Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 3. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
XC
V
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
Apļi
1
1
Aivis
Karzons
1998
Gramzdas velosports
0:50:43.7
23.7
5
2
2
Askolds
Gludavs
1980
Gramzdas velosports
0:51:18.2
+0:34.5
23.4
5
3
3
Aldis
Berķis
1981
Priekules veloklubs
0:53:47.6
+3:03.9
22.3
5
4
4
Mārtiņš
Krekovskis
1988
Gaismas Maģija Stividors Lp
0:54:16.5
+3:32.8
22.1
5
5
5
Imants
Švarcs
1985
Westb Biking team
0:56:13.9
+5:30.1
21.3
5
6
6
Gundars
Lazdāns
1968
RK Liepāja
0:56:23.0
+5:39.3
21.3
5
7
7
Uldis
Čukurs
1969
MTB Grobiņas novads
0:56:23.7
+5:40.0
21.3
5
8
8
Reinis
Kils
1979
Gramzdas velosports
0:57:32.6
+6:48.9
20.9
5
9
9
Vjačeslavs
Jarošenko
1980
Velo Liepāja
0:59:24.0
+8:40.2
20.2
5
10
10
Ainis
Rutka
1982
Gaismas Maģija
0:59:43.2
+8:59.4
20.1
5
11
11
Dmitrijs
Jankovs
1966
Velo Liepāja
0:59:46.7
+9:03.0
20.1
5
12
12
Mārtiņš
Ancāns
1988
Velo Liepāja
0:59:47.7
+9:04.0
20.1
5
13
13
Gintautas
Sodys
1982
MTB Verme
1:00:03.8
+9:20.0
20.0
5
14
14
Aļģirts
Valužis
1970
Priekules veloklubs
1:01:00.8
+10:17.1
19.7
5
15
15
Jānis
Brūklis
1974
1:03:15.8
+12:32.1
19.0
5
16
16
Edgars
Šteins
1987
Gramzdas velosports
1:04:46.7
+14:03.0
18.5
5
17
17
Sergejs
Kačanovs
1979
1:05:14.2
+14:30.4
18.4
5
18
18
Jānis
Bibis
1984
Regbija klubs Vikingi
1:05:29.7
+14:46.0
18.3
5
19
19
Igors
Zvirbulis
1989
Velo Liepāja
1:06:31.1
+15:47.4
18.0
5
20
20
Sandis
Zūzāns
1975
1:06:46.7
+16:03.0
18.0
5
21
21
Arturs
Birznieks
1998
Velo Liepāja
1:11:06.2
+20:22.5
16.9
5
22
22
Jānis
Rutkups
1963
Livelo/Zelta zeme
0:34:43.5
34.6
3
23
23
Artis
Gedrovics
1961
Vellapēda
0:38:19.5
31.3
3
24
24
Andrejs
Šepirjovs
1962
Velo Liepāja
0:38:36.7
31.1
3
25
25
Agnese
Gludava
1983
Gramdas velosports
0:43:39.1
27.5
3
26
26
Evija
Pauzere
1977
Gramdas velosports
0:44:27.3
27.0
3
27
27
Baiba
Petkus
1982
Gramdas velosports
0:48:43.9
24.6
3
28
28
Lāsma
Grenovska
1981
Gramdas velosports
0:56:37.1
21.2
3
29
29
Laura
Pirtniece
1983
Karstie pingvīni
0:58:50.0
20.4
3
30
30
Laura
Pakule-Krūče
1981
0:59:46.8
20.1
3