Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
exp
Suņu sacensības "Sniega suņi 2022"
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
exp
XC ( km)
V
Num
VG
Starts
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
9
1
11:07:00
DBW O
Evija
Černiševa
0:08:39.3
ZKK
2
5
1
11:03:00
DBM O
Fricis
Zarzeckis
0:08:50.9
+0:11.6
Dog sprot Carnikava
3
10
2
11:08:00
DBW O
Diāna
Spiridovska
0:09:08.0
+0:28.7
Dodkepu.lv
4
21
1
11:22:00
DS2 O
Arvis
Grigans
0:09:20.4
+0:41.1
Dog sport Carnikava
5
20
2
11:21:00
DS2 O
Iveta
Lange
0:10:26.6
+1:47.3
Karro team
6
6
2
11:04:00
DBM O
Edijs
Vasiljevs
0:10:36.1
+1:56.7
RaceDog Latvia
7
19
3
11:20:00
DS2 O
Sarmīte
Linde
0:10:45.1
+2:05.8
Dog Sport Carnikava
8
2
3
11:00:00
DBW O
Ingūna
Brūvere 1
0:10:51.2
+2:11.9
Dog Sport Carnikava
9
13
1
11:11:00
DBW RNB1
Jūlija
Osipova
0:12:37.4
+3:58.1
KSSK
10
43
1
11:50:00
DS1 O
Ingūna
Brūvere 2
0:12:37.9
+3:58.6
Dog Sport Carnikava
11
3
1
11:01:00
DS1 RNB1
Andrejs
Osipovs 1
0:12:45.6
+4:06.3
KSSK
12
4
3
11:02:00
DBM O
Artūrs
Greizis
0:12:52.1
+4:12.8
Dodkepu.lv
13
11
4
11:09:00
DBW O
Agnija
Selecka
0:12:55.5
+4:16.2
14
45
2
11:52:00
DS1 O
Andrejs
Osipovs 2
0:12:57.8
+4:18.5
KSSK
15
24
1
11:25:00
DS2 RNB2
Gatis
Darbinieks
0:13:13.0
+4:33.7
Sniega suņi
16
7
4
11:04:45
DBM O
Andris
Knodze
0:13:21.2
+4:41.9
Pļaviņu sporta klubs Skanste
+15s sods
17
12
2
11:10:00
DBW RNB1
Evija
Ziediņa
0:13:33.0
+4:53.7
KSSK
18
23
2
11:24:00
DS2 RNB2
Reinis Matīss
Sniedzītis
0:14:14.4
+5:35.1
Sniega suņi
19
8
3
11:06:00
DBW RNB1
Raimonda
Ratkeviča 1
0:14:40.9
+6:01.6
Sniega suņi
20
17
2
11:18:00
DS1 RNB1
Raitis
Alekss
0:15:24.2
+6:44.9
Sniega suņi
21
14
4
11:12:00
DBW RNB1
Kristīne
Petrovska-Lazdiņa
0:15:34.6
+6:55.3
KSSK
22
22
4
11:23:00
DS2 O
Darja
Belousova
0:16:13.7
+7:34.4
-
23
38
1
11:42:00
DCW O
Gunda
Šabanova
0:16:21.6
+7:42.3
ZKK
24
42
2
11:46:00
DCW O
Olga
Medzjuta
0:17:29.1
+8:49.8
Lūšu ķepas Jēkabpils
25
44
3
11:51:00
DS2 RNB2
Raimonda
Ratkeviča 2
0:17:42.0
+9:02.7
Sniega suņi
26
26
1
11:30:00
DCM O
Edgars
Kļaviņš
0:18:08.7
+9:29.4
Sniega suņi
27
29
2
11:33:00
DCM O
Reinis
Bitāns
0:18:20.8
+9:41.5
Dodkepu.lv
28
25
3
11:29:00
DCM O
Guntis
Stankevičs
0:18:54.2
+10:14.9
Lūšu ķepas
29
37
3
11:41:00
DCW O
Agneta
Auzāne
0:19:01.2
+10:21.9
Lūšu ķepas
30
1
4
10:50:00
DCW O
Elizabete
Medzjuta
0:19:13.8
+10:34.5
Lūšu ķepas Jēkabpils
31
39
5
11:43:00
DCW O
Amanda
Lapsa
0:19:40.4
+11:01.1
Lūšu ķepas
32
36
6
11:40:00
DCW O
Anita
Apine
0:20:29.1
+11:49.8
33
27
4
11:31:00
DCM O
Edgars
Kovalenko
0:21:00.2
+12:20.9
34
18
5
11:19:00
DS2 O
Ilze
Kravcova
0:22:00.5
+13:21.2
Dodkepu.lv
35
35
7
11:39:00
DCW O
Daiva
Grauduma
0:22:09.7
+13:30.4
36
16
3
11:17:00
DS1 RNB1
Karīna
Darbiniece
0:22:41.7
+14:02.4
Sniega suņi
37
34
8
11:37:45
DCW O
Kristiāna
Purviņa
0:23:19.6
+14:40.3
Lūšu ķepas Jēkabpils
+15s sods
38
32
9
11:36:00
DCW O
Karīna
Mašinska
0:24:07.2
+15:27.9
Dodkepu.lv
39
41
10
11:45:00
DCW O
Aija
Liepa
0:24:13.1
+15:33.8
DodĶepu.lv
40
30
5
11:34:00
DCM O
Pēteris
Leja
0:24:18.0
+15:38.7
41
31
11
11:35:00
DCW O
Agnese
Beišāne
0:25:25.1
+16:45.8
Dodkepu.lv
42
28
6
11:32:00
DCM O
Daniels
Klimkovičš
0:26:11.2
+17:31.9
Dodkepu.lv
43
40
12
11:44:00
DCW O
Inese
Vectirāne
0:26:20.7
+17:41.4
Karro Team
44
33
13
11:37:00
DCW O
Sindija
Paurniete
0:30:41.2
+22:01.8
Dodkepu.lv
15
11:16:00
DS1 O
Aleksis
Merga
teamAlus
Bērnu ( km)
V
Num
VG
Starts
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat
1
50
1
13:00:00
DCK2 O
Kārlis
Bormanis
0:01:59.4
Dog Sport Carnikava
2
61
1
13:05:30
DCK3 O
Dens
Grigans
0:02:06.5
+0:07.1
Dog sport Carnikava
3
53
2
13:01:30
DCK3 O
Annija
Auzāne
0:02:20.3
+0:20.8
Lūšu ķepas
4
56
3
13:03:00
DCK3 O
Alfrēds
Drulle
0:02:21.8
+0:22.4
5
55
4
13:02:00
DCK3 O
Sofija
Bokāne
0:02:22.4
+0:23.0
Lūšu ķepas
6
57
5
13:03:30
DCK3 O
Ģirts
Lukaševičš
0:02:23.8
+0:24.4
Dodkepu.lv
7
71
1
13:12:00
DCK1 O
Miķelis
Liniņš
0:02:26.1
+0:26.7
Dog Sport Carnikava
8
63
6
13:06:30
DCK3 O
Evelīna
Krūze
0:02:28.8
+0:29.4
Sniega suņi
9
59
7
13:04:30
DCK3 O
Sandija
Stankeviča
0:02:29.0
+0:29.6
JKK"Lūšu ķepas"
10
58
8
13:04:00
DCK3 O
Kostyantyn
Pavlovych
0:02:29.4
+0:29.9
11
52
9
13:01:00
DCK3 O
Enija
Gile
0:02:42.8
+0:43.3
Dodkepu.lv
12
64
10
13:07:00
DCK3 O
Matīss
Kubliņš
0:02:44.0
+0:44.6
Sniega suņi
13
73
2
13:13:00
DCK1 O
Martins
Deičmanis
0:02:44.3
+0:44.9
ZKK
14
76
2
13:14:30
DCK2 O
Gatis
Stankevičs
0:02:47.8
+0:48.3
Lūšu ķepas
15
82
3
13:18:30
DCK1 O
Anna
Bormane
0:02:48.5
+0:49.1
Dog Sport Carnikava
16
51
11
13:00:30
DCK3 O
Anna
Drulle
0:02:51.6
+0:52.2
17
74
4
13:13:30
DCK1 O
Mareks
Ādamsons
0:02:56.6
+0:57.1
Dog Sport Carnikava
18
67
3
13:10:00
DCK2 O
Markuss
Sniedze
0:02:57.2
+0:57.8
Dodkepu.lv
19
66
4
13:09:30
DCK2 O
Myroslava
Pavlovych
0:02:57.7
+0:58.3
20
72
5
13:12:30
DCK1 O
Ernests
Auziņš
0:03:19.9
+1:20.5
Lūšu Ķepas
21
68
6
13:10:30
DCK1 O
Karolīna Bella
Lange
0:03:30.0
+1:30.6
Karroteam
22
70
7
13:11:30
DCK1 O
Agata
Dubiņina
0:03:39.4
+1:40.0
23
81
1
13:18:00
DCK0 O
Katrīna Anna
Lagzdiņa
0:03:59.1
+1:59.7
KSSK
24
65
5
13:09:00
DCK2 O
Gabriela
Gatere
0:04:07.4
+2:08.0
Sniega suņi
25
75
8
13:13:45
DCK1 O
Ramona
Ādamsone
0:04:20.8
+2:21.4
Dog Sport Carnikava
+15s sods
26
80
2
13:17:30
DCK0 O
Agnese
Kravcova
0:04:26.3
+2:26.9
Dodkepu.lv
27
78
3
13:16:30
DCK0 O
Kārlis
Darbinieks
0:04:31.6
+2:32.2
Sniega suņi
28
79
4
13:17:00
DCK0 O
Emma
Anaite-Mašinska
0:04:38.6
+2:39.2
Lūšu ķepas Jēkabpils
29
77
5
13:16:00
DCK0 O
Stefans
Kļaviņš
0:04:43.1
+2:43.7
Sniega suņi
54
13:02:00
DCK3 O
Alise
Reingolde
60
13:05:00
DCK3 O
Arvis
Liniņš
Dog Sport Carnikava
62
13:06:00
DCK3 O
Olivers
Sīka
Dodkepu.lv
69
13:11:00
DCK1 O
Anna
Osipova
KSSK