Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucējiem
LIT un LAT čempionāts XCO 2021 - HOBBY
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
1
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Group results for Lithuanian riders
Grupu rezultāti tikai Latvijas braucējiem
5. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / M H13-16
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
1
192
1
M H13-16
LT
Vėjas
Musteikis
3
0:51:33.0
13.7
0:03:05 (1)
0:03:05 (1)
0:26:26 (1)
0:23:21 (1)
0:51:33 (1)
0:25:06 (1)
PSC Greitis
5. starts 2 lielie apļi (11.8 km) / W H17+
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
1
191
1
W H17+
LV
Inna
Juršēviča
3
1:03:45.7
11.1
0:03:37 (1)
0:03:37 (1)
0:32:18 (1)
0:28:41 (1)
1:03:45 (1)
0:31:27 (1)
SK Priekuļi
5. starts 3 lielie apļi (17 km) / M H17+
V
Num
VG
Grupa
Valsts
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
1
177
1
M H17+
LV
Edmunds
Dārznieks
4
0:55:22.0
18.4
0:02:30 (1)
0:02:30 (1)
0:19:42 (1)
0:17:12 (1)
0:37:45 (1)
0:18:02 (4)
0:55:22 (1)
0:17:36 (2)
Lizums
2
188
2
M H17+
LV
Andris
Romanovskis
4
0:56:04.0
+0:41.9
18.2
0:02:40 (8)
0:02:40 (8)
0:20:20 (2)
0:17:39 (3)
0:38:19 (2)
0:17:59 (2)
0:56:04 (2)
0:17:44 (3)
Ogre/Nesēdi mājās
3
181
3
M H17+
LV
Rolands
Burcevs
4
0:56:32.5
+1:10.5
18.0
0:02:47 (13)
0:02:47 (13)
0:21:04 (6)
0:18:17 (6)
0:38:57 (4)
0:17:53 (1)
0:56:32 (3)
0:17:35 (1)
4
186
4
M H17+
LV
Mārtiņš
Romanovskis
4
0:56:49.6
+1:27.5
17.9
0:02:41 (9)
0:02:41 (9)
0:20:20 (3)
0:17:39 (2)
0:38:19 (3)
0:17:59 (3)
0:56:49 (4)
0:18:29 (4)
Ogre/Nesēdi mājās
5
182
5
M H17+
LV
Artūrs
Bautris
4
0:58:11.4
+2:49.4
17.5
0:02:35 (4)
0:02:35 (4)
0:20:26 (4)
0:17:50 (4)
0:39:14 (5)
0:18:48 (5)
0:58:11 (5)
0:18:57 (5)
Velo klubs Sigulda
6
187
6
M H17+
LV
Kristaps
Kozlovs
4
0:59:22.2
+4:00.1
17.2
0:02:44 (11)
0:02:44 (11)
0:21:07 (7)
0:18:23 (7)
0:40:17 (7)
0:19:09 (7)
0:59:22 (6)
0:19:04 (7)
VELO EXPRESS SCOTT
7
180
7
M H17+
LV
Raivis
Indēvics
4
0:59:43.3
+4:21.3
17.1
0:02:42 (10)
0:02:42 (10)
0:20:53 (5)
0:18:11 (5)
0:39:54 (6)
0:19:00 (6)
0:59:43 (7)
0:19:48 (8)
VELO Saldus
8
184
8
M H17+
LV
Jānis
Bisenieks
4
1:00:00.7
+4:38.6
17.0
0:02:31 (2)
0:02:31 (2)
0:21:20 (8)
0:18:49 (8)
0:41:00 (8)
0:19:40 (8)
1:00:00 (8)
0:18:59 (6)
Patria Bottecchia
9
176
9
M H17+
LV
Reinis
Juršēvičs
4
1:02:51.2
+7:29.2
16.2
0:02:33 (3)
0:02:33 (3)
0:21:55 (10)
0:19:22 (10)
0:42:12 (9)
0:20:16 (9)
1:02:51 (9)
0:20:38 (9)
SK Priekuļi
10
178
10
M H17+
LV
Normunds
Milčs
4
1:05:42.9
+10:20.8
15.5
0:02:47 (14)
0:02:47 (14)
0:23:23 (11)
0:20:35 (11)
0:44:36 (10)
0:21:13 (10)
1:05:42 (10)
0:21:06 (10)
11
179
11
M H17+
LT
Ovidijus
Pileckas
4
1:07:11.7
+11:49.6
15.2
0:02:44 (12)
0:02:44 (12)
0:23:58 (12)
0:21:14 (12)
0:45:58 (11)
0:21:59 (11)
1:07:11 (11)
0:21:13 (11)
Veloklinika Cycling Team
12
185
12
M H17+
LV
Elvijs
Millers
4
1:18:58.9
+23:36.9
12.9
0:03:04 (16)
0:03:04 (16)
0:26:51 (14)
0:23:46 (14)
0:52:23 (12)
0:25:32 (12)
1:18:58 (12)
0:26:35 (12)
Velo+ bottari baltic
13
173
13
M H17+
LV
Mārtiņš
Kleinhofs
2
0:21:32.1
23.4
0:02:37 (7)
0:02:37 (7)
0:21:32 (9)
0:18:54 (9)
Velotreniņi.lv
14
174
14
M H17+
LV
Ādolfs
Žunna
2
0:25:18.9
19.9
0:02:36 (5)
0:02:36 (5)
0:25:18 (13)
0:22:41 (13)
Valmieras velo vienība
15
183
15
M H17+
LV
Matiss
Sakne
2
0:27:38.6
18.2
0:02:57 (15)
0:02:57 (15)
0:27:38 (15)
0:24:40 (15)
RUMS
16
190
16
M H17+
LV
Indulis
Bikše
1
0:02:37.6
95.9
0:02:37 (6)
0:02:37 (6)
Patria Bottecchia