Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Maxima MTB bērnu sacensības 2020, 1. posms
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
5. starts (0.87 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
5001
1
Zēni (2009.dz.g.)
Ričards
Hansons
3
0:02:21.3
22.2
0:00:50 (1)
0:00:50 (1)
0:01:34 (1)
0:00:43 (1)
0:02:21 (1)
0:00:47 (1)
BELO Cycling Project
2
5005
2
Zēni (2009.dz.g.)
Teodors
Kambala
3
0:02:29.9
+0:08.6
20.9
0:00:50 (2)
0:00:50 (2)
0:01:39 (2)
0:00:48 (2)
0:02:29 (2)
0:00:50 (2)
RRS Alfa
3
5006
3
Zēni (2009.dz.g.)
Roberts
Cālītis
3
0:02:57.2
+0:35.9
17.7
0:01:00 (3)
0:01:00 (3)
0:01:55 (3)
0:00:55 (3)
0:02:57 (3)
0:01:01 (3)
Riteņvasara
5. starts (0.87 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
5002
1
Meitenes (2009.dz.g.)
Katrīna
Jansone
3
0:02:40.6
19.5
0:00:55 (1)
0:00:55 (1)
0:01:47 (1)
0:00:52 (3)
0:02:40 (1)
0:00:53 (2)
Morici
2
5004
2
Meitenes (2009.dz.g.)
Lauma
Lange
3
0:02:42.3
+0:01.7
19.3
0:00:57 (3)
0:00:57 (3)
0:01:49 (3)
0:00:51 (1)
0:02:42 (2)
0:00:52 (1)
RRS Alfa/Riteņvasara
3
5003
3
Meitenes (2009.dz.g.)
Ance
Poļaka
3
0:02:43.3
+0:02.7
19.2
0:00:56 (2)
0:00:56 (2)
0:01:48 (2)
0:00:52 (2)
0:02:43 (3)
0:00:54 (3)
4. starts (0.87 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
4004
1
Zēni (2010.dz.g.)
Valts
Skujiņš
3
0:02:17.6
22.8
0:00:46 (1)
0:00:46 (1)
0:01:30 (1)
0:00:44 (1)
0:02:17 (1)
0:00:46 (1)
WESS MOTORS TOYOTA
2
4011
2
Zēni (2010.dz.g.)
Dāvis
Grīnvalds
3
0:02:27.7
+0:10.1
21.2
0:00:51 (3)
0:00:51 (3)
0:01:38 (2)
0:00:47 (2)
0:02:27 (2)
0:00:49 (2)
GREEN
3
4006
3
Zēni (2010.dz.g.)
Mareks
Martins
3
0:02:31.6
+0:14.0
20.7
0:00:50 (2)
0:00:50 (2)
0:01:40 (3)
0:00:49 (3)
0:02:31 (3)
0:00:51 (4)
Sētas braucēji
4
4001
4
Zēni (2010.dz.g.)
Mārtiņš
Ice
3
0:02:35.2
+0:17.6
20.2
0:00:51 (4)
0:00:51 (4)
0:01:43 (4)
0:00:52 (6)
0:02:35 (4)
0:00:51 (5)
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
5
4008
5
Zēni (2010.dz.g.)
Ēriks Jānis
Raitgars
3
0:02:35.3
+0:17.7
20.2
0:00:55 (6)
0:00:55 (6)
0:01:45 (5)
0:00:50 (4)
0:02:35 (5)
0:00:49 (3)
Riteņvasara
6
4009
6
Zēni (2010.dz.g.)
Jānis
Matisons
3
0:02:43.0
+0:25.4
19.2
0:00:54 (5)
0:00:54 (5)
0:01:47 (6)
0:00:52 (7)
0:02:43 (6)
0:00:55 (7)
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
7
4007
7
Zēni (2010.dz.g.)
Roberts
Martins
3
0:02:45.6
+0:28.0
18.9
0:00:59 (9)
0:00:59 (9)
0:01:51 (7)
0:00:51 (5)
0:02:45 (7)
0:00:54 (6)
Sētas braucēji
8
4003
8
Zēni (2010.dz.g.)
Olivers
Zvaigzne
3
0:02:49.3
+0:31.7
18.5
0:00:59 (8)
0:00:59 (8)
0:01:53 (8)
0:00:54 (8)
0:02:49 (8)
0:00:55 (8)
9
4010
9
Zēni (2010.dz.g.)
Leonards
Bērziņš
3
0:02:50.8
+0:33.1
18.3
0:00:58 (7)
0:00:58 (7)
0:01:53 (9)
0:00:55 (9)
0:02:50 (9)
0:00:56 (9)
mammadaba
10
4012
10
Zēni (2010.dz.g.)
Ritvars
Igaunis
3
0:03:02.0
+0:44.4
17.2
0:01:00 (10)
0:01:00 (10)
0:02:00 (10)
0:00:59 (10)
0:03:02 (10)
0:01:01 (10)
Ķirši
11
4013
11
Zēni (2010.dz.g.)
Mikus
Sīpolnieks
3
0:03:18.4
+1:00.8
15.8
0:01:04 (11)
0:01:04 (11)
0:02:10 (11)
0:01:05 (11)
0:03:18 (11)
0:01:08 (11)
4. starts (0.87 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
4002
1
Meitenes (2010.dz.g.)
Linda
Kalniņa
3
0:02:38.6
19.7
0:00:53 (1)
0:00:53 (1)
0:01:45 (1)
0:00:52 (1)
0:02:38 (1)
0:00:53 (1)
Valmieras velo vienība
2
4005
2
Meitenes (2010.dz.g.)
Marta
Zvejniece
3
0:02:47.5
+0:08.9
18.7
0:00:57 (2)
0:00:57 (2)
0:01:51 (2)
0:00:54 (2)
0:02:47 (2)
0:00:56 (2)
Baltijas Sports
3. starts (0.87 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
3007
1
Zēni (2011.dz.g.)
Oskars
Štrauhmanis
3
0:02:24.6
21.7
0:00:49 (1)
0:00:49 (1)
0:01:36 (1)
0:00:47 (1)
0:02:24 (1)
0:00:48 (1)
Ķekavas NSS
2
3009
2
Zēni (2011.dz.g.)
Olivers
Vaisūns
3
0:02:28.3
+0:03.7
21.1
0:00:50 (4)
0:00:50 (4)
0:01:38 (2)
0:00:47 (2)
0:02:28 (2)
0:00:49 (2)
ĶNSS
3
3012
3
Zēni (2011.dz.g.)
Ričards
Reiss
3
0:02:28.6
+0:04.0
21.1
0:00:50 (3)
0:00:50 (3)
0:01:38 (3)
0:00:47 (3)
0:02:28 (3)
0:00:50 (3)
Ķekavas NSS
4
3001
4
Zēni (2011.dz.g.)
Otto
Siliņš
3
0:02:36.5
+0:11.8
20.0
0:00:50 (2)
0:00:50 (2)
0:01:43 (4)
0:00:53 (5)
0:02:36 (4)
0:00:53 (5)
Sporta klubs "Wendi"
5
3008
5
Zēni (2011.dz.g.)
Alens
Ermanis-Marčenko
3
0:02:38.2
+0:13.6
19.8
0:00:53 (5)
0:00:53 (5)
0:01:45 (5)
0:00:51 (4)
0:02:38 (5)
0:00:52 (4)
Motosports Racing Team
6
3005
6
Zēni (2011.dz.g.)
Ervīns
Fiļovs
3
0:02:44.6
+0:19.9
19.0
0:00:55 (6)
0:00:55 (6)
0:01:49 (6)
0:00:54 (6)
0:02:44 (6)
0:00:54 (6)
LiVelo / Zelta Zeme
3. starts (0.87 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
3010
1
Meitenes (2011.dz.g.)
Lote
Lange
3
0:02:44.6
19.0
0:00:57 (2)
0:00:57 (2)
0:01:51 (1)
0:00:53 (1)
0:02:44 (1)
0:00:53 (1)
LiVelo / Zelta Zeme
2
3011
2
Meitenes (2011.dz.g.)
Nikola Anna
Skrapce
3
0:02:52.5
+0:07.8
18.2
0:00:57 (1)
0:00:57 (1)
0:01:54 (2)
0:00:56 (2)
0:02:52 (2)
0:00:58 (2)
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
3
3004
3
Meitenes (2011.dz.g.)
Viktorija
Ļaudama
3
0:03:03.5
+0:18.9
17.1
0:00:58 (3)
0:00:58 (3)
0:01:59 (3)
0:01:01 (3)
0:03:03 (3)
0:01:03 (3)
2. starts (0.58 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
2012
1
Zēni (2012.dz.g.)
Metjū Filips
Mirks
2
0:01:44.4
20.0
0:00:54 (1)
0:00:54 (1)
0:01:44 (1)
0:00:49 (1)
2
2004
2
Zēni (2012.dz.g.)
Jānis
Homko
2
0:01:46.9
+0:02.5
19.5
0:00:55 (2)
0:00:55 (2)
0:01:46 (2)
0:00:51 (3)
DAKO Ziemeļvidzeme
3
2007
3
Zēni (2012.dz.g.)
Deniss
Semeņenko
2
0:01:47.4
+0:02.9
19.4
0:00:56 (3)
0:00:56 (3)
0:01:47 (3)
0:00:50 (2)
RRS ALFA
4
2003
4
Zēni (2012.dz.g.)
Oskars Viljams
Marskells
2
0:01:54.5
+0:10.1
18.2
0:01:01 (5)
0:01:01 (5)
0:01:54 (4)
0:00:53 (4)
Cēsu golfa klubs
5
2002
5
Zēni (2012.dz.g.)
Gustavs
Kreilis
2
0:01:55.3
+0:10.8
18.1
0:01:01 (6)
0:01:01 (6)
0:01:55 (5)
0:00:54 (6)
6
2009
6
Zēni (2012.dz.g.)
Ernests
Pundurs
2
0:01:56.1
+0:11.6
18.0
0:00:59 (4)
0:00:59 (4)
0:01:56 (6)
0:00:56 (8)
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
7
2011
7
Zēni (2012.dz.g.)
Adrians
Drāka
2
0:01:56.3
+0:11.8
17.9
0:01:02 (7)
0:01:02 (7)
0:01:56 (7)
0:00:53 (5)
Belo cycling project
8
2013
8
Zēni (2012.dz.g.)
Andžejs
Jirgensons
2
0:01:57.0
+0:12.6
17.8
0:01:02 (8)
0:01:02 (8)
0:01:57 (8)
0:00:54 (7)
9
2006
9
Zēni (2012.dz.g.)
Martins
Zviedris
2
0:02:00.9
+0:16.5
17.3
0:01:03 (9)
0:01:03 (9)
0:02:00 (9)
0:00:57 (9)
10
2008
10
Zēni (2012.dz.g.)
Artuss
Šimēns
2
0:02:05.8
+0:21.3
16.6
0:01:05 (10)
0:01:05 (10)
0:02:05 (10)
0:00:59 (10)
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
11
2014
11
Zēni (2012.dz.g.)
Armands
Plītiens
2
0:02:13.3
+0:28.8
15.7
0:01:07 (11)
0:01:07 (11)
0:02:13 (11)
0:01:05 (11)
2. starts (0.58 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
2001
1
Meitenes (2012.dz.g.)
Katrīna
Hansone
2
0:01:44.6
20.0
0:00:55 (1)
0:00:55 (1)
0:01:44 (1)
0:00:49 (1)
BELO Cycling Project
2
2005
2
Meitenes (2012.dz.g.)
Elīza
Pūce
2
0:01:50.3
+0:05.7
18.9
0:00:58 (2)
0:00:58 (2)
0:01:50 (2)
0:00:52 (2)
3
2010
3
Meitenes (2012.dz.g.)
Karlīna
Rukke
2
0:02:25.0
+0:40.4
14.4
0:01:16 (3)
0:01:16 (3)
0:02:25 (3)
0:01:08 (3)
Krauzers MTB
1. starts (0.58 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
1001
1
Zēni (2013.dz.g.)
Emīls
Lācis
2
0:01:44.6
20.0
0:00:52 (1)
0:00:52 (1)
0:01:44 (1)
0:00:51 (1)
2
1004
2
Zēni (2013.dz.g.)
Daniels
Homko
2
0:01:47.1
+0:02.5
19.5
0:00:54 (3)
0:00:54 (3)
0:01:47 (2)
0:00:53 (2)
DAKO Ziemeļvidzeme
3
1015
3
Zēni (2013.dz.g.)
Regnārs
Ukins
2
0:01:48.5
+0:03.9
19.2
0:00:52 (2)
0:00:52 (2)
0:01:48 (3)
0:00:55 (3)
4
1007
4
Zēni (2013.dz.g.)
Rūdolfs
Jansons
2
0:01:52.5
+0:07.8
18.6
0:00:56 (4)
0:00:56 (4)
0:01:52 (4)
0:00:56 (4)
Morici
5
1002
5
Zēni (2013.dz.g.)
Daniils
Homenko
2
0:01:55.0
+0:10.4
18.2
0:00:56 (5)
0:00:56 (5)
0:01:55 (5)
0:00:58 (6)
ZZK
6
1005
6
Zēni (2013.dz.g.)
Eduards
Sausais
2
0:01:55.8
+0:11.2
18.0
0:00:58 (7)
0:00:58 (7)
0:01:55 (6)
0:00:56 (5)
7
1023
7
Zēni (2013.dz.g.)
Jēkabs
Andžāns
2
0:01:58.1
+0:13.5
17.7
0:00:58 (6)
0:00:58 (6)
0:01:58 (7)
0:00:59 (7)
8
1008
8
Zēni (2013.dz.g.)
Matīss
Mičuļs
2
0:02:08.1
+0:23.5
16.3
0:01:01 (8)
0:01:01 (8)
0:02:08 (8)
0:01:06 (9)
Septītniekā
9
1013
9
Zēni (2013.dz.g.)
Edijs
Ābeltiņš
2
0:02:15.9
+0:31.3
15.4
0:01:09 (14)
0:01:09 (14)
0:02:15 (9)
0:01:06 (8)
10
1012
10
Zēni (2013.dz.g.)
Naums
Dmitrijevs
2
0:02:16.3
+0:31.7
15.3
0:01:08 (12)
0:01:08 (12)
0:02:16 (10)
0:01:08 (11)
Septītniekā
11
1022
11
Zēni (2013.dz.g.)
Ernests
Zalonskis
2
0:02:16.9
+0:32.3
15.2
0:01:09 (13)
0:01:09 (13)
0:02:16 (11)
0:01:07 (10)
MTB Grobiņas novads
12
1018
12
Zēni (2013.dz.g.)
Endijs
Liseckis
2
0:02:22.3
+0:37.6
14.7
0:01:06 (11)
0:01:06 (11)
0:02:22 (12)
0:01:16 (12)
Pārdaugava Cycling Team
13
1027
13
Zēni (2013.dz.g.)
Haralds
Jefroms
2
0:02:34.9
+0:50.2
13.5
0:01:06 (10)
0:01:06 (10)
0:02:34 (13)
0:01:28 (15)
14
1025
14
Zēni (2013.dz.g.)
Renalds
Graudiņš
2
0:02:39.2
+0:54.6
13.1
0:01:05 (9)
0:01:05 (9)
0:02:39 (14)
0:01:33 (16)
15
1014
15
Zēni (2013.dz.g.)
Mārcis
Skripsts
2
0:02:39.7
+0:55.1
13.1
0:01:21 (16)
0:01:21 (16)
0:02:39 (15)
0:01:18 (13)
16
1010
16
Zēni (2013.dz.g.)
Kristofers
Jansons
2
0:02:44.4
+0:59.7
12.7
0:01:20 (15)
0:01:20 (15)
0:02:44 (16)
0:01:24 (14)
Septītniekā
1. starts (0.58 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
Pārstāv
1
1003
1
Meitenes (2013.dz.g.)
Sofija
Šaicāne
2
0:01:48.3
19.3
0:00:55 (1)
0:00:55 (1)
0:01:48 (1)
0:00:52 (1)
2
1017
2
Meitenes (2013.dz.g.)
Elīza
Beļūna
2
0:02:04.5
+0:16.1
16.8
0:01:03 (2)
0:01:03 (2)
0:02:04 (2)
0:01:00 (2)
3
1019
3
Meitenes (2013.dz.g.)
Keita
Vainovska
2
0:02:21.1
+0:32.8
14.8
0:01:10 (4)
0:01:10 (4)
0:02:21 (3)
0:01:10 (5)
4
1028
4
Meitenes (2013.dz.g.)
Alise
Matveja
2
0:02:22.8
+0:34.5
14.6
0:01:09 (3)
0:01:09 (3)
0:02:22 (4)
0:01:13 (8)
5
1020
5
Meitenes (2013.dz.g.)
Marta Lote
Ziediņa
2
0:02:24.3
+0:36.0
14.5
0:01:12 (6)
0:01:12 (6)
0:02:24 (5)
0:01:11 (7)
mammadaba
6
1024
6
Meitenes (2013.dz.g.)
Jasmīne
Vanaga
2
0:02:24.8
+0:36.5
14.4
0:01:16 (9)
0:01:16 (9)
0:02:24 (6)
0:01:08 (4)
Isostar
7
1009
7
Meitenes (2013.dz.g.)
Emīlija
Orbidāne
2
0:02:26.6
+0:38.3
14.2
0:01:15 (8)
0:01:15 (8)
0:02:26 (7)
0:01:10 (6)
Septītniekā
8
1016
8
Meitenes (2013.dz.g.)
Marta Alise
Stelpa
2
0:02:29.1
+0:40.8
14.0
0:01:14 (7)
0:01:14 (7)
0:02:29 (8)
0:01:15 (9)
9
1026
9
Meitenes (2013.dz.g.)
Beāte
Zvīne
2
0:02:30.2
+0:41.9
13.9
0:01:26 (11)
0:01:26 (11)
0:02:30 (9)
0:01:04 (3)
10
1021
10
Meitenes (2013.dz.g.)
Raminta
Brazdauska
2
0:02:32.7
+0:44.4
13.7
0:01:11 (5)
0:01:11 (5)
0:02:32 (10)
0:01:20 (10)
White Glo Latvija
11
1011
11
Meitenes (2013.dz.g.)
Keita
Meija
2
0:02:45.3
+0:57.0
12.6
0:01:19 (10)
0:01:19 (10)
0:02:45 (11)
0:01:26 (11)
Septītniekā