Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
MAXIMA bērnu brauciens 2022, 6. posms Priekule
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
4. brauciens (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
1042
1
Zēni (2015.dz.g.)
Roberts
Bērziņš
2002
M
3
0:04:47.7
12.5
0:04:47 (1)
0:04:47 (1)
2
1041
2
Zēni (2015.dz.g.)
Kristers Emīls
Jurgensons
2002
M
S-Works Ogre
3
0:05:30.2
+0:42.4
10.9
0:05:30 (2)
0:05:30 (2)
4. brauciens (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
1036
1
Meitenes (2015.dz.g.)
Marta
Šnepa-Šnepe
2002
F
3
0:04:53.2
12.3
0:04:53 (1)
0:04:53 (1)
2
1027
2
Meitenes (2015.dz.g.)
Dārta
Aide-Āriņa
2002
F
3
0:06:43.7
+1:50.5
8.9
0:06:43 (2)
0:06:43 (2)
3
1011
3
Meitenes (2015.dz.g.)
Evelīna
Ļaudama
2002
F
3
0:07:10.1
+2:16.8
8.4
0:07:10 (3)
0:07:10 (3)
5. brauciens (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
2017
1
Zēni (2014.dz.g.)
Rūdis Dāvis
Zariņš
2002
M
3
0:03:41.7
16.2
0:03:41 (1)
0:03:41 (1)
2
2011
2
Zēni (2014.dz.g.)
Emīls
Freibergs
2002
M
3
0:04:24.2
+0:42.4
13.6
0:04:24 (2)
0:04:24 (2)
3
2042
3
Zēni (2014.dz.g.)
Rodrigo
Putniņš
2002
M
Priekules veloklubs
3
0:04:28.7
+0:47.0
13.4
0:04:28 (3)
0:04:28 (3)
4
2008
4
Zēni (2014.dz.g.)
Artūrs
Aress
2002
M
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
3
0:04:29.2
+0:47.4
13.4
0:04:29 (4)
0:04:29 (4)
5
4025
5
Zēni (2014.dz.g.)
Reinis
Egliņš
2002
M
3
0:04:51.2
+1:09.5
12.4
0:04:51 (5)
0:04:51 (5)
6
2025
6
Zēni (2014.dz.g.)
Enriko
Šika
2002
M
3
0:04:56.7
+1:15.0
12.1
0:04:56 (6)
0:04:56 (6)
5. brauciens (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
2010
1
Meitenes (2014.dz.g.)
Ieva Silvija
Tilko
2002
F
3
0:04:16.5
14.0
0:04:16 (1)
0:04:16 (1)
2
2041
2
Meitenes (2014.dz.g.)
Katrīna
Rubeze
2002
F
Priekules veloklubs
3
0:05:42.2
+1:25.7
10.5
0:05:42 (2)
0:05:42 (2)
3
2043
3
Meitenes (2014.dz.g.)
Vendija
Ļaudama
2002
F
MTB Grobiņa
3
0:07:13.5
+2:57.0
8.3
0:07:13 (3)
0:07:13 (3)
6. brauciens (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
3003
1
Zēni (2013.dz.g.)
Daniels
Homko
2002
M
Dako Ziemeļvidzeme
3
0:06:52.8
8.7
0:06:52 (1)
0:06:52 (1)
2
3016
2
Zēni (2013.dz.g.)
Artis
Lūks
2002
M
MTB Grobiņa
3
0:07:59.8
+1:07.0
7.5
0:07:59 (2)
0:07:59 (2)
3
3024
3
Zēni (2013.dz.g.)
Ralfs
Riežnieks
2002
M
MTB Grobiņa
3
0:11:25.6
+4:32.7
5.3
0:11:25 (3)
0:11:25 (3)
6. brauciens (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
3005
1
Meitenes (2013.dz.g.)
Milena
Karlsone
2002
F
3
0:06:32.4
9.2
0:06:32 (1)
0:06:32 (1)
2
3022
2
Meitenes (2013.dz.g.)
Tīna
Teiviša
2002
F
3
0:07:59.5
+1:27.0
7.5
0:07:59 (2)
0:07:59 (2)
3
3007
3
Meitenes (2013.dz.g.)
Samanta
Luberte
2002
F
3
0:09:10.5
+2:38.0
6.5
0:09:10 (3)
0:09:10 (3)
4
3017
4
Meitenes (2013.dz.g.)
Paula
Rieviņa
2002
F
3
0:10:31.8
+3:59.3
5.7
0:10:31 (4)
0:10:31 (4)
7. brauciens (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
4031
1
Zēni (2012.dz.g.)
Adrians
Purlaurs
2002
M
3
0:06:24.7
9.4
0:06:24 (1)
0:06:24 (1)
2
4026
2
Zēni (2012.dz.g.)
Matīss
Buncis
2002
M
3
0:06:52.3
+0:27.5
8.7
0:06:52 (2)
0:06:52 (2)
3
4003
3
Zēni (2012.dz.g.)
Jānis
Homko
2002
M
3
0:06:55.5
+0:30.8
8.7
0:06:55 (3)
0:06:55 (3)
4
4022
4
Zēni (2012.dz.g.)
Gabriels
Ļaudams
2002
M
MTB Grobiņa
3
0:08:49.3
+2:24.5
6.8
0:08:49 (4)
0:08:49 (4)
5
4027
5
Zēni (2012.dz.g.)
Kārlis
Arājs
2002
M
3
0:09:51.3
+3:26.5
6.1
0:09:51 (5)
0:09:51 (5)
7. brauciens (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
4009
1
Meitenes (2012.dz.g.)
Katrīna
Hansone
2002
F
3
0:06:24.8
9.4
0:06:24 (1)
0:06:24 (1)
8. brauciens (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
5009
1
Zēni (2011.dz.g.)
Rūdolfs Toms
Cīrulis
2002
M
3
0:07:24.9
8.1
0:07:24 (1)
0:07:24 (1)
2
5007
2
Zēni (2011.dz.g.)
Kārlis
Aide-Āriņš
2002
M
3
0:11:20.3
+3:55.4
5.3
0:11:20 (2)
0:11:20 (2)
8. brauciens (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
5002
1
Meitenes (2011.dz.g.)
Lote
Lange
2002
F
3
0:08:16.5
7.2
0:08:16 (1)
0:08:16 (1)
2
5003
2
Meitenes (2011.dz.g.)
Viktorija
Ļaudama
2002
F
3
0:09:11.5
+0:55.0
6.5
0:09:11 (2)
0:09:11 (2)