Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LSVS 58. finālsacensības krosā
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa grupām ar punktiem (PDF)
Komandu vērtējums (PDF)
6. starts 8km (8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
25
1
V40+
Anatolijs
Macuks
0:29:47.0
3.7
Jēkabpils novads
2
67
2
V40+
Jānis
Krastiņš
0:30:59.1
+1:12.0
3.9
Ogres novads
3
15
3
V40+
Jānis
Ģērmanis
0:31:29.0
+1:42.0
3.9
Gulbenes novads
4
38
1
V35+
Mareks
Zālītis
0:32:08.2
+2:21.1
4.0
Ķekavas novads
5
71
1
V45+
Valdis
Ņilovs
0:32:20.9
+2:33.8
4.0
Ogres novads
6
88
2
V45+
Andis
Gailis
0:32:25.2
+2:38.1
4.1
Valmieras novads
7
92
2
V35+
Ilgvars
Šmits
0:32:50.0
+3:02.9
4.1
Valmieras novads
8
72
3
V45+
Māris
Pakārklis
0:32:58.6
+3:11.5
4.1
Ogres novads
9
40
4
V40+
Andrejs
Bondarevs
0:33:08.5
+3:21.4
4.1
Līvāni
10
53
4
V45+
Igors
Gucanovičs
0:33:16.0
+3:29.0
4.2
Mārupes novads
11
84
3
V35+
Deniss
Bočkovs
0:36:17.3
+6:30.2
4.5
Salaspils
12
32
5
V45+
Guntars
Siliņš
0:37:11.2
+7:24.1
4.6
Jēkabpils novads
13
91
5
V40+
Kaspars
Skrastiņš
0:37:44.5
+7:57.5
4.7
Valmieras novads
14
59
6
V45+
Edgars
Lasevičs
0:46:08.8
+16:21.7
5.8
Mārupes novads
5. starts 5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
24
1
V50+
Pēteris
Krastiņš
0:22:05.3
4.4
Jēkabpils novads
2
22
1
V55+
Aivars
Bondars
0:22:56.8
+0:51.4
4.6
Jēkabpils novads
3
79
2
V55+
Valērijs
Jegorovs
0:23:01.8
+0:56.4
4.6
RSVK
4
54
2
V50+
Māris
Karlsons
0:23:03.6
+0:58.2
4.6
Mārupes novads
5
61
3
V55+
Toms
Pikšens
0:24:55.6
+2:50.2
5.0
Mārupes novads
6
80
3
V50+
Didzis
Kalniņš
0:25:02.1
+2:56.7
5.0
RSVK
7
10
4
V50+
Dainis
Upenieks
0:25:24.9
+3:19.5
5.1
Bauskas novads
8
6
5
V50+
Andris
Pastors
0:27:13.0
+5:07.6
5.4
Bauskas novads
5. starts 5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
64
1
S35+
Gundega
Heidingere
0:21:37.9
4.3
Ogres novads
2
14
2
S35+
Guna
Ģērmane
0:21:54.9
+0:16.9
4.4
Gulbenes novads
3
23
1
S30+
Ineta
Jerofejeva
0:22:48.9
+1:11.0
4.6
Jēkabpils novads
4
66
1
S40+
Agita
Kaļva
0:23:15.3
+1:37.3
4.7
Ogres novads
5
18
2
S40+
Sanita
Laicāne
0:23:29.2
+1:51.2
4.7
Gulbenes novads
6
8
2
S30+
Līna
Siliņa
0:23:51.8
+2:13.9
4.8
Bauskas novads
7
36
3
S40+
Kristīne
Vilcāne
0:25:03.6
+3:25.7
5.0
Ķekavas novads
8
63
4
S40+
Iveta
Caune
0:25:12.5
+3:34.5
5.0
Ogres novads
9
3
3
S35+
Zane
Kaspere
0:25:28.6
+3:50.6
5.1
Bauskas novads
10
70
4
S35+
Gunta
Neija
0:25:55.8
+4:17.8
5.2
Ogres novads
11
30
5
S40+
Jūlija
Vēvere
0:26:15.8
+4:37.8
5.3
Jēkabpils novads
12
35
6
S40+
Ieva
Tāle-Stangute
0:26:27.9
+4:49.9
5.3
Ķekavas novads
13
13
5
S35+
Dace
Birzniece
0:26:56.5
+5:18.5
5.4
Gulbenes novads
14
43
7
S40+
Līga
Novokšanova
0:28:22.9
+6:44.9
5.7
Līvāni
15
27
8
S40+
Lidija
Rusakova
0:28:45.3
+7:07.3
5.8
Jēkabpils novads
16
37
6
S35+
Marika
Zālīte
0:29:14.3
+7:36.3
5.8
Ķekavas novads
17
57
9
S40+
Inga
Krastiņa
0:30:55.1
+9:17.1
6.2
Mārupes novads
4. starts 3km (3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
50
1
V65+
Pēteris
Ārents
0:13:46.2
4.6
Madonas novads
2
60
1
V60+
Gundars
Ošmucnieks
0:13:52.7
+0:06.5
4.6
Mārupes novads
3
52
2
V65+
Leons
Seškens
0:14:40.2
+0:54.0
4.9
Madonas novads
4
74
2
V60+
Leonīds
Valdonis
0:14:45.1
+0:58.9
4.9
Preiļi
5
68
3
V60+
Jānis
Mežiels
0:15:10.5
+1:24.3
5.1
Ogres novads
6
82
4
V60+
Aivars
Zaķis
0:15:23.6
+1:37.3
5.1
RSVK
7
58
5
V60+
Jānis
Lagzdkalns
0:15:37.6
+1:51.4
5.2
Mārupes novads
8
44
6
V60+
Varis
Peisenieks
0:15:42.3
+1:56.1
5.2
Līvāni
9
46
7
V60+
Jānis
Važņevičs
0:16:03.7
+2:17.4
5.4
Līvāni
10
86
8
V60+
Normunds
Bucenieks
0:17:10.3
+3:24.0
5.7
Valmieras novads
11
76
3
V65+
Aleksandrs
Azarevičs
0:17:26.1
+3:39.8
5.8
RSVK
12
87
4
V65+
Jānis
Dainis
0:18:53.3
+5:07.1
6.3
Valmieras novads
13
77
9
V60+
Ints
Baldiņš
0:19:50.1
+6:03.9
6.6
RSVK
4. starts 3km (3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
28
1
S50+
Ruta
Šķipare
0:14:50.1
4.9
Jēkabpils novads
2
85
1
S45+
Dina
Alksne
0:15:34.3
+0:44.2
5.2
Valmieras novads
3
11
2
S45+
Dace
Anča
0:15:36.4
+0:46.2
5.2
Gulbenes novads
4
34
2
S50+
Zanda
Kārkliņa
0:15:52.8
+1:02.7
5.3
Ķekavas novads
5
7
3
S45+
Ilze
Sermolīte
0:15:58.7
+1:08.5
5.3
Bauskas novads
6
2
4
S45+
Dace
Kalniņa
0:16:18.8
+1:28.7
5.4
Bauskas novads
7
62
5
S45+
Iveta
Asne
0:16:30.1
+1:39.9
5.5
Ogres novads
8
26
3
S50+
Aija
Rogāle
0:16:50.5
+2:00.4
5.6
Jēkabpils novads
9
93
6
S45+
Sanita
Zaķe
0:18:11.4
+3:21.2
6.1
Valmieras novads
10
33
7
S45+
Ilona
Bēmere
0:19:50.0
+4:59.9
6.6
Ķekavas novads
3. starts 2km (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
81
1
S55+
Ināra
Lūse
0:08:57.2
4.5
RSVK
2
55
2
S55+
Ilona
Kojaloviča
0:09:52.1
+0:54.9
4.9
Mārupes novads
3
47
1
S60+
Mārīte
Vilcāne
0:09:54.1
+0:56.8
5.0
Līvāni
4
42
2
S60+
Gundega
Jurāne
0:11:02.5
+2:05.2
5.5
Līvāni
5
29
3
S55+
Anita
Šteinberga
0:11:21.4
+2:24.2
5.7
Jēkabpils novads
6
45
3
S60+
Elza
Rūsiņa
0:11:27.4
+2:30.2
5.7
Līvāni
7
39
1
S65+
Alīda
Ābola
0:11:45.8
+2:48.6
5.9
Līvāni
8
73
2
S65+
Rita
Žuravļova
0:12:47.3
+3:50.0
6.4
Ogres novads
9
31
3
S65+
Alda
Vulāne
0:12:48.9
+3:51.7
6.4
Jēkabpils novads
10
5
4
S55+
Juta
Pastore
0:14:14.1
+5:16.9
7.1
Bauskas novads
2. starts 2km (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
75
1
V70+
Jānis
Caics
0:09:54.2
5.0
Rīga
2
65
2
V70+
Jānis
Kaimiņš
0:10:11.2
+0:17.0
5.1
Ogres novads
3
20
3
V70+
Jānis
Supe
0:10:46.5
+0:52.3
5.4
Gulbenes novads
4
17
1
V75+
Vladimirs
Kallass
0:12:50.8
+2:56.6
6.4
Gulbenes novads
5
90
2
V75+
Raitis
Lērme
0:13:04.0
+3:09.8
6.5
Valmieras novads
6
83
3
V75+
Leons
Žukovskis
0:13:36.7
+3:42.5
6.8
RSVK
7
69
1
V80+
Viktors
Mūrnieks
0:14:01.2
+4:07.0
7.0
Ogres novads
8
12
4
V75+
Jānis
Ančs
0:15:44.9
+5:50.7
7.9
Gulbenes novads
9
94
5
V75+
Jānis
Kaprālis
0:15:47.5
+5:53.3
7.9
10
78
6
V75+
Gunārs
Eniņš
0:17:43.1
+7:48.9
8.9
RSVK
11
21
1
V85+
Andrejs
Vācietis
0:17:56.0
+8:01.8
9.0
Gulbenes novads
12
19
2
V85+
Ādolfs
Mičulis
0:19:35.9
+9:41.7
9.8
Gulbenes novads
13
56
3
V85+
Staņislavs
Kojalovičs
0:22:42.5
+12:48.3
11.4
Mārupes novads
1. starts 1km (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
51
1
S75+
Zinaīda
Rācenāja
0:07:39.9
7.7
Madonas novads
2
16
1
S70+
Ņina
Jurciņa
0:08:56.3
+1:16.4
8.9
Gulbenes novads
3
96
2
S70+
Ilze
Kancāne
0:09:16.9
+1:37.0
9.3
Jēkabpils novads
4
48
1
S80+
Leontine
Vītola
0:09:50.5
+2:10.5
9.8
Līvāni
5
4
2
S75+
Inta
Liepa
0:09:58.2
+2:18.3
10.0
Bauskas novads
6
41
3
S75+
Anna
Ivbule
0:11:51.6
+4:11.7
11.9
Līvāni
7
1
4
S75+
Velta
Bruce
0:12:15.1
+4:35.2
12.3
Bauskas novads