Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Siguldas apļi 2023, 6. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
7x1km (7.7 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
46
1
Sievietes 40 (1983.-1992.dz.g.)
Irina
Grīnberga
7
0:37:50.1
4.9
SK PANTERA
2
4
1
Nūjo sievietes 40 (1973.-1992.dz.g.)
Solvita
Andžāne
7
1:04:40.4
8.4
SISI
3
43
2
Nūjo sievietes 40 (1973.-1992.dz.g.)
Iveta
Grīnberga
7
1:04:40.9
8.4
SISI
4
227
3
Nūjo sievietes 40 (1973.-1992.dz.g.)
Jūlija
Lēģere
7
1:05:08.7
8.5
5
86
4
Nūjo sievietes 40 (1973.-1992.dz.g.)
Gunita
Oļipova
7
1:13:03.4
9.5
7x1km (7.7 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
162
1
Vīrieši (1993.-2002.dz.g.)
Mārtiņš
Plaudis
7
0:32:18.8
4.2
Supervaroņi
2
233
1
Vīrieši 50+ (<=1972.dz.g.)
Jānis
Ozoliņš
7
0:32:58.2
4.3
3
163
2
Vīrieši (1993.-2002.dz.g.)
Elvis
Rubīns
7
0:33:00.2
4.3
4
26
3
Vīrieši (1993.-2002.dz.g.)
Eliss
Dukalskis
7
0:34:56.0
4.5
Velo klubs Sigulda
5
55
2
Vīrieši 50+ (<=1972.dz.g.)
Ainārs
Kravalis
7
0:39:06.4
5.1
6
6
1
Vīrieši 50 (1973.-1982.dz.g.)
Gatis
Avotiņš
7
0:41:19.2
5.4
4x1km (4.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
187
1
Meitenes (2007.-2008.dz.g.)
Madara
Cauce
4
0:21:41.5
4.9
4x1km (4.4 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
12
1
Zēni (2007.-2008.dz.g.)
Bruno
Bilāns
4
0:21:40.3
4.9
SSS
2x1km (2.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
231
1
Meitenes (2011.-2012.dz.g.)
Estere
Čirjevska
2
0:09:42.2
4.4
Siguldas Sporta Skola
2
63
2
Meitenes (2011.-2012.dz.g.)
Melānija
Lebedoka
2
0:09:48.0
4.5
Velo klubs Sigulda
3
24
3
Meitenes (2011.-2012.dz.g.)
Agnese
Dārziņa
2
0:09:53.5
4.5
Siguldas Sporta Skola
4
144
4
Meitenes (2011.-2012.dz.g.)
Katrīna
Parfenkova
2
0:10:30.8
4.8
BJKSS SIGULDA
5
230
1
Meitenes (2013.-2014.dz.g.)
Līna
Zilvere
2
0:10:34.5
4.8
BJKSS Sigulda
6
14
2
Meitenes (2013.-2014.dz.g.)
Hanna
Bīlmane Ozoliņa
2
0:10:36.0
4.8
2x1km (2.2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
107
1
Zēni (2009.-2010.dz.g.)
Roberts
Tolpežņikovs
2
0:08:53.5
4.0
Siguldas sporta skola
2
13
2
Zēni (2009.-2010.dz.g.)
Leo
Bilāns
2
0:08:56.9
4.1
SSS
3
108
3
Zēni (2009.-2010.dz.g.)
Justs Uga
Umblejs
2
0:09:03.8
4.1
Siguldas sporta skola
4
104
1
Zēni (2011.-2012.dz.g.)
Adrians
Šics
2
0:09:04.8
4.1
Siguldas sporta skola
5
219
4
Zēni (2009.-2010.dz.g.)
Marks
Nevlers
2
0:10:22.6
4.7
6
155
5
Zēni (2009.-2010.dz.g.)
Ernests
Šate
2
0:10:27.9
4.8
BJKSS Sigulda
2x600m (1.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
64
1
Meitenes (2015.-2016.dz.g.)
Elza
Leimane
2
0:05:49.1
4.8
Siguldas Sporta Skola
2
124
2
Meitenes (2015.-2016.dz.g.)
Emīlija
Melkere
2
0:05:55.2
4.9
3
93
3
Meitenes (2015.-2016.dz.g.)
Marta
Pundure
2
0:06:00.3
5.0
Sigulda
4
41
4
Meitenes (2015.-2016.dz.g.)
Kate
Gredzena
2
0:06:06.2
5.1
5
215
5
Meitenes (2015.-2016.dz.g.)
Marta
Šnepa-Šnepe
2
0:06:26.1
5.4
Siguldas Sporta Skola
6
228
6
Meitenes (2015.-2016.dz.g.)
Māra
Ezeriņa
2
0:06:28.3
5.4
2x600m (1.2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
42
1
Zēni (2015.-2016.dz.g.)
Kurts
Gredzens
2
0:05:23.5
4.5
2
186
2
Zēni (2015.-2016.dz.g.)
Gustavs
Valtiņš
2
0:05:40.0
4.7
3
90
3
Zēni (2015.-2016.dz.g.)
Olivers
Paio
2
0:05:47.0
4.8
Siguldas Sporta Skola
4
178
4
Zēni (2015.-2016.dz.g.)
Mikus
Zaumanis
2
0:06:24.8
5.3
BJKS Sigulda
5
122
5
Zēni (2015.-2016.dz.g.)
Rainers
Akmentiņš
2
0:06:57.3
5.8
6
158
6
Zēni (2015.-2016.dz.g.)
Mārtiņš
Kairis
2
0:07:09.7
6.0
BJKSS Sigulda
600m (0.6 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
232
1
Meitenes (>=2017.dz.g.)
Elza
Melnere
1
0:02:57.8
4.9
2
103
2
Meitenes (>=2017.dz.g.)
Alīsija
Šica
1
0:03:08.2
5.2
3
135
3
Meitenes (>=2017.dz.g.)
Odrija
Valgača
1
0:03:08.6
5.2
4
76
4
Meitenes (>=2017.dz.g.)
Paula
Nagle
1
0:03:22.7
5.6
Pantera
5
134
5
Meitenes (>=2017.dz.g.)
Madlēna
Trautmane
1
0:04:37.3
7.7
6
123
6
Meitenes (>=2017.dz.g.)
Samanta
Akmentiņa
1
0:04:44.2
7.9
600m (0.6 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
92
1
Zēni (>=2017.dz.g.)
Ernests
Praņēvičs
1
0:02:52.0
4.8
Pantera
2
146
2
Zēni (>=2017.dz.g.)
Oskars
Vunģis
1
0:02:57.0
4.9
Garām ejot/nanotev.lv
3
23
3
Zēni (>=2017.dz.g.)
Kārlis
Čoders
1
0:03:01.2
5.0
Lidojošais slēpotājs
4
69
4
Zēni (>=2017.dz.g.)
Kristiāns
Martinsons
1
0:03:02.2
5.1
SK Pantēra
5
61
5
Zēni (>=2017.dz.g.)
Lins
Lācis
1
0:03:12.8
5.4
6
133
6
Zēni (>=2017.dz.g.)
Teodors
Trautmanis
1
0:03:13.1
5.4