Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Sacensības Ziema 2020, 4. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
0,2 km (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
1256
1
S 5
Marta
Zirne
1
0:01:16.0
6.3
2
469
1
V 5
Valters
Kanders
1
0:01:40.4
+0:24.3
8.4
3
360
2
S 5
Beate
Purgaile
1
0:01:44.2
+0:28.2
8.7
4
559
2
V 5
Osvalds
Žilko
1
0:01:45.7
+0:29.7
8.8
5
506
3
S 5
Elīna
Vīksna
1
0:02:51.4
+1:35.3
14.3
6
2062
3
V 5
Mārcis
Zālītis
1
0:06:56.0
+5:39.9
34.7
0,5 km (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
134
1
S 10
Katrīna
Līdaka
1
0:02:51.2
5.7
2
2082
1
V 7
Daniels Tomass
Bērziņš
1
0:03:03.8
+0:12.5
6.1
3
486
2
V 7
Markuss
Zālītis
1
0:03:07.6
+0:16.3
6.3
4
263
1
S 9
Emma
Ozoliņa
1
0:03:25.9
+0:34.6
6.9
5
1031
3
V 7
Uvis
Žilko
1
0:03:37.0
+0:45.7
7.2
6
274
2
S 10
Anastasija
Stefanoviča
1
0:03:45.9
+0:54.6
7.5
7
2001
1
V 9
Edvards
Zirnis
1
0:03:46.9
+0:55.6
7.6
8
82
4
V 7
Olivers
Purgailis
1
0:04:03.0
+1:11.8
8.1
2 km (1.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
505
1
V Tauta
Edgars
Kazradzis
2
0:07:26.1
4.6
2
512
1
S 12
Melānija
Zālīte
2
0:07:58.5
+0:32.4
5.0
3
1243
2
S 12
Marta
Žilko
2
0:09:35.6
+2:09.5
6.0
4
300
3
S 12
Milda
Ozoliņa
2
0:09:58.4
+2:32.3
6.2
5
2080
1
S 50
Baiba
Zariņa
2
0:11:48.3
+4:22.1
7.4
6
380
1
V 12
Daniels
Līdaka
2
0:13:05.7
+5:39.6
8.2
7
458
1
S 65
Lauma
Žilko
2
0:13:16.4
+5:50.2
8.3
8
1270
1
S Tauta
Lidija
Stefanoviča
2
0:13:42.2
+6:16.1
8.6
9
2093
1
S 70
Tabita
Skurbe
2
0:14:42.7
+7:16.5
9.2
10
1265
2
S 65
Līvija
Indiksone
2
0:15:32.6
+8:06.4
9.7
11
353
1
S 75
Margarita
Oļeiņika
2
0:15:39.7
+8:13.6
9.8
12
2058
2
S 70
Nadežda
Lavrenkova
2
0:18:39.3
+11:13.2
11.7
13
568
4
S 12
Līva
Ribkinska
2
0:21:20.3
+13:54.1
13.3
14
272
2
S 75
Līga
Beržuka
2
0:27:37.2
+20:11.1
17.3
4 km (3.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
466
1
V 60
Raimonds
Kaugers
4
0:21:04.1
6.6
6 km (4.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
333
1
V 30
Mareks
Zālītis
6
0:21:01.1
4.4
2
1252
1
S 30
Darija
Sokolova
6
0:30:50.6
+9:49.5
6.4
3
516
1
V 40
Juris
Zilko
6
0:34:34.8
+13:33.7
7.2
4
1272
1
S 21
Ilga
Melne
6
0:59:54.5
+38:53.4
12.5