Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LK XCO kauss 2023 - 5. posms - DTG XCO KROSS
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
2. starts 7 apļi M (30.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
6
1
Vīrieši Elite/U23 (<=2004.dz.g.)
Sandijs
Kļaviņš
7
1:14:39.0
24.2
Velo komanda Ogre
2
329
2
Vīrieši Elite/U23 (<=2004.dz.g.)
Lauris
Purniņš
7
1:14:59.6
24.1
DTG-MySport
3
291
3
Vīrieši Elite/U23 (<=2004.dz.g.)
Kārlis
Klismets
7
1:16:44.5
23.5
Giant & Liv Team Latvia
4
284
4
Vīrieši Elite/U23 (<=2004.dz.g.)
Kārlis
Baltacis
7
1:16:55.4
23.5
Veloprofs.lv
5
325
1
Vīrieši U18 (2005.-2006.dz.g.)
Rainers
Zviedris
7
1:17:02.0
23.4
Dako Ziemeļvidzeme
6
332
5
Vīrieši Elite/U23 (<=2004.dz.g.)
Edgars
Ābols
7
1:17:04.3
23.4
Velo komanda Ogre
2. starts 6 apļi M (25.8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
65
1
Vīrieši Master 3 (1974.-1978.dz.g.)
Mārtiņš
Puriņš
6
1:10:24.6
22.0
DAKO-Ziemeļvidzeme
2
49
2
Vīrieši Master 3 (1974.-1978.dz.g.)
Reinis
Avens
6
1:13:03.5
21.2
eBIKE
3
217
3
Vīrieši Master 3 (1974.-1978.dz.g.)
Jānis
Rapa
6
1:15:17.9
20.6
Dako Ziemeļvidzeme
4
27
4
Vīrieši Master 3 (1974.-1978.dz.g.)
Ivo
Levāns
6
1:15:51.5
20.4
KS Sporta klubs
5
313
5
Vīrieši Master 3 (1974.-1978.dz.g.)
Nauris
Žukas
5
1:24:23.2
15.3
6
290
6
Vīrieši Master 3 (1974.-1978.dz.g.)
Kaspars
Kasparsons
5
1:31:43.7
14.1
MTB Garkalne
1. starts 4 apļi (17.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
320
1
Vīrieši U16 (2007.-2008.dz.g.)
Justinas
Pavlovas
4
0:44:01.7
23.4
DSK Minu
2
101
2
Vīrieši U16 (2007.-2008.dz.g.)
Kristers
Celitāns
4
0:44:03.0
23.4
VELO EXPRESS SCOTT
3
316
3
Vīrieši U16 (2007.-2008.dz.g.)
Gustavs
Gidrēvičs
4
0:45:20.2
22.8
Velo Saldus
4
287
4
Vīrieši U16 (2007.-2008.dz.g.)
Marks
Jakobsons
4
0:46:18.2
22.3
Veloshops MSG
5
219
5
Vīrieši U16 (2007.-2008.dz.g.)
Alvils
Pētersons
4
0:47:16.0
21.8
NN Sporta klubs/RRS
6
42
6
Vīrieši U16 (2007.-2008.dz.g.)
Kristers
Raginskis
4
0:47:44.9
21.6
Engures sportam
1. starts 4 apļi F (17.2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
15
1
Sievietes Elite/U23/CFA (1989.-2004.dz.g.)
Zane
Priede
4
0:55:28.2
18.6
Giant&Liv Team Latvia
2
300
2
Sievietes Elite/U23/CFA (1989.-2004.dz.g.)
Renāte
Rodionova
4
0:58:48.6
17.5
ĀdažiVelo
3
17
3
Sievietes Elite/U23/CFA (1989.-2004.dz.g.)
Evija
Ziediņa
3
0:45:43.5
16.9
4
315
1
Sievietes U18 (2005.-2006.dz.g.)
Paula Patrīcija
Tilko
3
0:47:45.9
16.2
Riteņvasara/RRS
1. starts 3 apļi (12.9 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
48
1
Vīrieši U14 (2009.-2011.dz.g.)
Alvis Matīss
Zariņš
3
0:35:24.4
21.9
Ķekavas NSS
2
90
2
Vīrieši U14 (2009.-2011.dz.g.)
Alvis
Pivors
3
0:35:25.1
21.9
Velo komanda Ogre
3
38
3
Vīrieši U14 (2009.-2011.dz.g.)
Jurģis
Freināts
3
0:37:19.0
20.7
Engures sportam
4
294
4
Vīrieši U14 (2009.-2011.dz.g.)
Mareks
Ozoliņš
3
0:38:19.6
20.2
Engures sportam
5
149
5
Vīrieši U14 (2009.-2011.dz.g.)
Ralfs
Zaļeskis
3
0:40:33.2
19.1
ĀdažiVelo
6
63
1
Vīrieši Master 5+ (<=1968.dz.g.)
Dainis
Gulbis
3
0:41:12.9
18.8
1. starts 3 apļi F (12.9 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
121
1
Sievietes U16 (2007.-2008.dz.g.)
Loore
Lemloch
3
0:40:59.4
18.9
2
317
1
Sievietes Masters 1-2 (1979.-1988.dz.g.)
Dana
Sila
3
0:45:43.6
16.9
VeloJēkabpils
3
102
1
Sievietes U14 (2009.-2011.dz.g.)
Samanta
Celitāne
3
0:47:37.9
16.2
VELO EXPRESS SCOTT
4
64
2
Sievietes U16 (2007.-2008.dz.g.)
Loreta
Vaisūna
3
0:48:16.7
16.0
Ķekavas NSS
5
322
3
Sievietes U16 (2007.-2008.dz.g.)
Laura
Klismete
3
0:49:52.0
15.5
RRS
6
164
1
Sievietes Masters 3+ (<=1978.dz.g.)
Inna
Juršēviča
3
0:49:58.1
15.5
SK Priekuļi