Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Pļaviņu novada 8. velobrauciens
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Sporta (20.3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
55
1
V1
Deins
Kaņepējs
1995
M
Armore&Vita
0:28:29.2
42.8
2
24
1
V2
Aivars
Bardovskis
1964
M
Pļaviņu novada dome
0:28:31.3
+0:02.0
42.7
3
29
2
V2
Dzintars
Kaņepējs
1968
M
Pļaviņu sporta klubs \"Skanste\"""
0:28:31.3
+0:02.0
42.7
4
40
3
V2
Uldis
Lapsa
1966
M
Viltīgās lapsas
0:31:02.9
+2:33.6
39.2
5
53
4
V2
Kaspars
Meinuzs
1976
M
0:31:03.4
+2:34.1
39.2
6
27
2
V1
Ilmārs
Luksts
1987
M
Livelo/Zelta zeme
0:31:03.5
+2:34.2
39.2
7
16
3
V1
Kristiāns
Patrijuks
2000
M
Skanste
0:31:03.7
+2:34.5
39.2
8
25
5
V2
Raimonds
Brokāns
1973
M
NN Sporta Klubs
0:31:06.2
+2:37.0
39.2
9
43
1
VJ
Kristiāns
Lipskis
2003
M
0:31:09.5
+2:40.2
39.1
10
2
2
VJ
Hugo
Vīksne-Sarkanais
2001
M
Skanste/Virši-A
0:31:32.5
+3:03.2
38.6
11
14
3
VJ
Linards
Lukss
2005
M
Skanste / Virši-A
0:31:36.2
+3:07.0
38.5
12
49
4
V1
Edijs
Šaicāns
1986
M
0:32:57.5
+4:28.2
37.0
13
54
5
V1
Kristaps
Kipurs
1983
M
eBike Machine
0:33:36.4
+5:07.1
36.2
14
35
6
V1
Krišs
Knodze
1992
M
Pļaviņu NMP punkts
0:33:36.4
+5:07.1
36.2
15
15
6
V2
Jānis
Zālītis
1970
M
0:33:36.4
+5:07.1
36.2
16
4
4
VJ
Rolands
Paļuga
2001
M
Skanste/Virši-A
0:33:36.8
+5:07.5
36.2
17
33
7
V2
Aivars
Ivanovs
1981
M
0:34:29.8
+6:00.5
35.3
18
5
7
V1
Kaspars
Kravalis
1989
M
0:34:31.8
+6:02.5
35.3
19
20
1
VS
Leons
Seškens
1956
M
Baltic Block
0:34:33.8
+6:04.5
35.2
20
28
8
V2
Vladimirs
Narubins
1969
M
0:35:00.8
+6:31.5
34.8
21
22
2
VS
Pēteris
Eriņš
1955
M
Kusa
0:35:31.5
+7:02.2
34.3
22
47
5
VJ
Miks
Meijers
2007
M
0:35:34.8
+7:05.5
34.2
23
36
3
VS
Ģirts
Vēsma
1955
M
Ozolu iela
0:35:35.8
+7:06.5
34.2
24
50
9
V2
Dairis
Meijers
1977
M
0:35:38.4
+7:09.1
34.2
25
42
10
V2
Uldis
Lasis
1964
M
0:35:38.5
+7:09.2
34.2
26
21
8
V1
Sergejs
Jeršeslavcevs
1993
M
KRAUSS
0:36:39.3
+8:10.0
33.2
27
46
4
VS
Sergejs
Mihaļevs
1957
M
0:36:39.8
+8:10.5
33.2
28
48
9
V1
Aigars
Grāvelis
1992
M
0:38:07.5
+9:38.2
31.9
29
1
10
V1
Andrejs
Soņecs
1987
M
Kriškalni
0:38:08.7
+9:39.4
31.9
30
45
6
VJ
Niklāvs
Stankevics
2002
M
Livelo
0:38:56.5
+10:27.2
31.3
31
32
11
V2
Guntars
Vasiļjevs
1981
M
Madonas novads.
0:38:56.8
+10:27.5
31.3
32
12
11
V1
Kaspars
Blaumanis
1983
M
0:38:59.4
+10:30.1
31.2
33
41
12
V2
Jānis
Gavars
1981
M
Jēkabpils
0:38:59.5
+10:30.3
31.2
34
37
12
V1
Gunārs
Pujāts
1984
M
0:40:17.5
+11:48.2
30.2
35
26
13
V1
Artis
Kagainis
1988
M
X
0:40:17.8
+11:48.5
30.2
36
3
5
VS
Vitauts
Luberts
1952
M
Jēkabpils
0:40:18.5
+11:49.2
30.2
37
51
14
V1
Jānis
Kunčis
1994
M
0:40:32.3
+12:03.0
30.0
38
9
15
V1
Viljams
Vidauskis
1986
M
SAF Tehnika
0:41:02.3
+12:33.0
29.7
39
23
6
VS
Modris
Vītols
1953
M
Ozolu iela
0:41:41.7
+13:12.4
29.2
40
13
16
V1
Jānis
Skaliņš
1985
M
0:42:44.4
+14:15.1
28.5
41
30
13
V2
Māris
Jurēvičs
1980
M
Venden
0:45:08.4
+16:39.2
27.0
42
52
7
VJ
Artūrs
Zmevskis
2004
M
0:50:39.2
+22:09.9
24.0
43
17
7
VS
Jānis
Spārniņš
1937
M
Individuāli
0:53:58.6
+25:29.3
22.6
Sporta (20.3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
10
1
SJ
Evelīna
Ermane-Marčenko
2003
F
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
0:33:36.4
36.2
2
31
1
S1
Diāna
Jurēviča
1985
F
Venden
0:35:32.7
+1:56.2
34.3
3
44
1
S2
Inese
Zvirgzdiņa
1967
F
Latvijas valsts meži
0:35:35.3
+1:58.8
34.2
4
38
2
SJ
Agita
Lapsa
2003
F
Viltīgās lapsas
0:40:15.6
+6:39.2
30.3
5
8
2
S1
Gunta
Trubače
1988
F
0:40:15.8
+6:39.3
30.3
6
39
3
S1
Laura
Lapsa
2000
F
Viltīgās lapsas
0:40:16.3
+6:39.8
30.2
7
11
4
S1
Silva
Lakša
1985
F
MAMMA DABA
0:43:13.0
+9:36.5
28.2
8
19
2
S2
Īve
Seškena
1960
F
Baltic Block
0:48:58.9
+15:22.5
24.9
9
34
1
SS
Alda
Vulāne
1954
F
0:49:50.9
+16:14.5
24.4
10
18
5
S1
Liene
Grosberga
1985
F
0:53:08.2
+19:31.8
22.9
Bērnu 3 (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
210
1
V10
Dāvis
Līcītis
2010
M
Livelo Team
0:04:06.3
29.2
2
193
2
V10
Ralfs
Kalniņš
2010
M
0:04:13.6
+0:07.2
28.4
3
292
6
V14
Endijs
Lasmanis
2007
M
Jautrie indiāņi
0:04:17.1
+0:10.7
28.0
4
117
3
V10
Leonards
Bērziņš
2010
M
MAMMA DABA
0:04:23.8
+0:17.5
27.3
5
116
4
V10
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
Motosports Racing Team
0:04:27.6
+0:21.2
26.9
6
139
5
V10
Roberts
Luksts
2010
M
Livelo/Zelta zeme
0:04:32.6
+0:26.2
26.4
7
233
6
V10
Roberts
Orlovs
2011
M
Visa veida kustība
0:04:46.8
+0:40.5
25.1
8
111
7
V10
Sandis
Rāviņš
2010
M
PNĢ 2b klase
0:04:49.8
+0:43.5
24.8
9
173
8
V10
Krišjānis
Džerinš
2010
M
Džeriņi
0:04:57.1
+0:50.7
24.2
10
167
9
V10
Haralds
Eriksons
2011
M
Eriksoni
0:04:57.6
+0:51.2
24.2
11
123
10
V10
Aleksis
Bulahs
2010
M
0:04:58.1
+0:51.7
24.2
12
141
11
V10
Reinis
Bērziņš
2010
M
Ekoskola
0:04:59.1
+0:52.7
24.1
13
126
12
V10
Matīss
Briedis
2012
M
0:04:59.2
+0:52.9
24.1
14
164
13
V10
Henrijs
Kārklis
2011
M
0:05:00.1
+0:53.7
24.0
15
201
14
V10
Markuss
Vairovs
2012
M
0:05:08.3
+1:02.0
23.3
16
166
15
V10
Žanis
Kantsons
2011
M
Kantozo
0:05:18.6
+1:12.2
22.6
17
122
16
V10
Valters
Riekstiņš
2012
M
Riekstkoži
0:05:19.5
+1:13.1
22.5
18
196
17
V10
Markus
Dutkevičs
2010
M
0:05:19.6
+1:13.2
22.5
19
152
18
V10
Vladimirs
Maskovs
2010
M
Pļaviņu NMP punkts
0:05:20.8
+1:14.5
22.4
20
108
19
V10
Intars
Riekstiņš
2012
M
Riekstkoži
0:05:22.8
+1:16.5
22.3
21
170
20
V10
Roberts
Bondarevs
2011
M
0:05:24.6
+1:18.2
22.2
22
145
21
V10
Ričards
Rumpis
2011
M
0:05:25.6
+1:19.2
22.1
23
150
22
V10
Reinis
Briežkalns
2012
M
Nav
0:05:27.2
+1:20.9
22.0
24
175
23
V10
Jekabs
Lodītis
2010
M
0:05:40.8
+1:34.5
21.1
25
158
24
V10
Hugo Emīls
Birkāns
2011
M
Birkāni
0:05:50.3
+1:44.0
20.6
26
199
25
V10
Renārs
Valdbergs
2011
M
0:05:52.8
+1:46.5
20.4
27
112
26
V10
Marks
Starčenko
2012
M
Starčenko
0:06:08.1
+2:01.7
19.6
28
163
27
V10
Renards
Bērziņš
2012
M
Pļaviņu novada dome
0:06:24.8
+2:18.5
18.7
29
194
28
V10
Armands
Striķis
2011
M
Jautrie indiāņi
0:06:49.5
+2:43.1
17.6
30
159
29
V10
Markuss
Bahromkins
2012
M
0:07:50.1
+3:43.7
15.3
31
226
30
V10
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
1:03:09.8
+59:03.4
1.9
Bērnu 3 (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
190
1
V14
Mārcis
Kāpostiņš
2004
F
Livelo
0:03:36.6
33.2
2
142
1
S14
Ieva
Jurēviča
2009
F
RRS-Alfa
0:03:38.4
+0:01.8
33.0
3
229
2
V14
Raivo
Kaņepējs
2005
F
0:03:55.1
+0:18.5
30.6
4
147
3
V14
Renārs
Jaksons
2008
F
Jaksoni
0:03:57.8
+0:21.2
30.3
5
160
4
V14
Arvis
Daugavietis
2007
F
Ekoskola
0:04:01.3
+0:24.7
29.8
6
146
5
V14
Rihards
Ozoliņš
2007
F
Kantozo
0:04:15.1
+0:38.5
28.2
7
187
2
S14
Luīza
Jakovļeva
2006
F
0:04:18.3
+0:41.7
27.9
8
138
3
S14
Ieva
Luksta
2009
F
Livelo/Zelta zeme
0:04:21.3
+0:44.7
27.6
9
178
7
V14
Magnus
Strazdiņš
2006
F
0:04:24.8
+0:48.2
27.2
10
180
8
V14
Gabriels
Peltins
2008
F
0:04:28.2
+0:51.6
26.8
11
144
4
S14
Una
Ivanova
2004
F
0:04:30.5
+0:53.9
26.6
12
128
5
S14
Elija
Muceniece
2008
F
0:04:39.5
+1:02.9
25.8
13
157
6
S14
Sofija Anna
Birkāne
2008
F
Birkāni
0:04:42.7
+1:06.1
25.5
14
168
7
S14
Anita
Vītola
2009
F
0:04:44.3
+1:07.7
25.3
15
179
9
V14
Raivo
Lauva
2008
F
0:04:45.1
+1:08.5
25.3
16
205
8
S14
Nikola
Krūmiņa
2007
F
0:05:04.8
+1:28.1
23.6
17
136
9
S14
Elza
Mālakalna
2008
F
Ozolsala
0:05:05.3
+1:28.7
23.6
18
182
10
S14
Viviāna
Jaudzema
2007
F
0:05:05.8
+1:29.2
23.5
19
240
10
V14
Aleksejs
Kondrašovs
2007
F
0:05:06.7
+1:30.1
23.5
20
211
11
V14
Sandis
Krasovskis
2009
F
0:05:06.8
+1:30.2
23.5
21
156
1
S10
Līna
Džeriņa
2010
F
Ozolu iela
0:05:08.8
+1:32.2
23.3
22
200
12
V14
Kristaps
Klačkovs
2007
F
Jautrie indiāņi
0:05:09.1
+1:32.5
23.3
23
195
13
V14
Artūrs
Abdirazanovs
2008
F
Jautrie indiāņi
0:05:10.1
+1:33.5
23.2
24
133
14
V14
Kristaps
Krūmiņš
2009
F
0:05:10.8
+1:34.2
23.2
25
198
11
S14
Līna Marija
Lācīte
2009
F
Jautrie indiāņi
0:05:18.3
+1:41.7
22.6
26
238
2
S10
Ance
Kaidaka
2012
F
Kaidaki
0:05:20.2
+1:43.6
22.5
27
189
3
S10
Patrīcija
Podniece
2010
F
0:05:20.3
+1:43.7
22.5
28
106
4
S10
Gabriela
Vilciņa
2012
F
Vilciņu ģimene
0:05:35.5
+1:58.9
21.5
29
235
12
S14
Luīze
Teterovska
2009
F
Teteri
0:05:36.7
+2:00.1
21.4
30
149
15
V14
Sandis
Spulis
2009
F
Mazie
0:05:41.5
+2:04.9
21.1
31
181
13
S14
Paula
Skrimble
2009
F
0:05:45.8
+2:09.2
20.8
32
215
16
V14
Teodors
Siliņš
2005
F
0:05:46.8
+2:10.2
20.8
33
121
14
S14
Elīna Viktorija
Vipiha
2009
F
Individuāli
0:05:49.5
+2:12.9
20.6
34
148
5
S10
Katrīna
Spule
2012
F
Mazie
0:05:52.8
+2:16.2
20.4
35
183
6
S10
Dārta
Jaudzema
2012
F
0:05:53.8
+2:17.2
20.3
36
197
15
S14
Ramona
Ivanova
2008
F
Jautrie indiāņi
0:06:02.3
+2:25.7
19.9
37
135
7
S10
Viktorija
Liepiņa
2011
F
0:06:08.5
+2:31.9
19.5
38
192
17
V14
Rinalds
Striķis
2009
F
Jautrie indiāņi
0:06:28.3
+2:51.7
18.5
39
204
8
S10
Samanta
Bordovska
2012
F
0:06:31.8
+2:55.2
18.4
40
207
16
S14
Megija
Dzelme
2009
F
0:06:42.5
+3:05.9
17.9
41
161
9
S10
Evita
Pujāte
2011
F
0:06:46.5
+3:09.9
17.7
42
127
10
S10
Vanessa
Mozgaļova
2011
F
0:07:18.8
+3:42.2
16.4
43
243
11
S10
Nikola
Sakoviča
2012
F
0:11:17.5
+7:40.9
10.6
44
230
17
S14
Alita
Paļuga
2008
F
0:12:58.1
+9:21.4
9.3
45
231
18
S14
Lorda
Paļuga
2008
F
0:12:58.3
+9:21.7
9.2
46
118
12
S10
Sindija
Krasovska
2012
F
0:17:04.5
+13:27.9
7.0
Bērnu 2 (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
185
2
V8
Kristers
Birkenfelds
2013
M
0:03:13.7
18.6
2
107
3
V8
Davids
Skrimblis
2013
M
0:03:19.2
+0:05.5
18.1
3
155
4
V8
Bruno
Džeriņš
2013
M
Ozolu iela
0:03:20.3
+0:06.5
18.0
4
104
5
V8
Tomass
Gross-Avotiņš
2014
M
0:03:23.2
+0:09.5
17.7
5
165
6
V8
Roberts
Pakers
2013
M
0:04:07.2
+0:53.5
14.6
6
131
7
V8
Rūdolfs
Lopatko
2013
M
0:04:10.2
+0:56.5
14.4
7
151
8
V8
Gustavs
Briežkalns
2014
M
Nav
0:04:30.4
+1:16.6
13.3
8
232
9
V8
Ralfs
Isaks
2014
M
0:04:31.7
+1:18.0
13.2
9
171
10
V8
Ralfs
Bondarevs
2015
M
0:04:58.4
+1:44.6
12.1
10
221
11
V8
Edvards Gustavs
Žuravskis
2014
M
0:05:02.5
+1:48.7
11.9
11
114
12
V8
Toms
Bētiņš
2014
M
0:05:17.9
+2:04.1
11.3
12
169
13
V8
Gabriels
Kārklis
2013
M
0:05:22.5
+2:08.7
11.2
13
237
14
V8
Gustavs
Briedis
2014
M
0:05:34.8
+2:21.0
10.8
14
129
15
V8
Gatis Viesturs
Gūtmanis
2014
M
0:06:32.3
+3:18.5
9.2
15
101
16
V8
Edijs
Kozlovskis
2015
M
0:06:52.6
+3:38.8
8.7
16
120
17
V8
Kristers
Ģigulis
2015
M
0:07:05.5
+3:51.7
8.5
17
115
18
V8
Markuss
Sīmanis
2014
M
0:07:11.3
+3:57.5
8.3
Bērnu 2 (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
209
1
S8
Sofija
Šaicāne
2013
F
0:02:14.3
26.8
2
203
2
S8
Maija
Meijere
2013
F
0:02:37.2
+0:22.9
22.9
3
234
1
V8
Krišjānis
Teterovskis
2013
F
Teteri
0:02:57.2
+0:42.9
20.3
4
140
3
S8
Emīlija
Dzelme
2013
F
0:03:17.5
+1:03.1
18.2
5
188
4
S8
Katrīne
Podniece
2013
F
0:03:47.2
+1:32.9
15.8
6
153
5
S8
Nadezda
Maskova
2013
F
Pļaviņu NMP punkts
0:03:50.5
+1:36.1
15.6
7
224
6
S8
Magdalena
Meinuza
2014
F
0:04:40.7
+2:26.4
12.8
8
154
7
S8
Maija
Orlova
2015
F
Visa veida kustība
0:05:08.2
+2:53.9
11.7
9
119
8
S8
Selīna
Krasovska
2014
F
0:06:04.4
+3:50.1
9.9
10
206
9
S8
Rebeka
Erne
2015
F
0:06:36.8
+4:22.4
9.1
11
208
10
S8
Madara
Dzelme
2015
F
0:07:01.8
+4:47.4
8.5
12
105
11
S8
Paula
Vilciņa
2015
F
Vilciņu ģimene
0:07:34.5
+5:20.1
7.9
Bērnu 1 (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
143
1
V4
Dominiks-Jēkabs
Jurēvičs
2016
M
Venden
0:02:52.9
10.4
2
220
2
V4
Valters
Bičevskis
2017
M
NMPD
0:04:08.1
+1:15.2
7.3
3
113
3
V4
Martins
Starčenko
2016
M
Starčenko
0:04:09.7
+1:16.8
7.2
4
109
4
V4
Artjoms
Mironovs
2016
M
0:04:19.2
+1:26.3
6.9
5
223
5
V4
Marks
Gesovs
2016
M
Pļaviņu novada dome
0:05:21.2
+2:28.3
5.6
6
102
6
V4
Martins
Babris
2016
M
0:05:30.1
+2:37.2
5.5
7
202
7
V4
Inguss
Liepiņš
2016
M
0:07:21.4
+4:28.5
4.1
Bērnu 1 (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
184
1
S4
Elīna
Lejniece
2017
F
0:04:04.7
7.4
2
225
2
S4
Marta
Meinuza
2017
F
0:06:35.4
+2:30.6
4.6
3
103
3
S4
Paula
Avotiņa
2016
F
0:07:07.4
+3:02.6
4.2
4
132
4
S4
Egija
Zaplavnija
2016
F
Pļaviņu novada dome
1:41:46.8
+97:42.0
0.3