Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Tautas skrējiens "Apkārt Radžu ūdenskrātuvei 2022"
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Apkārt Radžu ūdenskrātuvei (6.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
208
1
V5 (1973.-1982.g.dzim.)
Anatolijs
Macuks
0:22:39.6
3.5
Jēkabpils SC
2
190
1
V4 (1983.-1992.g.dzim)
Jānis
Jerofejevs
0:23:17.6
+0:38.0
3.6
Skrien Jēkabpils!
3
188
2
V4 (1983.-1992.g.dzim)
Roms
Žilinsks
0:24:27.8
+1:48.2
3.8
Skrien Jēkabpils!
4
78
3
V4 (1983.-1992.g.dzim)
Pēteris
Trokša
0:24:56.2
+2:16.6
3.8
Individuāli
5
5
4
V4 (1983.-1992.g.dzim)
Kaspars
Kravalis
0:25:25.8
+2:46.2
3.9
Skrien Jēkabpils
6
94
1
V6 (1963.-1972.g.dzim.)
Aivars
Bondars
0:25:43.4
+3:03.8
4.0
Skrien Jēkabpils
7
87
1
V3 (1993.-2002.g.dzim.)
Renārs
Vasiļjevs
0:26:16.9
+3:37.2
4.0
SK BULTA
8
93
1
V2 (2003.-2007.g.dzim.)
Krišjānis
Ozols
0:27:04.2
+4:24.6
4.2
9
120
5
V4 (1983.-1992.g.dzim)
Jānis
Zalaks
0:27:09.7
+4:30.1
4.2
ASK PATRIA
10
64
1
S1 (2008.-2012.g.dzim.)
Sintija
Birzniece
0:27:15.5
+4:35.9
4.2
11
83
1
S4 (1983.-1992.g.dzim)
Ineta
Jerofejeva
0:27:26.0
+4:46.4
4.2
Skrien Jēkabpils!
12
222
2
V5 (1973.-1982.g.dzim.)
Guntars
Siliņš
0:28:33.7
+5:54.0
4.4
KROKUS
13
28
2
V2 (2003.-2007.g.dzim.)
Alans
Aleksejevs
0:29:14.1
+6:34.5
4.5
Jēkabpils
14
92
2
S4 (1983.-1992.g.dzim)
Aksana
Beitāne
0:29:14.7
+6:35.1
4.5
CFjēkabpils
15
34
1
V1 (2008.-2012.g.dzim.)
Kristers
Elksnis
0:29:16.1
+6:36.5
4.5
Skrien Jēkabpils!
16
70
3
V2 (2003.-2007.g.dzim.)
Adrians
Karpovičs
0:29:44.2
+7:04.6
4.6
Līvānu BJSS
17
115
3
S4 (1983.-1992.g.dzim)
Ilze
Pastare
0:29:51.6
+7:12.0
4.6
Acorns AC
18
59
2
V6 (1963.-1972.g.dzim.)
Guntars
Straume
0:30:12.3
+7:32.7
4.6
Maratona klubs/VSK
19
25
4
S4 (1983.-1992.g.dzim)
Eva
Žilde-Rudzīte
0:30:44.4
+8:04.8
4.7
20
189
1
S2 (2003.-2007.g.dzim.)
Kitija
Elksne
0:30:51.2
+8:11.5
4.7
Skrien Jēkabpils!
21
99
6
V4 (1983.-1992.g.dzim)
Jānis
Spravnieks
0:31:26.1
+8:46.5
4.8
22
98
3
V5 (1973.-1982.g.dzim.)
Jānis
Ozols
0:31:35.8
+8:56.2
4.9
23
13
2
S2 (2003.-2007.g.dzim.)
Evelīna Žanete
Švirkste
0:32:25.7
+9:46.1
5.0
Līvānu BJSS
24
223
4
V2 (2003.-2007.g.dzim.)
Gatis Kristiāns
Romanovs
0:32:46.4
+10:06.8
5.0
Līvānu BJSS
25
2
1
S5 (1973.-1982.g.dzim.)
Baiba
Saleniece
0:32:51.5
+10:11.9
5.1
26
214
1
S3 (1993.-2002.g.dzim.)
Egita
Lazdiņa
0:32:57.8
+10:18.2
5.1
27
63
2
S5 (1973.-1982.g.dzim.)
Svetlana
Podoba
0:33:10.8
+10:31.2
5.1
28
227
3
S5 (1973.-1982.g.dzim.)
Lidija
Rusakova
0:33:37.3
+10:57.7
5.2
Skrien Jēkabpils
29
84
1
S7 (1953.-1962.g.dzim.)
Mārīte
Vilcāne
0:33:59.4
+11:19.8
5.2
Līvānu novada pašvaldība
30
216
2
V1 (2008.-2012.g.dzim.)
Kristers
Salenieks
0:34:54.9
+12:15.3
5.4
31
191
2
V3 (1993.-2002.g.dzim.)
Toms
Jurgevičs
0:35:02.6
+12:23.0
5.4
Skrien Jēkabpils!
32
117
2
S3 (1993.-2002.g.dzim.)
Anete
Lasmane
0:35:05.8
+12:26.2
5.4
33
14
5
S4 (1983.-1992.g.dzim)
Ilze
Florence
0:35:37.0
+12:57.4
5.5
34
8
1
S6 (1963.-1972.g.dzim.)
Ligita
Leitlande
0:35:44.0
+13:04.4
5.5
35
73
6
S4 (1983.-1992.g.dzim)
Lita
Sala
0:36:41.4
+14:01.7
5.6
36
90
2
S1 (2008.-2012.g.dzim.)
Alisa
Jermolajeva
0:37:24.0
+14:44.4
5.8
Līvānu BJSS
37
17
2
S7 (1953.-1962.g.dzim.)
Anita
Šteinberga
0:37:54.3
+15:14.7
5.8
38
95
7
V4 (1983.-1992.g.dzim)
Jānis
Strapcāns
0:41:20.7
+18:41.1
6.4
osksm
39
33
3
S1 (2008.-2012.g.dzim.)
Diāna
Pastare
0:42:43.3
+20:03.7
6.6
Acorns AC
40
16
4
S1 (2008.-2012.g.dzim.)
Felicita
Jerofejeva
0:43:29.2
+20:49.6
6.7
Jēkabpils sporta skola/Skrien Jēkabpils!
41
199
3
V6 (1963.-1972.g.dzim.)
Jānis
Birģelis
0:45:09.0
+22:29.3
6.9
42
82
5
S1 (2008.-2012.g.dzim.)
Līva
Kudliška
1:00:17.0
+37:37.3
9.3
Skrien Jēkabpils!
43
50
3
V1 (2008.-2012.g.dzim.)
Ilvars
Andersons-Barons
1:14:52.0
+52:12.3
11.5
44
86
4
V1 (2008.-2012.g.dzim.)
Valters
Andersons
1:14:55.0
+52:15.3
11.5
Valters
1003
V6 (1963.-1972.g.dzim.)
Aivars
Jakans
livelo zelta zeme
1009
V1 (2008.-2012.g.dzim.)
Artjoms
Jermolajevs
Līvānu BJSS
1023
V1 (2008.-2012.g.dzim.)
Jānis
Romancevičs
Selonia