Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LSVS Pavasara kross 2022
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
6. starts 8km (8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
6
1
K35+
Toms
Komass
0:28:52.2
3.6
Bauskas novads
2
60
1
K45+
Valdis
Ņilovs
0:29:41.1
3.7
Ogres novads
3
17
1
K40+
Jānis
Ģērmanis
0:31:24.3
3.9
Gulbenes novads
4
57
2
K40+
Jānis
Krastiņš
0:32:29.6
4.1
Ogres novads
5
73
2
K45+
Māris
Pakārklis
0:33:14.2
4.2
Rīgas pilsēta
6
61
3
K40+
Edgars
Rencis
0:33:40.5
4.2
Ogres novads
7
33
4
K40+
Lauris
Ugriks
0:34:16.1
4.3
Jēkabpils novads
8
2
5
K40+
Armīns
Gasjūns
0:35:39.5
4.5
Bauskas novads
9
83
6
K40+
Gints
Rudzītis
0:36:43.4
4.6
Valmieras novads
10
81
7
K40+
Andris
Permaņickis
0:38:36.4
4.8
Salaspils
5. starts 5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
28
1
K50+
Pēteris
Krastiņš
0:21:58.8
4.4
Jēkabpils novads
2
24
1
K55+
Aivars
Bondars
0:22:27.6
4.5
Jēkabpils novads
3
82
1
D40+
Diāna
Stolniece - Permaņicka
0:22:32.9
4.5
Salaspils
4
36
2
K55+
Arvils
Bušmanis
0:23:27.9
4.7
Līvānu novada pašvaldība
5
16
1
D35+
Guna
Ģērmane
0:23:32.8
4.7
Gulbenes novads
6
47
3
K55+
Helmuts
Polis
0:23:57.0
4.8
Madonas novads
7
70
4
K55+
Didzis
Kalniņš
0:24:08.2
4.8
Rīgas pilsēta
8
5
2
D35+
Zane
Kaspere
0:24:43.7
4.9
Bauskas novads
9
78
5
K55+
Guntis
Zālītis
0:25:02.1
5.0
Rīgas pilsēta
10
54
2
K50+
Guntars
Avdejevs
0:25:47.8
5.2
Ogres novads
4. starts 3km (3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
44
1
K65+
Pēteris
Ārents
0:13:14.0
4.4
Madonas novads
2
22
1
K60+
Antis
Zunda
0:13:29.1
4.5
Gulbenes novads
3
69
2
K60+
Valērijs
Jegorovs
0:14:24.7
4.8
Rīgas pilsēta
4
49
2
K65+
Leons
Seškens
0:14:48.3
4.9
Madonas novads
5
13
1
D50+
Anita
Ieviņa
0:14:57.8
5.0
Cēsu novads
6
31
2
D50+
Ruta
Šķipare
0:15:03.5
5.0
Jēkabpils novads
7
11
3
D50+
Skaidrīte
Šnitka
0:15:07.8
5.0
Bauskas novads
8
10
1
D45+
Ilze
Sermolīte
0:15:18.0
5.1
Bauskas novads
9
41
3
K60+
Jānis
Važņevičs
0:15:23.8
5.1
Līvānu novada pašvaldība
10
14
2
D45+
Dace
Anča
0:15:33.4
5.2
Gulbenes novads
3. starts 2km (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
71
1
D60+
Ināra
Lūse
0:08:55.4
4.5
Rīgas pilsēta
2
52
1
D55+
Ilona
Kojaloviča
0:09:30.4
4.8
Mārupes novads
3
42
2
D60+
Mārīte
Vilcāne
0:10:06.3
5.1
Līvānu novada pašvaldība
4
63
2
D55+
Marita
Žukovska
0:10:25.3
5.2
Ogres novads
5
38
3
D60+
Gundega
Jurāne
0:11:18.3
5.7
Līvānu novada pašvaldība
6
32
4
D60+
Anita
Šteinberga
0:11:27.3
5.7
Jēkabpils novads
7
35
1
D65+
Alīda
Ābola
0:11:41.2
5.8
Līvānu novada pašvaldība
8
34
2
D65+
Alda
Vulāne
0:11:42.1
5.9
Jēkabpils novads
9
40
5
D60+
Elza
Rūsiņa
0:11:42.3
5.9
Līvānu novada pašvaldība
10
64
3
D65+
Rita
Žuravļova
0:12:39.4
6.3
Ogres novads
2. starts 2km (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
76
1
K70+
Viktors
Suborins
0:10:09.6
5.1
Rīgas pilsēta
2
56
2
K70+
Jānis
Kaimiņš
0:10:23.9
5.2
Ogres novads
3
19
1
K75+
Vladimirs
Kallass
0:12:44.8
6.4
Gulbenes novads
4
55
2
K75+
Vaclavs
Griņēvičs
0:13:14.3
6.6
Ogres novads
5
51
1
K80+
Juris
Zilveris
0:14:42.6
7.4
Madonas novads
6
59
2
K80+
Viktors
Mūrnieks
0:14:52.4
7.4
Ogres novads
7
75
3
K75+
Viktors
Safutins
0:16:24.9
8.2
Rīgas pilsēta
8
15
3
K80+
Jānis
Ančs
0:16:31.9
8.3
Gulbenes novads
9
21
1
K85+
Andrejs
Vācietis
0:18:54.6
9.5
Gulbenes novads
10
20
1
K90+
Jāzeps
Odumiņš
0:21:46.8
10.9
Gulbenes novads
1. starts 1km (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
min/km
Pārstāv
1
87
1
D75+
Zinaīda
Rācenāja
0:07:44.5
7.7
Individuāli
2
50
1
D70+
Dzidra
Širve
0:08:03.9
8.1
Madonas novads
3
27
2
D70+
Ilze
Kancāne
0:08:39.4
8.7
Jēkabpils novads
4
18
3
D70+
Ņina
Jurciņa
0:08:43.5
8.7
Gulbenes novads
5
43
1
D85+
Leontīne
Vītola
0:10:43.7
10.7
Līvānu novada pašvaldība
6
37
2
D75+
Anna
Ivbule
0:11:39.1
11.7
Līvānu novada pašvaldība
7
1
3
D75+
Velta
Bruce
0:12:51.8
12.9
Bauskas novads