Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Skrējiens apkārt Zāģezeram 2021
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1626
1
1-V40 (1981.-1990.)
Arnis
Ozoliņš
0:32:57.8
3.3
SK TĒRAUDS/ VALKA
2
1644
1
1-V30 (1991.-2002.)
Rihards
Linte
0:33:14.7
+0:16.8
3.3
3
1619
2
1-V40 (1981.-1990.)
Artūrs
Pauliņš
0:33:35.5
+0:37.6
3.4
Scott running Latvia
4
1642
1
1-V18 (2003.<)
Renārs
Ruģelis
0:35:50.9
+2:53.0
3.6
SK "Tērauds"
5
1605
3
1-V40 (1981.-1990.)
Ilgvars
Šmits
0:37:03.7
+4:05.8
3.7
Velohooligans/Ķeizari- 1
6
1636
1
1-V55+ (<1965.)
Antis
Zunda
0:37:08.6
+4:10.7
3.7
7
1607
4
1-V40 (1981.-1990.)
Jānis
Gailis
0:37:12.4
+4:14.6
3.7
DAKO-Ziemeļvidzeme
8
1601
2
1-V18 (2003.<)
Reinis
Feldmanis
0:39:29.7
+6:31.8
4.0
9
1645
1
1-V55 (1966.-1980.)
Māris
Heinols
0:40:44.0
+7:46.1
4.1
A2/Kocēni
10
1622
5
1-V40 (1981.-1990.)
Jānis
Rubiks
0:41:23.6
+8:25.7
4.1
DAKO-Ziemeļvidzeme
11
1625
6
1-V40 (1981.-1990.)
Aigars
Podiņš
0:41:59.4
+9:01.5
4.2
Velohooligans/Ķeizari1
12
1638
1
1-S18 (2003.<)
Marta Luize
Pētersone
0:42:07.8
+9:10.0
4.2
Scott Running Latvia
13
1646
2
1-V55 (1966.-1980.)
Dzintars
Harkins
0:42:43.7
+9:45.8
4.3
DAKO-Ziemeļvidzeme
14
1616
7
1-V40 (1981.-1990.)
Edgars
Ārgalis
0:43:19.7
+10:21.8
4.3
Velohooligans/Ķeizari1
15
1635
3
1-V55 (1966.-1980.)
Artis
Zariņš
0:43:47.1
+10:49.2
4.4
DAKO-Ziemeļvodzeme
16
1602
1
1-S30 (1991.-2002.)
Laura
Savicka
0:44:34.2
+11:36.3
4.5
Smiltene
17
1623
2
1-V55+ (<1965.)
Vairis
Krauklis
0:44:59.5
+12:01.6
4.5
5AValka
18
1620
2
1-V30 (1991.-2002.)
Kristaps
Kārkliņš
0:45:58.4
+13:00.6
4.6
DAKO-Ziemeļvidzeme
19
1634
8
1-V40 (1981.-1990.)
Māris
Rubiks
0:46:27.0
+13:29.1
4.6
Valmieras Velo Vienība
20
1613
1
1-S55 (1966.-1980.)
Dace
Liepiņa
0:48:40.3
+15:42.4
4.9
DAKO-Ziemeļvidzeme
21
1637
4
1-V55 (1966.-1980.)
Ints
Lērme
0:48:40.6
+15:42.7
4.9
DAKO-Ziemeļvidzeme
22
1609
5
1-V55 (1966.-1980.)
Renārs
Lauzis
0:48:40.9
+15:43.0
4.9
Z-Triton.com
23
1627
6
1-V55 (1966.-1980.)
Raitis
Jākobsons
0:49:57.2
+16:59.3
5.0
Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija
24
1615
9
1-V40 (1981.-1990.)
Jānis
Priedītis
0:50:20.8
+17:22.9
5.0
DAKO-Ziemeļvidzeme
25
1608
3
1-V55+ (<1965.)
Aigars
Savickis
0:50:35.8
+17:37.9
5.1
Smiltene
26
1639
1
1-S40 (1981.-1990.)
Kristīne
Krastiņa
0:50:52.5
+17:54.7
5.1
27
1643
10
1-V40 (1981.-1990.)
Ivo
Zandersons
0:52:06.7
+19:08.9
5.2
3km (3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1640
1
3-V18 (2003.<)
Edmunds
Mertens
0:12:05.2
4.0
Valkas novada BJSS
2
1610
1
3-S18 (2003.<)
Angelina
Lahina
0:13:39.5
+1:34.2
4.6
Valkas novada BJSS
3
1606
2
3-S18 (2003.<)
Evelīna
Breidaka
0:14:00.9
+1:55.6
4.7
Valkas novada BJSS
4
1612
1
3-V55+ (<1965.)
Aldis
Gromulis
0:15:10.8
+3:05.6
5.1
5
1647
3
3-S18 (2003.<)
Līva
Cibuļska
0:16:04.4
+3:59.1
5.4
Valkas novada BJSS
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1641
1
2-V30 (1991.-2002.)
Agnis
Stulpinskis
0:16:49.9
3.4
Valmieras Vieglatlētikas klubs
2
1604
1
2-V18 (2003.<)
Daniels
Šimaņecs
0:17:30.5
+0:40.5
3.5
Valmiera
3
1621
1
2-V55 (1966.-1980.)
Gatis
Melgalvis
0:19:04.5
+2:14.5
3.8
Valmieras Velo Vienība
4
1649
2
2-V18 (2003.<)
Toms Rainers
Feldmanis
0:19:05.9
+2:16.0
3.8
Valkas novada BJSS
5
1614
2
2-V55 (1966.-1980.)
Aigars
Feldmanis
0:21:40.2
+4:50.2
4.3
Ērģeme
6
1650
1
2-S18 (2003.<)
Laura
Ruģele
0:21:44.7
+4:54.8
4.3
SS Arkādija
7
1629
1
2-S30 (1991.-2002.)
Džuljeta
Jēkabsone
0:22:54.3
+6:04.3
4.6
Valmieras Bērnu Sporta skola
8
1628
2
2-S30 (1991.-2002.)
Karīna
Harkina
0:25:49.7
+8:59.8
5.2
DAKO-Ziemeļvidzeme
9
1632
1
2-S55 (1966.-1980.)
Kaja
Tättar
0:26:44.9
+9:55.0
5.3
5A Valka/LV
10
1648
1
2-V55+ (<1965.)
Agris
Knope
0:27:18.5
+10:28.6
5.5
11
1603
2
2-V55+ (<1965.)
Raitis
Lērme
0:30:13.3
+13:23.4
6.0
Dako-Ziemļvidev