Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Pierīgas skolēnu rudens kross 2019
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
1000m (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
288
3
Z 2005
Raitis
Roga
Carnikavas pamatskola
1
0:03:08.5
3.1
2
256
1
M 2005
Amanda
Valtasa
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:03:21.6
+0:13.1
3.4
3
758
1
M 2008
Anete
Ozoliņa
Jaunmārupes pamatskola
1
0:03:25.6
+0:17.0
3.4
4
554
1
M 2006
Madara
Kļavniece
Sējas pamatskola
1
0:03:26.3
+0:17.7
3.4
5
195
2
M 2006
Marina
Markina
Ādažu vidusskola
1
0:03:27.8
+0:19.2
3.5
6
196
1
M 2007
Laura
Ozola
Ādažu vidusskola
1
0:03:32.4
+0:23.8
3.5
7
849
2
M 2005
Amanda
Tillere
Krimuldas vidusskola
1
0:03:36.0
+0:27.4
3.6
8
206
1
M 2003
Aurēlija
Morica
Babītes vidusskola
1
0:03:39.6
+0:31.0
3.7
9
989
3
M 2005
Evelīna
Bērziņa
Mārupes pamatskola
1
0:03:39.9
+0:31.3
3.7
10
962
1
M 2002
Daniela
Ļaudama
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:03:42.5
+0:33.9
3.7
11
201
2
M 2002
Elīza
Zvīgule
Ādažu vidusskola
1
0:03:42.9
+0:34.3
3.7
12
426
2
M 2003
Madara
Kalniņa
Mālpils vidusskola
1
0:03:44.8
+0:36.2
3.7
13
802
3
M 2002
Daniela
Begune
Mālpils vidusskola
1
0:03:45.0
+0:36.5
3.8
14
9
2
M 2007
Evelīna
Bružus
Baldones vidusskola
1
0:03:46.0
+0:37.4
3.8
15
640
3
M 2003
Annija
Alsiņa
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:03:48.4
+0:39.8
3.8
16
976
1
M 2000-01
Agnija
Bidiņa
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:03:49.6
+0:41.0
3.8
17
736
2
M 2008
Enija
Brizga
Vangažu vidusskola
1
0:03:52.2
+0:43.6
3.9
18
547
2
M 2000-01
Jeļizaveta
Bulaha
Ulbrokas vidusskola
1
0:03:52.3
+0:43.7
3.9
19
845
4
M 2003
Marta
Primaka
Krimuldas vidusskola
1
0:03:54.2
+0:45.6
3.9
20
963
4
M 2002
Anne Grēta
Stalidzāne
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:03:54.5
+0:46.0
3.9
21
358
3
M 2006
Kerija
Strupiša
Carnikavas pamatskola
1
0:03:55.4
+0:46.8
3.9
22
87
4
M 2005
Kerija
Spilva
Ropažu vidusskola
1
0:03:55.8
+0:47.2
3.9
23
353
5
M 2005
Anna
Preciniece
Carnikavas pamatskola
1
0:03:58.0
+0:49.5
4.0
24
261
5
M 2002
Agnese
Bleidele
Ropažu vidusskola
1
0:03:59.5
+0:50.9
4.0
25
151
3
M 2007
Tabita
Pavlovska
Zvejniekciema vidusskola
1
0:04:01.3
+0:52.7
4.0
26
749
3
M 2008
Rūta
Auzenbaha
Jaunmārupes pamatskola
1
0:04:02.4
+0:53.8
4.0
27
790
1
M 2004
Endija
Ozolniece
Saulkrastu vidusskola
1
0:04:04.1
+0:55.5
4.1
28
764
6
M 2005
Arina
Seļiverstova
Jaunmārupes pamatskola
1
0:04:04.2
+0:55.6
4.1
29
836
3
M 2000-01
Ilze
Kandavniece-Kurbanova
Krimuldas vidusskola
1
0:04:05.7
+0:57.1
4.1
30
678
4
M 2008
Loreta Pauka
Kokina
Ulbrokas vidusskola
1
0:04:05.8
+0:57.2
4.1
31
1
5
M 2008
Laura
Ruģele
Babītes vidusskola
1
0:04:06.4
+0:57.8
4.1
32
188
7
M 2005
Agate
Rutka
Ādažu brīvā Valdorfa skola
1
0:04:07.0
+0:58.4
4.1
33
310
6
M 2008
Endija Gabriella
Nagle
Inčukalna pamatskola
1
0:04:07.3
+0:58.7
4.1
34
74
4
M 2006
Nikola
Guščina
Ropažu vidusskola
1
0:04:07.8
+0:59.2
4.1
35
609
5
M 2006
Valērija
Ternovskaja
Vangažu vidusskola
1
0:04:07.9
+0:59.3
4.1
36
558
8
M 2005
Emīlija
Strazdiņa
Sējas pamatskola
1
0:04:08.2
+0:59.6
4.1
37
11
4
M 2000-01
Daniela Elise
Dūmiņa
Baldones vidusskola
1
0:04:09.4
+1:00.9
4.2
38
4
4
M 2007
Emīlija
Teice
Babītes vidusskola
1
0:04:09.6
+1:01.0
4.2
39
776
5
M 2007
Laura
Galvāne
Saulkrastu vidusskola
1
0:04:11.6
+1:03.0
4.2
40
354
6
M 2007
Grieta
Preciniece
Carnikavas pamatskola
1
0:04:12.8
+1:04.2
4.2
41
242
6
M 2006
Veronika
Struncena
Mārupes pamatskola
1
0:04:15.6
+1:07.0
4.3
42
799
5
M 2000-01
Simona
Voldiņa
Saulkrastu vidusskola
1
0:04:20.0
+1:11.4
4.3
43
15
2
M 2004
Enija
Ļaksa
Baldones vidusskola
1
0:04:21.0
+1:12.4
4.3
44
62
7
M 2008
Megija
Krūmiņa
Ropažu vidusskola
1
0:04:25.7
+1:17.1
4.4
45
730
7
M 2006
Lienīte Maija
Vaļentova
Upesleju pamatskola
1
0:04:37.3
+1:28.7
4.6
46
473
7
M 2007
Sabīne
Kuriņa
Mālpils vidusskola
1
0:04:39.0
+1:30.4
4.7
47
421
6
M 2000-01
Sofija Rebeka
Kadiķe
Mālpils vidusskola
1
0:04:43.3
+1:34.7
4.7
48
179
8
M 2008
Samanta
Špīse
Ādažu brīvā Valdorfa skola
1
0:04:49.8
+1:41.2
4.8
49
491
8
M 2007
Estere
Kuzmina
Salas sākumskola
1
0:04:55.9
+1:47.3
4.9
50
626
9
M 2008
Margarita
Ābele
Inčukalna pamatskola
1
0:04:59.6
+1:51.1
5.0
51
133
3
M 2004
Līva Marija
Ozola
Vangažu vidusskola
1
0:05:27.4
+2:18.9
5.5
52
967
4
M 2004
Laura
Strausa
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:05:29.1
+2:20.6
5.5
53
986
5
M 2004
Beatrise
Balode
Mārupes pamatskola
1
0:05:38.2
+2:29.6
5.6
54
202
6
M 2004
Alise
Āboliņa
Babītes vidusskola
1
0:05:39.0
+2:30.4
5.7
55
6
6
M 2002
Marta
Balode
Baldones vidusskola
1
0:05:42.9
+2:34.3
5.7
56
189
7
M 2004
Laine
Zvejniece
Ādažu brīvā Valdorfa skola
1
0:05:58.1
+2:49.5
6.0
1000m (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
192
1
Z 2005
Elians Iļja
Fialkovskis
Ādažu vidusskola
1
0:03:04.3
3.1
2
686
2
Z 2005
Sandis
Kalniņš
Ulbrokas vidusskola
1
0:03:04.4
+0:00.1
3.1
3
658
1
Z 2006
Toms
Ailis
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:03:09.9
+0:05.5
3.2
4
19
2
Z 2006
Dominiks
Spurķis
Baldones vidusskola
1
0:03:14.7
+0:10.3
3.2
5
616
3
Z 2006
Valts
Ņikiforovs
Vangažu vidusskola
1
0:03:17.0
+0:12.6
3.3
6
5
1
Z 2007
Rūdolfs
Vanadziņš
Babītes vidusskola
1
0:03:18.0
+0:13.7
3.3
7
56
4
Z 2006
Rauls Kristiāns
Pudnieks
Ropažu vidusskola
1
0:03:18.4
+0:14.0
3.3
8
268
4
Z 2005
Rihards
Hoņavko
Inčukalna pamatskola
1
0:03:20.6
+0:16.3
3.3
9
540
5
Z 2006
Marks
Bebris
Ulbrokas vidusskola
1
0:03:20.7
+0:16.4
3.3
10
52
6
Z 2006
Roberts
Eglītis
Ropažu vidusskola
1
0:03:21.8
+0:17.4
3.4
11
205
5
Z 2005
Gustavs
Līcis-Līcītis
Babītes vidusskola
1
0:03:22.4
+0:18.0
3.4
12
842
7
Z 2006
Rainers
Markovskis
Krimuldas vidusskola
1
0:03:22.4
+0:18.1
3.4
13
762
6
Z 2005
Jānis Mārtiņš
Ozoliņš
Jaunmārupes pamatskola
1
0:03:23.6
+0:19.2
3.4
14
93
2
Z 2007
Tomass
Štolcermanis
Ropažu vidusskola
1
0:03:24.8
+0:20.4
3.4
15
349
7
Z 2005
Martins
Meiers
Carnikavas pamatskola
1
0:03:25.0
+0:20.7
3.4
16
997
8
Z 2006
Jēkabs
Niedre
Mārupes pamatskola
1
0:03:27.2
+0:22.8
3.5
17
726
8
Z 2005
Adrians
Rutko
Upesleju pamatskola
1
0:03:28.4
+0:24.1
3.5
18
618
9
Z 2005
Artis
Ņesterovičs
Vangažu vidusskola
1
0:03:28.8
+0:24.4
3.5
19
960
10
Z 2005
Toms
Kušķis
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:03:28.8
+0:24.5
3.5
20
83
11
Z 2005
Marks
Savickaitis
Ropažu vidusskola
1
0:03:29.3
+0:24.9
3.5
21
14
12
Z 2005
Kārlis
Liepiņš
Baldones vidusskola
1
0:03:32.9
+0:28.5
3.5
22
853
3
Z 2007
Ernests
Veinbergs
Krimuldas vidusskola
1
0:03:35.0
+0:30.7
3.6
23
410
9
Z 2006
Brendons
Fjodorovs
Mālpils vidusskola
1
0:03:35.1
+0:30.8
3.6
24
995
1
Z 2008
Preslijs
Feldmanis
Mārupes pamatskola
1
0:03:35.8
+0:31.4
3.6
25
198
4
Z 2007
Sandis
Siliņš
Ādažu vidusskola
1
0:03:36.1
+0:31.8
3.6
26
8
10
Z 2006
Ulvis
Bojarunecs
Baldones vidusskola
1
0:03:37.7
+0:33.3
3.6
27
905
2
Z 2008
Ralfs
Zemītis
Krimuldas vidusskola
1
0:03:38.4
+0:34.1
3.6
28
148
5
Z 2007
Ralfs
Latvens
Zvejniekciema vidusskola
1
0:03:38.5
+0:34.1
3.6
29
251
3
Z 2008
Rūdolfs
Zirdziņš
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:03:39.0
+0:34.7
3.7
30
783
11
Z 2006
Aivis
Blekte
Saulkrastu vidusskola
1
0:03:40.2
+0:35.9
3.7
31
663
13
Z 2005
Jorgens
Bēržiņš
Upesleju pamatskola
1
0:03:40.5
+0:36.1
3.7
32
287
6
Z 2007
Alfs
Vilcāns
Baldones vidusskola
1
0:03:40.8
+0:36.4
3.7
33
225
7
Z 2007
Rūdolfs
Skulte
Mārupes pamatskola
1
0:03:41.7
+0:37.3
3.7
34
777
4
Z 2008
Anrijs
Edžiņš
Saulkrastu vidusskola
1
0:03:41.9
+0:37.6
3.7
35
537
14
Z 2005
Aksels
Teihmanis
Sējas pamatskola
1
0:03:44.6
+0:40.2
3.7
36
548
8
Z 2007
Domeniks
Duncāns
Ulbrokas vidusskola
1
0:03:45.1
+0:40.7
3.8
37
533
15
Z 2005
Lotārs
Smirnovs
Sējas pamatskola
1
0:03:45.4
+0:41.0
3.8
38
755
16
Z 2005
Anrijs
Freimanis
Jaunmārupes pamatskola
1
0:03:46.1
+0:41.8
3.8
39
983
9
Z 2007
Toms
Steķis
Mālpils vidusskola
1
0:03:46.8
+0:42.4
3.8
40
781
5
Z 2008
Tomass
Blekte
Saulkrastu vidusskola
1
0:03:46.9
+0:42.5
3.8
41
208
6
Z 2008
Daniels
Redzāns
Babītes vidusskola
1
0:03:49.5
+0:45.2
3.8
42
290
10
Z 2007
Deniss
Veismanis
Inčukalna pamatskola
1
0:03:51.5
+0:47.2
3.9
43
793
11
Z 2007
Mārtiņš
Putniņš
Saulkrastu vidusskola
1
0:03:51.6
+0:47.3
3.9
44
312
17
Z 2005
Ralfs Kristians
Putniņš
Inčukalna pamatskola
1
0:03:52.2
+0:47.9
3.9
45
356
7
Z 2008
Linards
Prombergs
Carnikavas pamatskola
1
0:03:54.4
+0:50.1
3.9
46
184
12
Z 2006
Jānis
Ceplis
Ādažu brīvā Valdorfa skola
1
0:04:00.8
+0:56.4
4.0
47
351
8
Z 2008
Kristaps
Mūrnieks
Carnikavas pamatskola
1
0:04:03.0
+0:58.7
4.1
48
352
9
Z 2008
Nils
Patkovskis
Carnikavas pamatskola
1
0:04:04.4
+1:00.0
4.1
49
274
13
Z 2006
Markuss
Ābele
Inčukalna pamatskola
1
0:04:08.0
+1:03.6
4.1
50
555
10
Z 2008
Matīss
Nazarovs
Sējas pamatskola
1
0:04:09.4
+1:05.1
4.2
51
902
12
Z 2007
Brendons
Bogdans
Mālpils vidusskola
1
0:04:12.2
+1:07.8
4.2
52
454
14
Z 2006
Edijs
Zujēvičs
Salas sākumskola
1
0:04:14.4
+1:10.1
4.2
53
186
15
Z 2006
Dāvids
Dubkevičs
Ādažu brīvā Valdorfa skola
1
0:04:14.5
+1:10.1
4.2
54
748
11
Z 2008
Railends
Kuhaļskis
Inčukalna pamatskola
1
0:04:15.1
+1:10.7
4.3
55
304
12
Z 2008
Rodrigo
Iga
Inčukalna pamatskola
1
0:04:18.5
+1:14.1
4.3
56
484
13
Z 2008
Kārlis Augusts
Bērtulsons
Salas sākumskola
1
0:04:36.0
+1:31.6
4.6
57
669
14
Z 2008
Gustavs
Bērziņš
Upesleju pamatskola
1
0:04:46.8
+1:42.4
4.8
1000m+1000m (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
979
1
Z 2000-01
Valters
Dzelme
Mārupes valsts ģimnāzija
2
0:06:36.8
3.3
2
784
2
Z 2000-01
Mareks
Balodis
Saulkrastu vidusskola
2
0:06:39.8
+0:02.9
3.3
3
286
1
Z 2002
Artūrs
Undzēns
Baldones vidusskola
2
0:06:43.1
+0:06.3
3.4
4
177
3
Z 2000-01
Natans
Kats
Ādažu brīvā Valdorfa skola
2
0:06:47.4
+0:10.6
3.4
5
674
4
Z 2000-01
Artis
Lapsiņš
Ulbrokas vidusskola
2
0:06:49.7
+0:12.9
3.4
6
687
2
Z 2002
Ernests Ritvars
Grava
Ulbrokas vidusskola
2
0:07:04.0
+0:27.2
3.5
7
17
5
Z 2000-01
Ričards
Rasums
Baldones vidusskola
2
0:07:09.9
+0:33.1
3.6
8
978
3
Z 2002
Rinalds
Jefimovs
Mārupes valsts ģimnāzija
2
0:07:10.8
+0:33.9
3.6
9
898
4
Z 2002
Ričijs
Cīrulis
Mālpils vidusskola
2
0:07:17.5
+0:40.6
3.6
10
124
5
Z 2002
Artūrs
Baltgalvis
Zvejniekciema vidusskola
2
0:07:17.6
+0:40.8
3.6
11
197
6
Z 2000-01
Mārtiņš Mārcis
Rubenis
Ādažu vidusskola
2
0:07:22.6
+0:45.7
3.7
12
126
7
Z 2000-01
Roberts
Ābelīts
Zvejniekciema vidusskola
2
0:07:31.8
+0:54.9
3.8
13
125
8
Z 2000-01
Jānis
Antonovs
Zvejniekciema vidusskola
2
0:07:36.7
+0:59.9
3.8
14
118
6
Z 2002
Arnis
Landsmanis
Zvejniekciema vidusskola
2
0:08:32.2
+1:55.4
4.3
500m (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
513
1
M 2009
Anna
Spilva
Zvejniekciema vidusskola
1
0:02:06.6
4.2
2
671
1
M 2010
Annika
Zālīte
Ulbrokas vidusskola
1
0:02:09.2
+0:02.6
4.3
3
294
2
M 2009
Endija
Jakovicka
Inčukalna pamatskola
1
0:02:11.8
+0:05.2
4.4
4
769
2
M 2010
Loreta
Arhipova
Krimuldas vidusskola
1
0:02:12.6
+0:05.9
4.4
5
145
3
M 2009
Ulrika
Latvena
Zvejniekciema vidusskola
1
0:02:13.2
+0:06.5
4.4
6
768
3
M 2010
Megija Laura
Ābelīte
Krimuldas vidusskola
1
0:02:13.4
+0:06.7
4.4
7
757
4
M 2010
Katrīna
Gedroviča
Jaunmārupes pamatskola
1
0:02:13.6
+0:07.0
4.5
8
13
5
M 2010
Samanta
Lapsa-Kalniņa
Baldones vidusskola
1
0:02:15.9
+0:09.2
4.5
9
181
4
M 2009
Nadīna
Blūme
Ādažu brīvā Valdorfa skola
1
0:02:16.7
+0:10.1
4.6
10
289
5
M 2009
Krista
Grantskalne
Carnikavas pamatskola
1
0:02:18.3
+0:11.6
4.6
11
992
6
M 2009
Estere
Birzgale
Mārupes pamatskola
1
0:02:19.4
+0:12.7
4.6
12
631
7
M 2009
Katrīna
Gailīte
Inčukalna pamatskola
1
0:02:19.7
+0:13.0
4.7
13
230
8
M 2009
Kristīne
Niedre
Mārupes pamatskola
1
0:02:20.4
+0:13.8
4.7
14
553
9
M 2009
Sanita
Ilgavīze
Sējas pamatskola
1
0:02:20.7
+0:14.1
4.7
15
552
6
M 2010
Alise
Iecelniece
Sējas pamatskola
1
0:02:23.4
+0:16.8
4.8
16
437
7
M 2010
Krista
Šveda
Salas sākumskola
1
0:02:24.6
+0:17.9
4.8
17
498
8
M 2010
Justīne
Lubāne
Salas sākumskola
1
0:02:26.3
+0:19.6
4.9
18
308
9
M 2010
Laura
Kaņupa-Kanapenusa
Inčukalna pamatskola
1
0:02:26.4
+0:19.7
4.9
19
750
10
M 2010
Enija
Bozdorfa
Jaunmārupes pamatskola
1
0:02:35.1
+0:28.5
5.2
20
724
10
M 2009
Loreta Linda
Lorberga
Upesleju pamatskola
1
0:03:27.7
+1:21.0
6.9
500m (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
248
1
Z 2009
Hermanis
Valtass
Mārupes valsts ģimnāzija
1
0:01:55.8
3.9
2
153
2
Z 2009
Arvīds
Rudušs
Zvejniekciema vidusskola
1
0:01:56.2
+0:00.4
3.9
3
200
3
Z 2009
Kristofers
Štegmanis
Ādažu vidusskola
1
0:01:56.8
+0:01.0
3.9
4
751
4
Z 2009
Markuss
Celms
Jaunmārupes pamatskola
1
0:01:59.4
+0:03.6
4.0
5
766
5
Z 2009
Roberts
Straubergs
Jaunmārupes pamatskola
1
0:02:01.8
+0:06.0
4.1
6
700
1
Z 2010
Roberts
Kanģīzeris
Jaunmārupes pamatskola
1
0:02:02.4
+0:06.6
4.1
7
980
2
Z 2010
Pauls
Lācis
Mālpils vidusskola
1
0:02:03.2
+0:07.4
4.1
8
10
6
Z 2009
Dāvis
Dauburs
Baldones vidusskola
1
0:02:05.1
+0:09.3
4.2
9
982
3
Z 2010
Rūdolfs
Lācis
Mālpils vidusskola
1
0:02:05.2
+0:09.4
4.2
10
788
7
Z 2009
Dāvis
Heinsbergs
Saulkrastu vidusskola
1
0:02:06.3
+0:10.5
4.2
11
518
8
Z 2009
Daniels
Vilminskis
Zvejniekciema vidusskola
1
0:02:07.0
+0:11.1
4.2
12
3
4
Z 2010
Valts
Skujiņš
Babītes vidusskola
1
0:02:07.2
+0:11.4
4.2
13
278
9
Z 2009
Renārs
Greidiņš
Inčukalna pamatskola
1
0:02:09.4
+0:13.6
4.3
14
187
5
Z 2010
Lūkas
Mazais
Ādažu brīvā Valdorfa skola
1
0:02:09.9
+0:14.0
4.3
15
996
10
Z 2009
Intars
Gipters
Mārupes pamatskola
1
0:02:10.5
+0:14.6
4.3
16
847
6
Z 2010
Artis
Šverns
Krimuldas vidusskola
1
0:02:10.5
+0:14.7
4.4
17
490
11
Z 2009
Jānis Kristiāns
Grīnfogels
Salas sākumskola
1
0:02:14.7
+0:18.9
4.5
18
740
7
Z 2010
Toms Dāvids
Kļaviņš
Vangažu vidusskola
1
0:02:15.1
+0:19.3
4.5
19
752
8
Z 2010
Toms
Dankerts
Jaunmārupes pamatskola
1
0:02:15.3
+0:19.4
4.5
20
772
12
Z 2009
Jānis
Augulis
Krimuldas vidusskola
1
0:02:15.8
+0:19.9
4.5
21
800
9
Z 2010
Artūrs Rafaels
Adams
Sējas pamatskola
1
0:02:16.6
+0:20.7
4.6
22
446
10
Z 2010
Lenarts
Straume
Salas sākumskola
1
0:02:16.8
+0:21.0
4.6
23
733
13
Z 2009
Aigars
Aigars
Vangažu vidusskola
1
0:02:16.8
+0:21.0
4.6
24
270
14
Z 2009
Niklāvs
Užulis
Carnikavas pamatskola
1
0:02:21.5
+0:25.7
4.7
25
489
11
Z 2010
Rihards
Šenfelds
Salas sākumskola
1
0:02:22.4
+0:26.6
4.7
26
119
15
Z 2009
Rainers
Bruņinieks
Zvejniekciema vidusskola
1
0:02:23.7
+0:27.9
4.8
27
450
12
Z 2010
Jēkabs
Lubāns
Salas sākumskola
1
0:02:25.6
+0:29.7
4.9
28
719
13
Z 2010
Endrijs Kristiāns
Griņus
Upesleju pamatskola
1
0:02:29.1
+0:33.2
5.0
29
535
16
Z 2009
Nauris
Štelbaums
Sējas pamatskola
1
0:02:29.2
+0:33.4
5.0
30
543
14
Z 2010
Edvards
Bļinovs
Ulbrokas vidusskola
1
0:02:37.8
+0:42.0
5.3
31
447
17
Z 2009
Markuss
Paeglis
Salas sākumskola
1
0:02:48.1
+0:52.3
5.6
500m+1000m (1.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
191
1
Z 2003
Valters
Briedis
Ādažu vidusskola
2
0:05:09.0
3.4
2
207
1
Z 2004
Dimitrijs
Petrago
Babītes vidusskola
2
0:05:10.4
+0:01.3
3.5
3
194
2
Z 2003
Deivids
Jansons
Ādažu vidusskola
2
0:05:18.0
+0:08.9
3.5
4
175
3
Z 2003
Tomass
Birstiņš
Ādažu brīvā Valdorfa skola
2
0:05:24.6
+0:15.5
3.6
5
203
4
Z 2003
Kristofers
Jeromans
Babītes vidusskola
2
0:05:28.5
+0:19.4
3.6
6
775
2
Z 2004
Artūrs
Kaprāno
Saulkrastu vidusskola
2
0:05:29.7
+0:20.6
3.7
7
79
3
Z 2004
Marks Matīss
Melnis
Ropažu vidusskola
2
0:05:34.1
+0:25.0
3.7
8
185
4
Z 2004
Emīls
Lazdāns
Ādažu brīvā Valdorfa skola
2
0:05:36.9
+0:27.8
3.7
9
59
5
Z 2003
Henrijs
Krūmiņš
Ropažu vidusskola
2
0:05:38.2
+0:29.1
3.8
10
688
5
Z 2004
Arvils
Grava
Ulbrokas vidusskola
2
0:05:41.8
+0:32.7
3.8
11
624
6
Z 2004
Roberts
Brizga
Vangažu vidusskola
2
0:05:47.3
+0:38.2
3.9
12
137
7
Z 2004
Rustams
Mamedovs
Vangažu vidusskola
2
0:05:54.9
+0:45.8
3.9
13
622
8
Z 2004
Renāts
Strautnieks
Krimuldas vidusskola
2
0:05:56.0
+0:46.9
4.0
14
628
9
Z 2004
Mihails
Mozga
Vangažu vidusskola
2
0:06:00.2
+0:51.1
4.0
15
725
6
Z 2003
Deijans
Paulavičs
Upesleju pamatskola
2
0:06:36.1
+1:27.0
4.4
16
958
10
Z 2004
Rainers
Vizulis
Mārupes pamatskola
2
0:06:37.1
+1:28.0
4.4
17
538
11
Z 2004
Renārs
Ziemelis
Sējas pamatskola
2
0:06:43.5
+1:34.4
4.5