Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Skrējiens pa Dagdas pilsētu 2018
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
5km (4.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
343
1
V6
Harolds
Kavinskis
1989
M
DNSS
1
0:15:49.4
3.4
2
284
2
V6
Rolands
Burcevs
1989
M
1
0:16:07.9
+0:18.4
3.5
3
198
3
V6
Maksims
Kurica
1992
M
Andzeli
1
0:16:24.5
+0:35.0
3.6
4
288
4
V6
Viktors
Smeiļa
1993
M
Andrupenes komanda
1
0:17:00.7
+1:11.2
3.7
5
327
1
V7
Ainārs
Mizāns
1976
M
Grizāni TEAM
1
0:17:03.3
+1:13.8
3.7
6
88
1
V5
Nikodems
Kartenko
2001
M
BubleGum
1
0:17:07.5
+1:18.1
3.7
7
135
1
V3
Andris
Vorobjovs
2004
M
Dagdas vidusskola 8.b
1
0:17:28.7
+1:39.2
3.8
8
365
2
V3
Renis
Vigulis
2004
M
Reinis
1
0:17:30.2
+1:40.7
3.8
9
400
2
V5
Juris
Andžāns
2001
M
DV
1
0:17:32.4
+1:42.9
3.8
10
382
2
V7
Aleksandrs
Grinevičs
1985
M
Krāslavas PSK
1
0:17:41.7
+1:52.3
3.8
11
399
1
V4
Aigars
Andžāns
2003
M
amkal
1
0:17:46.8
+1:57.3
3.9
12
366
2
V4
Roberts
Niedra
2002
M
Aleksandrovas i.pmtsk.
1
0:17:59.7
+2:10.2
3.9
13
391
1
S3
Līga
Volka
2004
F
Krāslavas Sporta skola
1
0:18:07.9
+2:18.4
3.9
14
300
1
V2
Daniels
Kazakevičs
2006
M
Dagdas vidusskola 6.b
1
0:18:11.9
+2:22.4
4.0
15
344
3
V5
Māris
Mizāns
1999
M
Grizāni TEAM
1
0:18:27.7
+2:38.2
4.0
16
96
3
V7
Ikrijs
Dmitrijevs
1983
M
Dagda
1
0:18:32.0
+2:42.5
4.0
17
280
3
V3
Raivis
Kuzņecovs
2004
M
Motopēds
1
0:18:33.7
+2:44.2
4.0
18
349
2
S3
Adriāna
Šuminska
2005
F
Krāslavas Sporta skola
1
0:18:45.1
+2:55.6
4.1
19
389
3
V4
Sandis
Dimpers
2003
M
Motopēds
1
0:18:50.9
+3:01.4
4.1
20
148
1
S7
Natālija
Kupina
1982
F
Preiļi
1
0:18:56.0
+3:06.5
4.1
21
279
4
V5
Aksels
Juhna
2000
M
HaribO
1
0:19:02.7
+3:13.2
4.1
22
150
5
V5
Andris
Šalajevs
2000
M
HaribO
1
0:19:03.0
+3:13.5
4.1
23
338
1
V1
Arnis
Dimpers
2009
M
1
0:19:13.3
+3:23.8
4.2
24
278
1
V8
Ēriks
Mizāns
1970
M
Grizāni TEAM
1
0:19:24.7
+3:35.2
4.2
25
397
3
S3
Jana
Volka
2004
F
Krāslavas Sporta skola
1
0:19:32.3
+3:42.8
4.2
26
396
4
V7
Jurijs
Krupins
1980
M
Preiļi
1
0:19:38.1
+3:48.6
4.3
27
92
4
V4
Raivis
Grabovskis
2002
M
RPB
1
0:19:49.0
+3:59.5
4.3
28
380
6
V5
Jans
Gerasimovs
2001
M
DBT Dagda
1
0:20:00.7
+4:11.2
4.4
29
320
5
V4
Lauris
Vandišs
2003
M
Schreibikusi
1
0:20:37.6
+4:48.1
4.5
30
84
1
S1
Valērija
Burceva
2008
F
Krāslavas Sporta skola
1
0:20:39.1
+4:49.6
4.5
31
342
2
S1
Sandra
Dimpere
2009
F
1
0:20:56.2
+5:06.7
4.6
32
287
1
S5
Jana
Poļaka
2001
F
DNSS
1
0:20:57.0
+5:07.5
4.6
33
334
6
V4
Ralfs
Rakickis
2003
M
RPB
1
0:21:25.3
+5:35.9
4.7
34
390
7
V5
Žanis
Mizāns
2000
M
RPB
1
0:21:26.8
+5:37.4
4.7
35
292
7
V4
Elvis
Stepiņš
2003
M
RPB
1
0:21:30.9
+5:41.4
4.7
36
361
4
S3
Violeta
Gorina
2004
F
Aleksandrovas i.pmtsk.
1
0:21:48.1
+5:58.6
4.7
37
270
2
S5
Loreta
Makņa
2001
F
1
0:21:57.8
+6:08.3
4.8
38
309
2
V2
Raivo
Malinovskis
2006
M
dagda
1
0:22:27.1
+6:37.6
4.9
39
90
3
V2
Andrejs
Brinarovič
2007
M
Aleksandrovas i.pmtskl.
1
0:22:38.1
+6:48.6
4.9
40
314
1
S6
Guna
Malinovska
1986
F
Dagda
1
0:22:42.3
+6:52.9
4.9
41
45
3
S5
Kristīne
Vinokurova
2000
F
12.a
1
0:23:09.3
+7:19.8
5.0
42
374
1
S8
Marika
Dorožko
1966
F
IK "M.Dorožko"
1
0:23:10.8
+7:21.3
5.0
43
145
1
S4
Lāsma
Vasiļevska
2002
F
DNSS
1
0:23:16.3
+7:26.9
5.1
44
136
8
V4
Rihards
Noskovs
2002
M
DBT tehnikums
1
0:23:28.7
+7:39.2
5.1
45
388
2
S4
Milāna
Gorbunova
2003
F
1
0:23:29.7
+7:40.2
5.1
46
93
3
S4
Jūlija
Smoļaninova
2003
F
DNSS
1
0:23:30.0
+7:40.5
5.1
47
196
8
V5
Ēriks
Nemenkovs
2000
M
DBT tehnikums
1
0:23:43.5
+7:54.0
5.2
48
94
9
V5
Ainārs
Kacars
1998
M
DBT tehnikums
1
0:23:43.5
+7:54.1
5.2
49
97
5
V3
Nikita
Kisilevskis
2004
F
Motopēds
1
0:23:54.5
+8:05.0
5.2
50
322
9
V4
Harijs
Aišpurs
2002
M
RPB
1
0:23:54.7
+8:05.2
5.2
51
140
4
V3
Armands
Daniļevičs
2004
M
Motopēds
1
0:23:54.7
+8:05.2
5.2
52
87
6
S3
Kitija
Jermolajeva
2005
F
7a
1
0:24:16.7
+8:27.2
5.3
53
371
4
S5
Daniela
Čapkeviča
2000
F
12.a
1
0:24:29.0
+8:39.5
5.3
54
147
4
S4
Anastasija
Burceva
2002
F
DBT
1
0:24:41.2
+8:51.7
5.4
55
308
7
S3
Valērija
Mihejeva
2004
F
DNSS
1
0:24:52.2
+9:02.7
5.4
56
187
10
V5
Aleksandrs
Skurjats
2000
M
DBT tehnikums
1
0:25:23.8
+9:34.4
5.5
57
134
5
S5
Poļina
Adeļeviča
2001
F
DBT tehnikums
1
0:25:23.9
+9:34.4
5.5
58
132
11
V5
Romāns
Ivanovs
1998
M
DBT
1
0:25:37.5
+9:48.0
5.6
59
293
6
S5
Jana
Bargana
2001
F
1
0:25:44.7
+9:55.2
5.6
60
340
1
S2
Juliāna
Silineviča
2006
F
Dagdas vidusskola 6.b
1
0:26:12.8
+10:23.3
5.7
61
133
5
S4
Ieva
Murāne
2003
F
8b
1
0:26:13.4
+10:23.9
5.7
62
378
3
S1
Milana
Poļaka
2009
F
DNSS
1
0:26:13.7
+10:24.2
5.7
63
183
7
S5
Airita
Olehnoviča
2000
F
12.a
1
0:26:16.1
+10:26.6
5.7
64
144
8
S3
Amālija
Grišāne
2004
F
8b
1
0:26:16.7
+10:27.2
5.7
65
341
9
S3
Lana
Žvirble
2005
F
7a
1
0:26:59.8
+11:10.3
5.9
66
356
4
S1
Nika
Malinovska
2010
F
Dagda
1
0:27:03.2
+11:13.7
5.9
67
301
5
S1
Rebeka
Vjatere
2009
F
Dagda
1
0:29:10.2
+13:20.7
6.3