Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
S! Peld 2022, 1. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
25m (0.025 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
101042
1
S9
Margarita
Pavlova
1
0:20.75
13.8
Siguldas Sporta Skola
2
101041
2
S9
Tīna Lote
Oliņa
1
0:20.82
+0:00.0
13.9
Gauja
3
101034
3
S9
Eva
Čirjevska
1
0:23.41
+0:02.6
15.6
Gauja
4
101071
1
V9
Gusts
Bērziņš
1
0:23.76
+0:03.0
15.8
Siguldas sporta skola
5
101031
4
S9
Skobejeva
Aleksandra
1
0:24.39
+0:03.6
16.3
6
101073
2
V9
Markus
Krasovskis
1
0:24.83
+0:04.0
16.6
Siguldas sporta skola
7
101064
3
V9
Semjons
Ribaks
1
0:28.46
+0:07.7
19.0
Sporta klubs Vētra
8
101074
4
V9
Ralfs
Leimanis
1
0:29.03
+0:08.2
19.4
Sss
9
101063
5
V9
Antons
Raudiv
1
0:29.23
+0:08.4
19.5
Sporta klubs Vētra
10
101043
5
S9
Dārta
Jankeviča
1
0:29.30
+0:08.5
19.5
SSG
11
101061
6
V9
Alberts
Pumpurs
1
0:31.64
+0:10.9
21.1
SSS
12
101062
7
V9
Martins
Garjānis
1
0:32.07
+0:11.3
21.4
Siguldas Sporta Skola
13
101053
8
V9
Pauls
Bite
1
0:32.10
+0:11.3
21.4
Siguldas sporta skola
14
101052
9
V9
Jēkabs
Krūklis
1
0:32.57
+0:11.8
21.7
Siguldas sporta skola
15
101024
6
S9
Līzbete
Želņina
1
0:32.78
+0:12.0
21.9
16
101072
10
V9
Hugo
Jakupāns
1
0:33.13
+0:12.3
22.1
Siguldas sporta skola
17
101013
7
S9
Evita
Rukkalne
1
0:33.61
+0:12.8
22.4
18
101014
8
S9
Arta
Drozdova
1
0:34.78
+0:14.0
23.2
Siguldas sporta skola
19
101033
9
S9
Kaiva
Kazāka
1
0:37.29
+0:16.5
24.9
20
101044
10
S9
Paula
Lazdāne
1
0:37.78
+0:17.0
25.2
Siguldas Sporta skola
21
101012
11
S9
Helēna
Tilgase
1
0:41.25
+0:20.5
27.5
Siguldas Sporta skola.
22
101022
12
S9
Emīlija Nora
Pabērza
1
0:45.54
+0:24.8
30.4
Siguldas Sporta centrs
23
101051
11
V9
Haralds
Viducis
1
0:51.07
+0:30.3
34.1
Siguldas Sporta centrs
24
101084
12
V9
Torims
Rodrigo
1
0:58.67
+0:37.9
39.1
50m (0.05 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
102112
1
S13
Anete
Anspoka
1
0:32.86
11.0
Siguldas Sporta skola
2
102144
1
V13
Oskars Mikus
Ermansons
1
0:34.09
+0:01.2
11.4
3
102111
2
S13
Beatrise
Leja
1
0:35.46
+0:02.5
11.8
Sporta klubs Vētra
4
102143
2
V13
Rafaels
Velcis
1
0:35.60
+0:02.7
11.9
Siguldas sporta skola
5
102104
3
S13
Varvara
Gurjeva
1
0:35.64
+0:02.7
11.9
Sporta klubs Vētra
6
102153
3
V13
Mareks
Bočkarevs
1
0:36.14
+0:03.2
12.1
Siguldas Sporta Skola
7
102154
4
V13
Bruno
Parfenkovi
1
0:36.25
+0:03.3
12.1
Siguldas sporta skola
8
102142
5
V13
Arsenijs
Mihailovs
1
0:37.07
+0:04.2
12.4
Siguldas sporta skola
9
102152
6
V13
Bruno
Binerts
1
0:37.13
+0:04.2
12.4
10
102103
4
S13
Polina
Pavlova
1
0:37.46
+0:04.5
12.5
Siguldas Sporta Skola
11
102163
7
V13
Nimma
Klavs Armands
1
0:37.50
+0:04.6
12.5
Siguldas sporta skola
12
102113
5
S13
Sanija
Ķēde
1
0:37.65
+0:04.7
12.6
SSS
13
102081
1
V11
Alberts Frīdrihs
Teibe
1
0:38.03
+0:05.1
12.7
Apex
14
102031
1
S11
Undīne
Bērziņa
1
0:38.95
+0:06.0
13.0
Siguldas sporta skola
15
102164
8
V13
Blūms
Matīss
1
0:39.09
+0:06.2
13.0
Siguldas sporta skola
16
102151
9
V13
Indriķis
Nuķis
1
0:39.36
+0:06.5
13.1
17
102073
2
V11
Patriks
Ļeonovs
1
0:39.79
+0:06.9
13.3
Siguldas sporta skola
18
102114
6
S13
Elza
Zelča
1
0:39.96
+0:07.0
13.3
SK Ziemeļpols / SSS
19
102043
2
S11
Enija
Štrassere
1
0:40.25
+0:07.3
13.4
Siguldas sporta skola
20
102052
3
V11
Ēriks
Janovs
1
0:40.63
+0:07.7
13.5
SK Gauja
21
102161
10
V13
Veidemanis
Ernests
1
0:41.39
+0:08.5
13.8
22
102162
4
V11
Turauskis
Marats
1
0:41.52
+0:08.6
13.8
23
102083
5
V11
Kārlis
Āboliņš
1
0:41.59
+0:08.7
13.9
Siguldas Sporta Skola
24
102042
3
S11
Rota
Zvaigzne
1
0:42.53
+0:09.6
14.2
MT-3
25
102041
4
S11
Asnāte
Bērtiņa
1
0:42.71
+0:09.8
14.2
Siguldas Sporta Skola
26
102044
5
S11
Elza
Grīnberga
1
0:42.72
+0:09.8
14.2
27
102084
6
V11
Miks
Oliņš
1
0:43.60
+0:10.7
14.5
Gauja
28
102072
7
V11
Nikita
Mirošins
1
0:45.32
+0:12.4
15.1
Sporta klubs Vētra
29
102064
8
V11
Alberts
Beinerts
1
0:46.13
+0:13.2
15.4
SSS
30
102074
9
V11
Kristers
Rozentāls
1
0:46.84
+0:13.9
15.6
Siguldas sporta skola
31
102094
7
S13
Alesija
Terlanova
1
0:47.25
+0:14.3
15.8
SSS/ sk Ziemeļpols
32
102093
8
S13
Dita
Pazāne
1
0:47.42
+0:14.5
15.8
33
102124
11
V13
Edvards
Pumpurs
1
0:47.89
+0:15.0
16.0
Siguldas sporta skola
34
102033
6
S11
Madara Daniela
Skrastiņa
1
0:47.92
+0:15.0
16.0
35
102012
7
S11
Alise
Anspoka
1
0:48.52
+0:15.6
16.2
Gauja
36
102082
10
V11
Deniss
Jukovs
1
0:49.36
+0:16.5
16.5
SK Gauja
37
102132
12
V13
Artis
Dambītis
1
0:49.75
+0:16.8
16.6
Peldētapmācības grupa
38
102092
9
S13
Esmeralda
Janova
1
0:49.93
+0:17.0
16.6
SK Gauja
39
102133
13
V13
Uvis
Narnickis
1
0:50.25
+0:17.3
16.8
Ziemeļpols
40
102061
11
V11
Henrijs
Vīgants
1
0:50.43
+0:17.5
16.8
Līdaciņas
41
102122
14
V13
Kristians
Blūmiņš
1
0:52.60
+0:19.7
17.5
42
102011
8
S11
Adele
Kurpniece
1
0:52.78
+0:19.9
17.6
43
102102
10
S13
Anna
Grīnberga
1
0:53.46
+0:20.5
17.8
SSC Delfīni
44
102071
12
V11
Egors
Husnudinovs
1
0:55.89
+0:23.0
18.6
Sporta klubs Vētra
45
102054
13
V11
Gundars
Dūda-Čačs
1
0:56.21
+0:23.3
18.7
Siguldas sporta skola
46
102134
15
V13
Marks
Nevlers
1
0:56.70
+0:23.8
18.9
SK Ziemeļpols / SSS
47
102032
9
S11
Greta
Džermano
1
0:59.36
+0:26.5
19.8
48
102021
10
S11
Estere
Cirjevska
1
1:01.46
+0:28.5
20.5
Gauja
49
102053
14
V11
Jānis
Krūmiņš
1
1:02.60
+0:29.7
20.9
50
102173
11
S11
Zeltiņa
Elza
1
1:02.89
+0:30.0
21.0
51
102051
15
V11
Markuss
Lebedoks
1
1:04.57
+0:31.7
21.5
MT-1
52
102024
12
S11
Sofija
Kiseļova
1
1:04.64
+0:31.7
21.5
S/K Gauja
53
102063
16
V11
Mārtiņš
Rukkalns
1
1:04.79
+0:31.9
21.6
54
102172
13
S11
Skobejeva
Anna Marija
1
1:05.06
+0:32.1
21.7
55
102023
14
S11
Adele
Sauša
1
1:05.32
+0:32.4
21.8
56
102171
15
S11
Mazure
Kate
1
1:09.14
+0:36.2
23.0
57
102062
17
V11
Arnolds
Krūmiņš
1
1:11.20
+0:38.3
23.7
58
102014
16
S11
Elza
Pastare
1
1:11.29
+0:38.4
23.8
Siguldas sporta centrs
59
102182
17
S11
Stīpniece
Amanda
1
1:12.84
+0:39.9
24.3
60
102022
18
S11
Estere
Lavrinoviča
1
1:17.95
+0:45.0
26.0
61
102034
19
S11
Alise
Poļakova
1
1:21.29
+0:48.4
27.1
Siguldas peldētapmācības skola
62
102184
20
S11
Kāknēna
Māra
1
1:26.84
+0:53.9
28.9
100m (0.1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
103043
1
V Open
Dāvis
Paeglis
2
1:01.67
10.3
2
103012
1
S15
Emilija
Strazdiņa
2
1:02.64
+0:00.9
10.4
Siguldas sporta skola
3
103022
1
V15
Toms
Balanass
2
1:06.95
+0:05.2
11.2
Siguldas sporta skola
4
103023
2
V15
Anrijs
Apsītis
2
1:08.45
+0:06.7
11.4
Siguldas sporta skola
5
103061
2
S15
Brantkalne
Elīna
2
1:10.90
+0:09.2
11.8
6
103024
3
V15
Rostislavs
Pavlovs
2
1:14.75
+0:13.0
12.5
Siguldas Sporta Skola
7
103062
3
S15
Zālmane
Ance
2
1:15.75
+0:14.0
12.6
8
103021
4
V15
Henrijs
Polis
2
1:18.15
+0:16.4
13.0
SSS
9
103011
4
S15
Letīcija
Ļeonova
2
1:23.12
+0:21.4
13.9
Siguldas skorta skola
10
103014
5
S15
Marta
Bērziņa
2
1:31.26
+0:29.5
15.2
11
103033
1
S Open
Olita
Viduce
2
1:35.56
+0:33.8
15.9
SSS/SSC
12
103052
1
V40+
Valentins
Pavlovs
2
1:36.40
+0:34.7
16.1
13
103053
2
V40+
Arnis
Janovs
2
1:42.84
+0:41.1
17.1
individ.
14
103013
6
S15
Armanda
Kivriņa
2
1:46.90
+0:45.2
17.8
SK Ziemeļpols / SSS
15
103032
1
S17
Sofija
Puciello
2
1:49.51
+0:47.8
18.3
Ziemeļpols