Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Maxima bērnu MTB brauciens 2020, 3. posms
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērnu 2 (1.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
1004
1
Zēni (2013.dz.g.)
Daniels
Homko
DAKO Ziemeļvidzeme
2
0:02:52.4
23.0
2
1001
2
Zēni (2013.dz.g.)
Emīls
Lācis
2
0:02:59.6
+0:07.2
22.0
3
1015
3
Zēni (2013.dz.g.)
Regnārs
Ukins
2
0:03:18.7
+0:26.2
19.9
4
1038
4
Zēni (2013.dz.g.)
Kārlis
Ozolnieks
2
0:03:19.8
+0:27.3
19.8
5
1006
5
Zēni (2013.dz.g.)
Martins
Jugāns
2
0:03:27.9
+0:35.5
19.0
6
1005
6
Zēni (2013.dz.g.)
Eduards
Sausais
2
0:03:35.1
+0:42.7
18.4
7
1034
7
Zēni (2013.dz.g.)
Kristiāns
Šteinbergs
Sveaskog Baltfor MTB
2
0:03:49.2
+0:56.7
17.3
8
1041
8
Zēni (2013.dz.g.)
Brežinskis
Artūrs
2
0:04:20.6
+1:28.2
15.2
9
1039
9
Zēni (2013.dz.g.)
Roberts
Mihailovs
2
0:05:09.9
+2:17.5
12.8
Bērnu 2 (1.1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
1003
1
Meitenes (2013.dz.g.)
Sofija
Šaicāne
2
0:03:01.4
21.8
2
1040
2
Meitenes (2013.dz.g.)
Elīna
Valdberga
2
0:03:17.6
+0:16.2
20.0
3
1030
3
Meitenes (2013.dz.g.)
Samanta
Luberte
KRS/NKUP Smiltene
2
0:03:50.5
+0:49.1
17.2
4
1024
4
Meitenes (2013.dz.g.)
Jasmīna
Vanaga
2
0:04:57.8
+1:56.4
13.3
Bērnu 3 (1.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
3007
1
Zēni (2011.dz.g.)
Oskars
Štrauhmanis
Ķekavas NSS
2
0:02:10.7
30.3
2
3009
2
Zēni (2011.dz.g.)
Olivers
Vaisūns
ĶNSS
2
0:02:17.2
+0:06.5
28.9
3
3008
3
Zēni (2011.dz.g.)
Alens
Ermanis-Marčenko
Motosports Racing Team
2
0:02:39.4
+0:28.7
24.8
4
2004
1
Zēni (2012.dz.g.)
Jānis
Homko
DAKO Ziemeļvidzeme
2
0:02:41.7
+0:30.9
24.5
5
2011
2
Zēni (2012.dz.g.)
Adrians
Drāka
Belo cycling project
2
0:02:54.7
+0:43.9
22.7
6
2007
3
Zēni (2012.dz.g.)
Deniss
Semeņenko
RRS ALFA
2
0:03:10.2
+0:59.4
20.8
7
3017
4
Zēni (2011.dz.g.)
Raitis
Petrakovs
2
0:03:12.2
+1:01.5
20.6
8
2002
4
Zēni (2012.dz.g.)
Gustavs
Kreilis
2
0:03:42.7
+1:31.9
17.8
Bērnu 3 (1.1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
2001
1
Meitenes (2012.dz.g.)
Katrīna
Hansone
BELO Cycling Project
2
0:02:38.7
24.9
2
3010
1
Meitenes (2011.dz.g.)
Lote
Lange
LiVelo / Zelta Zeme
2
0:02:56.2
+0:17.5
22.5
3
2005
2
Meitenes (2012.dz.g.)
Elīza
Pūce
2
0:03:04.7
+0:26.0
21.4
4
3011
2
Meitenes (2011.dz.g.)
Nikola Anna
Skrapce
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
2
0:03:05.7
+0:27.0
21.3
5
3004
3
Meitenes (2011.dz.g.)
Viktorija
Ļaudama
2
0:03:26.9
+0:48.2
19.1
6
2019
3
Meitenes (2012.dz.g.)
Estere
Lavrinoviča
2
0:03:45.4
+1:06.7
17.6
Bērnu 4 (1.65 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
4004
1
Zēni (2010.dz.g.)
Valts
Skujiņš
WESS MOTORS TOYOTA
3
0:03:13.9
30.6
2
4011
2
Zēni (2010.dz.g.)
Dāvis
Grīnvalds
GREEN
3
0:03:49.3
+0:35.3
25.9
3
5009
1
Zēni (2009.dz.g.)
Tomass
Broms
3
0:03:52.7
+0:38.7
25.5
4
5005
2
Zēni (2009.dz.g.)
Teodors
Kambala
RRS Alfa
3
0:04:09.7
+0:55.7
23.8
5
4023
3
Zēni (2010.dz.g.)
Artjoms
Soročins
Ķekavas NSS
3
0:04:27.2
+1:13.2
22.2
6
4008
4
Zēni (2010.dz.g.)
Ēriks Jānis
Raitgars
Riteņvasara
3
0:04:53.2
+1:39.2
20.3
Bērnu 4 (1.65 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
5004
1
Meitenes (2009.dz.g.)
Lauma
Lange
RRS Alfa/Riteņvasara
3
0:04:19.1
22.9
2
4021
1
Meitenes (2010.dz.g.)
Lelde
Gredzena
3
0:04:19.2
+0:00.0
22.9