42)
0:13:34 (35)
0:41:30 (40)
0:14:06 (37)
0:55:39 (40)
0:14:08 (36)
1:09:26 (38)
0:13:47 (29)
1:23:35 (36)
0:14:08 (34)
37
80
14
M M1
Martins
Sulte
6
1:23:50.3
+15:28.0
18.5
0:12:51 (37)
0:12:51 (37)
0:26:38 (39)
0:13:46 (39)
0:41:06 (39)
0:14:28 (40)
0:55:30 (39)
0:14:24 (38)
1:09:54 (40)
0:14:24 (41)
1:23:50 (37)
0:13:55 (30)
38
78
15
M M1
Marcis
Rokjanis
6
1:29:29.2
+21:06.9
17.3
0:13:51 (47)
0:13:51 (47)
0:28:26 (45)
0:14:35 (44)
0:43:33 (43)
0:15:06 (41)
0:58:45 (43)
0:15:12 (43)
1:14:26 (43)
0:15:40 (42)
1:29:29 (38)
0:15:02 (38)
Velotreniņi.lv
39
50
20
M CFA
Uldis
Selga
6
1:34:54.9
+26:32.6
16.3
0:12:38 (35)
0:12:38 (35)
0:26:36 (38)
0:13:57 (42)
0:40:54 (37)
0:14:18 (39)
0:55:29 (38)
0:14:34 (39)
1:09:41 (39)
0:14:12 (39)
1:34:54 (39)
0:25:13 (39)
VELO EXPRESS SCOTT
40
59
21
M CFA
Kristaps
Kozlovs
5
1:09:05.4
+0:43.0
18.7
0:12:31 (30)
0:12:31 (30)
0:26:21 (35)
0:13:49 (40)
0:40:16 (35)
0:13:55 (33)
0:55:02 (37)
0:14:45 (40)
1:09:05 (36)
0:14:03 (34)
VELO EXPRESS SCOTT
41
40
22
M CFA
Elvijs
Mežaleons
5
1:09:20.5
+0:58.2
18.6
0:13:01 (42)
0:13:01 (42)
0:26:47 (41)
0:13:45 (38)
0:40:58 (38)
0:14:11 (38)
0:55:00 (36)
0:14:01 (34)
1:09:20 (37)
0:14:20 (40)
Mīdītāji
42
38
23
M CFA
Kristaps
Ozols
5
1:10:53.3
+2:30.9
18.2
0:12:36 (33)
0:12:36 (33)
0:26:30 (37)
0:13:54 (41)
0:41:44 (41)
0:15:13 (44)
0:56:44 (41)
0:15:00 (41)
1:10:53 (41)
0:14:08 (37)
Velotreniņi.lv
43
30
5
M U18
Renārs
Zadvinskis
5
1:14:10.5
+5:48.2
17.4
0:13:19 (44)
0:13:19 (44)
0:27:30 (43)
0:14:10 (43)
0:42:43 (42)
0:15:12 (43)
0:57:43 (42)
0:15:00 (42)
1:14:10 (42)
0:16:26 (46)
KS Sporta klubs
44
73
16
M M1
Mārtiņš
Spreslis
5
1:15:46.5
+7:24.2
17.0
0:13:54 (48)
0:13:54 (48)
0:29:11 (47)
0:15:17 (46)
0:44:23 (45)
0:15:11 (42)
0:59:57 (44)
0:15:33 (44)
1:15:46 (44)
0:15:49 (44)
45
54
24
M CFA
Oskars
Sedols
5
1:17:06.5
+8:44.1
16.7
0:13:45 (45)
0:13:45 (45)
0:29:13 (48)
0:15:28 (47)
0:45:04 (46)
0:15:50 (45)
1:01:01 (45)
0:15:57 (45)
1:17:06 (45)
0:16:05 (45)
VELO EXPRESS SCOTT
46
53
25
M CFA
Kaspars
Seržans
5
1:17:42.8
+9:20.5
16.6
0:13:15 (43)
0:13:15 (43)
0:29:11 (46)
0:15:55 (49)
0:45:43 (47)
0:16:32 (47)
1:02:00 (46)
0:16:17 (46)
1:17:42 (46)
0:15:42 (43)
MTB Garkalne
47
42
26
M CFA
Ernests
Neļķe
5
1:21:43.2
+13:20.9
15.8
0:14:40 (49)
0:14:40 (49)
0:30:09 (49)
0:15:29 (48)
0:47:51 (48)
0:17:41 (50)
1:04:42 (47)
0:16:50 (47)
1:21:43 (47)
0:17:01 (48)
MTB Garkalne
48
157
17
M M1
Mārtiņš
Stoļaronoks
5
1:23:11.7
+14:49.3
15.5
0:16:02 (53)
0:16:02 (53)
0:32:54 (53)
0:16:51 (51)
0:49:30 (50)
0:16:35 (48)
1:06:43 (49)
0:17:13 (48)
1:23:11 (48)
0:16:27 (47)
49
161
18
M M1
Gints
Belēvics
5
1:23:53.8
+15:31.4
15.4
0:15:09 (50)
0:15:09 (50)
0:31:36 (50)
0:16:27 (50)
0:49:08 (49)
0:17:31 (49)
1:06:36 (48)
0:17:28 (49)
1:23:53 (49)
0:17:16 (49)
50
65
27
M CFA
Uģis
Zvingulis
5
1:28:02.9
+19:40.5
14.7
0:15:25 (51)
0:15:25 (51)
0:32:41 (51)
0:17:16 (53)
0:50:40 (51)
0:17:59 (51)
1:08:11 (50)
0:17:30 (50)
1:28:02 (50)
0:19:51 (50)
51
155
19
M M1
Artūrs
Breidaks
5
1:29:43.6
+21:21.2
14.4
0:15:57 (52)
0:15:57 (52)
0:32:53 (52)
0:16:55 (52)
0:51:11 (52)
0:18:18 (52)
1:09:23 (51)
0:18:12 (51)
1:29:43 (51)
0:20:19 (51)
Ādaži Velo
52
154
28
M CFA
Arvis
Šuksts
3
1:10:17.8
+1:55.5
11.0
0:20:38 (55)
0:20:38 (55)
0:44:33 (54)
0:23:55 (54)
1:10:17 (53)
0:25:44 (53)
53
159
6
M U18
Alberts
Smilktens
2
0:23:06.5
22.3
0:11:02 (2)
0:11:02 (2)
0:23:06 (9)
0:12:04 (13)
KS Sporta Klubs
54
9
29
M CFA
Roberts
Kalniņš
1
0:17:24.7
14.8
0:17:24 (54)
0:17:24 (54)
Velo Saldus
34
Rinalds
Mekšs
3
DNF
17.7
0:12:55 (39)
0:12:55 (39)
0:27:47 (44)
0:14:51 (45)
0:43:37 (44)
0:15:50 (46)
Ādaži velo
2. starts 5 apļi (21.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
Pārstāv
1
88
1
M M2
Armands
Pivors
5
0:57:29.0
22.4
0:11:06 (3)
0:11:06 (3)
0:22:31 (3)
0:11:24 (2)
0:34:16 (3)
0:11:45 (2)
0:45:48 (2)
0:11:31 (1)
0:57:29 (1)
0:11:40 (2)
Ogre/Nesēdi mājās
2
82
2
M M2
Mārtiņš
Puriņš
5
0:57:33.1
+0:04.0
22.4
0:11:05 (1)
0:11:05 (1)
0:22:30 (2)
0:11:24 (4)
0:34:15 (1)
0:11:45 (1)
0:45:48 (1)
0:11:32 (2)
0:57:33 (2)
0:11:44 (3)
DAKO-ZIEMEĻVIDZEME
3
81
3
M M2
Atis
Paksis
5
0:57:46.5
+0:17.5
22.3
0:11:05 (2)
0:11:05 (2)
0:22:30 (1)
0:11:24 (1)
0:34:16 (2)
0:11:46 (4)
0:45:49 (3)
0:11:32 (3)
0:57:46 (3)
0:11:57 (4)
VELO EXPRESS SCOTT
4
89
4
M M2
Jānis
Teivišs
5
0:58:25.1
+0:56.1
22.1
0:11:06 (4)
0:11:06 (4)
0:22:31 (4)
0:11:24 (3)
0:34:17 (4)
0:11:45 (3)
0:46:13 (4)
0:11:56 (4)
0:58:25 (4)
0:12:11 (6)
Virsotne/MARMOT
5
87
5
M M2
Reinis
Nartišs
5
0:58:37.7
+1:08.7
22.0
0:11:14 (5)
0:11:14 (5)
0:23:02 (5)
0:11:48 (5)
0:35:04 (5)
0:12:02 (5)
0:47:06 (5)
0:12:01 (5)
0:58:37 (5)
0:11:31 (1)
VELO EXPRESS SCOTT
6
107
1
M M3
Roberts
Draugs
5
1:00:15.9
+2:46.9
21.4
0:11:39 (7)
0:11:39 (7)
0:23:47 (7)
0:12:07 (6)
0:35:52 (6)
0:12:05 (6)
0:48:15 (6)
0:12:22 (6)
1:00:15 (6)
0:12:00 (5)
VELO EXPRESS SCOTT
7
84
6
M M2
Lauris
Celitāns
5
1:01:43.6
+4:14.6
20.9
0:11:18 (6)
0:11:18 (6)
0:23:41 (6)
0:12:23 (7)
0:36:13 (7)
0:12:31 (7)
0:49:02 (7)
0:12:49 (9)
1:01:43 (7)
0:12:41 (7)
Garām ejot/nanotev.lv
8
83
7
M M2
Reinis
Avens
5
1:02:29.3
+5:00.3
20.6
0:11:51 (8)
0:11:51 (8)
0:24:15 (8)
0:12:24 (9)
0:37:11 (8)
0:12:56 (8)
0:49:47 (8)
0:12:35 (8)
1:02:29 (8)
0:12:41 (8)
eBIKE
9
85
8
M M2
Gatis
Bormanis
5
1:02:45.2
+5:16.1
20.6
0:11:51 (9)
0:11:51 (9)
0:24:15 (9)
0:12:23 (8)
0:37:12 (9)
0:12:56 (9)
0:49:48 (9)
0:12:35 (7)
1:02:45 (9)
0:12:57 (9)
VELO EXPRESS SCOTT
10
108
2
M M3
Jānis
Rapa
5
1:04:47.9
+7:18.9
19.9
0:12:09 (10)
0:12:09 (10)
0:25:04 (11)
0:12:55 (13)
0:38:03 (10)
0:12:59 (10)
0:51:43 (11)
0:13:39 (13)
1:04:47 (10)
0:13:04 (10)
Dako Ziemeļvidzeme
11
90
9
M M2
Kaspars
Čikste
5
1:05:13.8
+7:44.8
19.8
0:12:26 (17)
0:12:26 (17)
0:25:12 (14)
0:12:45 (10)
0:38:21 (12)
0:13:09 (12)
0:51:43 (10)
0:13:21 (10)
1:05:13 (11)
0:13:30 (13)
Giant & Liv Team Latvia
12
106
3
M M3
Aleksandrs
Zilis
5
1:05:23.3
+7:54.3
19.7
0:12:17 (15)
0:12:17 (15)
0:25:31 (17)
0:13:13 (18)
0:38:50 (15)
0:13:19 (13)
0:52:15 (14)
0:13:24 (11)
1:05:23 (12)
0:13:08 (11)
13
105
10
M M2
Renārs
Zaļeskis
5
1:05:26.5
+7:57.4
19.7
0:12:13 (12)
0:12:13 (12)
0:25:04 (12)
0:12:51 (12)
0:38:10 (11)
0:13:05 (11)
0:51:50 (12)
0:13:40 (14)
1:05:26 (13)
0:13:35 (15)
ĀdažiVelo
14
91
11
M M2
Ivo
Levāns
5
1:05:36.0
+8:07.0
19.7
0:12:11 (11)
0:12:11 (11)
0:25:02 (10)
0:12:51 (11)
0:38:22 (13)
0:13:19 (14)
0:52:06 (13)
0:13:44 (15)
1:05:36 (14)
0:13:29 (12)
Flying hedgehog
15
103
12
M M2
Raivo
Sarkanābols
5
1:06:03.4
+8:34.3
19.5
0:12:28 (18)
0:12:28 (18)
0:25:33 (18)
0:13:05 (17)
0:38:56 (17)
0:13:23 (15)
0:52:27 (15)
0:13:30 (12)
1:06:03 (15)
0:13:35 (14)
mezaterapija.lv
16
100
13
M M2
Viesturs
Lejiņš
5
1:06:10.1
+8:41.0
19.5
0:12:14 (14)
0:12:14 (14)
0:25:11 (13)
0:12:57 (14)
0:38:41 (14)
0:13:30 (16)
0:52:28 (16)
0:13:46 (16)
1:06:10 (16)
0:13:41 (16)
CARNIKAVA
17
93
14
M M2
Arvis
Eņģelis
5
1:06:56.7
+9:27.7
19.3
0:12:13 (13)
0:12:13 (13)
0:25:17 (15)
0:13:03 (16)
0:38:56 (16)
0:13:39 (17)
0:52:46 (17)
0:13:49 (17)
1:06:56 (17)
0:14:10 (18)
ĀdažiVelo
18
99
15
M M2
Kaspars
Krievs
5
1:08:03.8
+10:34.8
19.0
0:12:21 (16)
0:12:21 (16)
0:25:24 (16)
0:13:03 (15)
0:39:13 (18)
0:13:48 (18)
0:53:50 (18)
0:14:36 (18)
1:08:03 (18)
0:14:13 (19)
ĀdažiVelo
19
94
16
M M2
Salvis
Ļūļaks
5
1:11:15.4
+13:46.4
18.1
0:13:05 (20)
0:13:05 (20)
0:27:20 (19)
0:14:14 (19)
0:41:56 (19)
0:14:36 (19)
0:56:47 (19)
0:14:51 (20)
1:11:15 (19)
0:14:27 (20)
20
97
17
M M2
Jacek
Hermann
5
1:12:59.8
+15:30.8
17.7
0:13:05 (19)
0:13:05 (19)
0:27:59 (20)
0:14:54 (21)
0:43:11 (20)
0:15:11 (22)
0:59:01 (21)
0:15:50 (24)
1:12:59 (20)
0:13:58 (17)
21
104
18
M M2
Paulis
Snipke
5
1:13:25.4
+15:56.3
17.6
0:13:42 (22)
0:13:42 (22)
0:28:37 (22)
0:14:55 (22)
0:43:26 (21)
0:14:48 (21)
0:58:23 (20)
0:14:57 (21)
1:13:25 (21)
0:15:01 (21)
mezaterapija.lv
22
95
19
M M2
Lauris
Ermansons
4
0:59:06.0
+1:36.9
17.5
0:13:28 (21)
0:13:28 (21)
0:28:28 (21)
0:15:00 (23)
0:43:47 (22)
0:15:18 (23)
0:59:06 (22)
0:15:18 (22)
KS Sporta klubs
23
152
4
M M3
Māris
Šlapins
4
1:01:06.9
+3:37.9
16.9
0:14:40 (23)
0:14:40 (23)
0:29:49 (23)
0:15:08 (24)
0:45:21 (23)
0:15:32 (24)
1:01:06 (23)
0:15:45 (23)
24
112
5
M M3
Jānis
Brūklis
4
1:03:47.3
+6:18.2
16.2
0:19:59 (30)
0:19:59 (30)
0:34:15 (26)
0:14:16 (20)
0:48:59 (25)
0:14:43 (20)
1:03:47 (24)
0:14:47 (19)
MTB Nīca
25
96
20
M M2
Deniss
Galins
4
1:06:12.3
+8:43.3
15.6
0:15:12 (24)
0:15:12 (24)
0:31:22 (24)
0:16:10 (25)
0:48:32 (24)
0:17:09 (25)
1:06:12 (25)
0:17:39 (25)
26
110
6
M M3
Raivis
Terinks
4
1:08:44.4
+11:15.3
15.0
0:15:46 (25)
0:15:46 (25)
0:32:29 (25)
0:16:42 (26)
0:50:37 (26)
0:18:07 (26)
1:08:44 (26)
0:18:07 (26)
Ikšķile Velo
27
98
21
M M2
Kaspars
Kasparsons
4
1:13:37.6
+16:08.6
14.0
0:16:35 (27)
0:16:35 (27)
0:36:54 (30)
0:20:18 (30)
0:55:07 (28)
0:18:13 (27)
1:13:37 (27)
0:18:30 (27)
MTB Garkalne
28
113
7
M M3
Māris
Trepša
3
0:53:26.4
14.5
0:16:20 (26)
0:16:20 (26)
0:34:27 (27)
0:18:07 (28)
0:53:26 (27)
0:18:58 (28)
MTB Garkalne
29
102
22
M M2
Andrejs
Pomenko
3
0:56:24.7
13.7
0:17:01 (29)
0:17:01 (29)
0:36:39 (29)
0:19:38 (29)
0:56:24 (29)
0:19:45 (29)
Flying Hedgehog
30
111
8
M M3
Jānis
Bautris
2
0:34:45.4
14.8
0:16:40 (28)
0:16:40 (28)
0:34:45 (28)
0:18:04 (27)
Black Label
2. starts 5 apļi (21.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
Pārstāv
1
16
1
W ELITE
Katrīna
Jaunslaviete-Kipure
5
1:04:31.6
20.0
0:12:18 (1)
0:12:18 (1)
0:24:59 (1)
0:12:40 (1)
0:38:01 (1)
0:13:01 (1)
0:51:35 (1)
0:13:33 (1)
1:04:31 (1)
0:12:56 (1)
ZZK
2
20
2
W ELITE
Zane
Priede
5
1:08:32.2
+4:00.5
18.8
0:12:47 (2)
0:12:47 (2)
0:26:14 (2)
0:13:26 (2)
0:40:13 (2)
0:13:59 (2)
0:54:14 (2)
0:14:00 (2)
1:08:32 (2)
0:14:17 (2)
Giant & Liv Team Latvia
3
19
3
W ELITE
Anita
Antone
5
1:10:24.1
+5:52.5
18.3
0:13:12 (3)
0:13:12 (3)
0:27:14 (3)
0:14:01 (3)
0:41:26 (3)
0:14:11 (3)
0:56:05 (3)
0:14:38 (3)
1:10:24 (3)
0:14:19 (3)
Latvian Cycling Girls
4
17
4
W ELITE
Evija
Ziediņa
4
1:05:47.0
+1:15.4
15.7
0:15:02 (4)
0:15:02 (4)
0:31:27 (4)
0:16:24 (4)
0:48:24 (4)
0:16:57 (4)
1:05:47 (4)
0:17:22 (4)
KS Sporta klubs
2. starts 4 apļi (17.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
Pārstāv
1
118
1
M M4
Andrejs
Ziema
4
0:52:07.0
19.8
0:13:00 (2)
0:13:00 (2)
0:25:59 (1)
0:12:59 (1)
0:38:59 (1)
0:13:00 (1)
0:52:07 (1)
0:13:07 (1)
2
116
2
M M4
Māris
Zudāns
4
0:53:16.3
+1:09.3
19.4
0:12:51 (1)
0:12:51 (1)
0:26:00 (2)
0:13:08 (2)
0:39:30 (2)
0:13:29 (2)
0:53:16 (2)
0:13:46 (2)
KS Sporta klubs
3
114
3
M M4
Ansis
Mežulis
4
0:55:24.4
+3:17.4
18.6
0:13:38 (4)
0:13:38 (4)
0:27:24 (3)
0:13:46 (3)
0:41:10 (3)
0:13:46 (3)
0:55:24 (3)
0:14:14 (3)
Jūrmala
4
117
4
M M4
Jānis
Gaiķis
4
0:57:44.5
+5:37.4
17.9
0:13:20 (3)
0:13:20 (3)
0:27:24 (4)
0:14:04 (4)
0:42:10 (4)
0:14:45 (4)
0:57:44 (4)
0:15:34 (4)
VELO EXPRESS SCOTT
5
115
5
M M4
Atis
Neļķe
4
1:09:56.3
+17:49.2
14.8
0:16:53 (5)
0:16:53 (5)
0:34:24 (5)
0:17:31 (5)
0:52:00 (5)
0:17:35 (5)
1:09:56 (5)
0:17:56 (5)
MTB Garkalne
1. starts 2 apļi (8.6 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
Pārstāv
1
132
1
M U14
Rihards
Lozbers
2
0:22:46.9
22.6
0:11:02 (1)
0:11:02 (1)
0:22:46 (1)
0:11:44 (1)
DTG-MySport
2
128
2
M U14
Alvils
Pētersons
2
0:23:31.9
+0:45.0
21.9
0:11:24 (2)
0:11:24 (2)
0:23:31 (2)
0:12:07 (2)
Riteņvasara/RRS
3
129
3
M U14
Krists
Buncis
2
0:24:40.9
+1:54.0
20.9
0:11:58 (3)
0:11:58 (3)
0:24:40 (3)
0:12:42 (3)
4
133
4
M U14
Alvis
Pivors
2
0:25:47.6
+3:00.6
20.0
0:12:40 (5)
0:12:40 (5)
0:25:47 (4)
0:13:07 (4)
Ogre/Nesēdi mājās
5
151
5
M U14
Kristers
Štrauhmanis
2
0:26:15.2
+3:28.2
19.7
0:12:39 (4)
0:12:39 (4)
0:26:15 (5)
0:13:35 (5)
Ķekavas NSS
6
150
6
M U14
Oskars
Štrauhmanis
2
0:28:41.2
+5:54.2
18.0
0:14:03 (6)
0:14:03 (6)
0:28:41 (6)
0:14:37 (6)
Ķekavas NSS
7
130
7
M U14
Ričards
Hansons
2
0:29:16.3
+6:29.3
17.6
0:14:10 (7)
0:14:10 (7)
0:29:16 (7)
0:15:06 (7)
RRS
8
136
8
M U14
Ralfs
Zaļeskis
2
0:30:56.3
+8:09.3
16.7
0:14:54 (8)
0:14:54 (8)
0:30:56 (8)
0:16:01 (8)
ĀdažiVelo
9
134
9
M U14
Mārtiņš
Ice
2
0:32:22.5
+9:35.6
15.9
0:15:32 (9)
0:15:32 (9)
0:32:22 (9)
0:16:50 (9)
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10
131
10
M U14
Roberts
Judins
2
0:32:24.5
+9:37.5
15.9
0:15:34 (10)
0:15:34 (10)
0:32:24 (10)
0:16:50 (10)
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
11
135
11
M U14
Roberts
Jašēvičs
2
0:36:53.2
+14:06.3
14.0
0:17:11 (11)
0:17:11 (11)
0:36:53 (11)
0:19:41 (11)
1. starts 2 apļi (8.6 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
Pārstāv
1
25
1
W M1
Monta
Pauloviča
2
0:27:28.2
18.8
0:13:29 (1)
0:13:29 (1)
0:27:28 (1)
0:13:59 (1)
ĀdažiVelo
2
27
1
W U16
Amanda Reilija
Zariņa
2
0:28:59.3
+1:31.1
17.8
0:14:03 (2)
0:14:03 (2)
0:28:59 (2)
0:14:56 (2)
Baldones RN
3
21
2
W M1
Aiga
Paegle
2
0:30:41.6
+3:13.4
16.8
0:15:07 (3)
0:15:07 (3)
0:30:41 (3)
0:15:34 (3)
MTB Garkalne
4
22
3
W M1
Lauma
Čerņevska
2
0:31:13.1
+3:44.9
16.5
0:15:24 (4)
0:15:24 (4)
0:31:13 (4)
0:15:48 (4)
5
28
1
W U18
Elīza
Dombrovska
2
0:31:41.5
+4:13.2
16.3
0:15:26 (5)
0:15:26 (5)
0:31:41 (5)
0:16:14 (5)
KS Sporta klubs
6
23
4
W M1
Sanda
Vīnberga
2
0:33:51.4
+6:23.2
15.2
0:16:54 (6)
0:16:54 (6)
0:33:51 (6)
0:16:57 (6)
Velotreniņi.lv
7
24
5
W M1
Līga
Actiņa
2
0:34:30.8
+7:02.6
14.9
0:17:05 (7)
0:17:05 (7)
0:34:30 (7)
0:17:25 (7)
LiVelo / Zelta Zeme
8
26
2
W U16
Paula Patrīcija
Tilko
2
0:36:12.8
+8:44.6
14.2
0:17:11 (8)
0:17:11 (8)
0:36:12 (8)
0:19:00 (9)
Riteņvasara/RRS
9
29
1
W U14
Katrīna
Jansone
2
0:36:54.6
+9:26.3
14.0
0:17:57 (9)
0:17:57 (9)
0:36:54 (9)
0:18:56 (8)
VELO EXPRESS SCOTT
1. starts 3 apļi (12.9 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
Pārstāv
1
140
1
M U16
Justinas
Pavlovas
3
0:34:48.2
22.2
0:10:56 (1)
0:10:56 (1)
0:22:42 (1)
0:11:46 (1)
0:34:48 (1)
0:12:05 (2)
DSK Minu
2
139
2
M U16
Justs
Jurka
3
0:36:12.8
+1:24.5
21.4
0:11:44 (2)
0:11:44 (2)
0:24:17 (2)
0:12:32 (3)
0:36:12 (2)
0:11:55 (1)
VELO EXPRESS SCOTT
3
137
3
M U16
Kristers
Celitāns
3
0:37:02.5
+2:14.3
20.9
0:11:45 (4)
0:11:45 (4)
0:24:17 (3)
0:12:32 (2)
0:37:02 (3)
0:12:45 (5)
VELO EXPRESS SCOTT
4
141
4
M U16
Kristaps
Leibuks
3
0:37:21.1
+2:32.9
20.7
0:11:45 (5)
0:11:45 (5)
0:24:18 (4)
0:12:32 (4)
0:37:21 (4)
0:13:02 (7)
CARNIKAVA
5
138
5
M U16
Krišjānis
Lejiņš
3
0:38:09.5
+3:21.3
20.3
0:12:11 (6)
0:12:11 (6)
0:25:28 (6)
0:13:17 (6)
0:38:09 (5)
0:12:41 (3)
Giant & Liv Team Latvia
6
149
6
M U16
Uldis
Vorons
3
0:38:10.8
+3:22.5
20.3
0:11:45 (3)
0:11:45 (3)
0:25:12 (5)
0:13:27 (8)
0:38:10 (6)
0:12:58 (6)
KS Sporta klubs
7
144
7
M U16
Gustavs
Gidrevics
3
0:38:15.2
+3:26.9
20.2
0:12:18 (8)
0:12:18 (8)
0:25:33 (7)
0:13:14 (5)
0:38:15 (7)
0:12:42 (4)
Velo Saldus
8
124
1
M M5
Sergejs
Rodionovs
3
0:40:35.5
+5:47.3
19.1
0:13:15 (11)
0:13:15 (11)
0:26:35 (8)
0:13:20 (7)
0:40:35 (8)
0:13:59 (9)
Ādaživelo
9
120
2
M M5
Lauris
Sniķers
3
0:40:42.9
+5:54.6
19.0
0:13:19 (12)
0:13:19 (12)
0:26:54 (11)
0:13:34 (9)
0:40:42 (9)
0:13:48 (8)
Velotreniņi.lv
10
142
8
M U16
Rauls
Ukins
3
0:41:18.7
+6:30.5
18.7
0:12:40 (9)
0:12:40 (9)
0:26:42 (9)
0:14:01 (11)
0:41:18 (10)
0:14:35 (10)
LiVelo / Zelta Zeme
11
119
3
M M5
Ints
Celmaraugs
3
0:41:37.7
+6:49.5
18.6
0:13:09 (10)
0:13:09 (10)
0:26:48 (10)
0:13:38 (10)
0:41:37 (11)
0:14:49 (11)
Pukukurjers
12
122
4
M M5
Māris
Ločmelis
3
0:43:28.2
+8:40.0
17.8
0:13:28 (13)
0:13:28 (13)
0:28:09 (12)
0:14:40 (12)
0:43:28 (12)
0:15:19 (13)
Velo Express Scott
13
121
5
M M5
Dainis
Gulbis
3
0:44:08.3
+9:20.1
17.5
0:13:59 (15)
0:13:59 (15)
0:28:53 (14)
0:14:54 (13)
0:44:08 (13)
0:15:15 (12)
14
145
9
M U16
Dāvis
Aizpurietis
3
0:44:11.1
+9:22.9
17.5
0:13:40 (14)
0:13:40 (14)
0:28:38 (13)
0:14:57 (14)
0:44:11 (14)
0:15:32 (14)
Carnikava
15
125
6
M M5
Viesturs
Birkants
3
0:49:50.9
+15:02.7
15.5
0:15:55 (16)
0:15:55 (16)
0:32:55 (15)
0:17:00 (15)
0:49:50 (15)
0:16:55 (15)
NN Sporta klubs
16
126
7
M M5
Viktors
Baumanis
3
0:50:26.2
+15:38.0
15.3
0:16:05 (17)
0:16:05 (17)
0:33:12 (16)
0:17:06 (16)
0:50:26 (16)
0:17:13 (16)
LATVELLO
17
123
8
M M5
Arvīds
Pipirs
3
1:00:42.3
+25:54.1
12.8
0:19:21 (19)
0:19:21 (19)
0:40:04 (18)
0:20:42 (18)
1:00:42 (17)
0:20:37 (17)
Krasti
18
148
10
M U16
Kristers Aleksis
Vīgrants
2
0:37:35.6
+2:47.4
13.7
0:17:10 (18)
0:17:10 (18)
0:37:35 (17)
0:20:25 (17)
19
146
11
M U16
Miks
Meijers
1
0:12:11.8
21.2
0:12:11 (7)
0:12:11 (7)